Loading…

Karel Karel (44 years)

ID: 37767

Praha

  • 66 matches

    since 2019
  • 0/5
    Latest matches
    • Scratch
    • Scratch
    • Scratch
    • Scratch
    • Scratch
  • 14 /14
    Position in season leaderboard
  • 66
    Matches in the league ( 35 / 14 / 17) 0 tournaments
  • 71%
    Match success rate

Leaderboard development

Podzimní sezóna 2022

2 . Level A

20 points
10. position (4. position among women)
MaMi MIPE Old… Poz… DD… Matches GRP Total
1 .
MaMi (M. Pfaf + M. Hes)
2:0 2:0 2:0
2:S
8 30 58
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:S
2:0
2:S
6 25 51
3 .
Old boys (M. Nosek + J. Křížek)
0:2
S:2
2:0
2:S
4 12 36
4 .
Pozdní sběr (D. Blažková + L. Marvalová)
0:2 0:2 0:2
2:S
2 4 26
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 20

Letní sezóna 2022

2 . Level A

18 points
12. position (3. position among women)
BSM Říč… MIPE DD… Matches GRP Total
1 .
2:0
2:0
2:S
15 11 52
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:S
8 8 42
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:S 5 0 31
4 .
S:2
S:2
S:2 0 -8 18

Jarní sezóna 2022

2 . Level A

35 points
12. position (3. position among women)
Rad… BSM Drt… DD… Hla… Matches GRP Total
1 .
Radioaktivní Lišky (B. Čermochová + J. Kunc)
2:0
2:1
2:S 2:0 14 11 64
2 .
0:2
2:1
2:S
2:0
10 8 57
3 .
Drtiči (L. Sova + L. Funiok)
1:2
1:2
2:S 2:1 8 0 47
4 . S:2 S:2 S:2 2:0 4 -8 35
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
0:2
1:2 0:2 1 -11 29

3 . Level A

38 points
6. position (2. position among women)
DD… Hla… Těc… Sta… Zou… San… Matches GRP Total
1 . 2:0
2:S
2:0
2:0
2:S 14 11 38
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2 2:1 2:1 2:1 2:S 10 8 31
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
S:2
1:2
2:1
2:0 2:S 9 0 22
4 .
Starouši (M. Starý + J. Stará)
0:2
1:2
1:2
2:1
2:S 6 0 19
5 .
0:2
1:2 0:2
1:2
2:S 4 -8 9
6 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
S:2 S:2 S:2 S:2 S:2 0 -11 2

3 . Level A

16 points
13. position (3. position among women)
Říč… MIPE Těc… DD… CST… Tip… Matches GRP Total
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:S
2:0
2:S
14 11 38
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:1
S:S
2:0
2:S
7 8 28
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
1:2 S:S 2:0
2:S
6 0 19
4 .
S:2
S:S
S:S
2:1
2:S
3 0 16
5 .
CSTým (P. Daněk + M. Starý)
0:2
0:2 0:2
1:2
2:S
3 -8 8
6 .
Tipsters (P. Stovicek + M. Bargel)
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

Letní sezóna 2021

1 . Level A

42 points
10. position (1. position among women)
Prv… BSM Jan… Zno… DD… Matches GRP Total
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:1
2:0
2:1
2:S
13 11 76
2 .
1:2
2:1
2:1
2:0
11 8 71
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
1:2
2:0
2:0
9 0 61
4 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
1:2
1:2
0:2
2:1
5 -8 49
5 .
S:2
0:2
0:2
1:2
1 -11 42

2 . Level A

43 points
5. position (2. position among women)
Prv… DD… M&M Těc… Matches GRP Total
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:0
2:0
2:0
16 11 53
2 .
0:2
2:1
2:0
9 8 43
3 .
0:2
1:2
2:1
5 0 31
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2
1 -8 19

Letní sezóna 2020

3 . Level A

46 points
8. position (2. position among women)
Říč… DD… Kla… P&R… MIPE Matches GRP Total
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:0
2:0
2:0
15 11 52
2 .
1:2
2:1 2:0 2:0 12 8 46
3 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2 1:2 2:0
2:0
9 0 35
4 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2 0:2
2:0
4 -8 22
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 15

Jarní sezóna 2020

2 . Level A

38 points
12. position (3. position among women)
Run… Sek… Říč… DD… Rog… Matches GRP Total
1 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
2:0
2:1
1:2
2:0
12 11 62
2 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
2:0
2:0 2:0 12 8 59
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 0 48
4 .
2:1
0:2
0:2
2:0
7 -8 38
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 28

2 . Level A

36 points
8. position (2. position among women)
Ďáb… Říč… DD… A… San… Noe… Matches GRP Total
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 48
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
2:S
11 8 45
3 .
2:1
0:2
2:0
2:0
2:S
10 0 36
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 31
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
2:S
3 -8 21
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

2 . Level A

51 points
3. position (1. position among women)
DD… Rog… A… Noe… Sek… Matches GRP Total
1 .
2:0
2:1
2:0
2:S
14 11 51
2 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
2:1
2:0
2:S
10 8 44
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
1:2
2:1
2:S
8 0 34
4 .
0:2
0:2
1:2
2:S
4 -8 22
5 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

Podzimní sezóna 2019

1 . Level A

22 points
6. position (1. position among women)
Reg… Pat… BSM DD… A… Matches GRP Total
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
2:0
2:S
2:0 15 11 52
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:1
11 8 45
3 .
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
S:2
0:2
1:2
2:1
4 -8 22
5 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 17

2 . Level A

30 points
5. position (2. position among women)
A… DD… Ďáb… Alf… Abe… Matches GRP Total
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 35
2 .
2:1
2:1
2:S
S:2 9 8 30
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
1:2
2:S
S:S 4 0 17
4 .
0:2
S:2
S:2
2:0 4 -8 9
5 .
S:2
2:S S:S 0:2 2 -11 4

2 . Level A

8 points
11. position (3. position among women)
Říč… SPM A… Abe… DD… Alf… Matches GRP Total
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
2:S
14 11 38
2 .
1:2
2:0 2:0 2:0
2:S
13 8 34
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
2:0
2:1
2:S
9 0 22
4 .
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
5 0 18
5 .
0:2
0:2
1:2
S:2
2:S
3 -8 8
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

2 . Level A

22 points
7. position (1. position among women)
Ďáb… Kla… DD… Alf… Ten… Abe… Matches GRP Total
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:1
2:S
2:0
11 11 35
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
2:1
1:2
2:0
2:S
2:S 10 8 31
3 .
0:2
2:1
2:0
2:S
2:S 9 0 22
4 .
1:2
0:2 0:2
2:S
2:0 6 0 19
5 .
Tennis Bros (M. Koenigstein + J. Bartek)
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S 2 -8 7
6 .
0:2
S:2 S:2 0:2 S:2 0 -11 2

Letní sezóna 2019

3 . Level A

38 points
6. position (2. position among women)
DD… Mar… San… Abe… Matches GRP Total
1 .
2:0
2:S
2:0
14 11 38
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
S:S 3 8 24
3 .
S:2
S:2
S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:S S:S -2 -8 3

List of matches

Date Time Level Opponent Place Result Comments
25.10.2022 13:53 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) S:2 Comments
25.10.2022 13:53 2. Old boys (M. Nosek, J. Křížek) S:2 Comments
25.10.2022 13:53 2. MaMi (M. Pfaf, M. Hes) S:2 Comments
25.10.2022 13:53 2. Pozdní sběr (D. Blažková, L. Marvalová) S:2 Comments
03.10.2022 00:10 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) S:2
28.09.2022 21:03 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Comments
26.09.2022 14:58 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) S:2 Comments
02.05.2022 00:10 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) S:2
02.05.2022 00:10 2. Radioaktivní Lišky (B. Čermochová, J. Kunc) S:2
02.05.2022 00:10 2. Drtiči (L. Sova, L. Funiok) S:2
26.04.2022 09:00 2. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) 2:0
01.04.2022 00:10 3. SandaleTrip (M. Kalina, J. Černý) 2:S
28.03.2022 14:34 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:S Comments
15.03.2022 07:00 3. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) Sportovní klub Budějovická 2:0
13.03.2022 15:00 3. Starouši (M. Starý, J. Stará) Sportovní klub Budějovická 2:0 Comments
05.03.2022 10:30 3. Zoufalky (K. Minarcikova, I. Bednářová) Sportovní klub Budějovická 2:0 Comments
01.03.2022 00:10 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) S:S
28.02.2022 13:25 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) S:S Comments
24.02.2022 10:26 3. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Comments
19.02.2022 16:00 3. CSTým (P. Daněk, M. Starý) 2:1 Comments
07.02.2022 01:01 3. Tipsters (P. Stovicek, M. Bargel) 2:S Comments
30.06.2021 21:00 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
30.06.2021 12:55 1. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) S:2 Comments
27.06.2021 14:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
17.06.2021 19:00 1. Znovuzrození (J. Klášterka, G. Pasquier) 1:2 Comments
28.05.2021 16:00 2. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) 0:2 Comments
20.05.2021 18:00 2. M&M (M. Pohan, M. Štancl) 2:1 Comments
08.05.2021 14:30 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
03.10.2020 17:00 3. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Hamr Záběhlice 2:1
03.10.2020 17:00 3. P&R dream team (R. Plašil, P. Hajkova) Hamr Braník 2:0
01.10.2020 10:00 3. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Comments
20.09.2020 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Braník 2:0
12.06.2020 17:00 2. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) Hamr Záběhlice 2:1 Comments
08.06.2020 09:00 2. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) Hamr Braník 0:2
02.06.2020 10:00 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
31.05.2020 13:00 2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
10.05.2020 17:00 2. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
05.05.2020 23:21 2. Noemo (M. Michálek, J. Němeček) 2:S Comments
30.04.2020 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Comments
23.04.2020 17:00 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
12.03.2020 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
01.03.2020 17:00 2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
18.02.2020 18:09 2. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) 2:S Comments
14.02.2020 18:30 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Comments
08.02.2020 09:00 2. Noemo (M. Michálek, J. Němeček) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
02.02.2020 10:00 1. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Comments
30.01.2020 09:38 1. Reggaeboys (L. Merhaut, M. Lang) S:2 Comments
26.01.2020 18:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
18.01.2020 16:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Comments
02.01.2020 00:10 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:2
21.12.2019 19:34 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Comments
21.12.2019 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Comments
14.12.2019 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Comments
01.12.2019 10:49 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:2 Comments
29.11.2019 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 1:2 Comments
15.11.2019 09:30 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Comments
13.11.2019 08:00 2. SPM (J. Holub, P. Novotný) Hamr Záběhlice 0:2
11.11.2019 12:37 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Comments
01.11.2019 08:15 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S
25.10.2019 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0
18.10.2019 17:00 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 2:1 Comments
09.10.2019 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) LTC Modřany 2005 0:2 Comments
29.09.2019 20:06 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) 2:S Comments
18.09.2019 20:00 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0 Comments
10.09.2019 17:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:0 Comments
2. Tennis Bros (M. Koenigstein, J. Bartek) 2:S Comments

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand