Načítám…

Petr Šulc (28 let)

ID: 44524

Brno

  • 100 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 23 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 100
    Zápasů v lize ( 62 / 29 / 9) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

298 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
P.Š. T.M. T.R. V.T. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 298 12:0
2 .
Image 1
Tomáš Majda
0:3 3:1 3:2
3:S
6 25 291 9:6
3 .
Image 1
Tomáš Rebro
0:3 1:3 3:2
3:S
4 12 276 7:8
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 2:3 2:3
3:S
2 4 266 7:9
5 .
Image 1
Pavel Havlát
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 260 0:12

3 . Úroveň A

286 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
P.H. O.R. T.G. P.Š. B.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Halsch
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 318 12:0
2 .
Image 1
Otakar Riha
0:3 3:1 3:2 3:1 6 25 311 9:7
3 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 1:3 3:1 2:3 2 12 294 6:10
4 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 2:3 1:3 3:1 2 4 286 6:10
5 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 1:3 3:2 1:3 2 0 282 5:11

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

278 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.Š. L.K. P.D. M.Š. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:2 3:2 3:2 6 25 271 11:9
3 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 256 10:6
4 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 2:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 2:3 0:3 2:3 0 0 240 4:12

3 . Úroveň A

256 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
M.Š. D.Č. P.Š. B.H. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:0 3:1 3:2 3:1 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
David Černý
0:3 3:0 3:1 0:3 4 25 269 6:7
3 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 0:3 3:2 3:2 4 12 256 7:10
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3 1:3 2:3 3:1 2 4 246 8:10
5 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:0 2:3 1:3 2 0 242 7:9

4 . Úroveň A

278 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.Š. J.O. D.V. T.R. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Jan Orel
1:3 3:1 3:1 3:0 6 25 271 10:5
3 .
Image 1
David Voborský
1:3 1:3 3:0 3:2 4 12 256 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Rebro
2:3 1:3 0:3 3:1 2 4 246 6:10
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3 0:3 2:3 1:3 0 0 240 3:12

3 . Úroveň A

266 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
M.F. M.Š. P.H. P.Š. B.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0 3:1 3:0 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Martin Štefek
0:3 3:1 3:0 3:2 6 25 291 9:6
3 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3 1:3
3:2
3:0 4 12 276 8:8
4 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 0:3
2:3
3:1 2 4 266 5:10
5 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 2:3 0:3 1:3 0 0 260 3:12

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

257 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
O.R. D.Č. T.G. P.Š. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 298 12:3
2 .
Image 1
David Černý
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 292 10:3
3 .
Image 1
Tereza Gállová
2:3 0:3 3:2
3:S
13 0 273 8:8
4 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 257 5:9
5 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246 0:12

3 . Úroveň A

233 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
P.Š. T.G. B.H. J.L. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 3:1
3:S
3:1 19 14 233 10:5
2 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 0:3
3:S
3:1 18 11 229 9:5
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
1:3 3:0
2:3
3:0
17 0 217 9:6
4 .
Image 1
Jan Lojka
S:3
S:3
3:2
3:0 12 -11 201 6:8
5 .
Image 1
Hubert Horák
1:3 1:3
0:3
0:3 2 -14 188 2:12

4 . Úroveň B

232 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.Š. B.H. P.H. M.Š. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 1:3 3:0 3:2 18 14 232 10:7
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3 3:0 2:3
3:1
17 3 220 10:7
3 .
Image 1
Patrik Habrda
3:1 0:3 3:2 3:2 16 0 216 9:8
4 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 3:2 2:3 3:0 14 -11 203 8:8
5 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3
1:3
2:3 0:3 5 -14 191 5:12

5 . Úroveň A

228 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
L.K. P.Š. P.V. H.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:1 3:2 3:0 20 14 234 11:6
2 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 1:3 3:2 3:1 17 11 228 10:8
3 .
Image 1
Petr Vičar
1:3 3:1 2:3 3:1 15 0 215 9:8
4 .
Image 1
Hubert Horák
2:3 2:3 3:2 3:2 14 -11 203 10:10
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3 1:3 1:3 2:3 4 -14 190 4:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň B

241 bodů
36. místo (35. místo v mužích)
J.P. P.Š. J.V. M.M. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 262 12:0
2 .
Image 1
Petr Šulc
0:3
3:1
S:S
3:S
10 11 241 6:4
3 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3
1:3
S:S
3:S
5 0 225 4:6
4 .
Image 1
Marek Masar
0:3 S:S
S:S
3:S
2 -11 211 3:3
5 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

8 . Úroveň A

240 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
P.Š. M.K. K.P. B.N. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:1 3:0 3:S 3:0 26 14 240 12:1
2 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3 3:0 3:S 3:1 20 11 231 10:4
3 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3 3:S 3:0 13 0 213 6:6
4 .
Image 1
Braňo Náter
S:3 S:3 S:3 3:0 7 -11 196 3:9
5 .
Image 1
Michael Pavlík
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 187 1:12

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň B

206 bodů
60. místo (56. místo v mužích)
M.Š. J.K. P.V. J.P. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 258 12:3
2 .
Image 1
Juraj Klačanský
1:3 1:3 3:0
3:S
15 11 246 8:6
3 .
Image 1
Petr Vičar
1:3 3:1 1:3
3:S
14 0 234 8:7
4 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3 0:3 3:1
3:S
13 -11 222 7:7
5 .
Image 1
Petr Šulc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

7 . Úroveň B

253 bodů
41. místo (38. místo v mužích)
P.Š. M.K. M.N. K.S. L.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:1 0:3 3:0
3:S
19 14 253 9:4
2 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3 3:1
3:S
3:S
19 5 244 10:4
3 .
Image 1
Martin Novotný
3:0 1:3
1:3
3:S
15 0 235 8:6
4 .
Image 1
Kateřina Sýkorová
0:3
S:3
3:1
3:S
12 -11 221 6:7
5 .
Image 1
Lukáš Horák
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

267 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
D.Č. O.R. D.V. L.V. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Černý
2:3 3:2 3:0 3:0 21 14 315 11:5
2 .
Image 1
Otakar Riha
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 309 10:6
3 .
Image 1
David Voborský
2:3 1:3 3:0
3:S
16 0 296 9:6
4 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
0:3 3:1 0:3 3:1 12 -11 281 6:8
5 .
Image 1
Petr Šulc
0:3
S:3
S:3
1:3 1 -14 267 1:12

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

319 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
P.Š. P.H. L.B. J.C. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0
3:0 3:1
3:2
25 14 319 12:3
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
3:1 3:2
2:3
13 3 296 8:9
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3 1:3 3:1
3:1
13 0 293 7:8
4 .
Image 1
Jan Caha
1:3 2:3 1:3 3:1 10 -11 279 7:10
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
3:2
1:3
1:3 9 -14 275 7:11

4 . Úroveň B

313 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
T.H. I.D. P.Š. J.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:0 3:2 3:1
3:0
25 14 339 12:3
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
0:3 3:0 3:0 3:0 21 3 324 9:3
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 0:3 3:2 3:1 13 0 313 8:9
4 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 0:3 2:3 3:0 10 -11 299 6:9
5 .
Image 1
Martin Mráz
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 287 1:12

5 . Úroveň B

268 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
H.H. P.Š. L.B. J.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Hubert Horák
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 281 12:1
2 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 268 9:6
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:2 1:3 3:2 11 0 251 7:10
4 .
Image 1
Jan Růžička
0:3 0:3 3:1 2:3 8 -11 237 5:10
5 .
Image 1
Martin Holas
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -14 233 5:11

6 . Úroveň A

295 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
P.Š. L.K. M.Z. M.V. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:1
1:3
3:0 21 14 295 10:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
3:2
3:1 3:1 17 11 288 9:7
3 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 277 9:6
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
1:3
0:3
3:1 13 -11 262 7:8
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 248 2:12

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

237 bodů
38. místo (36. místo v mužích)
J.V. P.H. P.Š. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Vykydal
3:0 3:2
3:0
3:0
26 14 260 12:2
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 249 9:6
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 237 10:7
4 .
Image 1
Radim Sedlacek
0:3
1:3 0:3
3:0
8 -11 217 4:9
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 207 1:12

7 . Úroveň C

216 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
P.Š. A.S. M.K. V.H. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:2 22 14 216 12:6
2 .
Image 1
Antonín Seidl
2:3 3:1 3:2 3:0 20 5 205 11:6
3 .
Image 1
Michaela Krejčí
2:3 1:3 3:1
2:3
11 0 191 8:10
4 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 179 6:9
5 .
Image 1
Adam Herout
2:3 0:3
3:2
0:3 7 -14 173 5:11

8 . Úroveň C

233 bodů
53. místo (51. místo v mužích)
P.Š. P.Č. M.D. M.M. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 3:2 3:1
3:S
19 14 233 11:6
2 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2 3:S
S:3
3:S
17 11 228 9:5
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3 S:3 3:0 3:2 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Marek Montag
1:3
3:S
0:3
3:S
13 -11 202 7:6
5 .
Image 1
Jiri Vybihal
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 188 2:12

8 . Úroveň A

215 bodů
67. místo (62. místo v mužích)
R.S. V.H. P.Š. J.O. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Studený
3:0 3:1 3:0
3:0
27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3 3:0 3:1 3:1 19 11 230 9:5
3 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 215 7:6
4 .
Image 1
Jiří Orava
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -11 188 1:9
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
1:3 0:3 S:S -1 -14 185 1:9

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň A

181 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
P.Š. F.V. R.V. K.P. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:0 3:S 3:0 27 14 181 12:0
2 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 170 9:4
3 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
1:3
0:3
3:0
8 0 148 4:9
4 .
Image 1
Karel Pavelek
S:3 S:3 3:0 S:3 7 -5 142 3:9
5 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -14 132 3:9

7 . Úroveň A

130 bodů
68. místo (65. místo v mužích)
J.R. R.M. J.O. M.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:1
3:0 S:S 3:0 18 14 172 9:1
2 .
Image 1
Radek Miča
1:3
3:S
1:3
3:S 14 5 159 8:6
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3
S:3
3:2
1:3 6 0 146 4:11
4 .
Image 1
Martin Kroupa
S:S
3:1
2:3
S:S 4 -5 139 5:4
5 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 S:3 3:1 S:S 4 -14 130 3:7

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.03.2024 19:00 4. Tomáš Majda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.03.2024 10:29 4. Pavel Havlát 3:S Komentáře
20.03.2024 17:00 4. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.03.2024 17:00 4. Tomáš Rebro fit4all centrum 3:0
28.02.2024 13:00 3. Otakar Riha Sprint 2:3
16.02.2024 16:00 3. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.02.2024 19:00 3. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.02.2024 18:00 3. Pavel Halsch Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.01.2024 16:00 4. Radek Příkrý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.01.2024 16:00 4. Marek Šmíd fit4all centrum 3:0
12.01.2024 16:00 4. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.01.2024 17:00 4. Petr Daněk Xarena Slatina Badminton Club 3:2
22.12.2023 15:00 3. Petr Daněk Xarena Slatina Badminton Club 3:2
19.12.2023 18:00 3. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:2
17.12.2023 11:00 3. Martin Štefek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
15.12.2023 16:00 3. David Černý Sprint 0:3
26.11.2023 18:00 4. David Voborský Sprint 3:1
24.11.2023 15:30 4. Roman Studený Sprint 3:0
18.11.2023 11:00 4. Tomáš Rebro fit4all centrum 3:2
16.11.2023 17:30 4. Jan Orel Sprint 3:1
26.10.2023 16:00 3. Pavel Havlát Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
25.10.2023 19:00 3. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.10.2023 17:00 3. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:1
17.10.2023 17:00 3. Martin Štefek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.09.2023 11:30 2. Michal Fargač 3:S Komentáře
19.09.2023 19:00 2. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 2:3
18.09.2023 18:00 2. Otakar Riha Sprint 0:3
15.09.2023 17:00 2. David Černý Sprint 0:3
30.08.2023 12:16 3. Jan Lojka 3:S Komentáře
17.08.2023 17:00 3. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.08.2023 18:00 3. Hubert Horák Sprint 3:1
08.08.2023 19:00 3. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.07.2023 16:00 4. Marek Šmíd fit4all centrum 3:0
26.07.2023 17:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:2
19.07.2023 17:00 4. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:2
13.07.2023 18:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.07.2023 11:00 5. Roman Studený fit4all centrum 3:1
29.06.2023 16:00 5. Lukáš Kopačka Sprint 3:2
26.06.2023 18:00 5. Hubert Horák Sprint 3:2
19.06.2023 19:00 5. Petr Vičar Sprint 1:3
01.06.2023 00:10 6. Marek Masar S:S
25.05.2023 16:00 6. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.05.2023 13:28 6. Roman Hrozek 3:S Komentáře
16.05.2023 20:00 6. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
02.05.2023 00:10 8. Braňo Náter 3:S
25.04.2023 19:00 8. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.04.2023 12:30 8. Michael Pavlík Centrum Viktoria 3:0
04.04.2023 18:00 8. Martin Kroupa Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.11.2022 13:29 6. Juraj Klačanský S:3 Komentáře
25.11.2022 13:29 6. Petr Vičar S:3 Komentáře
25.11.2022 13:29 6. Jiří Petřek S:3 Komentáře
25.11.2022 13:29 6. Martin Štefek S:3 Komentáře
26.10.2022 17:00 7. Martin Novotný Sprint 0:3
24.10.2022 16:06 7. Lukáš Horák 3:S Komentáře
17.10.2022 18:00 7. Martin Kroupa Sprint 3:1
12.10.2022 19:00 7. Kateřina Sýkorová Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.06.2022 08:32 3. David Voborský S:3 Komentáře
26.06.2022 08:32 3. Otakar Riha S:3 Komentáře
15.06.2022 18:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý Sprint 1:3
02.06.2022 19:00 3. David Černý Sprint 0:3
26.05.2022 18:00 4. Lukáš Blaha Sprint 3:0
16.05.2022 20:00 4. Radomír Uhlíř Sprint 3:2 Komentáře
13.05.2022 17:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
06.05.2022 16:00 4. Jan Caha fit4all centrum 3:1
26.04.2022 17:00 4. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.04.2022 11:00 4. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 3:2
20.04.2022 19:00 4. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3
03.04.2022 11:00 4. Iva Dolejšová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.03.2022 16:00 5. Martin Holas Sprint 3:0
20.03.2022 17:00 5. Lukáš Blaha Sprint 2:3
16.03.2022 16:00 5. Jan Růžička Sprint 3:0
09.03.2022 18:00 5. Hubert Horák Sprint 1:3
28.02.2022 16:00 6. Lukáš Kopačka Sprint 3:0
23.02.2022 19:00 6. Martin Zavadil fit4all centrum 3:1
07.02.2022 17:00 6. Miloš Vantuch Sprint 1:3 Komentáře
04.02.2022 16:00 6. Vítězslav Třetina Sprint 3:0
27.01.2022 16:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.01.2022 16:00 6. Radim Sedlacek Sprint 3:0
06.01.2022 14:30 6. Jan Vykydal Sprint 2:3
04.01.2022 16:00 6. Patrik Habrda Sprint 2:3
19.12.2021 17:00 7. Michaela Krejčí fit4all centrum 3:2
12.12.2021 09:30 7. Václav Hadrava Sprint 3:0
10.12.2021 17:30 7. Antonín Seidl Sprint 3:2
04.12.2021 09:00 7. Adam Herout Sprint 3:2
30.11.2021 11:05 8. Jiri Vybihal 3:S Komentáře
26.11.2021 16:00 8. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:2
19.11.2021 16:00 8. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.11.2021 16:00 8. Petr Čvanda Sprint 2:3
29.10.2021 08:00 8. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.10.2021 17:00 8. Václav Hadrava Sprint 0:3
25.10.2021 15:00 8. Jiří Orava Sprint 3:0
12.10.2021 16:00 8. Jiří Kohout Sprint 3:0
04.10.2021 00:10 9. Karel Pavelek 3:S
22.09.2021 17:00 9. Renáta Zrůstová Sprint 3:0
15.09.2021 17:00 9. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.09.2021 17:00 9. Filip Vašíček Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.09.2021 00:10 7. Martin Kroupa S:S
01.09.2021 00:10 7. Radek Miča S:3
25.08.2021 20:00 7. Jiří Orava Sprint 3:1
18.08.2021 17:00 7. Jan Růžička Sprint 0:3