Načítám…
Image 1

Matěj Vybíral (24 let)

ID: 49026

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 75 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 53
    Zápasů v lize ( 33 / 19 / 1) 0 turnajů
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

8 . Úroveň A

180 bodů
80. místo (78. místo v mužích)
S.G. R.H. R.L. J.Š. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:0 2 30 212 3:0
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
3:2 2 25 207 3:2
3 .
Image 1
Radek Lukes
0 12 192 0:0
4 .
Image 1
Jakub Šiška
2:3 0 4 184 2:3
5 .
Image 1
Matěj Vybíral
0:3 0 0 180 0:3

9 . Úroveň A

211 bodů
73. místo (72. místo v mužích)
M.H. M.V. T.B. A.J. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Holub
3:2 3:1 3:2
3:S
8 30 218 12:5
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 3:2 3:2 3:1 6 25 211 11:8
3 .
Image 1
Tomáš Bakule
1:3 2:3 3:2
3:S
4 12 196 9:8
4 .
Image 1
Adam Jilek
2:3 2:3 2:3
3:S
2 4 186 9:9
5 .
Image 1
Petr Dvořák
S:3
1:3
S:3
S:3
0 0 180 1:12

9 . Úroveň C

216 bodů
85. místo (83. místo v mužích)
K.Š. J.K. M.V. T.V. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Kateřina Štromerová
3:0 3:2 S:S 3:0 6 30 236 9:5
2 .
Image 1
Jan Krupička
0:3 3:1 3:2
3:S
6 25 231 9:6
3 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 1:3 3:1 3:1 4 12 216 9:8
4 .
Image 1
Tomáš Volák
S:S 2:3 1:3 S:S 0 4 204 3:12
5 .
Image 1
Jiří Fajt
0:3
S:3
1:3 S:S 0 0 200 1:12

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň B

186 bodů
77. místo (76. místo v mužích)
J.K. V.T. M.H. M.V. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Kácl
3:0
3:0
3:0
3:0
8 30 218 12:0
2 .
Image 1
Vladimír Tichý
0:3
3:S
3:2
3:2
6 25 211 9:7
3 .
Image 1
Martin Havelka
0:3
S:3
3:2 3:0 4 12 196 6:8
4 .
Image 1
Matěj Vybíral
0:3
2:3 2:3 3:1 2 4 186 7:10
5 .
Image 1
Rosťa Matrka
0:3
2:3
0:3 1:3 0 0 180 3:12

8 . Úroveň A

196 bodů
70. místo (70. místo v mužích)
P.V. J.K. M.V. P.V. D.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Vrabec
3:1 3:1 3:2 3:1 8 30 218 12:5
2 .
Image 1
Jakub Kříž
1:3
3:2
3:1
3:S
6 25 211 10:6
3 .
Image 1
Matěj Vybíral
1:3
2:3
3:2
3:S
4 12 196 9:8
4 .
Image 1
Petra Vansová
2:3
1:3
2:3 3:1 2 4 186 8:10
5 .
Image 1
Dusan Antos
1:3
S:3
S:3
1:3 0 0 180 2:12

8 . Úroveň C

231 bodů
58. místo (58. místo v mužích)
L.S. M.V. D.T. M.S. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:0 3:0
3:1
3:S
8 30 238 12:1
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
0:3 3:2
3:0
3:S
6 25 231 9:5
3 .
Image 1
Daniel Turanský
0:3 2:3
3:0
3:S
4 12 216 8:6
4 .
Image 1
Milan Svatoš
1:3
0:3
0:3
3:S
2 4 206 4:9
5 .
Image 1
Tomáš Pavlíček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 200 0:12

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň C

157 bodů
65. místo (63. místo v mužích)
M.M. M.J. T.V. M.V. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Morrissey
3:2 3:S 3:1 3:1 23 14 197 12:4
2 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:S 3:0 3:1 21 5 186 11:4
3 .
Image 1
Tomáš Volák
S:3 S:3 3:0 3:0 14 0 174 6:6
4 .
Image 1
Matěj Vybíral
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 157 4:9
5 .
Image 1
Tomáš Nováček
1:3 1:3 0:3 0:3 2 -14 148 2:12

8 . Úroveň C

151 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
V.T. M.V. P.H. P.N. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Tichý
3:2 3:2 3:S 3:1 22 14 156 12:5
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 3:2 3:S 3:0 20 11 151 11:5
3 .
Image 1
Pavel Herein
2:3 2:3 3:S
3:1
16 0 136 10:7
4 .
Image 1
Petr Novotný
S:3 S:3 S:3 3:1 6 -11 115 3:10
5 .
Image 1
David Šlemr
1:3 0:3
1:3
1:3 3 -14 109 3:12

9 . Úroveň A

150 bodů
73. místo (71. místo v mužích)
Z.R. M.V. F.N. R.H. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zachary Rosen
3:0
3:1 3:0 3:1 26 14 160 12:2
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
0:3
3:0 3:1 3:1 19 11 150 9:5
3 .
Image 1
Florian NEDELLEC
1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 133 7:8
4 .
Image 1
Richard Hrúza
0:3 1:3 1:3 3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Image 1
Ladislav Pivec
1:3 1:3 1:3 0:3 3 -14 109 3:12

9 . Úroveň B

142 bodů
90. místo (88. místo v mužích)
V.T. J.G. O.Š. M.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vladimír Tichý
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 178 12:4
2 .
Image 1
Jakub Gregor
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 166 9:8
3 .
Image 1
Oldřich Široký
2:3 1:3
3:2
3:0
15 0 155 9:8
4 .
Image 1
Matěj Vybíral
1:3 3:2
2:3
3:2 13 -11 142 9:10
5 .
Image 1
Jiří Koutný
0:3 1:3
0:3
2:3 3 -14 129 3:12

Jarní sezóna 2023

11 . Úroveň C

155 bodů
97. místo (95. místo v mužích)
M.V. V.M. M.Š. O.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Vybíral
2:3 3:0 3:1
3:S
21 14 155 11:4
2 .
Image 1
Václav Mezník
3:2 3:0 S:S S:S 8 11 139 6:2
3 .
Image 1
Marek Šunda
0:3 0:3 S:S S:S -4 0 116 0:6
4 .
Image 1
Ondřej Hlavička
1:3 S:S S:S S:S -5 -11 104 1:3
5 .
Image 1
Tomas Soukup
S:3
S:S S:S S:S -6 -14 100 0:3

12 . Úroveň A

167 bodů
116. místo (114. místo v mužích)
D.B. M.V. M.R. D.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dominik Bohuslav
2:3 3:1 3:0 3:S 21 14 175 11:4
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
3:2 S:S 3:0 3:S 16 11 167 9:2
3 .
Image 1
Michal Rytíř
1:3 S:S 3:2 3:S 10 0 150 7:5
4 .
Image 1
David Kos
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -5 142 5:11
5 .
Image 1
Michael Mikulič
S:3 S:3 S:3 2:3 2 -14 128 2:12

14 . Úroveň B

132 bodů
141. místo (135. místo v mužích)
L.P. M.V. T.P. M.H. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ladislav Pecen
3:1 3:0 3:0 3:S 26 14 140 12:1
2 .
Image 1
Matěj Vybíral
1:3 3:0 3:0 3:S 21 11 132 10:3
3 .
Image 1
Tomáš Popovič
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 113 6:6
4 .
Image 1
Miloslav Hromádko
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 95 3:9
5 .
Image 1
Libor Straka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86 0:12

15 . Úroveň B

99 bodů
153. místo (148. místo v mužích)
M.V. P.V. R.R. M.J. H.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Vybíral
3:0 3:1 3:0 3:2 25 14 99 12:3
2 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Image 1
Radek Rous
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 76 8:6
4 .
Image 1
Michal Jozífek
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 55 4:11
5 .
Image 1
Hana Krejcarová
2:3 0:3
0:3
2:3 4 -14 50 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.04.2024 19:00 8. Sebastian Garcia Squashcentrum Strahov 0:3
28.03.2024 18:00 9. Petr Dvořák Squashcentrum Strahov 3:1
17.03.2024 18:00 9. Tomáš Bakule Squashcentrum Strahov 3:2
11.03.2024 17:00 9. Adam Jilek HIT Fitness Flora 3:2
07.03.2024 15:00 9. Martin Holub Squash Holešovice 2:3
22.02.2024 18:00 9. Jiří Fajt Squashcentrum Strahov 3:1
18.02.2024 16:00 9. Kateřina Štromerová Squashcentrum Strahov 2:3
18.02.2024 15:00 9. Jan Krupička Squashcentrum Strahov 1:3
15.02.2024 15:00 9. Tomáš Volák HIT Fitness Flora 3:1
18.12.2023 18:00 8. Vladimír Tichý Squashcentrum Strahov 2:3
15.12.2023 18:00 8. Rosťa Matrka Squashcentrum Strahov 3:1
09.12.2023 17:00 8. Martin Havelka Squashcentrum Strahov 2:3
04.12.2023 18:00 8. Jan Kácl Squashcentrum Strahov 0:3 Komentáře
28.11.2023 11:16 8. Dusan Antos 3:S Komentáře
22.11.2023 21:00 8. Jakub Kříž Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
09.11.2023 19:00 8. Petr Vrabec HIT Fitness Flora 1:3
08.11.2023 17:00 8. Petra Vansová Squash Holešovice 3:2
26.10.2023 18:00 8. Lubomír Skoupil ARBES - squash a fitness centrum 0:3
16.10.2023 17:00 8. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 3:2
11.10.2023 19:00 8. Milan Svatoš Squashcentrum Strahov 3:0 Komentáře
08.10.2023 01:01 8. Tomáš Pavlíček 3:S Komentáře
28.09.2023 18:00 7. Tomáš Volák HIT Fitness Flora 0:3
18.09.2023 17:00 7. Tomáš Nováček ARBES - squash a fitness centrum 3:0
11.09.2023 19:00 7. Michael Morrissey Squashcentrum Strahov 1:3
10.09.2023 15:00 7. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 0:3
01.09.2023 00:10 8. Petr Novotný 3:S
29.08.2023 17:00 8. Pavel Herein HIT Fitness Flora 3:2
15.08.2023 17:00 8. Vladimír Tichý Squashcentrum Strahov 2:3
02.08.2023 16:00 8. David Šlemr Squash Holešovice 3:0
24.07.2023 18:00 9. Ladislav Pivec Squashcentrum Strahov 3:1
13.07.2023 12:00 9. Richard Hrúza Squashcentrum Strahov 3:1
11.07.2023 12:00 9. Zachary Rosen HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
05.07.2023 11:00 9. Florian NEDELLEC Squashcentrum Strahov 3:0
26.06.2023 19:00 9. Jiří Koutný Squash Holešovice 3:2
21.06.2023 18:00 9. Jakub Gregor HIT Fitness Flora 3:2
19.06.2023 20:00 9. Vladimír Tichý Squash Holešovice 1:3
07.06.2023 14:00 9. Oldřich Široký Squashcentrum Strahov 2:3 Komentáře
31.05.2023 17:59 11. Tomas Soukup 3:S Komentáře
22.05.2023 18:00 11. Václav Mezník Squashcentrum Strahov 2:3
11.05.2023 20:00 11. Marek Šunda Squashcentrum Strahov 3:0
08.05.2023 15:00 11. Ondřej Hlavička Squashcentrum Strahov 3:1
02.05.2023 00:10 12. Michal Rytíř S:S
02.05.2023 00:10 12. Michael Mikulič 3:S
21.04.2023 12:00 12. David Kos Squashcentrum Strahov 3:0
16.04.2023 11:00 12. Dominik Bohuslav Squashcentrum Strahov 3:2
03.04.2023 00:10 14. Libor Straka 3:S
16.03.2023 19:00 14. Miloslav Hromádko Sport Centrum Evropská 3:0
10.03.2023 15:00 14. Ladislav Pecen Squashcentrum Strahov 1:3
06.03.2023 18:00 14. Tomáš Popovič HIT Fitness Flora 3:0
27.02.2023 18:00 15. Hana Krejcarová HIT Fitness Flora 3:2
26.02.2023 21:00 15. Michal Jozífek Sportcentrum Step 3:0
23.02.2023 17:00 15. Radek Rous Squash Holešovice 3:1
08.02.2023 18:00 15. Petr Veselý Squashcentrum Strahov 3:0

Platební metody

Platební metody