Image 1

Vít Špaňhel (39 let)

ID: 16576

Zlín

  • 113 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 36 / 27 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

90 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
Mar… Non… LeM… Luk… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 142
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:1
3:1
3:0
35 0 125
3 . 0:3
1:3
3:0 3:S 25 0 115
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
1:3
0:3 3:S 12 0 102
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
0:3
S:3 S:3 0 0 90

3 . Úroveň A

117 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
VEL… Admi Jež… 200+ Pif… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:1
2:3 3:0 3:0 3:0 42 0 117
2 .
1:3
3:2 0:3
3:0
3:0
29 0 104
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2 2:3 3:1 3:2
1:3
28 0 103
4 . 0:3 3:0 1:3 1:3
3:1
23 0 98
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3
0:3
2:3 3:1
3:2
19 0 94
6 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3
3:1
1:3
2:3
14 0 89

3 . Úroveň A

107 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Lev… VEL… Pif… Tea… KZ… Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0
3:0 3:1 3:0 3:0 49 0 124
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
1:3 3:0 3:0 3:0 32 0 107
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 3:1 1:3 2:3 3:2 21 0 96
4 . 1:3 0:3 3:1 0:3 3:1 20 0 95
5 . 0:3 0:3 3:2 3:0 1:3 19 0 94
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:1 14 0 89

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

101 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
MiPa Bul… Non… VEL… Bab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
3:0
3:1 3:0 46 0 136
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
3:0
3:0 3:1 41 0 131
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 116
4 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
1:3 0:3
0:3
3:2 11 0 101
5 . 0:3 1:3
0:3
2:3 6 0 96

1 . Úroveň A

122 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bad… Vla… Jun… VEL… MiPa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 135
2 .
Vlasáči (M. Kolář + M. Pokorný)
2:3
S:3
3:1 3:0 28 0 133
3 .
Junioři (J. Luxemburg + M. Pokorný)
0:3
3:S
3:1 1:3 23 0 128
4 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 122
5 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
S:S 0:3 3:1 0:3 6 0 111

2 . Úroveň A

123 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Vla… VEL… Bla… Bul… Len… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vlasáči (M. Kolář + M. Pokorný)
3:1 3:0 3:2 3:0 46 0 136
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
1:3 3:1 3:2 3:1 33 0 123
3 .
Black Hats (R. Petřík + G. Szarazova)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 114
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3 2:3 1:3 3:2 19 0 109
5 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 1:3 1:3 2:3 8 0 98

3 . Úroveň A

117 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
VEL… Luk… Bab… Ňuň… HoHo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 0 117
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:1
3:S
3:0
38 0 113
3 . 1:3
1:3
3:S
3:0
27 0 102
4 . 2:3 S:3 S:3 3:2 13 0 88
5 . 0:3
0:3
0:3
2:3 4 0 79

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň B

116 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Fal… VEL… Big… MaM… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 121
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 0 116
3 .
1:3
1:3
3:S
3:0
27 0 102
4 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
0:3
S:3
3:1 11 0 86
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 77

2 . Úroveň A

107 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Jun… Non… KZ… Bla… VEL… Ban… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Junioři (J. Luxemburg + M. Pokorný)
3:0
3:0
3:0 3:0
3:0
50 0 140
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:2 3:2
3:2
28 0 118
3 .
0:3
2:3
3:2 3:2
3:2
24 0 114
4 .
Black Hats (R. Petřík + G. Szarazova)
0:3 2:3 2:3
3:1
3:1
24 0 114
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3 2:3 2:3
1:3
3:1
17 0 107
6 .
0:3
2:3
2:3
1:3
1:3
10 0 100

1 . Úroveň A

107 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Bad… MiPa Pin… Jun… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 155
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 137
3 .
Pink Suricates (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 3:2 3:2
3:1
29 0 134
4 .
Junioři (J. Luxemburg + M. Pokorný)
0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 122
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3 0:3
1:3
0:3 2 0 107

2 . Úroveň A

121 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bad… VEL… SAB… Pir… Sch… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:0 3:0 3:0
3:1
50 0 140
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3 3:2 3:1 3:1 31 0 121
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 0 116
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 15 0 105
5 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
1:3
1:3 1:3 1:3 8 0 98

Jarní sezóna 2015

2 . Úroveň A

133 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Ban… VEL… Pir… Fil… SAB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:S
3:1
43 0 133
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 133
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 20 0 110
4 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
S:3 0:3 1:3 3:2 11 0 101
5 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
1:3
0:3 2:3 2:3 10 0 100

3 . Úroveň A

122 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
VEL… zuz… OTe… VaPo Admi Náz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:0
3:0 3:2 3:0 3:0 47 0 122
2 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
0:3
3:2
3:1
3:0 3:0 36 0 111
3 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
0:3
2:3
2:3
3:1
3:S
23 0 98
4 . 2:3
1:3
3:2
1:3 3:2 21 0 96
5 . 0:3 0:3
1:3
3:1
3:2
18 0 93
6 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
0:3 0:3
S:3
2:3
2:3
6 0 81

2 . Úroveň A

104 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Jíl… Jun… K2 Fal… Pin… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jílováci (J. Konečný + M. Hanáček)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 138
2 .
Junioři (J. Luxemburg + M. Pokorný)
0:3 3:1
3:1
3:0
3:0
38 0 128
3 . 0:3 1:3
3:1
3:0 2:3 24 0 114
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
1:3
1:3
1:3
3:1
17 0 107
5 .
Pink Suricates (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:2
16 0 106
6 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
1:3
0:3
3:2
1:3
2:3
14 0 104

3 . Úroveň A

122 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
VEL… Sch… Záp… OTe… VaPo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
3:0
3:1 3:0
3:S
47 0 122
2 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
0:3
3:1
3:1
3:S
32 0 107
3 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
1:3 1:3 3:1 3:2 24 0 99
4 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 92
5 .
S:3
S:3
2:3
0:3
4 0 79

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.12.2016 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.12.2016 20:30 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 0:3
21.11.2016 18:30 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 3:0
17.11.2016 19:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 3:0
15.11.2016 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
07.11.2016 20:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 3:0
07.11.2016 19:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
30.10.2016 17:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 1:3
19.10.2016 20:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:0
19.10.2016 19:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:0
10.10.2016 17:00 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Sportcentrum Uhříněves 3:0
09.10.2016 18:00 3. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.05.2016 19:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
18.05.2016 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
03.05.2016 21:00 2. Babočky (J. Hofírek, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:2
03.05.2016 20:00 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
28.04.2016 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 3:0
19.04.2016 18:30 1. Vlasáči (M. Kolář, M. Pokorný) Sportcentrum Uhříněves 1:3
14.04.2016 20:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3
12.04.2016 18:00 1. Junioři (J. Luxemburg, M. Pokorný) Sportcentrum Uhříněves 1:3
30.03.2016 19:00 2. Black Hats (R. Petřík, G. Szarazova) Hamr Štěrboholy 3:1
29.03.2016 18:30 2. Vlasáči (M. Kolář, M. Pokorný) Sportcentrum Uhříněves 1:3
17.03.2016 18:00 2. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 3:1
08.03.2016 21:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:2
25.02.2016 21:30 3. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
25.02.2016 20:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:2
23.02.2016 19:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:2
15.02.2016 21:00 3. Babočky (J. Hofírek, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:1
28.01.2016 20:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) 3:1 Komentáře
21.01.2016 20:30 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
19.01.2016 19:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) 3:0 Komentáře
14.01.2016 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
21.12.2015 20:00 2. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
16.12.2015 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 2:3
14.12.2015 18:00 2. Black Hats (R. Petřík, G. Szarazova) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.12.2015 19:00 2. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 2:3
02.12.2015 19:00 2. Junioři (J. Luxemburg, M. Pokorný) 0:3
26.11.2015 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 0:3
18.11.2015 18:00 1. Pink Suricates (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
10.11.2015 19:00 1. Junioři (J. Luxemburg, M. Pokorný) 0:3
09.11.2015 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
26.10.2015 18:00 2. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) 3:2
23.10.2015 17:30 2. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 3:1
22.10.2015 21:30 2. Badass (M. Finer, M. Pokorný) 0:3
22.10.2015 20:30 2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) 3:1
28.05.2015 20:30 2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) Hamr Štěrboholy 3:0
28.05.2015 19:30 2. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) Hamr Štěrboholy 2:3
27.05.2015 20:00 2. Filutové (O. Němeček, J. Pěkný) Hamr Braník 3:0
25.05.2015 18:00 2. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) 3:0
28.04.2015 10:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) 3:0
27.04.2015 19:00 3. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.04.2015 18:00 3. VaPo (M. Pospíšil, J. Vavřík) Hamr Štěrboholy 3:2
13.04.2015 18:30 3. Název týmu (P. Vykydal, A. Endlicher) 3:0
13.04.2015 18:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:0
31.03.2015 20:00 2. Jílováci (J. Konečný, M. Hanáček) Hamr Braník 1:3
24.03.2015 20:00 2. Pink Suricates (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.03.2015 18:00 2. K2 (K. Kašparová, M. Kolář) Hamr Štěrboholy 3:2
16.03.2015 18:00 2. Junioři (J. Luxemburg, M. Pokorný) 0:3 Komentáře
12.03.2015 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
24.02.2015 19:00 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) 3:0 Komentáře
16.02.2015 18:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) 3:0
13.02.2015 17:00 3. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) Hamr Braník 3:1
2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:3
3. VaPo (M. Pospíšil, J. Vavřík) 3:S Komentáře
2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím