Načítám…

Radim Prokeš (35 let)

ID: 50974

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Badminton (77/105)

  • 43 zápasů

    od roku 2023
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 114 /269
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 26 / 16 / 1) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

10 . Úroveň B

114 bodů
77. místo (71. místo v mužích)
R.P. R.H. T.A. H.K. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radim Prokeš
3:1 3:1 4 30 114 6:2
2 .
Image 1
Radek Hrbáček
3:1 3:1 4 25 109 6:2
3 .
Image 1
Tomáš Aubrecht
1:3
3:1
3:1
4 12 96 7:5
4 .
Image 1
Hana Komínková
1:3 1:3
1:3
3:0 2 4 86 6:9
5 .
Image 1
Tomáš Strouhal
1:3
1:3
0:3 0 0 80 2:9

10 . Úroveň A

98 bodů
91. místo (85. místo v mužích)
e.o. J.P. R.P. R.J. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
enDeL onileva
2:3
3:S
3:2
3:1 6 30 116 11:6
2 .
Image 1
Josef Pospíšil
3:2 1:3
3:1
3:0 6 25 111 10:6
3 .
Image 1
Radim Prokeš
S:3
3:1
3:2
3:0 6 12 98 9:6
4 .
Image 1
Radek Janata
2:3
1:3
2:3
3:0 2 4 86 8:9
5 .
Image 1
Marcela H.
1:3 0:3 0:3 0:3 0 0 80 1:12

Jarní sezóna 2024

11 . Úroveň A

111 bodů
99. místo (90. místo v mužích)
F.P. R.P. M.S. T.V. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Pokorný
3:2 3:0
3:2
3:0 8 30 118 12:4
2 .
Image 1
Radim Prokeš
2:3
3:S
3:0 3:1 6 25 111 11:4
3 .
Image 1
Michal Smolík
0:3
S:3
3:1 3:2 4 12 96 6:9
4 .
Image 1
Tomáš Vilím
2:3
0:3 1:3 3:0 2 4 86 6:9
5 .
Image 1
Marian Sedlář
0:3 1:3 2:3 0:3 0 0 80 3:12

11 . Úroveň B

96 bodů
113. místo (105. místo v mužích)
P.K. S.K. R.P. R.B. M.Ř. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Kokrhánek
3:0 3:0 3:0 3:S 8 30 118 12:0
2 .
Image 1
Sona Krollova
0:3
3:1
3:1
3:S
6 25 111 9:5
3 .
Image 1
Radim Prokeš
0:3
1:3
3:0
3:S
4 12 96 7:6
4 .
Image 1
Radoslav Bogojević
0:3
1:3
0:3 S:S 0 4 84 1:12
5 .
Image 1
Mikuláš Řehořík
S:3
S:3
S:3
S:S 0 0 80 0:12

13 . Úroveň B

111 bodů
130. místo (122. místo v mužích)
P.K. R.P. M.S. L.B. B.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Kadlec
3:1
1:3
3:1
3:0
6 30 116 10:5
2 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3
3:S
3:S
3:S
6 25 111 10:3
3 .
Image 1
Michal Smolík
3:1
S:3
3:S
S:S 4 12 96 6:7
4 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
1:3
S:3
S:3
3:0
2 4 86 4:9
5 .
Image 1
Bára Dvořáková
0:3
S:3
S:S
0:3
0 0 80 0:12

13 . Úroveň B

96 bodů
137. místo (129. místo v mužích)
O.L. T.J. R.P. V.S. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Olivér Lelkes
3:0 3:2 3:0 3:0 8 30 118 12:2
2 .
Image 1
Tomáš John
0:3 3:2 3:S 3:0 6 25 111 9:5
3 .
Image 1
Radim Prokeš
2:3 2:3 3:S
3:S
4 12 96 10:6
4 .
Image 1
Vojtěch Sahula
0:3 S:3 S:3 3:0 2 4 86 3:9
5 .
Image 1
Roman Pliska
0:3 0:3
S:3
0:3 0 0 80 0:12

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň B

91 bodů
129. místo (120. místo v mužích)
J.Č. R.P. D.K. L.B. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Číhal
3:1 3:0
0:3
3:0 6 30 96 9:4
2 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3 3:0
3:1
3:0 6 25 91 10:4
3 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
3:2
3:2
4 12 76 6:10
4 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:0
1:3
2:3
3:1
4 4 68 9:7
5 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
0:3 0:3
2:3
1:3
0 0 60 3:12

12 . Úroveň B

60 bodů
128. místo (120. místo v mužích)
P.P. A.L. M.K. F.P. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Pavel
3:S
3:1 3:0 3:2 8 30 98 12:3
2 .
Image 1
Adam Ligocký
S:3
3:2
3:S
3:2 6 25 91 9:7
3 .
Image 1
Martin Koloušek
1:3 2:3
3:S
3:1
4 12 76 9:7
4 .
Image 1
Filip Pokorný
0:3
S:3
S:3
3:1 2 4 66 3:10
5 .
Image 1
Radim Prokeš
2:3 2:3
1:3
1:3 0 0 60 6:12

14 . Úroveň B

76 bodů
136. místo (126. místo v mužích)
R.P. M.S. R.P. V.S. G.K. M.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radim Prokeš
0:3 3:0 3:S 3:0 3:S 6 30 76 12:3
2 .
Image 1
Michal Smolík
3:0 3:1 S:S S:S S:S 3 25 68 6:10
3 .
Image 1
Roman Pliska
0:3 1:3 3:1 S:S S:S 2 12 54 4:13
4 .
Image 1
Vojtěch Sahula
S:3 S:S 1:3 S:S S:S 0 12 52 1:15
5 .
Image 1
Gabriela Kubinová
0:3 S:S S:S S:S S:S 0 4 44 0:15
6 .
Image 1
Miroslav Gleitz
S:3 S:S S:S S:S S:S 0 0 40 0:15

13 . Úroveň B

76 bodů
137. místo (125. místo v mužích)
D.K. T.H. R.P. D.D. H.Y. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Král
3:2
3:1
3:0
3:S 8 30 98 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Hrazdira
2:3 3:0 3:0 3:S 6 25 91 11:3
3 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3
0:3
3:S
3:S 4 12 76 7:6
4 .
Image 1
Denis Dofek
0:3
0:3
S:3
3:S 2 4 66 3:9
5 .
Image 1
Hasan Yesil
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60 0:12

Letní sezóna 2023

13 . Úroveň A

55 bodů
121. místo (109. místo v mužích)
A.L. K.N. R.P. L.O. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Ligocký
2:3
3:1 3:1 3:0 21 14 75 11:5
2 .
Image 1
Karel Novotný
3:2
3:1
3:0
S:3
18 11 69 9:6
3 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 55 8:7
4 .
Image 1
Lucie Ondráková
1:3
0:3
1:3
3:0 9 -11 38 5:9
5 .
Image 1
Jana Crháková
0:3
3:S
0:3 0:3 6 -14 32 3:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.07.2024 18:00 10. Tomáš Aubrecht Badminton Líšeň 3:1
11.07.2024 19:00 10. Hana Komínková Sport Centrum Kuklenská 3:1
26.06.2024 08:13 10. enDeL onileva S:3 Komentáře
13.06.2024 13:00 10. Radek Janata fit4all centrum 3:2 Komentáře
10.06.2024 15:00 10. Josef Pospíšil Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.06.2024 18:00 10. Marcela H. Sprint 3:0
30.05.2024 16:57 11. Michal Smolík 3:S Komentáře
21.05.2024 07:00 11. Tomáš Vilím Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.05.2024 20:00 11. Marian Sedlář Sprint 3:1
11.05.2024 10:00 11. Filip Pokorný Sport Centrum IVANOVICE 2:3
29.04.2024 21:27 11. Mikuláš Řehořík 3:S Komentáře
29.04.2024 20:00 11. Radoslav Bogojević Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.04.2024 18:00 11. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
22.04.2024 15:00 11. Petr Kokrhánek Sprint 0:3
29.03.2024 08:20 13. Michal Smolík 3:S Komentáře
28.03.2024 09:00 13. Petr Kadlec Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.03.2024 06:13 13. Bára Dvořáková 3:S Komentáře
26.03.2024 05:45 13. Lukáš Bartoněk 3:S Komentáře
01.03.2024 00:10 13. Vojtěch Sahula 3:S
26.02.2024 14:30 13. Roman Pliska 3:S Komentáře
15.02.2024 09:00 13. Tomáš John Sprint 2:3
08.02.2024 08:00 13. Olivér Lelkes Sprint 2:3
25.01.2024 18:00 13. Ondřej Koukolíček Sprint 3:0
23.01.2024 09:00 13. Lukáš Bartoněk Sprint 3:1 Komentáře
16.01.2024 09:00 13. Jan Číhal Sprint 1:3
08.01.2024 19:00 13. David Krejčí Sport Centrum IVANOVICE 3:0
22.12.2023 15:00 12. Filip Pokorný Sprint 1:3
19.12.2023 10:00 12. Pavel Pavel Sport Centrum Kuklenská 2:3
07.12.2023 08:00 12. Martin Koloušek Sprint 1:3 Komentáře
06.12.2023 07:00 12. Adam Ligocký Sport Centrum IVANOVICE 2:3
01.12.2023 00:10 14. Miroslav Gleitz 3:S
01.12.2023 00:10 14. Vojtěch Sahula 3:S
26.11.2023 20:00 14. Roman Pliska Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.11.2023 09:00 14. Michal Smolík Centrum Viktoria 0:3
07.11.2023 15:30 14. Gabriela Kubinová Sprint 3:0
01.11.2023 00:10 13. Hasan Yesil 3:S
24.10.2023 15:00 13. Tomáš Hrazdira Sprint 0:3
19.10.2023 11:00 13. Denis Dofek 3:S Komentáře
10.10.2023 08:00 13. Daniel Král Sprint 1:3 Komentáře
26.09.2023 07:00 13. Karel Novotný Sprint 1:3 Komentáře
24.09.2023 16:00 13. Lucie Ondráková Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
19.09.2023 16:00 13. Jana Crháková Sprint 3:0
13.09.2023 17:00 13. Adam Ligocký Sport Centrum IVANOVICE 1:3

Platební metody

Platební metody