Načítám…

Matěj Kareš (50 let)

ID: 22840

Brno

  • 80 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 82 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 37 / 42 / 1) 0 turnajů
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

9 . Úroveň A

134 bodů
86. místo (83. místo v mužích)
R.G. M.A. M.K. L.Č. M.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:0 2 30 152 3:0
2 .
Image 1
Martin Adamec
3:1 2 25 147 3:1
3 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 3:2 2 12 134 3:5
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0 4 124 0:0
5 .
Image 1
Martin Židek
1:3 2:3 0 0 120 3:6

9 . Úroveň C

162 bodů
94. místo (90. místo v mužích)
T.B. T.S. E.S. D.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Bartl
3:0 3:2 3:1 3:0 8 30 198 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Sklenák
0:3 3:0
3:0
0:3 4 25 189 6:6
3 .
Image 1
Eliška Suchánková
2:3 0:3 3:1 3:1 4 12 176 8:8
4 .
Image 1
Dagmar Bulawová
1:3
0:3
1:3
3:2
2 4 166 5:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 3:0 1:3
2:3
2 0 162 6:9

10 . Úroveň B

171 bodů
89. místo (85. místo v mužích)
M.O. M.K. M.K. I.D. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Ohlídal
3:2 3:1 3:1
3:S
8 30 178 12:4
2 .
Image 1
Matěj Kareš
2:3 3:1 3:2 3:1 6 25 171 11:7
3 .
Image 1
Michal Kučera
1:3 1:3 3:2 3:0 4 12 156 8:8
4 .
Image 1
Ivo Dusík
1:3 2:3 2:3 3:0 2 4 146 8:9
5 .
Image 1
Lukáš Palatka
S:3
1:3 0:3 0:3 0 0 140 1:12

Podzimní sezóna 2023

10 . Úroveň B

136 bodů
101. místo (94. místo v mužích)
D.M. J.B. M.K. P.Č. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Meduna
3:2 3:1
3:0
3:1 8 30 158 12:4
2 .
Image 1
Jiří Bulawa
2:3 3:2
3:S
3:0 6 25 151 11:5
3 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 2:3
3:S
3:1 4 12 136 9:7
4 .
Image 1
Petr Číhal
0:3
S:3
S:3
3:1
2 4 126 3:10
5 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 0:3 1:3
1:3
0 0 120 3:12

10 . Úroveň A

138 bodů
84. místo (79. místo v mužích)
M.K. M.O. S.K. P.T. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2 3:0 3:1
3:S
8 30 138 12:3
2 .
Image 1
Michal Ohlídal
2:3 3:0 3:0
3:S
6 25 131 11:3
3 .
Image 1
Sona Krollova
0:3 0:3
3:S
3:1
4 12 116 6:7
4 .
Image 1
Pavel Turek
1:3 0:3
S:3
3:S
2 4 106 4:9
5 .
Image 1
Jaromir Uhrik
S:3
S:3
1:3
S:3
0 0 100 1:12

11 . Úroveň A

116 bodů
116. místo (107. místo v mužích)
R.G. I.P. M.K. O.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Geryk
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 138 12:4
2 .
Image 1
Irena Provazníková
1:3 3:0 3:0
S:S
4 25 129 7:6
3 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 0:3 3:1 3:0 4 12 116 7:7
4 .
Image 1
Ondřej Matuška
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 106 6:9
5 .
Image 1
Jan Číhal
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 100 0:12

10 . Úroveň C

122 bodů
109. místo (102. místo v mužích)
E.S. L.Č. J.P. G.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Eliška Suchánková
3:1
3:1
3:S
2:3 6 30 156 11:5
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
3:2 3:1
3:1
6 25 151 10:7
3 .
Image 1
Jakub Pernica
1:3
2:3 3:1
3:2
4 12 136 9:9
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
S:3
1:3 1:3 3:2 2 4 126 5:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2
1:3
2:3
2:3 2 0 122 8:11

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň C

129 bodů
86. místo (81. místo v mužích)
R.V. N.M. K.P. B.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Veselý
1:3
3:0
3:S
3:0 21 14 175 10:3
2 .
Image 1
Nikola Musil
3:1
S:S
3:0
3:0 18 11 169 9:1
3 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 S:S
3:S
3:1 10 0 150 6:4
4 .
Image 1
Břetislav Chod
S:3
0:3
S:3
3:2
5 -11 134 3:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 129 3:12

Letní sezóna 2016

8 . Úroveň B

82 bodů
67. místo (64. místo v mužích)
M.K. P.T. Z.V. E.P. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2 2:3 3:1 3:0 37 0 82 11:6
2 .
Image 1
Pavel Tihlařík
2:3 3:2 3:2 3:0 35 0 80 11:7
3 .
Image 1
Zdeněk Valášek
3:2 2:3 2:3 3:1 28 0 73 10:9
4 .
Image 1
Eva Petláková
1:3 2:3 3:2 2:3 19 0 64 8:11
5 .
Image 1
Antonín Slovák
0:3 0:3 1:3 3:2 11 0 56 4:11

Jarní sezóna 2016

9 . Úroveň B

126 bodů
95. místo (89. místo v mužích)
J.C. M.K. L.K. J.J. V.C. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
3:1
3:2
3:2
3:0
3:S 41 0 131 15:5
2 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 3:1
3:2
3:0 3:S 36 0 126 13:6
3 .
Image 1
Lukáš Kostka
2:3
1:3
3:0
3:2
3:S 30 0 120 12:8
4 .
Image 1
Josef Jeglík
2:3
2:3
0:3
3:2
3:S 21 0 111 10:11
5 .
Image 1
Vladimir Chladek
0:3
0:3
2:3
2:3
3:S 14 0 104 7:12
6 .
Image 1
Michal Baranec
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90 0:15

8 . Úroveň D

116 bodů
107. místo (101. místo v mužích)
D.L. M.N. A.M. M.D. Z.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dalibor Lang
3:0
1:3
3:2
3:S
3:0
37 0 142 13:5
2 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 3:2 3:1 3:S 3:1 33 0 138 12:7
3 .
Image 1
Aleš Müller
3:1
2:3 1:3 3:1 3:1 32 0 137 12:9
4 .
Image 1
Martin Doležal
2:3
1:3 3:1 1:3 3:0 26 0 131 10:10
5 .
Image 1
Zdeněk Sychra
S:3 S:3 1:3 3:1 2:3 14 0 119 6:13
6 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3
1:3 1:3 0:3 3:2 11 0 116 5:14

9 . Úroveň C

122 bodů
93. místo (86. místo v mužích)
M.K. L.K. M.K. M.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 122 9:6
2 .
Image 1
Luděk Kočica
3:1 3:0 S:S 3:1 30 0 120 9:2
3 .
Image 1
Marek Kovář
3:2 0:3 1:3
3:1
22 0 112 7:9
4 .
Image 1
Michal Hlaváč
0:3 S:S 3:1 3:2 15 0 105 6:6
5 .
Image 1
Michal Baranec
0:3 1:3
1:3
2:3 8 0 98 4:12

10 . Úroveň B

114 bodů
103. místo (96. místo v mužích)
M.K. L.P. J.J. L.S. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Matěj Kareš
3:1
3:0
2:3
3:1 39 0 114 11:5
2 .
Image 1
Lucie Pitelová
1:3
3:0
3:0 3:S 38 0 113 10:3
3 .
Image 1
Josef Jeglík
0:3
0:3
3:0
3:2
22 0 97 6:8
4 .
Image 1
Lenka Suchá
3:2
0:3
0:3
3:1
20 0 95 6:9
5 .
Image 1
Daniela Slezáková
1:3 S:3
2:3
1:3
8 0 83 4:12

Podzimní sezóna 2015

9 . Úroveň D

101 bodů
102. místo (97. místo v mužích)
B.Š. K.Š. Z.V. M.K. E.U. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Bronislav Špaček
3:2 3:0 2:3 3:0 39 0 114 11:5
2 .
Image 1
Kateřina Škvařilová
2:3 2:3 3:0 3:1 32 0 107 10:7
3 .
Image 1
Zdeněk Valášek
0:3 3:2 3:2 3:0 31 0 106 9:7
4 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2 0:3 2:3 3:0 26 0 101 8:8
5 .
Image 1
Eva Urbánková
0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 77 1:12

8 . Úroveň B

98 bodů
104. místo (100. místo v mužích)
A.M. P.Š. P.S. T.F. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Müller
3:2 3:1 3:0 3:1 44 0 134 12:4
2 .
Image 1
Petr Švrček
2:3
3:0
3:1
3:1
39 0 129 11:5
3 .
Image 1
Pavel Slovák
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 116 7:7
4 .
Image 1
Tomáš Fišer
0:3 1:3
1:3
3:2
13 0 103 5:11
5 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3
1:3
0:3
2:3
8 0 98 4:12

7 . Úroveň D

115 bodů
81. místo (79. místo v mužích)
P.S. G.N. O.K. P.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pawel Slawatycki
3:0 3:S 3:S 3:S 43 0 148 12:0
2 .
Image 1
Gustav Novotny
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 133 7:6
3 .
Image 1
Olda Kellner
S:3 3:1 3:S S:3 21 0 126 6:7
4 .
Image 1
Pavel Vorel
S:3 0:3 S:3 3:0 13 0 118 3:9
5 .
Image 1
Matěj Kareš
S:3 0:3 3:S 0:3 10 0 115 3:9

8 . Úroveň D

124 bodů
70. místo (68. místo v mužích)
L.H. M.K. Z.K. E.U. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lenka Halouzková
3:2 3:2 3:1 3:S 39 0 129 12:5
2 .
Image 1
Matěj Kareš
2:3 3:1 3:2 3:S 34 0 124 11:6
3 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
2:3 1:3 3:0 3:S 29 0 119 9:6
4 .
Image 1
Eva Uhlířová
1:3 2:3 0:3 3:S 16 0 106 6:9
5 .
Image 1
Richard Procházka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 90 0:12

Letní sezóna 2015

8 . Úroveň A

78 bodů
75. místo (72. místo v mužích)
P.S. M.K. A.A. A.S. V.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Slovák
2:3
3:0
3:1
3:1
39 0 84 11:5
2 .
Image 1
Matěj Kareš
3:2 3:2 3:1 2:3 33 0 78 11:8
3 .
Image 1
Alena Adamčíková
0:3
2:3 3:2 3:1 24 0 69 8:9
4 .
Image 1
Antonín Slovák
1:3
1:3 2:3 3:1 19 0 64 7:10
5 .
Image 1
Václav Maliňák
1:3
3:2 1:3 1:3 15 0 60 6:11

7 . Úroveň C

73 bodů
78. místo (73. místo v mužích)
R.S. P.S. G.N. P.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Studený
3:1
3:0
3:2
3:0 46 0 106 12:3
2 .
Image 1
Pawel Slawatycki
1:3
3:1 1:3 3:0 28 0 88 8:7
3 .
Image 1
Gustav Novotny
0:3
1:3 3:1 3:2 22 0 82 7:9
4 .
Image 1
Pavel Carda
2:3
3:1 1:3 2:3 21 0 81 8:10
5 .
Image 1
Matěj Kareš
0:3 0:3 2:3 3:2 13 0 73 5:11

6 . Úroveň B

77 bodů
72. místo (69. místo v mužích)
J.H. M.T. M.V. T.L. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Horák
3:2
3:2
3:0
3:1
42 0 117 12:5
2 .
Image 1
Michal Turoň
2:3
3:1 2:3 3:0 32 0 107 10:7
3 .
Image 1
Michael Vrtek
2:3
1:3 3:1 3:0 30 0 105 9:7
4 .
Image 1
Tomáš Lednický
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 99 7:8
5 .
Image 1
Matěj Kareš
1:3
0:3 0:3 0:3 2 0 77 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.04.2024 21:00 9. Robert Geryk fit4all centrum 0:3
04.04.2024 11:00 9. Martin Židek fit4all centrum 3:2
26.03.2024 16:00 9. Tomáš Sklenák fit4all centrum 3:0
22.03.2024 09:00 9. Eliška Suchánková Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.03.2024 15:00 9. Dagmar Bulawová Sprint 2:3 Komentáře
17.03.2024 20:00 9. Tomáš Bartl Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.02.2024 16:00 10. Michal Kučera Centrum Viktoria 3:1
19.02.2024 20:00 10. Michal Ohlídal Sprint 2:3
16.02.2024 09:00 10. Lukáš Palatka fit4all centrum 3:1
10.02.2024 10:30 10. Ivo Dusík Sprint 3:2
16.01.2024 14:12 10. Petr Číhal 3:S Komentáře
10.01.2024 21:00 10. Daniel Meduna Sprint 1:3
04.01.2024 15:00 10. Roman Brennner Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.01.2024 18:30 10. Jiří Bulawa Sport Centrum IVANOVICE 2:3
17.12.2023 18:00 10. Michal Ohlídal Sprint 3:2
15.12.2023 09:12 10. Jaromir Uhrik 3:S Komentáře
11.12.2023 07:00 10. Sona Krollova Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.12.2023 09:00 10. Pavel Turek Sprint 3:1
30.11.2023 11:00 11. Ondřej Matuška Sprint 3:1
27.11.2023 19:00 11. Robert Geryk Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.11.2023 21:00 11. Irena Provazníková fit4all centrum 0:3
03.11.2023 16:00 11. Jan Číhal Sprint 3:0
24.10.2023 20:00 10. Jakub Pernica Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
18.10.2023 16:00 10. Gabriela Bociánová Sprint 2:3
15.10.2023 19:00 10. Eliška Suchánková Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.10.2023 15:00 10. Ludmila Čápová Sprint 1:3 Komentáře
23.09.2023 14:00 8. Karel Pavelek fit4all centrum 1:3
14.09.2023 18:00 8. Radek Veselý Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.09.2023 19:00 8. Nikola Musil Centrum Viktoria 0:3
08.09.2023 10:00 8. Břetislav Chod Sprint 2:3 Komentáře
29.06.2016 18:00 8. Eva Petláková Sprint 3:1
29.06.2016 13:00 8. Antonín Slovák Sprint 3:0
27.06.2016 18:00 8. Pavel Tihlařík Sport Centrum IVANOVICE 3:2
09.06.2016 15:00 8. Zdeněk Valášek Sprint 2:3
16.05.2016 08:00 9. Lukáš Kostka Sprint 3:1
09.05.2016 08:00 9. Vladimir Chladek Sprint 3:0
06.05.2016 10:30 9. Josef Jeglík Club Classic 3:2 Komentáře
04.05.2016 08:00 9. Jindřich Chodúr Sprint 1:3
29.04.2016 08:30 8. Dalibor Lang Sprint 0:3 Komentáře
20.04.2016 17:00 8. Martin Novotný Badminton Líšeň 1:3
18.04.2016 07:30 8. Martin Doležal Sprint 0:3
15.04.2016 10:00 8. Zdeněk Sychra Sprint 3:2
11.04.2016 08:00 8. Aleš Müller Sprint 1:3
29.03.2016 11:30 9. Michal Baranec Sprint 3:0
21.03.2016 17:00 9. Luděk Kočica Sprint 1:3
21.03.2016 08:00 9. Michal Hlaváč Sprint 3:0
16.03.2016 10:00 9. Marek Kovář Sport Centrum IVANOVICE 2:3
22.02.2016 16:00 10. Lucie Pitelová Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.02.2016 08:00 10. Daniela Slezáková Sprint 3:1
11.02.2016 16:00 10. Lenka Suchá Club Classic 2:3 Komentáře
04.02.2016 10:00 10. Josef Jeglík Sprint 3:0 Komentáře
20.01.2016 07:00 9. Eva Urbánková Sprint 3:0
07.01.2016 16:00 9. Bronislav Špaček Badminton Jehnice 3:2
06.01.2016 08:30 9. Kateřina Škvařilová Sprint 0:3
05.01.2016 13:00 9. Zdeněk Valášek Sprint 2:3
20.12.2015 18:00 8. Aleš Müller Centrum Viktoria 1:3
11.12.2015 07:30 8. Pavel Slovák Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
04.12.2015 16:00 8. Tomáš Fišer Sprint 2:3 Komentáře
03.12.2015 10:30 8. Petr Švrček Sprint 1:3 Komentáře
26.11.2015 21:00 7. Pawel Slawatycki S:3
11.11.2015 14:00 7. Pavel Vorel Sprint 0:3
10.11.2015 14:00 7. Gustav Novotny Sprint 0:3
24.10.2015 19:00 8. Lenka Halouzková Sprint 2:3
20.10.2015 08:30 8. Zuzana Kopáčková Sprint 3:1
12.10.2015 16:00 8. Eva Uhlířová Sprint 3:2
01.10.2015 08:11 8. Václav Maliňák 2:3
23.09.2015 17:30 8. Pavel Slovák Sport Centrum IVANOVICE 3:2
22.09.2015 15:00 8. Antonín Slovák Sprint 3:1
16.09.2015 12:00 8. Alena Adamčíková Sprint 3:2
31.08.2015 19:30 7. Pavel Carda fit4all centrum 3:2
12.08.2015 11:00 7. Gustav Novotny Sprint 2:3
06.08.2015 18:00 7. Pawel Slawatycki Sprint 0:3
04.08.2015 08:00 7. Roman Studený Sprint 0:3
28.07.2015 18:00 6. Jan Horák BADMINTON ŽIDENICE 1:3 Komentáře
27.07.2015 18:00 6. Michal Turoň BADMINTON ŽIDENICE 0:3
17.07.2015 10:00 6. Michael Vrtek Sprint 0:3
08.07.2015 16:00 6. Tomáš Lednický Sprint 0:3
8. Richard Procházka 3:S
9. Michal Baranec 3:S
7. Olda Kellner 3:S

Platební metody

Platební metody