Načítám…

Pavel Miler (33 let)

ID: 41496

Praha

Národní archiv - Odborný archivář

Fandí:FC Viktoria Plzeň, Colorado Avalanche, Anaheim Ducks

Hraje ligy: Praha - Squash (108/110)

  • 78 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 196 /260
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 22 / 35 / 17) 4 turnaje
  • 39%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

12 . Úroveň A

16 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
T.K. A.Z. P.M. L.K. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
3:s 3:s 3:s 18 14 52
2 .
Image 1
Alexey Zhovtyuk
3:s 3:s 3:s 18 11 49
3 .
Image 1
Pavel Miler
s:3 s:3 s:s s:s -4 0 16
4 .
Image 1
Lukáš Kovařík
s:3 s:3 s:s s:s -4 -11 5
5 .
Image 1
Kamil Mezian
s:3 s:3 s:s s:s -4 -14 2

13 . Úroveň A

10 bodů
116. místo (110. místo v mužích)
J.P. M.H. L.P. V.R. P.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Porod
3:0 3:0 3:S 3:S 3:S 26 14 60
2 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3 3:1 3:S 2:3 3:S 16 11 47
3 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 1:3 0:3 3:S 3:S 10 0 30
4 .
Image 1
Vilém Rauš
S:3 S:3 3:0 S:S S:S 2 0 22
5 .
Image 1
Pavel Miler
S:3 3:2 S:3 S:S S:S 1 -11 10
6 .
Image 1
Lukáš Kovařík
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3

14 . Úroveň A

30 bodů
129. místo (123. místo v mužích)
C.T. P.V. P.M. L.P. K.R. S.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ciprian Tarnita
3:2 S:S 3:0 3:S 3:S 18 14 52
2 .
Image 1
Petr Veselý
2:3 2:3 3:0 3:S 3:S 18 11 49
3 .
Image 1
Pavel Miler
S:S 3:2 S:S 3:S 3:S 10 0 30
4 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 0:3 S:S
3:1
3:S 8 0 28
5 .
Image 1
Kateřina Růžková
S:3 S:3 S:3
1:3
S:S -1 -11 8
6 .
Image 1
Sandra Janovská
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4

Jarní sezóna 2022

14 . Úroveň A

9 bodů
142. místo (135. místo v mužích)
M.H. S.J. K.R. M.Š. P.M. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Hanuš
3:1
S:S
3:1 3:0
3:S
18 14 52
2 .
Image 1
Sandra Janovská
1:3 S:S
3:S
S:S
3:S
7 11 38
3 .
Image 1
Kateřina Růžková
S:S
S:S
3:S
S:S
3:S
5 0 25
4 .
Image 1
Michal Šimon
1:3
S:3
S:3
S:S
3:S
4 0 24
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 S:S S:S S:S
3:S
0 -11 9
6 .
Image 1
Zdeněk Kučera
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

16 . Úroveň A

43 bodů
145. místo (138. místo v mužích)
M.Š. P.M. M.H. K.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šimon
2:3 3:1 3:0 20 14 54
2 .
Image 1
Pavel Miler
3:2 3:1 S:S 12 11 43
3 .
Image 1
Martin Hanuš
1:3 1:3
3:S
11 0 31
4 .
Image 1
Kateřina Růžková
0:3 S:S
S:3
-3 -11 6

15 . Úroveň A

38 bodů
151. místo (143. místo v mužích)
J.K. V.S. P.M. M.H. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kovalčík
3:1
1:3
3:0
3:S
20 14 54
2 .
Image 1
Viktor Spirov
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Pavel Miler
3:1
0:3
3:1
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3
1:3
1:3
3:S
8 -11 17
5 .
Image 1
Dalibor Válek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

15 . Úroveň A

34 bodů
142. místo (137. místo v mužích)
P.V. J.P. P.M. J.D. D.J. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Veselý
3:0 2:3 3:S 3:S
3:S
22 14 56
2 .
Image 1
Josef Pohorský
0:3 3:0 3:S 3:S
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Pavel Miler
3:2 0:3 0:3 3:S
3:S
14 0 34
4 .
Image 1
Jan Devera
S:3 S:3 3:0 S:S
3:S
9 0 29
5 .
Image 1
Daniel Jupa
S:3 S:3 S:3 S:S
3:S
3 -11 12
6 .
Image 1
Michaela Valentová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

14 . Úroveň A

30 bodů
138. místo (131. místo v mužích)
M.Č. M.B. P.H. P.M. P.V. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Černý
3:1 3:0 3:0 3:2
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Martin Bartoš
1:3
3:0
3:S
3:1
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Peter Hakun
0:3
0:3
3:0 3:2
3:S
14 0 34
4 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 S:3 0:3 3:1
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Petr Veselý
2:3
1:3
2:3 1:3
3:S
10 -11 19
6 .
Image 1
Josef Pohorský
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

14 . Úroveň A

9 bodů
139. místo (132. místo v mužích)
L.K. J.K. J.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kovařík
3:0
3:S
3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Jan Kovalčík
0:3
3:S
3:S 16 11 47
3 .
Image 1
Josef Pohorský
S:3
S:3
3:S 8 0 28
4 .
Image 1
Pavel Miler
S:3 S:3 S:3 0 -11 9

16 . Úroveň A

32 bodů
147. místo (142. místo v mužích)
Z.K. P.V. P.M. P.S. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kučera
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Petr Veselý
1:3
3:0
3:S
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Pavel Miler
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 32
4 .
Image 1
Pavel Skuhrovec
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 7
5 .
Image 1
Roman Kadlec
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

16 . Úroveň A

36 bodů
145. místo (138. místo v mužích)
J.K. P.M. J.J. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kovalčík
3:S
S:S
3:S
13 14 47
2 .
Image 1
Pavel Miler
S:3
S:S 3:S 5 11 36
3 .
Image 1
Jana Jindrová
S:S S:S 3:S 3 0 23
4 .
Image 1
Pavel Greis
S:3
S:3 S:3 0 -11 9

Letní sezóna 2021

14 . Úroveň A

9 bodů
133. místo (123. místo v mužích)
P.H. A.Z. P.V. P.G. J.J. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Herein
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 22 11 53
3 .
Image 1
Petr Veselý
1:3 0:3 3:0
3:0
3:2 16 0 36
4 .
Image 1
Pavel Greis
0:3 0:3 0:3 3:2 3:S 9 0 29
5 .
Image 1
Jana Jindrová
0:3 0:3
0:3
2:3 3:2 6 -11 15
6 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 2:3 S:3 2:3 3 -14 9

13 . Úroveň A

15 bodů
106. místo (101. místo v mužích)
J.P. Z.K. P.K. A.Z. P.M. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Porod
3:0 3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Zdeněk Kučera
0:3
3:S
3:2 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3
S:3
3:0
3:1
3:0
16 0 36
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 2:3
0:3
3:0 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3
1:3
0:3 3:0 6 -11 15
6 .
Image 1
Pavel Greis
0:3 0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6

12 . Úroveň A

31 bodů
97. místo (91. místo v mužích)
M.B. Z.K. P.M. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Boháč
3:1 3:1
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Zdeněk Kučera
1:3 3:1
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Pavel Miler
1:3 1:3
3:S
11 0 31
4 .
Image 1
Jan Devera
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

12 . Úroveň A

13 bodů
99. místo (93. místo v mužích)
P.K. L.Š. Z.K. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Kopačka
3:2 3:1 3:1 23 14 57
2 .
Image 1
Lenka Šašková
2:3 3:2 3:0 19 11 50
3 .
Image 1
Zdeněk Kučera
1:3 2:3 3:2 11 0 31
4 .
Image 1
Pavel Miler
1:3 0:3 2:3 4 -11 13

Letní sezóna 2020

17 . Úroveň A

43 bodů
173. místo (163. místo v mužích)
R.J. M.H. P.K. P.M. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Janečková
3:0 3:S 3:1 3:S 25 14 79
2 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3 3:S 1:3 3:0 14 11 65
3 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3 S:3 3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Pavel Miler
1:3 3:1 0:3
3:0
14 -11 43
5 .
Image 1
Irena Štiková
S:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 26

14 . Úroveň B

46 bodů
165. místo (156. místo v mužích)
L.M. P.Š. I.G. P.V. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Maťha
3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 96
2 .
Image 1
Pavla Šulcová
0:3
3:0
3:S
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
Irina Gvozdeva
3:1
0:3
3:1 3:0 19 0 79
4 .
Image 1
Petr Veselý
0:3
S:3
1:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

13 . Úroveň A

66 bodů
154. místo (146. místo v mužích)
O.S. A.V. J.K. J.E. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Oldřich Smola
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Anna Volfová
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 113
3 .
Image 1
Jaroslav Klaus
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Jakub Esterka
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 77
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

12 . Úroveň A

106 bodů
143. místo (138. místo v mužích)
L.I. R.C. R.M. L.P. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Indra
3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Robin Capek
2:3
3:0
3:0 3:0 23 11 154
3 .
Image 1
Rosťa Matrka
2:3
0:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Lukáš Pokorný
0:3 0:3
0:3
3:0
7 -5 122
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 106

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.08.2022 00:10 13. Lukáš Kovařík S:S
01.08.2022 00:10 13. Lubomír Pešek S:3
01.08.2022 00:10 13. Jakub Porod S:3
01.08.2022 00:10 13. Vilém Rauš S:S
07.07.2022 19:00 13. Martin Hanuš Squash Haštal 3:2
01.07.2022 00:10 14. Kateřina Růžková 3:S
01.07.2022 00:10 14. Ciprian Tarnita S:S
01.07.2022 00:10 14. Lubomír Pešek S:S
01.07.2022 00:10 14. Sandra Janovská 3:S
13.06.2022 19:00 14. Petr Veselý Squash Haštal 3:2
01.06.2022 00:10 14. Michal Šimon S:S
01.06.2022 00:10 14. Kateřina Růžková S:S
01.06.2022 00:10 14. Sandra Janovská S:S
04.05.2022 20:44 14. Zdeněk Kučera 3:S Komentáře
04.05.2022 19:00 14. Martin Hanuš Squash Holešovice 0:3
02.05.2022 00:10 16. Kateřina Růžková S:S
28.04.2022 19:00 16. Michal Šimon Sport Centrum Evropská 3:2
25.04.2022 20:00 16. Martin Hanuš Squash Haštal 3:1
23.03.2022 18:00 15. Jan Kovalčík HIT Fitness Flora 3:1 Komentáře
21.03.2022 19:00 15. Viktor Spirov Sportovní klub Budějovická 0:3 Komentáře
16.03.2022 20:00 15. Martin Hanuš Squash Holešovice 3:1
07.03.2022 01:01 15. Dalibor Válek 3:S Komentáře
01.03.2022 00:10 15. Daniel Jupa 3:S
24.02.2022 18:00 15. Josef Pohorský Squash Holešovice 0:3
23.02.2022 14:59 15. Michaela Valentová 3:S Komentáře
16.02.2022 19:00 15. Jan Devera Sport Centrum Evropská 0:3
10.02.2022 19:00 15. Petr Veselý Squash Haštal 3:2
01.02.2022 00:10 14. Martin Bartoš S:3
29.01.2022 18:05 14. Josef Pohorský 3:S Komentáře
26.01.2022 18:00 14. Petr Veselý Squash Haštal 3:1
23.01.2022 14:00 14. Peter Hakun Hamr Záběhlice 0:3
14.01.2022 18:00 14. Michal Černý Squash Haštal 0:3
03.01.2022 00:10 14. Jan Kovalčík S:3
03.01.2022 00:10 14. Lukáš Kovařík S:3
03.01.2022 00:10 14. Josef Pohorský S:3
24.11.2021 11:00 16. Pavel Skuhrovec 3:S Komentáře
11.11.2021 19:00 16. Petr Veselý Squash Haštal 0:3 Komentáře
08.11.2021 17:00 16. Zdeněk Kučera Squash Haštal 0:3
07.11.2021 01:01 16. Roman Kadlec 3:S Komentáře
01.11.2021 00:10 16. Jana Jindrová S:S
01.11.2021 00:10 16. Pavel Greis 3:S
21.10.2021 16:49 16. Jan Kovalčík S:3 Komentáře
04.10.2021 00:10 14. Pavel Greis S:3
29.09.2021 18:00 14. Altynay Zhakupova Squash Haštal 0:3
27.09.2021 18:00 14. Petr Veselý Squash Haštal 2:3
23.09.2021 19:00 14. Jana Jindrová HIT Fitness Flora 2:3
15.09.2021 18:00 14. Pavel Herein Squash Haštal 0:3
29.08.2021 18:00 13. Peter Kopačka Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
25.08.2021 18:00 13. Pavel Greis Sportcentrum Step 3:0
24.08.2021 17:00 13. Zdeněk Kučera Squash Haštal 0:3
18.08.2021 19:00 13. Altynay Zhakupova Squash Haštal 0:3
11.08.2021 19:00 13. Jakub Porod Squash Haštal 0:3
27.07.2021 18:00 12. Zdeněk Kučera Squash Haštal 1:3
26.07.2021 18:00 12. Martin Boháč Squash Ohradní 1:3
12.07.2021 12:12 12. Jan Devera 3:S Komentáře
16.06.2021 20:00 12. Peter Kopačka Sportovní klub Budějovická 1:3
16.06.2021 19:00 12. Zdeněk Kučera HIT Fitness Flora 2:3
14.06.2021 18:00 12. Lenka Šašková Squash Ohradní 0:3
01.10.2020 18:00 17. Irena Štiková Squash Haštal 3:0 Komentáře
24.09.2020 19:00 17. Romana Janečková Squash Haštal 1:3
18.09.2020 19:00 17. Peter Kopačka HIT Fitness Flora 0:3
10.09.2020 20:00 17. Martin Hanuš 3:1
02.09.2020 16:00 14. Pavla Šulcová Squash Ohradní 0:3
30.08.2020 17:00 14. Irina Gvozdeva 0:3
20.08.2020 18:00 14. Petr Veselý Squash Haštal 0:3
12.08.2020 19:00 14. Luboš Maťha Squash Haštal 0:3
04.08.2020 20:00 13. Anna Volfová Hamr Záběhlice 0:3
27.07.2020 18:30 13. Jakub Esterka Squash Ohradní 0:3
21.07.2020 17:00 13. Oldřich Smola Hamr Záběhlice 0:3
16.07.2020 17:00 13. Jaroslav Klaus Hamr Záběhlice 0:3
12.07.2020 16:00 12. Lukáš Indra Hamr Záběhlice 0:3
02.07.2020 20:00 12. Robin Capek Hamr Záběhlice 0:3
23.06.2020 16:00 12. Lukáš Pokorný Hamr Záběhlice 0:3 Komentáře
18.06.2020 18:00 12. Rosťa Matrka Sportovní klub Budějovická 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím