Načítám…

Tomáš Popovič (36 let)

ID: 47327

Praha

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Squash (154/181)

  • 79 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 133 /234
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 79
    Zápasů v lize ( 35 / 37 / 7) 0 turnajů
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

15 . Úroveň B

109 bodů
154. místo (152. místo v mužích)
M.J. T.P. P.V. Š.S. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marián Janoš
3:0
3:S
4 30 114 6:0
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
3:2
3:S
4 25 109 6:2
3 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 3:2
3:S
4 12 96 6:5
4 .
Image 1
Štěpán Straka
2:3 2:3
3:S
2 4 86 7:6
5 .
Image 1
Kristyna Krejbichova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

Podzimní sezóna 2023

15 . Úroveň B

91 bodů
154. místo (150. místo v mužích)
M.M. T.P. M.R. M.T. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mach
3:1
3:1
3:0
3:0
8 30 98 12:2
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
1:3
3:1 3:0 3:0 6 25 91 10:4
3 .
Image 1
Michal Rytíř
1:3
1:3 3:1 S:S 2 12 74 5:10
4 .
Image 1
Martin Tomášek
0:3
0:3 1:3 S:S 0 4 64 1:12
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3
0:3 S:S S:S 0 0 60 0:12

14 . Úroveň A

76 bodů
146. místo (144. místo v mužích)
J.K. M.K. T.P. R.D. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Kovalčík
3:2 3:2
3:S
3:0 8 30 98 12:4
2 .
Image 1
Michal Kubina
2:3 3:2
3:S
S:S 4 25 89 8:8
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 2:3
3:S
3:0 4 12 76 10:6
4 .
Image 1
Radek Dohnal
S:3
S:3
S:3
S:S 0 4 64 0:12
5 .
Image 1
Lubomír Pešek
0:3 S:S 0:3 S:S 0 0 60 0:12

13 . Úroveň A

86 bodů
146. místo (144. místo v mužích)
J.M. M.B. D.T. T.P. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jitka Matějčková
S:S
3:2 3:2 3:0 6 30 116 9:7
2 .
Image 1
Martin Bartoš
S:S
3:1 S:S 3:2 4 25 109 6:9
3 .
Image 1
Dan Tržil
2:3 1:3 3:2 3:0 4 12 96 9:8
4 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 S:S 2:3 3:0 2 4 86 7:9
5 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 80 2:12

13 . Úroveň A

131 bodů
130. místo (126. místo v mužích)
J.B. T.P. M.M. K.V. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Brož
2:3
3:0
3:S
3:1 6 30 136 11:4
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
3:2
2:3
3:0 3:S 6 25 131 11:5
3 .
Image 1
Martin Mach
0:3
3:2
3:0
3:0
6 12 118 9:5
4 .
Image 1
Kateřina Váchová
S:3
0:3
0:3
3:S
2 4 106 3:9
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
1:3 S:3
0:3
S:3
0 0 100 1:12

Letní sezóna 2023

12 . Úroveň B

69 bodů
123. místo (120. místo v mužích)
M.T. P.V. T.P. A.K. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Tesař
3:1 S:S 3:1 3:0 17 14 91 9:2
2 .
Image 1
Petr Veselý
1:3 0:3 3:2 3:1 12 11 83 7:9
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
S:S 3:0 3:1 S:S 9 0 69 6:1
4 .
Image 1
Adam Kollár
1:3 2:3 1:3 S:S 2 -11 51 4:9
5 .
Image 1
Kristina Součková
0:3 1:3 S:S S:S -3 -14 43 1:6

12 . Úroveň B

70 bodů
106. místo (104. místo v mužích)
T.H. T.P. N.B. K.T. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Havlík
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 80 12:0
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 70 9:3
3 .
Image 1
Nikola Bašinová
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 52 6:6
4 .
Image 1
Konstantin Tsutskov
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 43 3:9
5 .
Image 1
Tadeáš Janoušek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

12 . Úroveň A

78 bodů
106. místo (102. místo v mužích)
E.J. R.R. T.P. A.K. N.B. F.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eva Janečková
3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 26 14 100 15:2
2 .
Image 1
Radek Rous
1:3 3:2
3:1
3:0
3:S
20 11 91 13:6
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
1:3 2:3 3:0 3:0
3:S
18 0 78 12:6
4 .
Image 1
Adam Kollár
0:3
1:3
0:3
3:0
3:2 10 0 70 7:11
5 .
Image 1
Nikola Bašinová
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -11 54 3:12
6 .
Image 1
Fuad Mammadov
0:3
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 48 2:15

11 . Úroveň B

93 bodů
123. místo (117. místo v mužích)
E.W. D.M. J.K. M.C. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 137 12:5
2 .
Image 1
David Mikyska
1:3 3:1 3:2 2:3 14 11 125 9:9
3 .
Image 1
Jaroslav Klaus
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 114 8:8
4 .
Image 1
Martin Císař
2:3 2:3 1:3 3:0 12 -11 101 8:9
5 .
Image 1
Tomáš Popovič
1:3 3:2 1:3 0:3 7 -14 93 5:11

Jarní sezóna 2023

12 . Úroveň A

115 bodů
123. místo (120. místo v mužích)
L.P. V.K. T.P. D.V. Š.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:1 3:1
3:S
3:S 24 14 138 12:2
2 .
Image 1
Vladimír Kováč
1:3 3:2
3:S
3:S 18 11 129 10:5
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
1:3 2:3
3:S
3:S 15 0 115 9:6
4 .
Image 1
Dávid Vrábel
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -5 101 3:9
5 .
Image 1
Šimon Rajčan
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

13 . Úroveň B

132 bodů
140. místo (135. místo v mužích)
O.B. E.B. T.P. A.N. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Bureš
3:1
3:2
3:1
3:1 23 14 157 12:5
2 .
Image 1
Evgenij Bogdanovič
1:3
3:1 3:1
3:0
20 11 151 10:5
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 1:3 2:3 3:0 12 0 132 8:9
4 .
Image 1
Adam Nemec
1:3
1:3 3:2 S:S 5 -11 114 5:8
5 .
Image 1
Marek Tesař
1:3
0:3
0:3 S:S -1 -14 105 1:9

14 . Úroveň B

113 bodů
151. místo (145. místo v mužích)
L.P. M.V. T.P. M.H. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 140 12:1
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 132 10:3
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 113 6:6
4 .
Image 1
Miloslav Hromádko
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 95 3:9
5 .
Image 1
Libor Straka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

13 . Úroveň A

92 bodů
156. místo (151. místo v mužích)
P.N. J.K. R.M. O.M. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Novák
S:S
3:1
3:1 3:0 17 14 131 9:2
2 .
Image 1
Jiří Krpelík
S:S
3:2 3:0 3:1 16 11 127 9:3
3 .
Image 1
Rosťa Matrka
1:3
2:3 3:2
2:3
10 0 110 8:11
4 .
Image 1
Ondřej Mayer
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -5 105 6:9
5 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 1:3
3:2
0:3 6 -14 92 4:11

Podzimní sezóna 2022

13 . Úroveň B

128 bodů
129. místo (125. místo v mužích)
O.Š. T.P. E.B. K.E. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Oldřich Široký
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 137 12:5
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 3:1 3:0 2:3 17 11 128 10:7
3 .
Image 1
Evgenij Bogdanovič
1:3
1:3
3:1
3:2
13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Kirill Elizarov
1:3
0:3
1:3
3:0 9 -11 98 5:9
5 .
Image 1
Martin Císař
1:3 3:2
2:3
0:3 8 -14 94 6:11

12 . Úroveň A

105 bodů
130. místo (125. místo v mužích)
O.B. R.D. T.P. J.K. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Bureš
3:1
3:0 S:S
3:S
17 14 131 9:1
2 .
Image 1
Radek Dohnal
1:3
3:1 S:S
3:S
11 11 122 7:4
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 1:3 S:S
3:S
5 0 105 4:6
4 .
Image 1
Jiří Krpelík
S:S S:S S:S 3:0 1 -11 90 3:0
5 .
Image 1
Robin Hrdina
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86 0:12

13 . Úroveň A

110 bodů
127. místo (125. místo v mužích)
K.E. T.P. R.R. V.M. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kirill Elizarov
3:2 3:0 2:3 3:S 20 14 114 11:5
2 .
Image 1
Tomáš Popovič
2:3 3:2
3:S
3:S 19 11 110 11:5
3 .
Image 1
Radek Rous
0:3 2:3
3:S
3:S 14 0 94 8:6
4 .
Image 1
Václav Mezník
3:2
S:3
S:3
3:S 11 -11 80 6:8
5 .
Image 1
Dominik Voda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

13 . Úroveň B

73 bodů
136. místo (132. místo v mužích)
J.B. M.P. T.P. M.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Brychta
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102 12:0
2 .
Image 1
Matyáš Pásztor
0:3 3:0
S:3
3:S
13 11 84 6:6
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 73 6:6
4 .
Image 1
Martin Kollmann
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 61 6:6
5 .
Image 1
Petr Veselý
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Letní sezóna 2022

11 . Úroveň B

73 bodů
115. místo (113. místo v mužích)
J.S. J.K. M.B. T.P. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Svoboda
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Image 1
Jiří Kehar
0:3 2:3
3:S
3:S
14 11 105 8:6
3 .
Image 1
Martin Bartoš
0:3 3:2 S:S
3:S
9 0 89 6:5
4 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 73 3:6
5 .
Image 1
Jiří Baloun
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

8 . Úroveň C

87 bodů
84. místo (82. místo v mužích)
R.M. M.S. P.S. F.D. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rosťa Matrka
3:2
3:S
3:2
3:0
23 14 137 12:4
2 .
Image 1
Marián Siegfried
2:3
3:S 3:1 3:0 21 11 132 11:4
3 .
Image 1
Petr Silhanek
S:3 S:3 3:0 3:1 13 0 113 6:7
4 .
Image 1
Filip D
2:3
1:3 0:3 3:0 10 -5 105 6:9
5 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 87 1:12

8 . Úroveň A

104 bodů
85. místo (84. místo v mužích)
M.S. O.B. T.B. J.M. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Svatoš
3:0
3:2
3:S
3:0
25 14 159 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Bureš
0:3
3:2
3:S
3:0
18 11 149 9:5
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
2:3
2:3
3:2 3:0 16 0 136 10:8
4 .
Image 1
Jakub Machka
S:3
S:3 2:3 S:S 0 -5 115 2:9
5 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 104 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.02.2024 20:54 15. Kristyna Krejbichova 3:S Komentáře
12.02.2024 19:30 15. Štěpán Straka Sportcentrum Step 3:2
26.01.2024 18:00 15. Martin Tomášek Hamr Záběhlice 3:0
22.01.2024 18:30 15. Lubomír Pešek Squash Ohradní 3:0
12.01.2024 17:00 15. Martin Mach SB Centrum 1:3 Komentáře
10.01.2024 20:00 15. Michal Rytíř Squash Ohradní 3:1
18.12.2023 21:52 14. Radek Dohnal 3:S Komentáře
14.12.2023 18:00 14. Lubomír Pešek Squash Ohradní 3:0
11.12.2023 19:00 14. Jan Kovalčík Hamr Záběhlice 2:3
05.12.2023 18:00 14. Michal Kubina Sport Centrum Evropská 2:3
01.12.2023 00:10 13. Martin Bartoš S:S
21.11.2023 19:30 13. Jitka Matějčková Hamr Záběhlice 2:3
07.11.2023 18:00 13. Dan Tržil Sport Centrum Evropská 2:3
03.11.2023 16:00 13. Petr Veselý Squash Ohradní 3:0
01.11.2023 00:10 13. Klara Paulocakova 3:S
31.10.2023 17:00 13. Jan Brož Squash Ohradní 3:2
13.10.2023 17:30 13. Martin Mach SB Centrum 2:3 Komentáře
10.10.2023 19:00 13. Kateřina Váchová ARBES - squash a fitness centrum 3:0
02.10.2023 00:10 12. Marek Tesař S:S
02.10.2023 00:10 12. Kristina Součková S:S
22.09.2023 16:00 12. Adam Kollár ARBES - squash a fitness centrum 3:1
13.09.2023 19:00 12. Petr Veselý Squash Ohradní 3:0
31.08.2023 17:57 12. Konstantin Tsutskov 3:S Komentáře
24.08.2023 17:00 12. Nikola Bašinová SB Centrum 3:0
23.08.2023 19:00 12. Tomáš Havlík Squash Ohradní 0:3
07.08.2023 01:01 12. Tadeáš Janoušek 3:S Komentáře
25.07.2023 18:30 12. Nikola Bašinová SB Centrum 3:0
25.07.2023 17:44 12. Fuad Mammadov 3:S Komentáře
20.07.2023 19:00 12. Adam Kollár Squashcentrum Strahov 3:0
18.07.2023 19:00 12. Radek Rous Hector Sport Centrum Malešice 2:3
11.07.2023 18:00 12. Eva Janečková Hector Sport Centrum Malešice 1:3
20.06.2023 20:00 11. David Mikyska Sportovní klub Budějovická 3:2
12.06.2023 19:00 11. Jaroslav Klaus SB Centrum 1:3
08.06.2023 18:00 11. Erik Winkelmann Squash Ohradní 1:3
06.06.2023 19:00 11. Martin Císař Squash Ohradní 0:3
01.06.2023 00:10 12. Šimon Rajčan 3:S
16.05.2023 20:00 12. Ladislav Pecen SB Centrum 1:3
15.05.2023 22:59 12. Dávid Vrábel 3:S Komentáře
10.05.2023 19:00 12. Vladimír Kováč Squash Arena 2:3
25.04.2023 20:00 13. Adam Nemec MTV Fitness & Squash Černý Most 2:3
14.04.2023 16:00 13. Ondřej Bureš Sportcentrum Step 2:3
12.04.2023 18:00 13. Evgenij Bogdanovič Squash Ohradní 1:3
04.04.2023 20:00 13. Marek Tesař Squash Ohradní 3:0
03.04.2023 00:10 14. Libor Straka 3:S
29.03.2023 19:00 14. Miloslav Hromádko Sportovní klub Budějovická 3:0
06.03.2023 18:00 14. Matěj Vybíral HIT Fitness Flora 0:3
02.03.2023 18:30 14. Ladislav Pecen Hamr Záběhlice 0:3
14.02.2023 20:00 13. Ondřej Mayer Squash Haštal 0:3
11.02.2023 14:00 13. Rosťa Matrka MTV Fitness & Squash Černý Most 3:2 Komentáře
09.02.2023 18:00 13. Jiří Krpelík Squash Ohradní 1:3
06.02.2023 18:00 13. Petr Novák MTV Fitness & Squash Černý Most 0:3
20.01.2023 14:00 13. Oldřich Široký Squash Ohradní 2:3
13.01.2023 17:00 13. Kirill Elizarov Hamr Záběhlice 3:0
09.01.2023 19:30 13. Evgenij Bogdanovič Squash Ohradní 3:1
05.01.2023 19:00 13. Martin Císař Squash Holešovice 2:3
02.01.2023 00:10 12. Jiří Krpelík S:S
14.12.2022 19:00 12. Radek Dohnal Sportovní klub Budějovická 1:3
08.12.2022 18:00 12. Ondřej Bureš HIT Fitness Flora 0:3
07.12.2022 18:32 12. Robin Hrdina 3:S Komentáře
01.12.2022 00:10 13. Dominik Voda 3:S
24.11.2022 14:25 13. Václav Mezník 3:S Komentáře
11.11.2022 17:00 13. Kirill Elizarov Hamr Záběhlice 2:3
08.11.2022 19:00 13. Radek Rous Squash Modrý svět 3:2
27.10.2022 10:39 13. Petr Veselý 3:S Komentáře
23.10.2022 11:00 13. Matyáš Pásztor Squash Holešovice 0:3
19.10.2022 18:00 13. Martin Kollmann Squash sport Čimice 3:0
17.10.2022 19:30 13. Jakub Brychta SB Centrum 0:3
03.10.2022 00:10 11. Martin Bartoš S:S
29.09.2022 09:42 11. Jiří Baloun 3:S Komentáře
28.09.2022 12:27 11. Jiří Kehar S:3 Komentáře
08.09.2022 19:00 11. Jan Svoboda SB Centrum 0:3
31.08.2022 18:00 8. Petr Silhanek SB Centrum 1:3
30.08.2022 22:00 8. Filip D Sportovní klub Budějovická 0:3
18.08.2022 19:00 8. Marián Siegfried Sportcentrum Step 0:3
11.08.2022 18:00 8. Rosťa Matrka Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
01.08.2022 00:10 8. Jakub Machka S:S
21.07.2022 18:00 8. Milan Svatoš Squash Modrý svět 0:3 Komentáře
14.07.2022 17:00 8. Ondřej Bureš Sportovní klub Budějovická 0:3 Komentáře
11.07.2022 18:00 8. Tomáš Bakule SB Centrum 0:3

Platební metody

Platební metody