No photo

Josef Hrubý (55 let)

ID: 30341

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 7 /17
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 12 / 11 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

10 bodů
11. místo (6. místo v mužích)
San… Tau… K2… Pok… B. zápasy Celkem
1 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:0
4 10
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
2:0 4 10
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0 6
4 .
Pokémoni (K. Balcarová + M. Mišejka)
0 6

2 . Úroveň A

12 bodů
12. místo (6. místo v mužích)
Age… Teo… Mar… Alf… Tau… B. zápasy Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
2:0
12 24
2 .
0:2
2:1
2:0
2:0
8 20
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
1:2
2:0
2:0
7 19
4 .
0:2
0:2
0:2
2:0 3 15
5 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 12

2 . Úroveň A

16 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Dre… DS Tau… San… B. zápasy Celkem
1 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
2:0
2:0
2:0
12 24
2 . 0:2 2:0 2:0 8 20
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
0:2 2:0 4 16
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2 0:2 0 12

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

16 bodů
10. místo (4. místo v mužích)
Age… Kli… San… Tau… Ďáb… B. zápasy Celkem
1 . 2:0 2:0
S:2
2:0
9 21
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2 1:2
2:0
2:1
6 18
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1 2:0 0:2 5 17
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:S
0:2
0:2
2:S
4 16
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2
4 16

2 . Úroveň A

20 bodů
6. místo (2. místo v mužích)
Alf… Tau… San… M &… B. zápasy Celkem
1 . 2:0 2:0 2:0 12 24
2 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2 2:0 2:0 8 20
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 0:2 2:0 4 16
4 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 0:2 0:2 0 12

3 . Úroveň A

62 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
Tau… San… M &… Ten… Abe… B. zápasy Celkem
1 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:0
2:1
2:0 2:0 47 62
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
2:0
1:2 2:0 31 46
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
1:2
0:2
2:1
2:0
26 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2 2:1
1:2
S:2 13 28
5 . 0:2 0:2
0:2
2:S 10 25

3 . Úroveň A

41 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Mar… Kli… Tau… Ten… Abe… B. zápasy Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
2:1
2:S
2:0
2:0 44 59
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
1:2
2:0
2:0
2:0 44 59
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
S:2
0:2
2:0
2:0
26 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
2:0 13 28
5 . 0:2 0:2
0:2
0:2 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.12.2018 20:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
07.12.2018 20:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0
26.11.2018 19:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) 0:2 Komentáře
22.11.2018 20:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 0:2
15.11.2018 20:00 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
06.11.2018 20:30 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 0:2 Komentáře
25.10.2018 19:00 2. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
16.10.2018 20:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0
09.10.2018 17:00 2. DS (K. Štěch, V. Kautský) Hamr Záběhlice 0:2
17.09.2018 21:30 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:S Komentáře
17.09.2018 21:28 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) 2:S Komentáře
17.09.2018 18:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 0:2
07.09.2018 17:00 2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
21.08.2018 18:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 0:2
15.08.2018 18:00 2. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 2:0
15.08.2018 17:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0
31.07.2018 18:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:0
24.07.2018 18:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 2:1 Komentáře
18.07.2018 18:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:0
15.07.2018 18:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
24.06.2018 12:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:0 Komentáře
22.06.2018 19:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:0 Komentáře
06.06.2018 19:00 3. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) 0:2 Komentáře
3. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) S:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím