Načítám…

Klara Paulocakova (39 let)

ID: 48815

Praha

  • 40 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 159 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 8 / 19 / 11) 0 turnajů
  • 30%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

15 . Úroveň A

46 bodů
156. místo (7. místo v ženách)
R.S. P.M. A.K. K.P. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:2 3:s 3:1 6 30 76 9:3
2 .
Image 1
Pavel Miler
3:s 2 25 67 3:0
3 .
Image 1
Adam Kollár
2:3 3:0 2 12 54 5:3
4 .
Image 1
Klara Paulocakova
s:3 s:3 0:3 3:1 2 4 46 3:10
5 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
1:3 1:3 0 0 40 2:6

15 . Úroveň B

60 bodů
166. místo (4. místo v ženách)
R.D. Š.S. F.K. A.K. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Dohnal
3:2 S:S
S:S
3:1 4 30 94 6:9
2 .
Image 1
Štěpán Straka
2:3
3:1
1:3
3:2
4 25 89 9:9
3 .
Image 1
František Kovařík
S:S
1:3
3:1
S:S
2 12 74 4:10
4 .
Image 1
Adam Kollár
S:S
3:1 1:3
S:S
2 4 66 4:10
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
1:3
2:3
S:S
S:S
0 0 60 3:12

16 . Úroveň A

74 bodů
169. místo (4. místo v ženách)
M.R. M.T. K.P. P.M. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Rytíř
3:1 3:2 3:0 3:S 8 30 98 12:3
2 .
Image 1
Martin Tomášek
1:3 3:0 3:1 3:S 6 25 91 10:4
3 .
Image 1
Klara Paulocakova
2:3 0:3 3:0 S:S 2 12 74 5:9
4 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 1:3 0:3 3:S 2 4 66 4:9
5 .
Image 1
Radek Dohnal
S:3 S:3 S:S S:3 0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2023

15 . Úroveň A

76 bodů
161. místo (5. místo v ženách)
J.K. A.N. K.P. R.D. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Josef Karchňák
3:1
3:2
2:3
3:S
6 30 96 11:6
2 .
Image 1
Adam Nemec
1:3
2:3 3:2
3:S
4 25 89 9:8
3 .
Image 1
Klara Paulocakova
2:3
3:2 S:S
3:S
4 12 76 8:8
4 .
Image 1
Radek Dohnal
3:2
2:3 S:S
3:S
4 4 68 8:8
5 .
Image 1
Matyas Deml
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

15 . Úroveň A

69 bodů
148. místo (3. místo v ženách)
M.M. K.P. S.H. R.S. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mach
3:1
3:1
3:0
3:0
8 30 78 12:2
2 .
Image 1
Klara Paulocakova
1:3
3:0 3:0
S:S
4 25 69 7:6
3 .
Image 1
Sebastian Himmer
1:3
0:3 3:1 3:1 4 12 56 7:8
4 .
Image 1
Robert Schonfeld
0:3
0:3 1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
0:3
S:S
1:3 0:3 0 0 40 1:12

14 . Úroveň B

66 bodů
156. místo (3. místo v ženách)
M.M. R.D. A.N. K.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Mikulič
S:S 3:0 2:3 3:1 4 30 94 8:7
2 .
Image 1
Radek Dohnal
S:S 3:0 3:0
S:S
4 25 89 6:6
3 .
Image 1
Adam Nemec
0:3 0:3 3:0
3:S
4 12 76 6:6
4 .
Image 1
Klara Paulocakova
3:2 0:3 0:3
S:S
2 4 66 3:11
5 .
Image 1
Martin Mach
1:3
S:S
S:3
S:S
0 0 60 1:12

13 . Úroveň A

100 bodů
144. místo (6. místo v ženách)
J.B. T.P. M.M. K.V. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Brož
2:3
3:0
3:S
3:1 6 30 136 11:4
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
3:2
2:3
3:0 3:S 6 25 131 11:5
3 .
Image 1
Martin Mach
0:3
3:2
3:0
3:0
6 12 118 9:5
4 .
Image 1
Kateřina Váchová
S:3
0:3
0:3
3:S
2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
1:3 S:3
0:3
S:3
0 0 100 1:12

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň C

124 bodů
145. místo (7. místo v ženách)
P.R. J.K. L.P. T.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rajchl
3:1
3:1
3:0
S:S 17 14 171 9:2
2 .
Image 1
Jan Krupička
1:3
0:3
3:1
3:0
14 11 165 7:7
3 .
Image 1
Ladislav Pecen
1:3
3:0 S:S 3:0 13 0 153 7:3
4 .
Image 1
Tomas Bohac
0:3
1:3
S:S 3:S 5 -5 140 4:6
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
S:S
0:3
0:3 S:3 -2 -14 124 0:9

11 . Úroveň B

148 bodů
129. místo (5. místo v ženách)
V.T. Z.Z. M.Č. M.Š. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Tichý
3:2
3:1
3:0
3:0 25 14 199 12:3
2 .
Image 1
Zaplo Zapletal
2:3
3:1
3:0
3:0 22 11 193 11:4
3 .
Image 1
Michal Černý
1:3 1:3
3:0
3:0 16 0 176 8:6
4 .
Image 1
Marek Šunda
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -11 154 3:11
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 148 2:12

11 . Úroveň A

135 bodů
126. místo (4. místo v ženách)
M.K. J.F. L.J. K.P. N.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Kopecký
3:0
3:0
S:S
3:0 19 14 173 9:0
2 .
Image 1
Jiří Fusek
0:3
3:S
3:1 3:0 19 11 170 9:4
3 .
Image 1
Lukáš Joudal
0:3
S:3
3:0 3:0 14 0 154 6:6
4 .
Image 1
Klara Paulocakova
S:S
1:3 0:3
3:0
6 -11 135 4:6
5 .
Image 1
Nikola Bašinová
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 126 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.04.2024 19:00 15. Zdeňka Bouberlová Sportovní klub Budějovická 3:1
17.04.2024 19:00 15. Adam Kollár Sportovní klub Budějovická 0:3
27.03.2024 12:00 15. Radek Dohnal Sportovní klub Budějovická 1:3
24.03.2024 20:08 15. František Kovařík S:S Komentáře
24.03.2024 18:00 15. Štěpán Straka Sportovní klub Budějovická 2:3 Komentáře
23.03.2024 12:04 15. Adam Kollár S:S Komentáře
01.03.2024 00:10 16. Radek Dohnal S:S
25.02.2024 18:00 16. Martin Tomášek Sportovní klub Budějovická 0:3
20.02.2024 19:00 16. Michal Rytíř Sportovní klub Budějovická 2:3
17.02.2024 15:00 16. Pavel Miler Hamr Záběhlice 3:0
01.02.2024 00:10 15. Radek Dohnal S:S
18.01.2024 18:00 15. Adam Nemec Sportovní klub Budějovická 3:2
10.01.2024 19:00 15. Josef Karchňák Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
08.01.2024 01:01 15. Matyas Deml 3:S Komentáře
19.12.2023 19:00 15. Sebastian Himmer Sportovní klub Budějovická 3:0
19.12.2023 08:01 15. Zdeňka Bouberlová S:S Komentáře
11.12.2023 10:00 15. Robert Schonfeld Hamr Záběhlice 3:0
10.12.2023 17:00 15. Martin Mach Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
16.11.2023 15:46 14. Martin Mach S:S Komentáře
12.11.2023 19:00 14. Adam Nemec Sportovní klub Budějovická 0:3
11.11.2023 16:00 14. Radek Dohnal Sportovní klub Budějovická 0:3
08.11.2023 16:00 14. Michael Mikulič Squash Ohradní 3:2
01.11.2023 00:10 13. Tomáš Popovič S:3
30.10.2023 12:26 13. Kateřina Váchová S:3 Komentáře
29.10.2023 18:00 13. Jan Brož SB Centrum 1:3
27.10.2023 17:00 13. Martin Mach Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
02.05.2023 00:10 12. Petr Rajchl S:S
02.05.2023 00:10 12. Tomas Bohac S:3
30.04.2023 09:00 12. Ladislav Pecen Hamr Záběhlice 0:3
19.04.2023 18:00 12. Jan Krupička Sportovní klub Budějovická 0:3 Komentáře
27.03.2023 19:00 11. Marek Šunda Sportovní klub Budějovická 2:3
21.03.2023 13:00 11. Michal Černý Sportovní klub Budějovická 0:3
19.03.2023 20:00 11. Zaplo Zapletal Sport Centrum Evropská 0:3
15.03.2023 17:00 11. Vladimír Tichý Sportovní klub Budějovická 0:3
17.02.2023 08:36 11. Miroslav Kopecký S:S Komentáře
16.02.2023 16:00 11. Lukáš Joudal Hamr Záběhlice 0:3
13.02.2023 19:00 11. Jiří Fusek Squashcentrum Strahov 1:3
08.02.2023 17:00 11. Nikola Bašinová Hamr Záběhlice 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody