Jan Luxemburg

Jan Luxemburg (56 let)

ID: 21678

Praha

  • 154 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 41 / 35 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

100 bodů
16. místo (2. místo v ženách)
Bul… Fal… LeM… Len… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:1 3:0 3:S 45 0 135
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1 3:0 3:S 36 0 126
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 27 0 117
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 100
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90

3 . Úroveň A

113 bodů
9. místo (1. místo v ženách)
Len… Jež… Sma… Tea… Big… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:2 3:2 3:1 3:2 38 0 113
2 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 112
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
2:3 1:3
3:1
3:0
30 0 105
4 . 1:3 1:3
1:3
3:2
15 0 90
5 . 2:3
1:3
0:3
2:3
10 0 85

4 . Úroveň B

105 bodů
12. místo (1. místo v ženách)
Len… Mim… Ive… Spo… Vln… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:1 3:0 3:1 3:S 45 0 105
2 . 1:3
3:0
3:S
3:S
35 0 95
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 79
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
S:3
2:3 3:S 16 0 76
5 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 60

3 . Úroveň B

81 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
Fal… Admi LeM… VJ's Len… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:0
3:2
3:0
3:1 46 0 121
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 112
3 .
2:3
1:3
3:0 3:0 32 0 107
4 .
0:3
0:3 0:3 3:2 9 0 84
5 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3
0:3
0:3 2:3 6 0 81

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

98 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
Admi 200+ Big… Len… Kli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
2:3
3:2 3:S 34 0 109
2 . 1:3 3:1 3:2
3:2
31 0 106
3 .
3:2
1:3 3:2
3:2
29 0 104
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 2:3 2:3 3:1 23 0 98
5 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
S:3
2:3
2:3
1:3 10 0 85

3 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (2. místo v ženách)
Bab… UCB… Big… Len… Ano… Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:1
3:1 3:1 3:1 45 0 120
2 .
UCBeďas (J. Švejnoha + J. Čermák)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 0 109
3 .
1:3
3:2
3:1
3:2
0:3 25 0 100
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3 0:3 1:3 3:0 3:0 24 0 99
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3 0:3
2:3
0:3
3:0
15 0 90
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3 1:3 3:0 0:3
0:3
14 0 89

2 . Úroveň A

98 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
Vla… VEL… Bla… Bul… Len… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vlasáči (M. Kolář + M. Pokorný)
3:1 3:0 3:2 3:0 46 0 136
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
1:3 3:1 3:2 3:1 33 0 123
3 .
Black Hats (R. Petřík + G. Szarazova)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 114
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3 2:3 1:3 3:2 19 0 109
5 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 1:3 1:3 2:3 8 0 98

3 . Úroveň B

118 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Len… Admi Big… VJ's Ano… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:2
3:S
3:0 3:1 43 0 118
2 . 2:3
3:1
3:2 3:1 35 0 110
3 .
S:3
1:3
3:0
3:2
24 0 99
4 . 0:3 2:3
0:3
3:1
15 0 90
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3 1:3
2:3
1:3
10 0 85

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

110 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
Vla… Bla… Bul… Len… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vlasáči (M. Kolář + M. Pokorný)
3:2 3:2 3:0 3:0 44 0 134
2 .
Black Hats (R. Petřík + G. Szarazova)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 126
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3 2:3 2:3
3:1
23 0 113
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 3:2 3:1 20 0 110
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 S:3
1:3
1:3 4 0 94

3 . Úroveň A

114 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
Len… Fal… SAB… Sch… HoHo Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:1
1:3 3:1 3:1 3:0 39 0 114
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 113
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:1
2:3
3:1
3:1
3:2
37 0 112
4 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
1:3
1:3
1:3
3:0
3:1
25 0 100
5 . 1:3
0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 88
6 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3
0:3
2:3
1:3
1:3
7 0 82

3 . Úroveň B

99 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
KZ… MaM… Len… Tal… Pir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0 3:S 47 0 122
2 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 109
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 99
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 87
5 . S:3 S:3 2:3 S:3 4 0 79

3 . Úroveň B

102 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
Non… Fal… Len… Maš… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
3:1
3:0 3:0
3:S
47 0 122
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:2
3:1
3:S 32 0 107
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 2:3 3:0
3:S
27 0 102
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3
1:3
0:3 3:0 15 0 90
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 75

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň B

79 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
SAB… Len… An… Admi Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
3:2 2:3 3:0 3:0 39 0 84
2 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 3:0 2:3 3:0 34 0 79
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:2 0:3 3:2 3:0 31 0 76
4 . 0:3 3:2 2:3 3:0 26 0 71
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

3 . Úroveň A

84 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Luk… Len… VJ's Vou… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:1
3:1
3:0
46 0 91
2 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 84
3 .
1:3
0:3 3:1 3:2 22 0 67
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
1:3 1:3
3:0
19 0 64
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3 2:3
0:3
4 0 49

3 . Úroveň B

73 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Fal… Bul… Len… Ano… Admi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2
3:1
3:1
3:0 44 0 89
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 88
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 73
4 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
0:3 0:3 3:0 15 0 60
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

2 . Úroveň A

64 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
MiPa K2 Záp… Sch… Len… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 112
2 . 0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 92
3 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
0:3
2:3
3:2
3:1 24 0 84
4 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
0:3
S:3
2:3
3:1
15 0 75
5 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 1:3
1:3
4 0 64

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

106 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Jež… zuz… Len… Kol… Ano… OTe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:1 3:2 3:2 3:1 3:0 42 0 117
2 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
1:3 3:0 3:1 3:0 3:1 40 0 115
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 0:3 3:1 3:1 3:0 31 0 106
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3 1:3 1:3 3:1 1:3 18 0 93
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3 0:3 1:3 1:3
3:1
15 0 90
6 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
0:3 1:3 0:3 3:1
1:3
13 0 88

4 . Úroveň A

104 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
Len… Záp… Par… MaM… Luk… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
3:2 3:0
3:0
3:2
3:0 44 0 104
2 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
2:3
0:3
3:2
3:0
3:1 29 0 89
3 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
0:3
3:0
0:3
3:2
3:S
25 0 85
4 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
2:3
3:0
2:3
3:S
24 0 84
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
0:3
2:3
3:2
3:S 21 0 81
6 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 1:3
S:3
S:3
S:3 2 0 62

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.01.2017 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
19.01.2017 17:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
19.01.2017 17:30 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) 3:S
12.01.2017 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3
28.12.2016 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 3:2
22.12.2016 18:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 3:2
13.12.2016 18:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
09.12.2016 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:2
29.11.2016 12:00 4. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S
28.11.2016 19:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:1
23.11.2016 18:00 4. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) Hamr Štěrboholy 3:1
20.11.2016 16:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
27.10.2016 18:00 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Štěrboholy 0:3
18.10.2016 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3
12.10.2016 19:00 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 2:3
11.10.2016 18:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.05.2016 18:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 2:3
18.05.2016 18:00 3. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Štěrboholy 3:1
12.05.2016 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 2:3
11.05.2016 18:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 2:3
24.04.2016 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 1:3
24.04.2016 18:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:0
15.04.2016 18:00 3. UCBeďas (J. Švejnoha, J. Čermák) Hamr Štěrboholy 0:3
10.04.2016 19:00 3. Babočky (J. Hofírek, J. Ryšánková) Hamr Braník 1:3
08.04.2016 18:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:0
22.03.2016 18:00 2. Vlasáči (M. Kolář, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3
17.03.2016 18:00 2. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Štěrboholy 1:3
09.03.2016 19:30 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 2:3
07.03.2016 18:00 2. Black Hats (R. Petřík, G. Szarazova) Hamr Braník 1:3
22.02.2016 18:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:1
10.02.2016 18:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:2
08.02.2016 18:00 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Štěrboholy 3:0
22.01.2016 18:00 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:1
18.01.2016 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:2
15.01.2016 18:00 2. Black Hats (R. Petřík, G. Szarazova) Hamr Braník 0:3
12.01.2016 18:00 2. Vlasáči (M. Kolář, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3
30.12.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.12.2015 18:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Braník 1:3
07.12.2015 21:00 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 3:1
04.12.2015 17:30 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 3:1
03.12.2015 18:00 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:0
26.11.2015 18:00 3. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1
24.11.2015 20:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.11.2015 19:00 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 1:3
09.11.2015 18:00 3. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) Hamr Štěrboholy 3:2
29.10.2015 15:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
15.10.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3
13.10.2015 18:00 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:0
12.10.2015 18:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3
28.09.2015 18:30 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Braník 2:3
22.09.2015 19:00 3. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Štěrboholy 3:0
20.09.2015 20:00 3. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Braník 3:0
07.09.2015 18:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 2:3
31.08.2015 19:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3
31.08.2015 18:00 3. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0
27.08.2015 20:30 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
27.08.2015 19:30 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 3:0
23.07.2015 18:00 3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
21.07.2015 18:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:0
15.07.2015 19:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:0
07.07.2015 18:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3
19.06.2015 18:00 2. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 1:3 Komentáře
18.06.2015 19:00 2. K2 (K. Kašparová, M. Kolář) Hamr Štěrboholy 0:3
14.06.2015 20:30 2. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) Hamr Braník 1:3
07.06.2015 20:30 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
26.05.2015 18:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Štěrboholy 3:0
22.05.2015 19:30 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
13.05.2015 18:00 3. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Štěrboholy 3:1
12.05.2015 18:30 3. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Braník 0:3
06.05.2015 18:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:1
22.04.2015 18:00 4. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
16.04.2015 18:30 4. Parodie mixu (T. Klepal, L. Svobodová) Hamr Štěrboholy 3:0
13.04.2015 21:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
08.04.2015 18:30 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 3:2 Komentáře
05.04.2015 18:00 4. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) SportCentrum JEREMI 3:2
3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím