Načítám…

Radek Veselý (42 let)

ID: 39922

Brno

  • 76 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 80 /285
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 76
    Zápasů v lize ( 36 / 37 / 3) 4 turnaje
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň A

154 bodů
96. místo (89. místo v mužích)
P.Š. D.Č. O.H. R.V. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 0:3 3:0 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Ondřej Holoubek
0:3 3:0
S:S
3:0 12 0 172
4 .
Image 1
Radek Veselý
0:3 0:3
S:S
3:0 5 -11 154
5 .
Image 1
Jana Cupakova
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 147

Jarní sezóna 2022

10 . Úroveň B

172 bodů
101. místo (94. místo v mužích)
J.Z. K.S. R.V. M.Z. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Zůda
3:0
3:2
3:1
3:1
24 14 198
2 .
Image 1
Kateřina Sýkorová
0:3
3:0
3:1
1:3 14 11 185
3 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
0:3
3:2
3:2
12 0 172
4 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
1:3
2:3
3:1 10 -11 159
5 .
Image 1
Zbyněk Rederer
1:3
3:1
2:3
1:3 10 -14 156

11 . Úroveň B

199 bodů
92. místo (87. místo v mužích)
R.V. D.Š. D.A. M.Č. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 199
2 .
Image 1
Dominik Šíba
0:3 3:0 3:1
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Dušan Andrejčák
2:3
0:3
3:2
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
0:3
1:3
2:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Radim Bílý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň C

133 bodů
111. místo (104. místo v mužích)
P.H. Z.R. A.H. A.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hejl
3:0
3:1
3:0
3:2 25 14 179
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
0:3
3:1
3:2
3:2
16 11 167
3 .
Image 1
Adam Herout
1:3
1:3
3:1
3:2
13 0 153
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 138
5 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
2:3
2:3
1:3
7 -14 133

12 . Úroveň A

174 bodů
111. místo (104. místo v mužích)
R.V. N.Š. D.M. S.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:1
3:1
1:3 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
3:2
3:S
3:2
17 11 168
3 .
Image 1
David Mlýnek
1:3
2:3
3:S
3:0
16 0 156
4 .
Image 1
Stasa Manojlovic
3:1
S:3
S:3
3:0 13 -5 148
5 .
Image 1
Miroslav Bača
0:3
2:3
0:3
0:3 2 -14 128

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň C

129 bodů
115. místo (108. místo v mužích)
P.Š. Z.R. J.M. A.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3
2:3
3:S
3:1
14 0 154
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
1:3
0:3
S:3
3:2
6 -11 135
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 129

10 . Úroveň C

152 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
K.P. R.V. D.M. N.Š. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2
3:0
3:1 3:0 25 14 159
2 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
3:0
3:2
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
David Mlýnek
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
2:3
0:3
3:S
9 -5 124
5 .
Image 1
Jarmila Schindlerová
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 106

12 . Úroveň A

156 bodů
107. místo (99. místo v mužích)
R.V. D.K. J.K. M.D. A.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
3:1
3:0 3:0 22 14 156
2 .
Image 1
David Kovář
3:2
S:3
3:1
3:S
17 11 148
3 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
1:3
3:S
1:3
3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Martin Drmola
0:3
1:3
3:1
3:0
14 -11 123
5 .
Image 1
Antonín Richter
0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 106

10 . Úroveň C

151 bodů
116. místo (105. místo v mužích)
D.Č. D.A. M.K. M.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:0
3:S
3:0
3:1
26 14 200
2 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 192
3 .
Image 1
Martin Kužela
S:3
0:3
3:S
3:2
11 0 171
4 .
Image 1
Monika Kišková
0:3
0:3
S:3
3:2
5 -11 154
5 .
Image 1
Radek Veselý
1:3
0:3
2:3
2:3
5 -14 151

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň A

148 bodů
85. místo (79. místo v mužích)
P.Š. F.V. R.V. K.P. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 181
2 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 170
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:0
8 0 148
4 .
Image 1
Karel Pavelek
S:3 S:3 3:0 S:3 7 -5 142
5 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132

9 . Úroveň B

130 bodů
66. místo (63. místo v mužích)
J.M. R.V. T.P. D.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
3:0
3:0
3:2
3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
3:0
3:2
3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Tomáš Píč
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
David Kovář
2:3
2:3
S:3
3:0 11 -11 100
5 .
Image 1
Jan Kněžík
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 86

7 . Úroveň C

108 bodů
69. místo (62. místo v mužích)
J.Č. M.N. J.O. F.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Martin Novotný
2:3 3:0
3:0
3:0 23 5 148
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 132
4 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -5 122
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3 0:3
0:3
2:3
2 -14 108

9 . Úroveň A

119 bodů
57. místo (53. místo v mužích)
R.V. R.Z. L.Č. Z.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
1:3
3:0
3:0
16 0 96
4 .
Image 1
Zeno Sittas
1:3
0:3
0:3
3:2
6 -3 83
5 .
Image 1
Markéta Višňová
0:3
S:3
0:3
2:3
2 -14 68

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň B

132 bodů
111. místo (101. místo v mužích)
M.K. R.V. K.S. M.H. S.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kišková
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
3:1
3:0
3:1
21 11 132
3 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Martin Hačka
0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 96
5 .
Image 1
Simona Černá
0:3
1:3
S:3
S:3 1 -14 87

10 . Úroveň B

87 bodů
114. místo (104. místo v mužích)
J.R. A.A. R.T. D.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ryšánek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 140
2 .
Image 1
Adéla Alexová
2:3
3:1
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
1:3
3:1
3:1
13 0 113
4 .
Image 1
Daniel Král
0:3 0:3
1:3
3:0
8 -5 103
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
0:3
1:3
0:3
1 -14 87

11 . Úroveň B

118 bodů
94. místo (88. místo v mužích)
R.V. B.A. D.S. T.D. E.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 118
2 .
Image 1
Barbara Adamčíková
2:3
3:1 3:0
3:1
21 11 112
3 .
Image 1
David Sedláček
2:3
1:3 3:1
3:2
14 0 94
4 .
Image 1
Tomáš Dvořák
0:3 0:3 1:3
3:2
6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Paterová
0:3
1:3
2:3
2:3
5 -14 71

12 . Úroveň A

117 bodů
101. místo (94. místo v mužích)
R.V. M.K. R.Z. H.Ž. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:2
3:2
3:1
3:0 23 14 117
2 .
Image 1
Monika Kišková
2:3
3:0
3:2
3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Renáta Zrůstová
2:3
0:3 3:0 3:0 16 0 96
4 .
Image 1
Hana Životská
1:3
2:3
0:3
3:2
8 -3 85
5 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3 0:3 0:3
2:3
2 -14 68

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň C

107 bodů
160. místo (148. místo v mužích)
A.A. D.K. R.V. L.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adéla Alexová
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Daniel Král
2:3
3:1
S:S
3:0
13 11 124
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:1
7 0 107
4 .
Image 1
Lukáš Stehlík
S:3
S:S
3:0
S:S
3 -5 98
5 .
Image 1
Milan Kachlík
0:3
0:3
1:3
S:S
-1 -14 85

13 . Úroveň A

127 bodů
160. místo (150. místo v mužích)
P.Š. A.H. V.H. J.V. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 173
3 .
Image 1
Václav Hadrava
1:3 0:3 3:2 3:1 12 0 152
4 .
Image 1
Jan Vavrečka
2:3 0:3 2:3
3:0
11 -11 140
5 .
Image 1
Radek Veselý
S:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 127

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.06.2022 13:39 9. Ondřej Holoubek S:S Komentáře
22.06.2022 20:00 9. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.06.2022 18:00 9. Jana Cupakova Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.06.2022 19:00 9. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.05.2022 17:00 10. Marek Zukal Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
26.05.2022 15:00 10. Kateřina Sýkorová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.05.2022 16:00 10. Zbyněk Rederer Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
09.05.2022 16:00 10. Jaroslav Zůda Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
28.04.2022 19:00 11. Miroslav Čechmánek Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
19.04.2022 08:00 11. Dominik Šíba Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.04.2022 20:01 11. Radim Bílý 3:S Komentáře
07.04.2022 08:00 11. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
30.03.2022 17:00 10. Pavel Hejl Badminton Líšeň 2:3
20.03.2022 10:00 10. Zbyněk Rederer Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
16.03.2022 17:00 10. Andrea Kopečná Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
09.03.2022 08:00 10. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 2:3 Komentáře
25.02.2022 08:00 12. Natálie Šimková Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.02.2022 17:00 12. Miroslav Bača Badminton Líšeň 3:0
10.02.2022 08:00 12. Stasa Manojlovic Sport Centrum Kuklenská 1:3
04.02.2022 17:00 12. David Mlýnek Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
20.01.2022 17:00 10. Petr Šikula Badminton Líšeň 0:3
17.01.2022 17:30 10. Jakub Martauz Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
07.01.2022 18:00 10. Andrea Kopečná Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
06.01.2022 17:00 10. Zbyněk Rederer Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.12.2021 09:00 10. David Mlýnek Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
12.12.2021 17:00 10. Jarmila Schindlerová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.12.2021 17:00 10. Natálie Šimková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
08.12.2021 17:00 10. Karel Pavelek Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
23.11.2021 17:00 12. Martin Drmola Badminton Líšeň 3:0
19.11.2021 09:00 12. Antonín Richter Sport Centrum IVANOVICE 3:0
14.11.2021 15:00 12. Jakub Bartolomej Kosuth Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
10.11.2021 17:00 12. David Kovář Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
26.10.2021 18:00 10. Monika Kišková Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.10.2021 17:00 10. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
13.10.2021 17:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
08.10.2021 09:00 10. Martin Kužela Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
24.09.2021 10:00 9. Karel Pavelek Sport Centrum Kuklenská 0:3
17.09.2021 17:00 9. Filip Vašíček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
15.09.2021 17:00 9. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.09.2021 09:00 9. Renáta Zrůstová Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
30.08.2021 18:00 9. Tomáš Píč Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.08.2021 08:00 9. Jakub Martauz Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
07.08.2021 11:00 9. Jan Kněžík Centrum Viktoria 3:0
04.08.2021 16:00 9. David Kovář Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
27.07.2021 08:00 7. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.07.2021 16:00 7. Martin Novotný Sprint 0:3
19.07.2021 16:00 7. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.07.2021 16:00 7. Filip Vašíček Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
28.06.2021 09:30 9. Renáta Zrůstová Sprint 3:1 Komentáře
24.06.2021 17:00 9. Markéta Višňová Badminton Líšeň 3:0
23.06.2021 18:00 9. Ludmila Čápová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
09.06.2021 18:00 9. Zeno Sittas Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.09.2020 17:00 12. Martin Hačka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.09.2020 17:30 12. Simona Černá Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
15.09.2020 19:00 12. Monika Kišková Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
09.09.2020 10:00 12. Kateřina Svobodová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
01.09.2020 20:00 10. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
21.08.2020 19:00 10. Jan Ryšánek fit4all centrum 0:3
20.08.2020 18:00 10. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
19.08.2020 18:00 10. Adéla Alexová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
06.08.2020 18:00 11. Barbara Adamčíková Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
04.08.2020 19:00 11. David Sedláček Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
24.07.2020 17:00 11. Eva Paterová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.07.2020 20:00 11. Tomáš Dvořák Badminton Líšeň 3:0
03.07.2020 10:00 12. Jakub Gabriel Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.06.2020 10:00 12. Renáta Zrůstová Sprint 3:2 Komentáře
25.06.2020 16:00 12. Monika Kišková Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.06.2020 18:00 12. Hana Životská Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
05.06.2020 09:00 14. Lukáš Stehlík Centrum Viktoria 0:3
01.06.2020 10:00 14. Milan Kachlík Sprint 3:1 Komentáře
29.05.2020 16:00 14. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
25.05.2020 16:00 14. Adéla Alexová Sprint 0:3 Komentáře
19.05.2020 23:29 13. Petr Šikula S:3 Komentáře
19.05.2020 21:41 13. Antonín Huráb S:3 Komentáře
11.03.2020 10:00 13. Václav Hadrava Xarena Slatina Badminton Club 1:3
07.03.2020 17:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím