Načítám…

Tomas Prokop (37 let)

ID: 48546

Praha

Fandí:Sparta, nasemu tenisovemu tymu:-)

  • 40 zápasů

    od roku 2022
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 12 /18
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 12 / 18 / 10) 0 turnajů
  • 40%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

24 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Kot… Old… MIPE Mar… Esa… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kotiš (M. Kotiš + P. Kotiš)
2:1
2:0
2:S
2:0
2:0
8 30 58 10:1
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
1:2
2:1
2:0
2:0 S:S 5 25 50 7:5
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:0
2:0 2:0 5 12 37 7:4
4 .
Martina&Jirka (J. Štěpánek + M. Kubinová)
S:2
0:2
0:2
S:S S:S 0 12 32 0:10
5 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
0:2 0:2 S:S S:S 0 4 24 0:10
6 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
0:2
S:S 0:2 S:S S:S 0 0 20 0:10

2 . Úroveň A

35 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Kin… Píí… Mar… Esa… Zou… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
King-Kong (M. Průša + U. 48984)
2:S
2:0
2:0
2:S
2:0 8 30 58 10:0
2 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
S:2
2:1
2:0 2:0 2:0 6 25 51 8:3
3 .
Martina&Jirka (J. Štěpánek + M. Kubinová)
0:2
1:2
2:0
0:2
2:0
3 12 35 5:6
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2 0:2 0:2
2:1
2:0 3 12 35 4:7
5 .
S:2
0:2
2:0
1:2
S:S 2 4 26 3:6
6 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
0:2 0:2
0:2
0:2 S:S 0 0 20 0:8

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

31 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Zou… Píí… Esa… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
2:S
2:0 8 30 58 6:0
2 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2 2:0
S:S
1 25 46 2:2
3 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
S:2
0:2
S:S
-1 12 31 0:4
4 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
0:2
S:S
S:S
-3 4 21 0:2

3 . Úroveň A

36 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Hom… Píí… Esa… Zon… Síl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
2:S
2:0
2:S
8 30 58 8:0
2 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2
2:S
2:S
2:0
6 25 51 6:2
3 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
S:2
S:2
2:S 2:S 4 12 36 4:4
4 .
Zonky Neexistuje (J. Vaněček + Z. Zapletal)
0:2 S:2 S:2 S:S -1 4 23 0:6
5 .
Síla Jednorožce (M. Černovský + S. Kodýtková)
S:2
0:2
S:2 S:S -1 0 19 0:6

2 . Úroveň A

48 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Old… Těc… Píí… Esa… Ale… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1 2:0
2:S
2:S
8 30 78 8:1
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
1:2 1:2 2:0
2:S
4 25 69 6:4
3 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2 2:1 1:2
2:S
4 12 56 5:5
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
S:2
0:2 2:1
2:S
4 4 48 4:5
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 40 0:8

3 . Úroveň A

46 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Píí… Esa… Dvo… kob… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
2:0 2:0
2:S
8 30 58 6:0
2 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
S:S
2:S
1 25 46 2:2
3 .
Dvořák&Moravec (F. Dvořák + P. Moravec)
0:2
S:S
2:S
1 12 33 2:2
4 .
S:2
S:2
S:2
0 4 24 0:6

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

35 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
MIPE Koc… Esa… Tře… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
2:S
2:0 2:0 8 30 58 6:0
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
5 25 50 4:2
3 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
0:2
2:S
3 12 35 2:4
4 .
Třetí Podání (M. Vnouček + J. Musil)
0:2
S:2
S:2
0 4 24 0:6

3 . Úroveň A

35 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Zou… Píí… Esa… kob… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0 2:0 2:S 8 30 58 6:0
2 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2
2:S
2:S 5 25 50 4:2
3 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
S:2
2:S 3 12 35 2:4
4 . S:2 S:2 S:2 0 4 24 0:6

2 . Úroveň A

26 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Old… MIPE Pri… RMS Esa… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:0 1:2 2:0 2:0 2:1 6 30 56 9:3
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 2:0 2:1 2:0 2:0 6 25 51 8:3
3 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
2:1 0:2
S:2
2:0 2:0 5 12 37 6:5
4 . 0:2 1:2
2:S
2:0 0:2 3 12 35 5:6
5 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2 0:2 0:2 0:2
2:S
2 4 26 2:8
6 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 0:2 0:2 2:0
S:2
2 0 22 3:8

2 . Úroveň A

34 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Dvo… Hla… Pri… Esa… Hap… Met… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dvořák&Moravec (F. Dvořák + P. Moravec)
2:0
2:1
2:0 2:0
2:0
8 30 58 10:1
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2 2:1 2:0 2:1 2:S 6 25 51 8:4
3 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
1:2
1:2
S:S
2:0 2:S 2 12 34 6:4
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2 0:2
S:S
2:S 2:S 2 12 34 4:4
5 .
Happy team (P. Šedivý + M. Hejdová)
0:2 1:2 0:2 S:2 S:S -1 4 23 1:8
6 .
Mety Resy (R. Lavrinčík + K. Šedivý)
0:2
S:2 S:2 S:2 S:S -1 0 19 0:8

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2023 00:10 2. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) S:S
01.12.2023 00:10 2. Martina&Jirka (J. Štěpánek, M. Kubinová) S:S
20.11.2023 19:00 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 0:2
20.11.2023 17:30 2. Kotiš (M. Kotiš, P. Kotiš) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
14.11.2023 18:00 2. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) Sportovní klub Budějovická 0:2
30.10.2023 19:30 2. Zoufalky (K. Minarcikova, I. Bednářová) Sportcentrum Radlice 2:1 Komentáře
30.10.2023 18:00 2. King-Kong (M. Průša, U. 48984) Sportcentrum Radlice 0:2
24.10.2023 19:00 2. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 0:2
24.10.2023 17:00 2. Martina&Jirka (J. Štěpánek, M. Kubinová) Hamr Záběhlice 0:2
22.10.2023 15:00 2. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) Sportovní klub Budějovická 2:0
27.09.2023 10:49 3. Zoufalky (K. Minarcikova, I. Bednářová) S:2 Komentáře
27.09.2023 10:48 3. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) S:S Komentáře
12.09.2023 19:00 3. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 0:2
01.09.2023 00:10 3. Zonky Neexistuje (J. Vaněček, Z. Zapletal) 2:S
01.09.2023 00:10 3. Síla Jednorožce (M. Černovský, S. Kodýtková) 2:S
18.08.2023 14:34 3. Homole (A. Fulka, J. Pardubický) S:2 Komentáře
13.08.2023 18:37 3. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) S:2 Komentáře
30.07.2023 15:35 2. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) S:2 Komentáře
19.07.2023 20:00 2. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 2:1
05.07.2023 09:26 2. Alepa (P. Dvořák, A. Shcherbakov) 2:S Komentáře
04.07.2023 19:00 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Záběhlice 0:2
30.06.2023 08:27 3. Dvořák&Moravec (F. Dvořák, P. Moravec) S:S Komentáře
19.06.2023 19:00 3. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) Hamr Záběhlice 0:2
07.06.2023 01:01 3. [email protected] (Ž. Strnadová, M. Kobrle) 2:S Komentáře
29.05.2023 17:53 3. Třetí Podání (M. Vnouček, J. Musil) 2:S Komentáře
22.05.2023 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 0:2
09.05.2023 19:30 3. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
02.05.2023 00:10 3. [email protected] (Ž. Strnadová, M. Kobrle) 2:S
25.04.2023 06:42 3. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) S:2 Komentáře
18.04.2023 18:30 3. Zoufalky (K. Minarcikova, I. Bednářová) 0:2
29.03.2023 17:21 2. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) 2:S Komentáře
23.03.2023 18:00 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 0:2
16.03.2023 18:00 2. Princezny bojovnice (J. Nov., J. Štěpánek) Hamr Braník 0:2
14.03.2023 19:00 2. RMS (J. Tůma, M. Balcárek) Hamr Braník 0:2
07.03.2023 18:00 2. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) Hamr Záběhlice 0:2
01.03.2023 00:10 2. Happy team (P. Šedivý, M. Hejdová) 2:S
01.03.2023 00:10 2. Mety Resy (R. Lavrinčík, K. Šedivý) 2:S
27.02.2023 20:30 2. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) Hamr Braník 0:2
26.02.2023 10:23 2. Princezny bojovnice (J. Nov., J. Štěpánek) S:S Komentáře
07.02.2023 20:00 2. Dvořák&Moravec (F. Dvořák, P. Moravec) Hamr Braník 0:2

Platební metody

Platební metody