Následující kolo
#
Jméno
Skupina
B. zápasy
B. pořadí
Kolo
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 140 18 14 172 3 0 0 9:3
2 140 10 11 161 1 2 0 7:7
3 120 19 14 153 3 0 0 9:2
4 120 19 11 150 3 1 0 10:6
5 140 7 0 147 1 2 0 5:8
6 100 23 14 137 4 0 0 12:5
7 140 7 -11 136 1 1 0 5:5
8 120 13 0 133 2 2 0 9:10
9
Lukáš & Lukáš ( L. Mauer + L. Pacek )
100 17 11 128 2 2 0 9:6
10
E.X.I.T.U.S ( D. Plachy + L. Šátek )
140 0 -14 126 0 1 0 0:3
11 80 23 14 117 4 0 0 12:4
12 80 19 14 113 3 0 0 9:2
13 120 3 -11 112 0 3 0 3:9
14
Týna a Tom ( T. Novak + K. Jarošová )
100 8 0 108 1 1 0 5:4
15 120 2 -14 108 0 2 0 2:6
16 60 23 14 97 3 1 0 11:3
17
JasnavyhraCZ ( M. Levíček + J. Bárta )
80 14 3 97 2 1 0 7:3
18 100 7 -11 96 1 2 0 3:6
19 60 20 14 94 3 0 0 9:1
20 80 11 3 94 2 1 0 7:7
21 60 22 11 93 4 0 0 12:6
22
Krosswindz ( S. Banerjee + M. Gade )
80 9 0 89 1 2 0 5:6
23 80 8 0 88 1 2 0 5:6
24
DuosBadmintos ( J. Mičánek + T. Zhoř )
100 1 -14 87 0 3 0 1:9
25
Nitrančani ( M. Galko + M. Celeng )
40 25 14 79 4 0 0 12:1
26 60 16 0 76 2 2 0 8:6
27
The Whirling Kilts ( L. Young + T. Singleton )
80 7 -11 76 1 1 0 4:3
28 60 5 11 76 1 1 0 3:5
29
Horákulum ( M. Horák + D. Horák )
80 6 -11 75 1 0 0 3:1
30
Švédske stoly ( O. Held + R. Kuklica )
80 4 -14 70 0 4 0 4:12
31 40 16 11 67 2 2 0 9:6
32
Masožravé žížaly ( D. Kučerová + J. Konečný )
80 0 -14 66 0 4 4 0:12
33 60 2 0 62 0 1 0 2:3
34 60 2 -3 59 0 3 0 2:9
35 60 1 -3 58 0 1 0 1:3
36 20 18 14 52 2 1 0 7:4
37 40 12 0 52 2 1 1 6:5
38 20 17 11 48 2 0 0 6:1
39
Lucky team ( P. Langer + V. Škrabal )
60 0 -14 46 0 1 0 0:3
40 60 0 -14 46 0 3 0 0:9
41 40 7 -11 36 1 3 0 3:9
42
Šroubováčci ( R. Zrůstová + M. Urubek )
40 0 -14 26 0 3 2 0:9
43 20 1 0 21 0 2 0 1:6
44 20 0 -11 9 0 1 0 0:3
Následující rok
#
Jméno
Podzim
Jaro
Léto
Ročník
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 1205 517 1722 21 6 0 73:38
2 1135 516 1651 20 7 0 71:39
3 1150 423 1573 12 14 0 49:48
4
E.X.I.T.U.S ( D. Plachy + L. Šátek )
1076 434 1510 12 13 0 45:49
5 1071 437 1508 13 15 0 56:53
6 1047 429 1476 14 13 2 52:48
7 960 392 1352 13 13 0 48:49
8 901 391 1292 15 13 0 53:54
9 862 386 1248 16 12 0 59:50
10
Lukáš & Lukáš ( L. Mauer + L. Pacek )
862 370 1232 13 15 0 57:58
11 830 358 1188 14 13 0 56:50
12 792 381 1173 18 9 0 65:40
13 1076 1076 5 11 0 23:34
14 726 289 1015 10 17 0 45:58
15 963 963 8 8 1 26:27
16
Masožravé žížaly ( D. Kučerová + J. Konečný )
666 270 936 15 13 4 53:53
17
Týna a Tom ( T. Novak + K. Jarošová )
571 342 913 18 8 0 63:36
18 907 907 7 9 4 23:32
19 655 242 897 12 12 1 50:48
20 868 868 8 4 2 24:22
21 519 338 857 20 8 0 70:43
22 562 271 833 19 8 1 64:39
23 596 218 814 5 21 4 25:63
24 799 799 10 6 0 37:25
25
Horákulum ( M. Horák + D. Horák )
481 245 726 18 8 2 61:30
26 467 255 722 14 13 0 51:46
27 474 199 673 7 21 2 29:64
28 350 223 573 9 13 4 31:45
29 551 551 4 12 3 14:34
30
The Whirling Kilts ( L. Young + R. Černý )
526 526 4 8 0 20:26
31 355 140 495 11 16 1 36:49
32 200 157 357 7 13 3 28:39
33 316 316 6 5 1 21:13
34 312 312 8 8 0 24:26
35
JasnavyhraCZ ( M. Levíček + J. Bárta )
302 302 6 5 0 21:17
36
DuosBadmintos ( J. Mičánek + T. Zhoř )
298 298 5 5 0 19:18
37 158 106 264 6 11 0 21:35
38
The Whirling Kilts ( L. Young + T. Singleton )
259 259 6 3 0 20:10
39 243 243 10 1 0 32:7
40 239 239 8 3 0 26:17
41 217 217 2 11 9 7:33
42
Krosswindz ( S. Banerjee + M. Gade )
184 184 3 4 0 14:14
43 171 171 6 4 0 22:13
44 165 165 5 5 1 20:17
45 153 153 3 0 0 9:2
46 151 151 3 6 1 9:19
47 133 133 1 16 15 3:39
48
Lucky team ( P. Langer + V. Škrabal )
118 118 3 2 0 10:7
49
Šroubováčci ( R. Zrůstová + M. Urubek )
105 105 2 7 2 7:21
50 98 98 1 13 12 3:30
51 80 80 3 3 0 10:11
52
Nitrančani ( M. Galko + M. Celeng )
79 79 4 0 0 12:1
53 76 76 1 1 0 3:5
54
Švédske stoly ( O. Held + R. Kuklica )
70 70 0 4 0 4:12
55 62 62 0 1 0 2:3
56 54 54 2 1 0 8:5
57 28 28 0 7 0 1:21
Další sezóna
#
Jméno
1. kolo (únor)
2. kolo (březen)
3. kolo (duben)
4. kolo (květen)
Sezóna
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 174 171 172 0 517 9 2 0 31:12
2 178 177 161 0 516 9 2 0 31:16
3 155 132 150 0 437 6 6 0 26:22
4
E.X.I.T.U.S ( D. Plachy + L. Šátek )
154 154 126 0 434 4 5 0 15:18
5 127 155 147 0 429 4 7 1 17:25
6 136 151 136 0 423 5 5 0 18:18
7 148 136 108 0 392 4 6 0 15:23
8 137 117 137 0 391 9 3 0 29:20
9 118 135 133 0 386 6 6 0 25:24
10 134 135 112 0 381 4 7 0 19:24
11
Lukáš & Lukáš ( L. Mauer + L. Pacek )
115 127 128 0 370 5 7 0 25:24
12 133 112 113 0 358 7 4 0 24:17
13
Týna a Tom ( T. Novak + K. Jarošová )
121 113 108 0 342 7 3 0 25:14
14 120 101 117 0 338 10 2 0 32:16
15 104 116 96 0 316 6 5 1 21:13
16
JasnavyhraCZ ( M. Levíček + J. Bárta )
111 94 97 0 302 6 5 0 21:17
17
DuosBadmintos ( J. Mičánek + T. Zhoř )
97 114 87 0 298 5 5 0 19:18
18 89 106 94 0 289 5 6 0 20:23
19 98 79 94 0 271 6 5 1 20:20
20
Masožravé žížaly ( D. Kučerová + J. Konečný )
93 111 66 0 270 4 8 4 16:29
21
The Whirling Kilts ( L. Young + T. Singleton )
88 95 76 0 259 6 3 0 20:10
22 77 90 88 0 255 5 6 0 19:20
23
Horákulum ( M. Horák + D. Horák )
70 100 75 0 245 6 3 1 18:10
24 66 80 97 0 243 10 1 0 32:7
25 109 75 58 0 242 2 6 1 13:21
26 71 75 93 0 239 8 3 0 26:17
27 104 73 46 0 223 4 6 0 13:21
28 95 64 59 0 218 2 8 1 10:25
29 76 56 67 0 199 4 8 0 16:24
30
Krosswindz ( S. Banerjee + M. Gade )
0 95 89 0 184 3 4 0 14:14
31 35 60 76 0 171 6 4 0 22:13
32 57 56 52 0 165 5 5 1 20:17
33 75 46 36 0 157 2 9 3 8:27
34 0 0 153 0 153 3 0 0 9:2
35 66 26 48 0 140 2 8 0 6:25
36
Lucky team ( P. Langer + V. Škrabal )
0 72 46 0 118 3 2 0 10:7
37 49 36 21 0 106 1 8 0 4:24
38
Šroubováčci ( R. Zrůstová + M. Urubek )
29 50 26 0 105 2 7 2 7:21
39 0 28 52 0 80 3 3 0 10:11
40
Nitrančani ( M. Galko + M. Celeng )
0 0 79 0 79 4 0 0 12:1
41 0 0 76 0 76 1 1 0 3:5
42
Švédske stoly ( O. Held + R. Kuklica )
0 0 70 0 70 0 4 0 4:12
43 0 0 62 0 62 0 1 0 2:3
44 54 0 0 0 54 2 1 0 8:5
45 9 10 9 0 28 0 7 0 1:21

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím