Načítám…

Tomáš Pařízek (25 let)

ID: 49653

Praha

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (230/252)

  • 52 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 261 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 23 / 25 / 2) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

20 . Úroveň B

89 bodů
230. místo (202. místo v mužích)
J.A. T.P. M.V. E.K. Z.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ján Antal
3:s 3:s 4 30 94 6:0
2 .
Image 1
Tomáš Pařízek
3:s 3:s 4 25 89 6:0
3 .
Image 1
Marek Velich
s:3 s:3 3:1 s:s 2 12 74 3:10
4 .
Image 1
Evgenia Kareva
1:3 3:s 2 4 66 4:3
5 .
Image 1
Zdenek Tomandl
s:3 s:3 s:s s:3 0 0 60 0:12

20 . Úroveň A

86 bodů
246. místo (214. místo v mužích)
D.V. J.S. M.P. T.P. E.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Denisa Valentová
1:3 3:S 3:0 3:0 6 30 116 10:3
2 .
Image 1
Jitka Schmiegerová
3:1
3:S
S:S 2:3 4 25 109 8:7
3 .
Image 1
Miroslav Pirný
S:3
S:3
3:S
3:S
4 12 96 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 S:S
S:3
3:2 2 4 86 3:11
5 .
Image 1
Ema Bímonová
0:3 3:2
S:3
2:3 2 0 82 5:11

19 . Úroveň B

96 bodů
232. místo (207. místo v mužích)
M.D. K.F. T.P. M.L. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Daniš
3:0 3:0
3:1
3:S
8 30 118 12:1
2 .
Image 1
Kristýna Fricová
0:3 3:0
3:S
3:S
6 25 111 9:3
3 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 0:3
3:S
3:S
4 12 96 6:6
4 .
Image 1
Milan Lukeš
1:3
S:3
S:3
3:S
2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Pavel Greis
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

Podzimní sezóna 2023

20 . Úroveň A

98 bodů
231. místo (201. místo v mužích)
T.P. M.H. J.Š. Ľ.D. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Pařízek
3:0 3:0 3:0 3:2 8 30 98 12:2
2 .
Image 1
Martina Hanzlíčková
0:3 3:2 S:S 3:1 4 25 89 6:9
3 .
Image 1
Jiří Štiller
0:3 2:3 S:S 3:1 2 12 74 5:10
4 .
Image 1
Ľubomír Dulák
0:3 S:S S:S
3:2
2 4 66 3:11
5 .
Image 1
Denisa Valentová
2:3 1:3 1:3
2:3
0 0 60 6:12

20 . Úroveň A

71 bodů
215. místo (186. místo v mužích)
j.h. T.P. M.K. M.B. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
janusz hummel
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:0
2 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
3:S
3:0 3:0 6 25 71 9:3
3 .
Image 1
Martin Klufa
0:3
S:3
3:1 S:S 2 12 54 3:10
4 .
Image 1
Martin Bureš
0:3 0:3 1:3 S:S 0 4 44 1:12
5 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 0:3 S:S S:S 0 0 40 0:12

22 . Úroveň A

57 bodů
249. místo (213. místo v mužích)
S.K. M.T. T.P. J.M. P.M. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sebastian Kulpa
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 78 15:1
2 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3
3:1
3:1 3:0
3:S
6 25 71 12:5
3 .
Image 1
Tomáš Pařízek
1:3
1:3
3:0 3:0
3:S
5 12 57 11:6
4 .
Image 1
Jan Maroušek
0:3 1:3 0:3 S:S S:S 0 12 52 1:15
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 0:3 S:S S:S 0 4 44 0:15
6 .
Image 1
Tom Petr
0:3
S:3
S:3
S:S S:S 0 0 40 0:15

20 . Úroveň B

66 bodů
246. místo (213. místo v mužích)
J.V. D.M. P.V. T.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Vrzalová
3:1
3:0
3:0
3:0 8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Daniel Mily
1:3
3:S
3:1 S:S 4 25 89 7:4
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
S:3
3:0
3:0
4 12 76 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3
0:3
3:1 2 4 66 4:10
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 S:S
0:3
1:3 0 0 60 1:9

Letní sezóna 2023

18 . Úroveň A

91 bodů
204. místo (176. místo v mužích)
V.V. D.B. T.P. Š.U. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Veronika Vetešníková
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Image 1
Daniel Bárta
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 110 9:4
3 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 91 6:8
4 .
Image 1
Štefan Ulman
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -3 86 6:9
5 .
Image 1
Kateřina Havránková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

16 . Úroveň A

50 bodů
178. místo (155. místo v mužích)
Z.K. M.F. M.P. T.P. A.T. N.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
3:2
3:0
3:0
3:1
3:0
26 14 80 15:3
2 .
Image 1
Michala Forinová
2:3
3:1
3:1
2:3
3:0
18 11 69 13:8
3 .
Image 1
Martin Pelc
0:3
1:3
2:3 3:S
3:2
11 0 51 9:11
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3
3:2
0:3
3:0 10 0 50 7:11
5 .
Image 1
Anna Teresova
1:3
3:2
S:3
3:0
S:S 9 -3 46 7:8
6 .
Image 1
Nikola Šeborová
0:3
0:3
2:3
0:3 S:S 0 -14 26 2:12

16 . Úroveň A

74 bodů
172. místo (149. místo v mužích)
S.K. D.S. T.P. J.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Kubiš
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 74 7:6
4 .
Image 1
Jan Sedlák
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -3 63 3:9
5 .
Image 1
Magdaléna Štěpánková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

18 . Úroveň A

94 bodů
218. místo (186. místo v mužích)
Z.V. M.Ž. M.F. T.P. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:0
3:0
3:0
S:S
19 14 133 9:0
2 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 128 9:7
3 .
Image 1
Michala Forinová
0:3
2:3 3:0 3:1 15 0 115 8:7
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 94 3:11
5 .
Image 1
Martin Pelc
S:S
2:3 1:3 2:3 3 -14 89 5:9

Jarní sezóna 2023

20 . Úroveň B

105 bodů
229. místo (200. místo v mužích)
A.L. T.P. T.T. M.B. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrea Lukešová
3:0 3:2 3:1 3:0 25 14 119 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3
1:3
3:1 3:0 14 11 105 7:7
3 .
Image 1
Tereza Tylová
2:3
3:1
S:S S:S 4 0 84 5:4
4 .
Image 1
Martin Bureš
1:3 1:3 S:S S:S -2 -3 75 2:6
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 62 0:6

20 . Úroveň A

106 bodů
258. místo (222. místo v mužích)
D.J. P.P. F.L. J.V. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominik Jůda
3:0
3:1
3:1 3:0 26 14 160 12:2
2 .
Image 1
Pavel Poláček
0:3
3:2
3:1
3:0 18 11 149 9:6
3 .
Image 1
Filip Lazár
1:3
2:3
3:0
3:0 17 0 137 9:6
4 .
Image 1
Jana Vrzalová
1:3
1:3
0:3
3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.04.2024 00:10 20. Jitka Schmiegerová S:S
26.03.2024 10:00 20. Denisa Valentová Badminton Arena Skalka 0:3
25.03.2024 16:00 20. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:2
20.03.2024 19:46 20. Miroslav Pirný S:3 Komentáře
28.02.2024 09:06 19. Milan Lukeš 3:S Komentáře
26.02.2024 20:30 19. Kristýna Fricová Hamr Braník 0:3
16.02.2024 17:30 19. Martin Daniš Badminton Arena Skalka 0:3
01.02.2024 21:24 19. Pavel Greis 3:S Komentáře
28.01.2024 17:00 20. Martina Hanzlíčková Sportcentrum Step 3:0
23.01.2024 11:00 20. Denisa Valentová Hamr Braník 3:2
17.01.2024 18:00 20. Ľubomír Dulák Sportcentrum Step 3:0
08.01.2024 19:00 20. Jiří Štiller SportCentrum JEREMI 3:0
18.12.2023 19:33 20. Martin Klufa 3:S Komentáře
18.12.2023 19:00 20. Martin Bureš SportCentrum JEREMI 3:0
12.12.2023 19:00 20. janusz hummel 0:3
10.12.2023 16:00 20. Martina Tremlova Badminton Arena Skalka 3:0
28.11.2023 22:35 22. Tom Petr 3:S Komentáře
18.11.2023 11:00 22. Sebastian Kulpa Hamr Braník 1:3
17.11.2023 19:00 22. Pavel Miler Sportcentrum Step 3:0
15.11.2023 17:00 22. Jan Maroušek BB Arena Letňany 3:0
06.11.2023 19:30 22. Martina Tremlova Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.10.2023 19:00 20. Jana Vrzalová SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
21.10.2023 17:00 20. Pavel Miler Sportcentrum Step 3:1
19.10.2023 17:00 20. Petr Valenta Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.10.2023 13:00 20. Daniel Mily Hamr Braník 1:3
24.09.2023 21:00 18. Daniel Bárta SportCentrum JEREMI 0:3
18.09.2023 19:00 18. Veronika Vetešníková BB Arena Letňany 0:3 Komentáře
07.09.2023 01:01 18. Kateřina Havránková 3:S Komentáře
06.09.2023 21:00 18. Štefan Ulman BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
25.08.2023 18:30 16. Nikola Šeborová Sportcentrum Step 3:0
20.08.2023 18:00 16. Anna Teresova Sportovní centrum Olšanka 0:3 Komentáře
18.08.2023 18:00 16. Michala Forinová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.08.2023 18:30 16. Martin Pelc BB Arena Letňany 3:2
11.08.2023 19:00 16. Zbyněk Kojecký TK Neridé 0:3
17.07.2023 18:00 16. Denisa Slavíková Badminton Arena Skalka 1:3
10.07.2023 15:00 16. Jan Sedlák Badminton Arena Skalka 3:0
09.07.2023 01:01 16. Magdaléna Štěpánková 3:S Komentáře
04.07.2023 19:00 16. Stanislav Kubiš SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
19.06.2023 18:30 18. Martin Pelc BB Arena Letňany 3:2
16.06.2023 18:30 18. Martin Žďárský Badminton Arena Skalka 0:3
15.06.2023 18:00 18. Zdeněk Válek Sportcentrum Step 0:3
11.06.2023 10:00 18. Michala Forinová Tatran Střešovice 0:3
31.05.2023 21:30 20. Pavel Miler SportCentrum JEREMI 3:0
28.05.2023 16:00 20. Andrea Lukešová Sportcentrum Step 0:3
24.05.2023 17:00 20. Martin Bureš Hamr Braník 3:1
08.05.2023 19:00 20. Tereza Tylová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
19.04.2023 20:00 20. Jana Vrzalová SportCentrum JEREMI 0:3
18.04.2023 19:00 20. Filip Lazár TJ ASTRA 0:3
13.04.2023 19:00 20. Dominik Jůda BB Arena Štěrboholy 0:3
11.04.2023 18:00 20. Pavel Poláček Tenis Cibulka 0:3

Platební metody

Platební metody