Načítám…

Martin Císař (37 let)

ID: 48598

Praha

Etnetera Activate - E-mailing

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

  • 52 zápasů

    od roku 2022
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 147 /234
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 21 / 24 / 7) 0 turnajů
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

14 . Úroveň B

80 bodů
158. místo (154. místo v mužích)
K.E. J.K. A.K. P.V. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kirill Elizarov
3:1 3:2 3:2
3:S
8 30 118 12:5
2 .
Image 1
Jan Kovalčík
1:3 3:1 3:2
3:S
6 25 111 10:6
3 .
Image 1
Adam Kollár
2:3 1:3 3:2
3:S
4 12 96 9:8
4 .
Image 1
Petr Veselý
2:3 2:3 2:3 3:0 2 4 86 9:9
5 .
Image 1
Martin Císař
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 80 0:12

13 . Úroveň B

94 bodů
138. místo (136. místo v mužích)
D.G. J.B. M.C. M.M. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dragan Gašić
3:1 3:1 3:0
3:S
8 30 118 12:2
2 .
Image 1
Jan Brož
1:3
3:S
3:S
3:S
6 25 111 10:3
3 .
Image 1
Martin Císař
1:3
S:3
S:S 3:1 2 12 94 4:10
4 .
Image 1
Michael Mikulič
0:3
S:3
S:S 3:2 2 4 86 3:11
5 .
Image 1
Michal Rytíř
S:3
S:3
1:3 2:3 0 0 80 3:12

12 . Úroveň C

106 bodů
134. místo (132. místo v mužích)
J.K. T.H. F.N. M.C. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Krupička
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 138 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Havlík
1:3 3:2 3:0 3:2 6 25 131 10:7
3 .
Image 1
Florian NEDELLEC
1:3 2:3 S:S 3:1 2 12 114 6:10
4 .
Image 1
Martin Císař
0:3 0:3 S:S 3:1 2 4 106 3:10
5 .
Image 1
Jan Veselý
0:3 2:3 1:3 1:3 0 0 100 4:12

11 . Úroveň B

156 bodů
115. místo (113. místo v mužích)
L.I. Z.Z. M.C. D.B. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Indra
3:0 3:1 2:3 3:2 6 30 176 11:6
2 .
Image 1
Zaplo Zapletal
0:3 3:0 3:1
3:2
6 25 171 9:6
3 .
Image 1
Martin Císař
1:3 0:3 3:0 3:0 4 12 156 7:6
4 .
Image 1
Dominik Bohuslav
3:2 1:3 0:3 3:1 4 4 148 7:9
5 .
Image 1
Michal Rytíř
2:3
2:3
0:3 1:3 0 0 140 5:12

Letní sezóna 2023

10 . Úroveň A

103 bodů
105. místo (103. místo v mužích)
R.F. V.M. F.N. M.C. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rado Fiam
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 140 12:2
2 .
Image 1
Václav Mezník
0:3 3:0 3:2
3:1
18 11 129 9:6
3 .
Image 1
Florian NEDELLEC
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Martin Císař
0:3 2:3 1:3 3:2 8 -5 103 6:11
5 .
Image 1
Jan Svoboda
0:3
1:3
1:3 2:3 4 -14 90 4:12

10 . Úroveň B

102 bodů
91. místo (89. místo v mužích)
L.G. M.C. L.P. J.B. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav González
3:0
3:S
3:S 3:S 25 14 119 12:0
2 .
Image 1
Martin Císař
0:3
S:S 3:S 3:0 11 11 102 6:3
3 .
Image 1
Ladislav Pivec
S:3
S:S 3:S 3:S 10 0 90 6:3
4 .
Image 1
Jan Brož
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 67 0:9
5 .
Image 1
Marek Tesař
S:3 0:3 S:3 S:S -2 -14 64 0:9

11 . Úroveň A

111 bodů
92. místo (90. místo v mužích)
V.K. M.C. M.T. J.K. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Kováč
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 118 12:4
2 .
Image 1
Martin Císař
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 111 10:5
3 .
Image 1
Marek Tesař
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 98 10:6
4 .
Image 1
Jiří Kehar
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -3 85 4:9
5 .
Image 1
Iveta Kovalová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

11 . Úroveň B

101 bodů
116. místo (112. místo v mužích)
E.W. D.M. J.K. M.C. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 137 12:5
2 .
Image 1
David Mikyska
1:3 3:1 3:2 2:3 14 11 125 9:9
3 .
Image 1
Jaroslav Klaus
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Martin Císař
2:3 2:3 1:3 3:0 12 -11 101 8:9
5 .
Image 1
Tomáš Popovič
1:3 3:2 1:3 0:3 7 -14 93 5:11

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň B

118 bodů
120. místo (117. místo v mužích)
J.M. M.R. M.C. P.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jitka Matějčková
3:1 2:3
3:1
3:S
20 14 134 11:5
2 .
Image 1
Michal Rytíř
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 130 10:5
3 .
Image 1
Martin Císař
3:2 1:3 3:1
3:S
18 0 118 10:6
4 .
Image 1
Petr Veselý
1:3
1:3 1:3
3:S
9 -5 104 6:9
5 .
Image 1
Milan Kolingr
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

13 . Úroveň A

151 bodů
127. místo (125. místo v mužích)
V.M. M.C. M.M. L.P. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Mezník
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 160 12:1
2 .
Image 1
Martin Císař
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 151 9:3
3 .
Image 1
Markéta Mikulková
1:3
0:3 3:1
3:S
13 0 133 7:7
4 .
Image 1
Lukáš Petráš
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116 4:9
5 .
Image 1
Kamil Petrzelka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106 0:12

13 . Úroveň B

109 bodů
154. místo (148. místo v mužích)
C.T. O.M. K.E. E.B. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ciprian Tarnita
3:2 3:2 3:1 3:1 22 14 156 12:6
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
2:3 3:0 3:0 3:1 22 11 153 11:4
3 .
Image 1
Kirill Elizarov
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 135 8:7
4 .
Image 1
Evgenij Bogdanovič
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 117 5:10
5 .
Image 1
Martin Císař
1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 109 3:12

14 . Úroveň A

113 bodů
142. místo (137. místo v mužích)
M.C. M.P. J.M. J.K. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Císař
1:3 3:1 3:2 3:0 19 14 113 10:6
2 .
Image 1
Matyáš Pásztor
3:1 1:3 0:3
3:S
13 11 104 7:7
3 .
Image 1
Jan Miřátský
1:3 3:1 3:0
S:S
12 0 92 7:4
4 .
Image 1
Jaroslav Klaus
2:3 3:0 0:3 S:S 7 -11 76 5:6
5 .
Image 1
Radek Dohnal
0:3
S:3
S:S
S:S -4 -14 62 0:6

Podzimní sezóna 2022

13 . Úroveň B

94 bodů
145. místo (140. místo v mužích)
O.Š. T.P. E.B. K.E. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Oldřich Široký
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 137 12:5
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 3:1 3:0 2:3 17 11 128 10:7
3 .
Image 1
Evgenij Bogdanovič
1:3
1:3
3:1
3:2
13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Kirill Elizarov
1:3
0:3
1:3
3:0 9 -11 98 5:9
5 .
Image 1
Martin Císař
1:3 3:2
2:3
0:3 8 -14 94 6:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.01.2024 08:54 14. Kirill Elizarov S:3 Komentáře
27.01.2024 08:54 14. Adam Kollár S:3 Komentáře
21.01.2024 19:06 14. Jan Kovalčík S:3 Komentáře
05.01.2024 19:30 14. Petr Veselý Squash Ohradní 0:3
02.01.2024 00:10 13. Michael Mikulič S:S
01.01.2024 20:41 13. Jan Brož S:3 Komentáře
13.12.2023 20:00 13. Dragan Gašić Squashcentrum Strahov 1:3
11.12.2023 16:00 13. Michal Rytíř Squash Holešovice 3:1
01.12.2023 00:10 12. Florian NEDELLEC S:S
29.11.2023 20:00 12. Jan Krupička Squashcentrum Strahov 0:3
13.11.2023 18:00 12. Tomáš Havlík Squash Holešovice 0:3
07.11.2023 19:00 12. Jan Veselý Sport Centrum Evropská 3:1
25.10.2023 18:00 11. Dominik Bohuslav Squashcentrum Strahov 3:0
24.10.2023 18:00 11. Michal Rytíř Squashcentrum Strahov 3:0
23.10.2023 19:00 11. Lukáš Indra Squashcentrum Strahov 1:3
22.10.2023 20:00 11. Zaplo Zapletal 0:3
25.09.2023 18:00 10. Václav Mezník Squash Holešovice 2:3
22.09.2023 19:30 10. Rado Fiam Squash Arena 0:3
20.09.2023 18:00 10. Jan Svoboda Squashcentrum Strahov 3:2
12.09.2023 19:00 10. Florian NEDELLEC Sport Centrum Evropská 1:3
01.09.2023 00:10 10. Ladislav Pivec S:S
01.09.2023 00:10 10. Jan Brož 3:S
30.08.2023 20:00 10. Marek Tesař Sportovní klub Budějovická 3:0
29.08.2023 19:00 10. Ladislav González Squash Arena 0:3 Komentáře
25.07.2023 20:00 11. Marek Tesař SQUASHPARK Cibulka 3:2
17.07.2023 17:00 11. Iveta Kovalová Squash Holešovice 3:0
11.07.2023 17:00 11. Jiří Kehar Squash Holešovice 3:0
04.07.2023 19:00 11. Vladimír Kováč Squashcentrum Strahov 1:3
29.06.2023 19:00 11. David Mikyska Squashcentrum Strahov 2:3
21.06.2023 18:00 11. Erik Winkelmann Sport Centrum Evropská 2:3
07.06.2023 20:00 11. Jaroslav Klaus Squashcentrum Strahov 1:3
06.06.2023 19:00 11. Tomáš Popovič Squash Ohradní 3:0
31.05.2023 16:00 12. Michal Rytíř Squash Holešovice 1:3
16.05.2023 20:30 12. Jitka Matějčková Squash Ohradní 3:2
15.05.2023 19:00 12. Petr Veselý Squashcentrum Strahov 3:1
14.05.2023 21:21 12. Milan Kolingr 3:S Komentáře
27.04.2023 08:11 13. Kamil Petrzelka 3:S Komentáře
20.04.2023 18:00 13. Václav Mezník Squash Holešovice 0:3
17.04.2023 16:00 13. Markéta Mikulková Squash Holešovice 3:0
07.04.2023 19:00 13. Lukáš Petráš HIT Fitness Flora 3:0
25.03.2023 13:00 13. Ciprian Tarnita Squash Haštal 1:3
22.03.2023 20:00 13. Ondřej Mayer Squashcentrum Strahov 1:3
14.03.2023 16:00 13. Kirill Elizarov Squash Ohradní 0:3
08.03.2023 17:00 13. Evgenij Bogdanovič SQUASHPARK Cibulka 1:3
27.02.2023 19:30 14. Jaroslav Klaus Squash Ohradní 3:2
20.02.2023 17:00 14. Matyáš Pásztor Squash Holešovice 1:3
06.02.2023 19:00 14. Radek Dohnal Squash Holešovice 3:0
05.02.2023 17:00 14. Jan Miřátský Sport Centrum Evropská 3:1
30.01.2023 17:00 13. Oldřich Široký Squash Haštal 1:3
25.01.2023 16:00 13. Kirill Elizarov Squash Haštal 0:3
10.01.2023 18:00 13. Evgenij Bogdanovič Squash Arena 2:3 Komentáře
05.01.2023 19:00 13. Tomáš Popovič Squash Holešovice 3:2

Platební metody

Platební metody