Načítám…

Ondřej Pekař (32 let)

ID: 39413

Brno

  • 84 zápasů

    od roku 2020
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 89 /186
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 31 / 25 / 0) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2022

10 . Úroveň C

176 bodů
77. místo (73. místo v mužích)
O.P. D.Č. M.Ž. O.M. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:1 3:2 3:2 3:1 22 14 176
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Martin Židek
2:3 0:3 3:0 3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 0:3 3:1 8 -11 137
5 .
Image 1
Martin Záklasník
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 129

10 . Úroveň B

161 bodů
106. místo (98. místo v mužích)
A.H. D.A. M.L. O.P. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
3:1
3:2 3:0 3:1 24 14 198
2 .
Image 1
Dušan Andrejčák
1:3
3:S
2:3
3:1
15 11 186
3 .
Image 1
Martin Lokvenc
2:3
S:3
3:2
3:2
12 0 172
4 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3 3:2
2:3
3:2 12 -11 161
5 .
Image 1
Jiří Čejka
1:3
1:3
2:3
2:3 6 -14 152

Letní sezóna 2022

10 . Úroveň C

128 bodů
87. místo (81. místo v mužích)
J.O. O.P. M.K. M.Z. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Orava
2:3
3:2
3:0
3:2
19 14 133
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2 3:1 0:3 3:1 17 11 128
3 .
Image 1
Milan Kafka
2:3
1:3 S:S 3:0 8 0 108
4 .
Image 1
Marek Zukal
0:3
3:0 S:S S:S 3 -5 98
5 .
Image 1
Tomáš Bartl
2:3
1:3 0:3 S:S 1 -14 87

9 . Úroveň B

116 bodů
90. místo (83. místo v mužích)
V.V. Z.R. V.H. O.P. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Vašíček
3:S
3:1
3:0 3:S 25 14 159
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
S:3
3:1 3:1 3:S 18 11 149
3 .
Image 1
Vojtěch Hampl
1:3
1:3
3:0
3:S 15 0 135
4 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3 1:3
0:3
3:S 7 -11 116
5 .
Image 1
Pavel Hejl
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

10 . Úroveň B

118 bodů
77. místo (71. místo v mužích)
O.P. M.Ž. J.M. P.Š. M.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Martin Židek
2:3 3:1 3:0
3:S
21 11 112
3 .
Image 1
Jan Myšulka
0:3 1:3
3:2
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3 0:3
2:3
3:S
9 -11 78
5 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

10 . Úroveň A

145 bodů
104. místo (95. místo v mužích)
D.B. J.K. M.P. O.P. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Bajger
3:1 3:1 3:1 3:S 24 14 178
2 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
1:3 3:2 3:1 3:S 18 11 169
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 2:3 3:2
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3 1:3 2:3 3:S 10 -5 145
5 .
Image 1
Michal Kletenský
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 126

Jarní sezóna 2022

12 . Úroveň B

158 bodů
108. místo (100. místo v mužích)
O.P. M.B. P.Š. M.Ž. G.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3 3:1
2:3
3:S
15 11 146
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
2:3 1:3 3:2 3:0 15 0 135
4 .
Image 1
Martin Židek
1:3
3:2
2:3 1:3 9 -11 118
5 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
S:3
0:3 3:1 6 -14 112

11 . Úroveň A

150 bodů
131. místo (119. místo v mužích)
J.C. I.T. A.K. M.B. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Chlápek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 191
3 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3 0:3
3:2
3:2 10 0 170
4 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 150

12 . Úroveň B

126 bodů
119. místo (110. místo v mužích)
G.B. O.P. P.P. D.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Bociánová
3:1 3:1
2:3
2:3 16 14 130
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3 3:0 3:2 2:3 15 11 126
3 .
Image 1
Pavel Pavel
1:3 0:3 3:S
3:S
13 0 113
4 .
Image 1
Dana Kučerová
3:2
2:3 S:3
3:S
13 -5 108
5 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
3:2 3:2
S:3
S:3
10 -14 96

12 . Úroveň C

144 bodů
135. místo (123. místo v mužích)
M.L. J.B. P.K. O.P. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lokvenc
2:3 3:0 3:1 3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Jiří Bulawa
3:2 3:2 3:1
2:3
18 11 169
3 .
Image 1
Patrik Křemeček
0:3 2:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
Image 1
Ondřej Pekař
1:3 1:3 1:3 3:1 9 -5 144
5 .
Image 1
Pavel Vrána
0:3
3:2
1:3 1:3 7 -14 133

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň B

114 bodů
123. místo (114. místo v mužích)
M.Z. L.B. O.P. L.Č. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Zlatkovsky
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Ondřej Pekař
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Tomáš Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

13 . Úroveň B

97 bodů
117. místo (106. místo v mužích)
O.P. E.B. S.K. E.J. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Pekař
3:2
3:1
3:1
3:1 23 14 97
2 .
Image 1
Erik Brodňanský
2:3
3:0 S:S 3:0 14 11 85
3 .
Image 1
Sona Krollova
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 72
4 .
Image 1
Eduard Jelínek
1:3
S:S
1:3
3:S 6 -3 63
5 .
Image 1
Roman Lesnik
1:3 0:3
2:3
S:3 3 -14 49

13 . Úroveň A

90 bodů
146. místo (129. místo v mužích)
D.K. M.B. F.B. D.B. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Král
3:0 3:0 3:1 3:2 25 14 139
2 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3 3:2 3:2 3:1 16 11 127
3 .
Image 1
František Bílý
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3 2:3 2:3
3:1
11 -11 100
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
2:3 1:3 0:3
1:3
4 -14 90

13 . Úroveň B

132 bodů
125. místo (112. místo v mužích)
M.L. O.P. J.Š. J.K. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lokvenc
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 140
2 .
Image 1
Ondřej Pekař
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 132
3 .
Image 1
Jiří Šmerda
0:3
2:3
3:S
3:1
14 0 114
4 .
Image 1
Jozef Kobrtek
0:3 0:3
S:3
3:1 6 -11 95
5 .
Image 1
Roman Lesnik
0:3
0:3
1:3
1:3 2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.11.2022 18:00 10. Martin Záklasník Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.11.2022 09:00 10. Ondřej Matuška fit4all centrum 3:2
11.11.2022 17:30 10. Daniel Čech fit4all centrum 3:1
04.11.2022 16:00 10. Martin Židek fit4all centrum 3:2
24.10.2022 19:00 10. Jiří Čejka Sprint 3:2
18.10.2022 20:00 10. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
14.10.2022 17:00 10. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.10.2022 17:00 10. Antonín Huráb Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.09.2022 20:00 10. Tomáš Bartl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.09.2022 17:30 10. Marek Zukal fit4all centrum 0:3
12.09.2022 18:00 10. Jiří Orava fit4all centrum 3:2
11.09.2022 09:00 10. Milan Kafka Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.09.2022 00:10 9. Pavel Hejl 3:S
26.08.2022 15:00 9. Vojtěch Vašíček fit4all centrum 0:3
25.08.2022 17:00 9. Zbyněk Rederer fit4all centrum 1:3
04.08.2022 19:00 9. Vojtěch Hampl Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
13.07.2022 17:00 10. Martin Židek fit4all centrum 3:2
10.07.2022 17:00 10. Jan Myšulka fit4all centrum 3:0
07.07.2022 17:00 10. Petr Šmejkal fit4all centrum 3:1
01.07.2022 17:38 10. Miroslav Čechmánek 3:S Komentáře
01.07.2022 00:10 10. Michal Kletenský 3:S
28.06.2022 20:30 10. Jakub Bartolomej Kosuth fit4all centrum 1:3
23.06.2022 21:00 10. Martin Pospíšil fit4all centrum 2:3
05.06.2022 09:00 10. David Bajger fit4all centrum 1:3
16.05.2022 17:00 12. Miroslav Bača fit4all centrum 3:1
15.05.2022 19:30 12. Martin Židek fit4all centrum 3:1
12.05.2022 19:00 12. Gabriela Bociánová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.05.2022 16:00 12. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 3:2
22.04.2022 17:00 11. Andrea Kopečná fit4all centrum 2:3
18.04.2022 17:00 11. Jan Chlápek fit4all centrum 0:3
10.04.2022 09:00 11. Miroslav Bardelčík fit4all centrum 1:3
09.04.2022 18:00 11. Ivo Trávníček fit4all centrum 1:3
31.03.2022 20:00 12. Pavel Pavel Club Classic 3:0
21.03.2022 16:00 12. Dana Kučerová Club Classic 3:2
18.03.2022 19:00 12. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.03.2022 13:00 12. Jakub Bartolomej Kosuth fit4all centrum 2:3
28.02.2022 19:30 12. Patrik Křemeček Club Classic 1:3
19.02.2022 11:00 12. Pavel Vrána Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.02.2022 20:00 12. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.02.2022 16:00 12. Jiří Bulawa Sport Centrum Kuklenská 1:3
31.01.2022 20:00 12. Lukáš Bartoněk fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.01.2022 14:00 12. Michal Zlatkovsky fit4all centrum 2:3 Komentáře
10.01.2022 20:00 12. Ludmila Čápová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
07.01.2022 21:01 12. Tomáš Pospíšil 3:S Komentáře
15.12.2021 18:00 13. Eduard Jelínek Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
14.12.2021 18:00 13. Roman Lesnik 3:1
10.12.2021 08:00 13. Erik Brodňanský Sprint 3:2 Komentáře
09.12.2021 20:00 13. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.11.2021 20:00 13. Miroslav Bardelčík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.11.2021 20:00 13. Dagmar Bulawová Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
07.11.2021 17:00 13. František Bílý Sport Centrum Kuklenská 0:3
03.11.2021 19:00 13. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 2:3
31.10.2021 16:00 13. Jiří Šmerda Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
29.10.2021 20:00 13. Roman Lesnik Sprint 3:0 Komentáře
12.10.2021 20:00 13. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
10.10.2021 10:30 13. Jozef Kobrtek fit4all centrum 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím