Načítám…

Dušan Andrejčák (46 let)

ID: 36570

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Mám Multisportku: Ano

Fandí:Kometa Brno, FC Barcelona

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (3/10)

  • 171 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 4 /17
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 50
    Zápasů v lize ( 26 / 22 / 2) 0 turnajů
  • 54%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

56 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
mla… Nit… Krá… Dat… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:1
3:0
6 30 56 9:1
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 4 25 49 6:0
3 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
3:0
2 12 34 3:3
4 .
DataDefenders (J. Hošek + B. Nekvapilová)
1:3
0:3 0 4 24 1:6
5 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3
0:3
0:3
0 0 20 0:9

1 . Úroveň A

46 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Šve… Jas… Cas… mla… Krá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 8 30 78 12:2
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:1 3:0
S:3
4 25 69 7:7
3 . 0:3 1:3 3:1 3:1 4 12 56 7:8
4 . 1:3 0:3 1:3 3:1 2 4 46 5:10
5 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
3:S
1:3 1:3 2 0 42 5:9

2 . Úroveň A

55 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
mla… Krá… PePe Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
2:3
3:S
5 30 55 8:4
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
1:3
3:0
3:0
5 25 50 7:3
3 . 3:2
0:3
3:0 5 12 37 6:5
4 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
S:3
0:3
0:3 0 4 24 0:9

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

46 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Jas… Mas… Šve… mla… Krá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:2
2 .
2:3
3:1 3:2 3:0 6 25 71 11:6
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3 1:3 3:1 3:0 4 12 56 7:7
4 . 0:3 2:3 1:3
3:0
2 4 46 6:9
5 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 40 0:12

2 . Úroveň A

58 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
mla… Krá… PePe Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
3:S
8 30 58 9:2
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
2:3
S:S
3:0
3 25 48 5:6
3 .
0:3
S:S
S:S
0 12 32 0:9
4 .
Dračice z východu (N. Tulisová + K. Jandorová)
S:3
0:3
S:S
0 4 24 0:9

1 . Úroveň A

42 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Šve… Mas… Kul… Mla… KTM… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0
3:S
1:3 3:1 3:0 6 30 76 13:4
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1 3:0 6 25 71 12:6
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:3
1:3
3:2
S:3
3:1 3 12 55 7:12
4 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
3:1
1:3
2:3 3:0
1:3
3 12 55 10:10
5 . 1:3 1:3
3:S
0:3
S:S
2 4 46 5:12
6 . 0:3 0:3 1:3
3:1
S:S
2 0 42 4:13

1 . Úroveň A

55 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Mas… Šve… Mla… mla… Nit… Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
3:0 8 30 78 15:1
2 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 3:0 3:0 0:3 3:0 5 25 70 10:6
3 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
0:3 0:3 3:0 3:0 3:2 5 12 57 9:8
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0
3:S
3 12 55 6:9
5 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
S:3
3:0 0:3 0:3
3:S
3 4 47 6:9
6 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 0:3 2:3
S:3
S:3
0 0 40 2:15

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

51 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Nit… mla… PePe Krá… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 62 12:0
2 . 0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 51 9:4
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35 7:6
4 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 16 3:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6 0:12

1 . Úroveň A

21 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Šve… Týn… Cas… Kul… mla… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:2
3:2
3:0
16 11 47 12:10
3 . 0:3 3:1
3:2
1:3
3:0 15 0 35 10:9
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
1:3
2:3
2:3
3:0 3:0 15 0 35 11:9
5 . 0:3
2:3
3:1
0:3
3:0
12 -11 21 8:10
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 6 0:15

1 . Úroveň A

36 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Šve… Týn… mla… Cas… Úpl… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3
3:1 3:1 3:0 3:0 22 14 56 13:5
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:2
3:0
1:3 20 11 51 13:7
3 . 1:3
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 36 11:9
4 . 1:3
2:3
2:3
3:2
3:0 14 0 34 11:11
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:2 6 -11 15 6:14
6 . 0:3 3:1
0:3
0:3 2:3 6 -14 12 5:13

2 . Úroveň A

60 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
mla… LeJa Cas… PePe Úpl… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:1
3:0
3:0
3:0
26 14 60 15:3
2 .
2:3
3:1 3:0 1:3 3:0 18 11 49 12:7
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
3:0 18 0 38 11:6
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
3:1 10 0 30 6:10
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
3:1
0:3
S:3
3:0 10 -11 19 6:10
6 .
0:3
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 7 1:15

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

26 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Týn… Mla… Cas… JA… mla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:0
2:3
3:1
21 14 75 11:5
2 .
Mladická Nerozvážnost (M. Čupa + B. Gorčík)
1:3
3:1 3:2 3:0 19 11 70 10:6
3 .
0:3
1:3
3:1
3:1 13 0 53 7:8
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2 2:3
1:3
S:S 6 -11 35 6:8
5 .
1:3
0:3 1:3 S:S 0 -14 26 2:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2024 20:00 2. DataDefenders (J. Hošek, B. Nekvapilová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
21.05.2024 20:30 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
16.05.2024 19:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.04.2024 20:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.04.2024 20:00 1. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.04.2024 20:30 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 1:3
12.04.2024 17:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 0:3
31.03.2024 12:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 2:3
15.03.2024 11:25 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) 3:S Komentáře
14.03.2024 20:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
23.01.2024 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 2:3
18.01.2024 20:00 1. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
11.01.2024 20:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 1:3
09.01.2024 20:30 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
20.12.2023 12:02 2. Dračice z východu (N. Tulisová, K. Jandorová) 3:S Komentáře
10.12.2023 18:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
08.12.2023 17:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.11.2023 23:36 1. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) S:S Komentáře
21.11.2023 20:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
16.11.2023 19:30 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
14.11.2023 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.11.2023 20:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.10.2023 19:00 1. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.10.2023 20:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.10.2023 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.10.2023 07:55 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
05.10.2023 20:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
27.09.2023 20:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
26.09.2023 20:30 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
22.09.2023 17:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.09.2023 18:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
31.08.2023 19:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
29.08.2023 18:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
10.08.2023 18:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.08.2023 20:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
03.08.2023 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.07.2023 20:00 1. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
25.07.2023 19:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 1:3
18.07.2023 19:00 1. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
13.07.2023 20:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
11.07.2023 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
29.06.2023 18:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
27.06.2023 19:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
22.06.2023 19:00 2. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
20.06.2023 17:00 2. KlaKris (K. Mikulcová, K. Babáková) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
13.06.2023 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
01.06.2023 00:10 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S
28.05.2023 20:00 2. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.05.2023 17:00 2. Mladická Nerozvážnost (M. Čupa, B. Gorčík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
05.05.2023 17:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sport Centrum Kuklenská 1:3

Platební metody

Platební metody