Articles

Díky!
Díky!

Má poslední reportáž z turnaje nemůže začít jinak než poděkováním. Díky hráčky, díky hráči, byla to jedenáct let trvající pecka!

Pingpongový turnaj v Praze - Červenec 3/3 2020
Pingpongový turnaj v Praze - Červenec 3/3 2020

3. červencový turnaj rozhodl o vítězu seriálu Grand Prix

Pravý letní běh
Pravý letní běh

Teplé letní počasí provázelo osmý letošní závod Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY na 5 a 10 km. I přes ne úplně příznivé počasí padl díky Milanu Janouškovi rekord trati. Unikátní sérii prodloužil Jan Hušák.

Devatenáct nasazených a jedna žena
Devatenáct nasazených a jedna žena

Kdyby Alexandre Duma psal o 19-ti mušketýrech vzal by si sobotní turnaj ve squashi jako předlohu! Proč se dozvíte níže.

Venku, v hale, venku
Venku, v hale, venku

Po skoro půlroční pauze jsme se potkali na turnaji VAŠÍ LIGY v Plzni. V neděli 26. července se sešlo 20 tenistů a odehráli na Slavii tenisový turnaj. Část se musela kvůli dešti odehrát v hale, ale nakonec se všechny zápasy zvládly odehrát.

Podruhé v háji
Podruhé v háji

Z Hlubočep směr Chuchelský háj vystartovalo ve středu 22. července celkem 126 běžců. Všichni se vrátili zpět v pořádku. Kdo byl v cíli nejrychleji?

Sportkemp po desáté
Sportkemp po desáté
8. July 2020

Desátý ročník Sportkempu se nesl v duchu cesty kolem světa za 4 dny. A byl to ročník ještě lepší než ty předchozí. Jako vždy. A tak to má být :) Díky za to!

Filter articles

Payment methods

Platební metody

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand