Jakub Pláteník

Jakub Pláteník (36 let)

ID: 23315

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 16 / 7 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

85 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Fal… Ene… KZ… 200+ Mim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:0
3:2
3:1
3:S
43 0 118
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:S
3:1
3:1
32 0 107
3 .
2:3
S:3
3:1 S:S 10 0 85
4 .
1:3
1:3
1:3 S:S 1 0 76
5 .
S:3
1:3
S:S S:S -8 0 67

3 . Úroveň B

111 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
LeM… KZ… Sma… Ňuň… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:S 43 0 118
2 . 2:3 3:1 3:1 3:S 36 0 111
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
0:3 1:3
3:2
3:1
22 0 97
4 .
1:3
1:3
2:3
3:2
17 0 92
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3
1:3
2:3
6 0 81

3 . Úroveň A

94 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Lev… VEL… Pif… Tea… KZ… Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0
3:0 3:1 3:0 3:0 49 0 124
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
1:3 3:0 3:0 3:0 32 0 107
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 3:1 1:3 2:3 3:2 21 0 96
4 . 1:3 0:3 3:1 0:3 3:1 20 0 95
5 . 0:3 0:3 3:2 3:0 1:3 19 0 94
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:1 14 0 89

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

114 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Jun… Non… KZ… Bla… VEL… Ban… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Junioři (J. Luxemburg + M. Pokorný)
3:0
3:0
3:0 3:0
3:0
50 0 140
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:2 3:2
3:2
28 0 118
3 .
0:3
2:3
3:2 3:2
3:2
24 0 114
4 .
Black Hats (R. Petřík + G. Szarazova)
0:3 2:3 2:3
3:1
3:1
24 0 114
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3 2:3 2:3
1:3
3:1
17 0 107
6 .
0:3
2:3
2:3
1:3
1:3
10 0 100

3 . Úroveň B

122 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
KZ… MaM… Len… Tal… Pir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0 3:S 47 0 122
2 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 109
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 99
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 87
5 . S:3 S:3 2:3 S:3 4 0 79

4 . Úroveň B

97 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
KZ… MiM… L&M… Lem… Chi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:3 3:0 3:0 37 0 97
2 . 1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 96
3 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
3:S
1:3
S:3
3:0 25 0 85
4 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3 0:3
3:S
3:1
21 0 81
5 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
0:3 S:3 0:3
1:3
2 0 62

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.01.2017 12:27 3. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) S:S
18.12.2016 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.12.2016 18:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 3:1
28.11.2016 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Děkanka 3:1
12.11.2016 20:00 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 2:3
06.11.2016 20:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Sportcentrum Step 3:1
20.10.2016 21:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:0
20.10.2016 20:30 3. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
13.10.2016 19:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:2
12.10.2016 20:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 1:3
10.10.2016 17:00 3. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Sportcentrum Uhříněves 0:3
20.12.2015 19:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
14.12.2015 19:00 2. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.12.2015 17:30 2. Black Hats (R. Petřík, G. Szarazova) Hamr Braník 3:2
08.12.2015 19:00 2. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Štěrboholy 3:2
06.12.2015 19:00 2. Junioři (J. Luxemburg, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
29.11.2015 11:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) 3:0 Komentáře
20.11.2015 19:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 3:1
07.11.2015 14:00 3. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:0
31.10.2015 10:00 4. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) Sportcentrum Step 3:0
30.10.2015 19:00 4. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) Hamr Štěrboholy 3:0
09.10.2015 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Sportcentrum Step 3:1
4. L&M team (M. Adámek, L. Blehová) S:3
3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S
3. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) 3:S
3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím