No photo

Miroslava Karasová (32 let)

ID: 20882

Brno

  • 50 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 21 / 29 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň A

49 bodů
32. místo (13. místo v ženách)
Min… Pek… Fós… Bod… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:0 49 0 64
2 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
3:0 3:0 34 0 49
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
1:3 0:3 3:2 15 0 30
4 . 0:3 0:3 2:3 5 0 20

4 . Úroveň B

38 bodů
37. místo (17. místo v ženách)
Hap… Prá… The… Min… Pek… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:0
3:1
3:1
3:1
46 0 76
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:1 3:1
3:2
31 0 61
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
1:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
1:3
3:1
17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
2:3
0:3
1:3
8 0 38

5 . Úroveň A

63 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Pek… Prá… TWI… Pod… Geo… Gru… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
3:0
3:0
3:S
3:0
3:0 48 0 63
2 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
3:0
S:S 3:0 3:S 24 0 39
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:0 3:S 18 0 33
4 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
S:3 S:S
3:0
3:0 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3 0:3 0:3 S:S -4 0 11
6 .
Grupa (V. Zmeková + B. Zmek)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

4 . Úroveň A

47 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
The… Rac… DuK… Pek… TWI… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 78
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 71
3 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 54
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň B

59 bodů
24. místo (4. místo v ženách)
Baz… The… Luk… Pek… Duc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1 3:0 3:0 46 0 91
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3
3:0
3:0
3:2
39 0 84
3 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3
0:3
S:3 3:0 15 0 60
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
3:S
2:3
14 0 59
5 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
0:3
2:3
0:3
3:2
13 0 58

4 . Úroveň B

60 bodů
23. místo (5. místo v ženách)
Fer… Duc… Pek… ZULU Eva… Béč… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
3:2
3:1
3:0
3:S 41 0 71
2 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
2:3
3:1
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
2:3
1:3
3:2
3:0
3:S 30 0 60
4 .
1:3
0:3
2:3
3:1 3:S 22 0 52
5 .
Eva a Vašek (V. Robotka + E. Leixnerová)
0:3
0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 40
6 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

45 bodů
31. místo (5. místo v ženách)
Ver… Spe… VV The… Pek… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 91
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 86
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3 1:3 0:3 3:0 17 0 62
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

4 . Úroveň A

65 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
Béč… Pek… TiŠe Loky KOM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
1:3
3:1
3:0
3:2
35 0 65
3 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
1:3
1:3
3:1 3:0 28 0 58
4 . 0:3 0:3 1:3
3:2
11 0 41
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
0:3
2:3
0:3
2:3
8 0 38

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň A

52 bodů
26. místo (6. místo v ženách)
Gop… Mil… The… Pek… Kud… Met… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 3:1
3:0
3:0
3:S
37 0 67
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3
2:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3
3:2
3:2
3:S
22 0 52
5 . 0:3
0:3
0:3 2:3
3:0
13 0 43
6 .
Meteor L&M (L. Závodná + M. Závodný)
0:3
S:3
S:3
S:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň B

49 bodů
28. místo (6. místo v ženách)
bad… The… Spe… Lei… Pek… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
bad guys‏ (M. Dufka + D. Přecechtěl)
3:1
3:S
3:1
3:0
45 0 90
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 84
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
S:3
1:3
3:1
3:1 24 0 69
4 .
Leixnerovi (P. Leixner + E. Leixnerová)
1:3
0:3
1:3
3:1 15 0 60
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
0:3 1:3 1:3 4 0 49

4 . Úroveň A

64 bodů
23. místo (5. místo v ženách)
42 Pek… Loky Kom… S^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:0 50 0 80
2 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3
3:0 3:1 3:S 34 0 64
3 .
1:3
0:3
3:1
3:2 22 0 52
4 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 45
5 . 0:3 S:3 2:3
1:3
6 0 36

3 . Úroveň A

32 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
Ska… Luk… Spe… The… Pek… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Skanska (J. Konečný + K. Urban)
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 67
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 1:3 3:1 3:1 28 0 58
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 47
5 .
Pekelný Áčkový Košíčky (PÁKy) (M. Karasová + S. Hlaváčková)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2016 20:00 5. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.05.2016 21:00 5. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
17.05.2016 20:00 5. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.04.2016 18:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
28.04.2016 20:00 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
06.04.2016 21:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
05.04.2016 20:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Sprint 1:3 Komentáře
29.03.2016 22:00 5. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Sprint 3:0
08.03.2016 21:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0 Komentáře
08.03.2016 20:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
02.03.2016 19:00 5. Grupa (V. Zmeková, B. Zmek) Club Classic 3:0
23.02.2016 19:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
22.02.2016 16:00 4. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Sprint 2:3
16.02.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
04.02.2016 18:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 0:3 Komentáře
27.05.2015 19:00 3. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 2:3 Komentáře
26.05.2015 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3 Komentáře
13.05.2015 19:00 3. Bazinga! (A. Kuchníková, I. Blažek) Sprint 0:3
30.04.2015 18:00 4. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 1:3 Komentáře
28.04.2015 18:00 4. ZULU (Z. Kopáčková, L. Šebík) Sprint 3:2 Komentáře
19.04.2015 20:00 4. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) Club Classic 2:3
09.04.2015 19:00 4. Eva a Vašek (V. Robotka, E. Leixnerová) Club Classic 3:0 Komentáře
31.03.2015 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.03.2015 15:30 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
12.03.2015 21:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.03.2015 20:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.02.2015 19:00 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.02.2015 20:00 4. TiŠe (V. Tichý, P. Šebest) Sprint 3:1 Komentáře
15.02.2015 19:00 4. Loky (F. Jedlička, V. Mráčková) Sprint 3:0
11.02.2015 18:00 4. KOMETKY HD (H. Šimková, D. Šafářová) Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
31.01.2015 18:00 4. Kudrnka (H. Šášková, P. Šášek) Centrum Viktoria 3:2
27.01.2015 21:00 4. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
14.01.2015 21:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 3:2 Komentáře
07.01.2015 19:00 4. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.12.2014 18:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
15.12.2014 21:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.12.2014 19:30 3. bad guys‏ (M. Dufka, D. Přecechtěl) fit4all centrum 0:3 Komentáře
03.12.2014 19:00 3. Leixnerovi (P. Leixner, E. Leixnerová) Sprint 1:3
26.11.2014 20:00 4. Komínské Střely (P. Aujezdský, K. Aujezdská) Sprint 3:1
24.11.2014 21:00 4. 42 (R. Hybášek, J. Plachetský) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
18.11.2014 18:30 4. Loky (F. Jedlička, V. Mráčková) 3:0
28.10.2014 21:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sprint 0:3
28.10.2014 20:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) Sprint 0:3
21.10.2014 19:00 3. Skanska (J. Konečný, K. Urban) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
14.10.2014 21:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 1:3
4. Meteor L&M (L. Závodná, M. Závodný) 3:S Komentáře
5. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) 3:S
4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
4. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) 3:S
3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím