Aktuálně se hraje 2. kolo (červenec) ze 4 v Letní sezóně

Žebříček ročníku Celý žebříček

1
2206 b
2
2101 b
3
Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos)
2082 b
4
Need more Speed (J. Puškár, J. Kos)
2077 b
5
2005 b
6
1932 b
7
Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek)
1896 b
8
1820 b
9
1729 b
10
Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová)
1603 b

Správce ligy

Aktuálně z ligy

Image 1
13. července, 00:10
Za 1. kolo (červen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 101 zápasů z 130 předepsaných (78%).
Image 1
16. června, 00:11
Za 3. kolo (květen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 112 zápasů z 170 předepsaných (66%).
Image 1
14. června, 21:46
Do nové sezóny se právě přihlásil 60. hráč
Image 1
10. června, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 5 dní, přihlas se
Image 1
5. června, 08:35
Do nové sezóny se právě přihlásil 40. hráč
Image 1
1. června, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 14 dní, přihlas se
Image 1
29. května, 08:29
Do nové sezóny se právě přihlásil 20. hráč
Image 1
21. května, 00:16
Za 2. kolo (březen-duben) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 81 zápasů z 180 předepsaných (45%).
Image 1
21. května, 00:16
Za 2. kolo (březen-duben) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 81 zápasů z 180 předepsaných (45%).
Image 1
4. března, 00:10
Za 1. kolo (únor) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 151 zápasů z 185 předepsaných (82%).

Poslední zápasy Zobrazit starší

Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:S
Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora)
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:S
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler)
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:1
Velikáni (M. Kouba, J. Malý)
0:3
RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys)
S:3
FIGHT FOR DREAMS (P. Čapek, M. Doleželová)
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
S:S
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová)
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový)
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
S:3
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
Kosí bratři (A. Badalík, J. Král)
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
Želvušky (I. Benešová, D. Hac)
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys)
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:2
Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář)
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
(Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková)
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler)
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:S
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková)

Partneři sportu Badminton - čtyřhry

  • TenShop.cz
  • MůjJogurt
  • Masáže Sokol Michle
  • Alien Pro

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím