Image 1

Gauthier Amaury (32 let)

ID: 32051

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v FitClub Kozák
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 12 / 10 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

190 bodů
89. místo (84. místo v mužích)
N.L. M.J. G.A. M.J. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nazariy Labunets
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 222
2 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 S:S 3:0 3:0 12 11 203
3 .
Image 1
Gauthier Amaury
0:3 S:S 3:1 3:1 10 0 190
4 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 175
5 .
Image 1
Stuart Prestedge
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 169

10 . Úroveň B

169 bodů
87. místo (83. místo v mužích)
A.S. G.A. P.M. L.S. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Svat
3:S
S:3
3:1
3:S
18 14 172
2 .
Image 1
Gauthier Amaury
S:3 3:1 3:1
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Pavel Máčka
3:S
1:3 2:3
3:S
15 0 155
4 .
Image 1
Libor Straka
1:3 1:3 3:2
3:S
13 -11 142
5 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

9 . Úroveň A

154 bodů
100. místo (95. místo v mužích)
J.M. L.D. R.V. G.A. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Július Matisko
3:0 3:1
3:S
3:1 25 14 199
2 .
Image 1
Lukáš Dittrich
0:3
3:S
3:0 3:0 20 11 191
3 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
1:3
S:3
3:S
3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Gauthier Amaury
S:3
0:3
S:3
3:2 5 -11 154
5 .
Image 1
David Petrbok
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 149

9 . Úroveň B

190 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
M.H. M.Š. G.A. O.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Hlavačka
3:S
3:1 3:1
3:S
24 14 218
2 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3
S:S
3:0
3:S
11 11 202
3 .
Image 1
Gauthier Amaury
1:3 S:S 3:2
3:S
10 0 190
4 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
1:3
0:3
2:3
3:S
9 -11 178
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

224 bodů
120. místo (116. místo v mužích)
R.B. J.M. M.J. O.G. G.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Brix
3:2 3:0 3:2
3:S
23 14 277
2 .
Image 1
Július Matisko
2:3 3:2 3:2
3:S
18 11 269
3 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 2:3 S:S
3:S
6 0 246
4 .
Image 1
Ota Gartner
2:3 2:3 S:S S:S 0 -11 229
5 .
Image 1
Gauthier Amaury
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 224

10 . Úroveň B

280 bodů
106. místo (103. místo v mužích)
T.B. J.K. M.F. G.A. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bakule
3:S
1:3 3:2
3:S
18 14 312
2 .
Image 1
Jan Klesnil
S:3
3:1 3:1
3:S
18 11 309
3 .
Image 1
Márton Fekete
3:1 1:3
3:2
3:2
17 0 297
4 .
Image 1
Gauthier Amaury
2:3 1:3
2:3
3:S
11 -11 280
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 268

10 . Úroveň A

265 bodů
89. místo (86. místo v mužích)
L.D. G.A. J.J. T.N. N.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Dittrich
1:3 2:3 3:0 3:0 17 14 271
2 .
Image 1
Gauthier Amaury
3:1 3:2 3:2 S:S 14 11 265
3 .
Image 1
Jaroslav Jirků
3:2 2:3 3:2
S:S
10 0 250
4 .
Image 1
Tomáš Nováček
0:3 2:3 2:3 1:3 5 -11 234
5 .
Image 1
Nazariy Labunets
0:3 S:S
S:S
3:1 2 -14 228

9 . Úroveň A

268 bodů
101. místo (98. místo v mužích)
O.S. A.H. L.C. L.D. G.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 320
2 .
Image 1
Adam Hladík
1:3 3:2
3:S
3:2 17 11 308
3 .
Image 1
Lukáš Chyla
0:3 2:3
3:S
3:0 15 0 295
4 .
Image 1
Lukáš Dittrich
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 276
5 .
Image 1
Gauthier Amaury
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 268

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2019 00:10 9. Michal Jarolím S:S
24.09.2019 17:30 9. Martin Jedlička 3:1
20.09.2019 18:00 9. Nazariy Labunets Squash Haštal 0:3
11.09.2019 19:00 9. Stuart Prestedge 3:1
02.09.2019 00:10 10. Adam Svat S:3
31.08.2019 20:47 10. Tomáš Mokrejš 3:S Komentáře
22.08.2019 19:00 10. Libor Straka 3:1
15.08.2019 18:00 10. Pavel Máčka Squash Ohradní 3:1
31.07.2019 14:38 9. Roberto Varela Pazos S:3 Komentáře
31.07.2019 10:33 9. Július Matisko S:3 Komentáře
30.07.2019 18:00 9. David Petrbok Squashcentrum Strahov 3:2
24.07.2019 18:00 9. Lukáš Dittrich FitClub Kozák 0:3
01.07.2019 00:10 9. Milan Šťastný S:S
25.06.2019 15:48 9. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
19.06.2019 18:00 9. Ondřej Slabihoud FitClub Kozák 3:2
18.06.2019 17:00 9. Michal Hlavačka FitClub Kozák 1:3
03.06.2019 00:10 10. Ota Gartner S:S
02.06.2019 22:10 10. Michal Jarolím S:3 Komentáře
02.06.2019 12:55 10. Radek Brix S:3 Komentáře
31.05.2019 18:14 10. Július Matisko S:3 Komentáře
01.05.2019 17:00 10. Tomáš Bakule Sportcentrum Step 2:3
27.04.2019 14:18 10. Mery Kejklíček 3:S Komentáře
16.04.2019 17:30 10. Márton Fekete Squash Ohradní 2:3 Komentáře
15.04.2019 18:30 10. Jan Klesnil Hamr Záběhlice 1:3
01.04.2019 00:10 10. Nazariy Labunets S:S
23.03.2019 19:00 10. Lukáš Dittrich 3:1
20.03.2019 17:00 10. Jaroslav Jirků Hotel a Sportcentrum Čechie 3:2
18.03.2019 18:00 10. Tomáš Nováček HIT Fitness Flora 3:2
01.03.2019 18:00 9. Adam Hladík Squashcentrum Strahov 2:3
28.02.2019 18:00 9. Ondřej Soroka Squash Haštal 0:3
19.02.2019 17:00 9. Lukáš Chyla 0:3
13.02.2019 17:00 9. Lukáš Dittrich SB Centrum 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím