Michal Jünger

Michal Jünger (40 let)

ID: 28450

Brno

  • 65 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 25 /244
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 42 / 23 / 0) 4 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

120 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.J. I.D. L.B. J.Ž. P.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:2 3:1 3:2 3:1 18 120
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3 3:0 3:2 3:0 18 120
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
1:3 0:3 3:0 7 109
4 .
Image 1
Jan Židek
2:3 2:3 0:3 4 106
5 .
Image 1
Petr Kupčík
1:3 0:3 1 103

5 . Úroveň B

112 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
P.H. M.Z. M.J. P.T. D.W. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Havlát
3:2
3:0
3:0
3:0
22 124
2 .
Image 1
Martin Zavadil
2:3
2:3 3:2
3:2
12 114
3 .
Image 1
Michal Jünger
0:3
3:2 1:3 3:1 10 112
4 .
Image 1
Pavel Tihlařík
0:3
2:3 3:1 2:3 9 111
5 .
Image 1
Daniel Walczysko
0:3
2:3
1:3 3:2 7 109

6 . Úroveň B

108 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
L.J. M.J. M.N. B.N. D.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:1
3:1
3:1
3:1 20 110
2 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
3:1 3:0 3:0 18 108
3 .
Image 1
Miroslav Němec
1:3
1:3 3:0 3:0 14 104
4 .
Image 1
Braňo Náter
1:3
0:3 0:3 3:0 7 97
5 .
Image 1
David Bajger
1:3 0:3 0:3 0:3 1 91

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň C

80 bodů
39. místo (39. místo v mužích)
M.J. V.S. V.B. M.V. V.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
2:3
3:0 3:0 3:0 20 80
2 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:2
3:1
3:1
3:0
20 80
3 .
Image 1
Vojtěch Bartl
0:3
1:3
3:1 3:0 12 72
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3
1:3
1:3 3:2 6 66
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
0:3
0:3 2:3 2 62

6 . Úroveň B

69 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
B.N. M.J. V.M. P.H. M.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
3:1
3:2
3:0
3:0
21 81
2 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
2:3 1:3
3:1
9 69
3 .
Image 1
Vladimír Meier
2:3
3:2 S:S 3:1 9 69
4 .
Image 1
Peter Helenčík
0:3
3:1 S:S
3:1
8 68
5 .
Image 1
Martin Novotný
0:3
1:3
1:3
1:3
3 63

5 . Úroveň A

111 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
L.J. L.B. J.M. M.J. P.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:1
3:1
3:2
3:0 44 134
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
1:3 3:1 2:3 3:2 26 116
3 .
Image 1
Jan Matoušek
1:3
1:3 3:2 3:1 24 114
4 .
Image 1
Michal Jünger
2:3
3:2 2:3 2:3 21 111
5 .
Image 1
Pavel Tihlařík
0:3 2:3 1:3 3:2 15 105

4 . Úroveň B

139 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
T.L. M.W. J.K. R.U. M.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Lednický
3:2 3:0
2:3
3:1 37 157
2 .
Image 1
Martin Wojkowský
2:3
3:2
1:3
3:0
28 148
3 .
Image 1
Jiří Konečný
0:3
2:3
3:0
3:2
26 146
4 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:2
3:1
0:3
0:3
20 140
5 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
0:3
2:3
3:0
19 139

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

193 bodů
33. místo (32. místo v mužích)
T.F. J.T. M.K. M.J. M.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Fendrich
3:2
2:3
3:1
3:1
35 200
2 .
Image 1
Jonáš Trantina
2:3
2:3
3:2
3:1
28 193
3 .
Image 1
Martin Kunc
3:2
3:2
0:3 3:S 28 193
4 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
2:3 3:0 3:2 28 193
5 .
Image 1
Milan Malaník
1:3
1:3
S:3 2:3 8 173

6 . Úroveň B

213 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
M.J. D.W. J.P. M.J. D.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:0 3:0 3:2 3:0 48 213
2 .
Image 1
Daniel Walczysko
0:3 3:1
3:0
3:0
37 202
3 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3 1:3 3:0 3:0 28 193
4 .
Image 1
Martin Jouza
2:3
0:3
0:3
3:S
14 179
5 .
Image 1
David Baloun
0:3
0:3
0:3
S:3
0 165

7 . Úroveň C

196 bodů
45. místo (43. místo v mužích)
M.J. J.M. N.K. R.D. A.N. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:1 3:2 3:0 3:0 46 196
2 .
Image 1
Jan Matoušek
1:3 3:2 3:1 3:2 31 181
3 .
Image 1
Nikola Kubová
2:3 2:3 3:1 3:S 29 179
4 .
Image 1
Radim Dodek
0:3 1:3 1:3 3:1 15 165
5 .
Image 1
Aleš Nevřela
0:3 2:3 S:3 1:3 6 156

7 . Úroveň A

174 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
L.B. M.W. M.J. P.F. J.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Blaha
3:2 2:3 3:1 3:0 37 187
2 .
Image 1
Martin Wojkowský
2:3 3:0
2:3
3:2 30 180
3 .
Image 1
Michal Jünger
3:2 0:3 3:1 2:3 24 174
4 .
Image 1
Petr Faruzel
1:3
3:2
1:3
3:2
22 172
5 .
Image 1
Jakub Vacula
0:3 2:3 3:2
2:3
17 167

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň D

175 bodů
62. místo (60. místo v mužích)
M.J. M.H. D.Š. L.V. J.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:2 3:2 3:1 3:1 40 175
2 .
Image 1
Martin Holas
2:3
3:2
3:0 3:S 36 171
3 .
Image 1
David Šíbl
2:3
2:3
2:3
3:S 22 157
4 .
Image 1
Lukáš Vokoun
1:3 0:3
3:2
3:S 21 156
5 .
Image 1
Jiří Herzán
1:3 S:3 S:3 S:3 2 137

7 . Úroveň B

169 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
L.D. R.Š. J.T. M.J. M.T. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Luboš Doležal
1:3
3:1 3:1 3:1 35 185
2 .
Image 1
Radomír Švihel
3:1
1:3 3:2 3:1 33 183
3 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3 3:1 2:3
3:0
30 180
4 .
Image 1
Michal Jünger
1:3 2:3 3:2 2:3 19 169
5 .
Image 1
Michal Turoň
1:3 1:3
0:3
3:2 13 163

7 . Úroveň A

202 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
M.J. M.J. Š.P. D.S. R.U. F.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Jízdný
3:0 3:2
3:2
3:1 3:0 43 208
2 .
Image 1
Michal Jünger
0:3 3:1 3:1 3:0 3:1 37 202
3 .
Image 1
Štěpán Poštulka
2:3 1:3 3:1 3:1 3:0 33 198
4 .
Image 1
David Schachl
2:3
1:3 1:3 3:0 3:0 27 192
5 .
Image 1
Radim Uhřík
1:3 0:3 1:3 0:3
3:0
14 179
6 .
Image 1
Filip Fousek
0:3 1:3 0:3 0:3
0:3
2 167

8 . Úroveň D

183 bodů
68. místo (66. místo v mužích)
M.J. M.J. M.Č. L.S. L.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Jouza
2:3
3:1 3:0 3:0 41 191
2 .
Image 1
Michal Jünger
3:2
2:3 3:2 3:1 33 183
3 .
Image 1
Michal Čech
1:3 3:2 3:2 3:1 31 181
4 .
Image 1
Lenka Slavíčková
0:3 2:3 2:3 3:1 19 169
5 .
Image 1
Lucie Viková
0:3 1:3 1:3 1:3 6 156

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

127 bodů
51. místo (49. místo v mužích)
M.Č. M.J. J.R. V.S. L.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Černý
3:1
3:1
3:S
3:0 45 135
2 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
3:1 3:1 3:0 37 127
3 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3 3:1 3:0 28 118
4 .
Image 1
Vít Strádal
S:3
1:3 1:3 3:1 15 105
5 .
Image 1
Lucie Pitelová
0:3 0:3 0:3 1:3 2 92

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2018 18:00 5. Iva Dolejšová Sprint 3:2
11.12.2018 20:30 5. Petr Kupčík Xarena Slatina Badminton Club 3:1
07.12.2018 18:30 5. Jan Židek Badminton Líšeň 3:2
05.12.2018 20:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:1
23.11.2018 19:00 5. Pavel Tihlařík Sprint 1:3
14.11.2018 18:00 5. Martin Zavadil Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.11.2018 18:00 5. Daniel Walczysko Badminton Líšeň 3:1
07.11.2018 20:00 5. Pavel Havlát Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
30.10.2018 21:00 6. Miroslav Němec Sport Centrum Kuklenská 3:1
13.10.2018 17:00 6. Lucie Jakrlová Sprint 1:3 Komentáře
11.10.2018 20:30 6. David Bajger Sprint 3:0
09.10.2018 20:00 6. Braňo Náter Sprint 3:0
24.09.2018 20:00 7. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.09.2018 20:00 7. Miloš Vantuch Sprint 3:0
13.09.2018 20:00 7. Vojtěch Bartl Sprint 3:0
11.09.2018 20:00 7. Vaclav Snasel Sprint 2:3 Komentáře
21.08.2018 17:00 6. Vladimír Meier Xarena Slatina Badminton Club 2:3
20.08.2018 20:00 6. Peter Helenčík Sprint 1:3
16.08.2018 20:00 6. Braňo Náter Sprint 1:3 Komentáře
14.08.2018 20:00 6. Martin Novotný Sprint 3:1 Komentáře
04.08.2018 10:00 5. Jan Matoušek Sprint 2:3
02.08.2018 20:00 5. Pavel Tihlařík Sprint 2:3
31.07.2018 20:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:2
03.07.2018 20:00 5. Lucie Jakrlová Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
19.06.2018 20:00 4. Radomír Uhlíř Sprint 3:0 Komentáře
14.06.2018 20:00 4. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
12.06.2018 20:00 4. Jiří Konečný Sprint 2:3 Komentáře
06.06.2018 20:00 4. Tomáš Lednický Sprint 1:3
30.05.2018 18:00 5. Martin Kunc fit4all centrum 3:0
24.05.2018 19:00 5. Milan Malaník Sprint 3:2
14.05.2018 20:00 5. Tomáš Fendrich Sprint 1:3 Komentáře
10.05.2018 20:00 5. Jonáš Trantina Sprint 2:3
21.04.2018 17:00 6. David Baloun Centrum Viktoria 3:0
14.04.2018 17:00 6. Jiří Petřek Sprint 3:0
10.04.2018 21:00 6. Martin Jouza Sport Centrum Kuklenská 3:2
05.04.2018 20:00 6. Daniel Walczysko Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.03.2018 21:00 7. Aleš Nevřela Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.03.2018 18:00 7. Radim Dodek Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.03.2018 16:00 7. Nikola Kubová Sprint 3:2
15.03.2018 20:00 7. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.02.2018 21:00 7. Petr Faruzel Sprint 3:1
25.02.2018 11:00 7. Jakub Vacula 2:3
20.02.2018 20:00 7. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.02.2018 20:00 7. Lukáš Blaha Sprint 3:2
20.01.2018 19:00 8. Jiří Herzán Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.01.2018 20:00 8. Martin Holas Sprint 3:2
16.01.2018 20:00 8. David Šíbl Badminton Jehnice 3:2
05.01.2018 20:00 8. Lukáš Vokoun Sprint 3:1
21.12.2017 19:00 7. Michal Turoň Sprint 2:3
19.12.2017 20:00 7. Jonáš Trantina Club Classic 3:2
13.12.2017 20:00 7. Radomír Švihel Badminton Líšeň 2:3
04.12.2017 20:00 7. Luboš Doležal Xarena Slatina Badminton Club 1:3
25.11.2017 20:00 7. Martin Jízdný Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.11.2017 21:00 7. Radim Uhřík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.11.2017 21:00 7. Štěpán Poštulka Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.11.2017 20:00 7. David Schachl Sprint 3:1
09.11.2017 20:00 7. Filip Fousek fit4all centrum 3:1
29.10.2017 11:00 8. Michal Čech Xarena Slatina Badminton Club 2:3
26.10.2017 20:00 8. Lenka Slavíčková Sprint 3:2
12.10.2017 20:00 8. Lucie Viková Badminton Líšeň 3:1
09.10.2017 20:00 8. Martin Jouza Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
26.09.2017 20:00 7. Jaroslav Reissig 3:1
11.09.2017 21:00 7. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.09.2017 11:00 7. Miroslav Černý Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
05.09.2017 20:00 7. Vít Strádal Badminton Líšeň 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím