Načítám…
Image 1

O nás

Aneb jak ze studentského pokusu vznikla největší amatérská liga v ČR?

Dlouhá léta jsem hrál squash. Na vysoké ale přišla krize. Ztratil jsem motivaci a přestávalo mě bavit hrát se stejnými soupeři, u kterých přesně víte kam to zahrají. Někde v téhle „krizi“ se zrodila myšlenka VAŠÍ LIGY, která mi změnila život.

Tomáš Reinbergr zakladatel VAŠÍ LIGY

Jak šel čas s VAŠÍ LIGOU

2007

Začínáme

 • Léto: nápad. Bez webu, bez hráčů, přesto Tomáš domlouvá slevy v prvních sportcentrech.
 • Podzim: VŠE liga - squashová liga na VŠE, hlásí se 200 hráčů a hráček.

Přidáváme nová města

 • VŠ LIGA - mohou hrát studenti všech škol.
 • Start v Brně a Plzni.
2008
2009

Nové sporty

 • Zapojujeme badminton a beach volejbal

Rozšiřujeme se

 • Přidáváme tenis.
 • Zapojujeme do spolupráce další města.
2010
2012

Otevření VAŠÍ LIGY pro veřejnost

 • VAŠE LIGA - dostudovali jsme, ligu otevíráme všem.

Ping pong jako nový sport

 • Každý měsíc hraje 1600 hráčů.
 • Spouštíme ping-pong.
2016
2018

Spouštíme nový krásný web - tento

 • Připravujeme expanzi do zahraničí: Rakousko, Německo, Srbsko, Polsko, Slovensko.

Jaké zastáváme hodnoty

 • Radost

  Radost

  Smyslem lidského života je užívat si ho a mít z něj radost. Ať už v práci, při sportu či v soukromí. Radost, kterou prožívám sám, se násobí, sdílím-li ji i s ostatními.

 • Zdraví

  Zdraví

  Abychom si udrželi zdraví co nejdéle, je důležité poslouchat své tělo a porozumnět mu. Mnoho neduhů způsobuje právě stres. Proto je vhodné najít protipól ve formě meditace či relaxace prostřednictvím sportu.

 • Svoboda v práci

  Svoboda v práci

  Jak poznáme, že vykonáváme správnou práci? Jednoduše. Baví nás a má určitý přínos pro svět. Jedná se o stav, kdy pracujeme tak, jak chceme, protože to sami chceme.

 • Ekologie

  Ekologie

  Existuje mnoho možností, jak se chovat k životnímu prostředí. Já při každé činnosti usiluji o to škodit přírodě co nejméně. Pokud se přiblížíme o kousek k tomuto přístupu a změníme alespoň trochu, celkově se může změnit hodně.

 • Dobročinnost

  Dobročinnost

  Dobročinnost lze uskutečnit různými způsoby. Osobně zastávám heslo „Daří-li se dobře mně, je prima trochu pomoci těm, kterým se tak nedaří.“

 • Výchova s respektem

  Výchova s respektem

  Dítě chápu jako bytost s vlastní vůlí, která není o nic méně důležitá, než ta rodičů. Vždyť jaké budou naše děti, takový bude i svět.

Image 1

Za co platíš 35 Kč/týden?

Nejsme běžná liga, jsme komunita s vlastním životem a vynikajícím servisem. Startovné na jednu ligovou sezónu je od 550 Kč (4 měsíce / 16 zápasů)

Pětistovka a 55 Kč k tomu je jedno tričko, tři obědy ve městě, jedna hospoda, půlka kina s přítelkyní nebo celý kino s manželkou. Anebo taky 4 měsíce plné sportovních zážitků s VAŠÍ LIGOU.

Navíc ti garantujeme, že pokud si v lize nezahraješ a obrátíš se na nás s odůvodněnou reklamací, vrátíme ti celé startovné.

Kuba Hojer Správce městosportu

Připravili jsme toho ale ještě více

 1. Slevy na kurty až 50 % ve více než 80 sportcentrech po celé ČR – startovné se ti během sezóny vrátí na slevách.
 2. Nonstop péče 5 organizátorů, kteří dělají, co je v jejich silách, aby vám zajistili každý měsíc nové vyrovnané soupeře.
 3. Pohodlné zadávání výsledků přes web.
 4. Unikátní systém pro snadné kontaktování soupeřů a domluvení zápasů.
 5. Pro nové hráče možnost začít hrát hned od začátku na své úrovni – bez divoké karty
 6. Výhodnější ceny až o 100 Kč na tréninkové lekce s partnerskými Trenéry VAŠÍ LIGY. Najdete na stránkách lig.
 7. Zajímavé věcné ceny (například smartphony), které může vyhrát každý – nejen nejlepší hráči. Na konci ročníku losujeme z celoročních hráčů.
 8. Poznání nových pohodových lidí na stejné vlně, přátel a občas i životních partnerů – k nezaplacení.
 9. Startovné 555 Kč pomáhá zároveň vybrat ty hráče, kteří to s ligou myslí vážně a odehrávají potom svědomitě všechny zápasy a tím zajišťují kvalitu ligy.

Proč nehrát jinde?

 • Vrátíme startovné
  Při nespokojenostiti vrátíme startovné
 • Pravidelný sport
  Chytrý systém,který vás posune
 • Systém domlouvání
  Systém domlouvání,který funguje
 • Párty, akce a výhry
  Plesy, akce a výhry,které vás budou bavit
 • 80 sportcenter
  80 sportcenter,s až 50% slevou

Jak víš, existují i jiné ligy. Většinou jde o místní ligy, tedy hrané v jednom sportcentru. Tyto ligy jsou většinou levnější, než VAŠE LIGA. Je to tak, ale bohužel my s cenou níže nemůžeme. Přesvědčíme vás ale, že poskytujeme mnohem více.

Nejsme sportcentrum, náš cíl je jiný

Nejsme sportcentrum, náš cíl je jiný

Nefinancujeme fungování ligy ze zisku za kurty jako místní ligy. Sportcentra mají ligu jen jako doplněk k prodeji kurtů, není to pro ně prvořadá věc. My se staráme jen o ligu a té dáváme všechno. Pečlivě se staráme o kvalitu ligy. Máme nejen nejvíc hráčů, ale i nejvyrovnanější soupeře a nejvyšší procento odehrávaných zápasů. Noví hráči mají možnost začít hrát na své úrovni hned od začátku – aniž by platili poplatek za divokou kartu!

Pro někoho může být jedno centrum výhodou

Pro někoho může být jedno centrum výhodou

Ve VAŠÍ LIZE máte flexibilitu a to nejen času zápasu, ale i místa zápasu. Můžete hrát kdekoli po městě a všude se slevou. Máme dohodu s více než 80 sportcentry v ČR. Nevyzýváte jen hráče jednoho sporcentra, ale celého města. S námi získáváte nezávislost, svobodu výběru a radost z objevování nových míst. Díky nezávislosti na jednom místě můžete optimalizovat platby za kurty podle času a místa.

Nejsme jen obyčejná liga

Nejsme jen obyčejná liga

Jsme komunita mladých lidí na stejné vlně. Máme nejlepší web s domlouvacím systémem, zápisem výsledků, grafy vaší hry a reportážemi. Do webu investujeme peníze i energii už od roku 2007. Vedle ligy pořádáme i turnaje, sportkempy, plesy atd. U nás máte slevy nejen na kurty, ale i u trenérů a u partnerských obchodů.

Image 1

Ligová trička

Chceš být součástí VAŠÍ LIGY? Pochlub se ligovým tričkem! Hraj své zápasy stylově v ligovém tričku! V něm se ve sportcentru také lépe najdeš se svým soupeřem:-)

Prohlédnout trička VAŠÍ LIGY

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím