Načítám…

Martin Židek (30 let)

ID: 37793

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Badminton (87/123)

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 143 /294
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 31 / 14 / 7) 0 turnajů
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň A

109 bodů
87. místo (80. místo v mužích)
A.K. M.B. J.O. M.Ž. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Kopečná
3:2
3:0
12 14 146
2 .
Image 1
Miroslav Bača
2:3
1:3
3:0
10 11 141
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3
3:1 6 0 126
4 .
Image 1
Martin Židek
0 -11 109
5 .
Image 1
Michael Pavlík
0:3
0 -14 106

10 . Úroveň B

112 bodů
83. místo (77. místo v mužích)
O.P. M.Ž. J.M. P.Š. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Židek
2:3 3:1 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Image 1
Jan Myšulka
0:3 1:3
3:2
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3
2:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

12 . Úroveň B

139 bodů
108. místo (99. místo v mužích)
M.Ž. J.S. R.J. P.V. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Židek
3:1
3:1
3:S
3:0
25 14 139
2 .
Image 1
Jarmila Schindlerová
1:3
3:2
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Image 1
Radek Janata
1:3
2:3
3:1
3:1
15 0 115
4 .
Image 1
Petr Vopelka
S:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 98
5 .
Image 1
Olivér Lelkes
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 88

Jarní sezóna 2022

12 . Úroveň B

118 bodů
137. místo (123. místo v mužích)
O.P. M.B. P.Š. M.Ž. G.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3 3:1
2:3
3:S
15 11 146
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
2:3 1:3 3:2 3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
2:3 1:3 9 -11 118
5 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
S:3
0:3 3:1 6 -14 112

13 . Úroveň B

161 bodů
121. místo (110. místo v mužích)
M.Ž. L.B. O.M. S.K. H.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Židek
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 161
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 150
3 .
Image 1
Ondřej Matuška
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
0:3
0:3
3:0
8 -11 117
5 .
Image 1
Hana Komínková
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 106

13 . Úroveň B

95 bodů
140. místo (125. místo v mužích)
M.K. J.S. M.Ž. J.K. Z.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kučera
1:3 3:0 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Jarmila Schindlerová
3:1
0:3
3:1
3:1
18 11 109
3 .
Image 1
Martin Židek
0:3
3:0
1:3 3:0 15 0 95
4 .
Image 1
Jan Kněžík
0:3
1:3
3:1 3:0 14 -11 83
5 .
Image 1
Zuzana Pazdičová
0:3
1:3
0:3 0:3 1 -14 67

15 . Úroveň A

111 bodů
152. místo (136. místo v mužích)
D.K. M.Ž. L.V. D.L. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Kyjonka
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Martin Židek
3:1
2:3
3:2
3:0
20 11 111
3 .
Image 1
Lukáš Verner
0:3
3:2 2:3
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Daniel Lisa
0:3
2:3
3:2 S:S 5 -3 82
5 .
Image 1
Jiří Kopuletý
0:3
0:3
0:3
S:S -2 -14 64

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň B

66 bodů
180. místo (162. místo v mužích)
M.C. T.B. L.D. J.G. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:2
3:0
3:0
3:S 25 14 119
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
2:3
3:0
S:S
3:S 13 11 104
3 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 93
4 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3
S:S
0:3
3:S 4 -11 73
5 .
Image 1
Martin Židek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

16 . Úroveň B

99 bodů
180. místo (166. místo v mužích)
D.L. M.Ž. M.K. K.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Lisa
S:S S:S
3:0
3:S
9 14 103
2 .
Image 1
Martin Židek
S:S S:S
3:S
3:S
8 11 99
3 .
Image 1
Michal Kučera
S:S S:S
3:S
3:S
8 0 88
4 .
Image 1
Krišpína Hopkavá
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

17 . Úroveň B

108 bodů
186. místo (169. místo v mužích)
I.S. M.Ž. N.Š. K.S. O.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Syka
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Kateřina Svobodová
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň A

114 bodů
172. místo (160. místo v mužích)
L.B. T.H. G.B. M.Ž. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:S
3:0
3:1
3:1
25 14 159
2 .
Image 1
Tomáš Hula
S:3
S:3
3:1
3:1
12 11 143
3 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
3:S
S:S
3:0
11 0 131
4 .
Image 1
Martin Židek
1:3
1:3
S:S
3:2
5 -11 114
5 .
Image 1
Monika Kišková
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 110

15 . Úroveň A

132 bodů
158. místo (148. místo v mužích)
H.P. M.Ž. O.C. J.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hana Palbuchtová
3:2
3:0
3:S
3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Martin Židek
2:3
3:S
3:S
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
S:3
3:0
S:3
7 0 107
4 .
Image 1
Josef Mikulka
S:3
S:3
0:3
3:0
7 -11 96
5 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3 0:3
3:S
0:3
6 -14 92

16 . Úroveň B

116 bodů
169. místo (155. místo v mužích)
M.Ž. D.L. J.D. M.R. E.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Židek
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Image 1
Daniel Lisa
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Jan Drábek
3:2 0:3
S:S
3:0 10 0 90
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 75
5 .
Image 1
Eva Hlavinková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

16 . Úroveň B

111 bodů
186. místo (168. místo v mužích)
J.D. I.K. M.Ž. M.R. K.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Iveta Kouřilová
0:3
3:0
3:S
3:0
20 11 131
3 .
Image 1
Martin Židek
0:3
0:3
3:1
3:2
11 0 111
4 .
Image 1
Martina Ryšavá
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 96
5 .
Image 1
Kateřina Horňáková
S:3
0:3
2:3
S:3
2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.07.2022 18:00 10. Petr Šmejkal Sprint 3:0
18.07.2022 17:00 10. Jan Myšulka fit4all centrum 3:1
13.07.2022 17:00 10. Ondřej Pekař fit4all centrum 2:3
01.07.2022 17:38 10. Miroslav Čechmánek 3:S Komentáře
29.06.2022 10:24 12. Petr Vopelka 3:S Komentáře
14.06.2022 16:00 12. Jarmila Schindlerová Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
10.06.2022 14:00 12. Radek Janata fit4all centrum 3:1 Komentáře
07.06.2022 19:00 12. Olivér Lelkes Sprint 3:0 Komentáře
23.05.2022 18:00 12. Petr Šmejkal Sprint 2:3
18.05.2022 19:00 12. Gabriela Bociánová fit4all centrum 1:3
15.05.2022 19:30 12. Ondřej Pekař fit4all centrum 1:3
06.05.2022 15:00 12. Miroslav Bača fit4all centrum 3:2 Komentáře
22.04.2022 07:00 13. Lukáš Bartoněk Sprint 3:0
19.04.2022 17:00 13. Hana Komínková Sprint 3:0 Komentáře
12.04.2022 17:30 13. Sona Krollova Club Classic 3:1
05.04.2022 17:30 13. Ondřej Matuška Club Classic 3:0 Komentáře
25.03.2022 13:00 13. Jarmila Schindlerová Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
15.03.2022 21:00 13. Jan Kněžík Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.03.2022 19:30 13. Michal Kučera fit4all centrum 0:3
09.03.2022 16:00 13. Zuzana Pazdičová fit4all centrum 3:0
19.02.2022 10:00 15. Daniel Kyjonka Sprint 3:1 Komentáře
17.02.2022 07:00 15. Lukáš Verner Sport Centrum IVANOVICE 2:3
15.02.2022 20:00 15. Daniel Lisa Club Classic 3:2 Komentáře
06.02.2022 17:00 15. Jiří Kopuletý fit4all centrum 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 15. Martin Chromeček S:3
16.06.2020 00:10 15. Tomáš Bambas S:3
16.06.2020 00:10 15. Lukáš Drahník S:3
16.06.2020 00:10 15. Jakub Gabriel S:3
21.05.2020 00:10 16. Daniel Lisa S:S
21.05.2020 00:10 16. Michal Kučera S:S
18.05.2020 13:15 16. Krišpína Hopkavá 3:S Komentáře
06.03.2020 14:46 16. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
29.02.2020 08:00 17. Ivan Syka fit4all centrum 1:3
23.02.2020 20:00 17. Natálie Šimková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
19.02.2020 16:04 17. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
14.02.2020 14:00 17. Kateřina Svobodová fit4all centrum 3:2
03.02.2020 00:10 14. Gabriela Bociánová S:S
23.01.2020 06:00 14. Lukáš Bartoněk Sprint 1:3 Komentáře
11.01.2020 17:00 14. Tomáš Hula Sprint 1:3 Komentáře
05.01.2020 19:00 14. Monika Kišková Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
14.12.2019 21:40 15. Ondřej Chaloupka 3:S Komentáře
13.12.2019 08:57 15. Josef Mikulka 3:S Komentáře
10.12.2019 18:00 15. Hana Palbuchtová Sprint 2:3 Komentáře
05.12.2019 19:30 15. Jiří Hovorka Sprint 3:0
29.11.2019 19:00 16. Martina Ryšavá Sprint 3:0
22.11.2019 14:00 16. Jan Drábek fit4all centrum 2:3
13.11.2019 18:00 16. Eva Hlavinková Sprint 3:0
08.11.2019 15:30 16. Daniel Lisa Club Classic 3:1
23.10.2019 06:30 16. Iveta Kouřilová Sprint 0:3 Komentáře
21.10.2019 17:00 16. Kateřina Horňáková Sprint 3:2 Komentáře
11.10.2019 14:00 16. Martina Ryšavá fit4all centrum 3:1 Komentáře
10.10.2019 18:00 16. Jan Dlugoš Sprint 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím