Načítám…

Daniel Čech (45 let)

ID: 38714

Brno

Konica Minolta Business Solutions Europe - CRM konzultant

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (74/151)

  • 80 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 65 /285
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 44 / 32 / 4) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň A

186 bodů
74. místo (68. místo v mužích)
P.Š. D.Č. O.H. R.V. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 0:3 3:0 3:0 15 11 186
3 .
Image 1
Ondřej Holoubek
0:3 3:0
S:S
3:0 12 0 172
4 .
Image 1
Radek Veselý
0:3 0:3
S:S
3:0 5 -11 154
5 .
Image 1
Jana Cupakova
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 147

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň B

174 bodů
98. místo (92. místo v mužích)
A.Ř. D.Č. J.B. D.K. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 180
2 .
Image 1
Daniel Čech
2:3
3:0
3:0
3:0 23 11 174
3 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3
0:3 3:0
3:1
13 0 153
4 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 134
5 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 129

10 . Úroveň B

179 bodů
109. místo (101. místo v mužích)
M.L. A.H. M.Z. D.Č. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Lokvenc
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 217
2 .
Image 1
Adam Herout
2:3
3:2
3:1
3:0
20 11 211
3 .
Image 1
Marek Zukal
1:3
2:3
3:2 3:0 15 0 195
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3 2:3
3:S
10 -11 179
5 .
Image 1
Olivér Lelkes
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 166

9 . Úroveň B

156 bodů
94. místo (89. místo v mužích)
R.B. J.K. F.B. D.Č. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rostislav Bednář
3:0 3:2 3:1 3:1 24 14 198
2 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3
3:2
3:1 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
František Bílý
2:3
2:3
3:0 3:0 18 0 178
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 1:3 0:3 3:2 7 -11 156
5 .
Image 1
Karel Pavelek
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 149

9 . Úroveň C

212 bodů
85. místo (80. místo v mužích)
M.P. I.D. D.Č. P.Š. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Podsedník
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Ivo Dusík
2:3 3:0 3:1 0:3 15 11 226
3 .
Image 1
Daniel Čech
0:3 0:3 3:1 3:S 12 0 212
4 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 1:3 1:3 3:S 8 -11 197
5 .
Image 1
Pavel Hejl
S:3 3:0 S:3 S:3 7 -14 193

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň A

176 bodů
80. místo (75. místo v mužích)
D.Č. J.Z. M.K. P.Š. D.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:2
3:2
3:2
3:0 22 14 176
2 .
Image 1
Jaroslav Zůda
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Michal Kletenský
2:3
0:3
3:0
3:1
15 0 155
4 .
Image 1
Pavel Štaud
2:3
1:3
0:3
3:2
8 -11 137
5 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 129

9 . Úroveň A

151 bodů
85. místo (80. místo v mužích)
J.Č. M.Z. D.Č. P.Č. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čejka
3:1
S:S
3:1
3:1 16 14 170
2 .
Image 1
Marek Zukal
1:3 3:0 2:3 3:1 16 11 167
3 .
Image 1
Daniel Čech
S:S
0:3
3:0
3:1 11 0 151
4 .
Image 1
Petr Čipera
1:3
3:2
0:3
3:2 11 -11 140
5 .
Image 1
Petr Matuška
1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 131

9 . Úroveň A

179 bodů
94. místo (89. místo v mužích)
L.B. R.M. F.V. D.Č. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Blaha
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 222
2 .
Image 1
Radek Miča
0:3
3:S
1:3
3:2 12 11 203
3 .
Image 1
Filip Vašíček
0:3
S:3
3:2
3:2
10 0 190
4 .
Image 1
Daniel Čech
0:3
3:1
2:3
2:3 10 -11 179
5 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 2:3
2:3
3:2 9 -14 175

10 . Úroveň C

200 bodů
78. místo (73. místo v mužích)
D.Č. D.A. M.K. M.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Čech
3:0
3:S
3:0
3:1
26 14 200
2 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 192
3 .
Image 1
Martin Kužela
S:3
0:3
3:S
3:2
11 0 171
4 .
Image 1
Monika Kišková
0:3
0:3
S:3
3:2
5 -11 154
5 .
Image 1
Radek Veselý
1:3
0:3
2:3
2:3
5 -14 151

Letní sezóna 2021

8 . Úroveň B

164 bodů
76. místo (72. místo v mužích)
A.H. B.V. J.O. D.Č. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Herout
3:S
0:3
3:1
3:0
19 14 193
2 .
Image 1
Bára Valtl
S:3
3:2
3:1
3:S 17 11 188
3 .
Image 1
Jiří Orava
3:0
2:3
1:3
3:1
16 0 176
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3
3:1
3:0
15 -11 164
5 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
0:3
S:3
1:3
0:3
1 -14 147

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

174 bodů
78. místo (74. místo v mužích)
D.Č. M.C. R.T. T.H. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Čech
2:3
3:0
3:2
3:S 20 14 174
2 .
Image 1
Martin Chromeček
3:2
3:2
3:0
1:3 18 11 169
3 .
Image 1
Richard Trembecký
0:3
2:3
3:0
3:S 15 0 155
4 .
Image 1
Tomáš Hula
2:3
0:3
0:3
3:S 8 -5 143
5 .
Image 1
Ladislav Svoboda
S:3 3:1 S:3 S:3 6 -14 132

10 . Úroveň A

115 bodů
95. místo (89. místo v mužích)
M.P. J.K. D.Č. L.Č. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Petřek
3:2
3:1
3:0
3:S 24 14 138
2 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3
3:1
3:1 3:S 20 11 131
3 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3
3:0
3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:S 7 -5 102
5 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

11 . Úroveň A

112 bodů
100. místo (93. místo v mužích)
R.M. D.Č. L.D. M.K. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 112
3 .
Image 1
Lukáš Drahník
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Monika Kišková
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 76
5 .
Image 1
Marek Filka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

9 . Úroveň C

128 bodů
99. místo (92. místo v mužích)
K.P. J.Č. A.B. M.P. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Pavelek
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 177
2 .
Image 1
Jiří Čupr
2:3 3:0 0:3 3:0 16 11 167
3 .
Image 1
Aleš Bartlík
2:3 0:3 3:0 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Martin Petřek
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -5 148
5 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň C

172 bodů
112. místo (107. místo v mužích)
P.Š. D.V. D.Č. L.H. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 195
2 .
Image 1
David Vašek
3:2 S:S 3:S
3:2
14 11 185
3 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 S:S 3:S
3:0
12 0 172
4 .
Image 1
Luděk Hamr
1:3 S:3 S:3 3:0 8 -11 157
5 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
0:3
0:3 2 -14 148

12 . Úroveň A

182 bodů
118. místo (115. místo v mužích)
D.Č. V.Š. J.N. P.D. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Čech
S:S S:S 3:S 3:S 8 14 182
2 .
Image 1
Vladimír Šindelář
S:S S:S 3:S 3:S 8 11 179
3 .
Image 1
Jan Navařík
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 168
4 .
Image 1
Petr Diviš
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 147
5 .
Image 1
Tomáš Menšík
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 144

13 . Úroveň A

193 bodů
129. místo (122. místo v mužích)
M.Š. D.Č. R.J. K.J. L.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šoka
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 198
2 .
Image 1
Daniel Čech
2:3
3:1
3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Radim Juřica
2:3
1:3
3:0
3:0
17 0 177
4 .
Image 1
Kamila Jeřábková
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Ludmila Fialová
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 146

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň A

166 bodů
135. místo (129. místo v mužích)
P.Š. D.Č. R.V. M.P. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:1 0:3 3:0 3:1 19 14 173
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
3:1
2:3
3:1
15 11 166
3 .
Image 1
Radek Vičar
3:0
1:3
1:3 3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Martin Pospíšil
0:3
3:2
3:1
S:3
11 -11 140
5 .
Image 1
Vojtěch Vychodil
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -14 135

13 . Úroveň A

171 bodů
133. místo (130. místo v mužích)
R.B. D.Č. M.P. J.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Brennner
3:1
3:1
3:S
3:1 24 14 178
2 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
3:1
3:0
3:1
20 11 171
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 1:3
3:S
3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Jana Hanáková
S:3
0:3
S:3
3:1
6 -11 135
5 .
Image 1
Jan Vavrečka
1:3
1:3
0:3
1:3
3 -14 129

13 . Úroveň A

143 bodů
151. místo (143. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.06.2022 19:00 9. Jana Cupakova Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.06.2022 19:00 9. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.06.2022 20:00 9. Ondřej Holoubek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.06.2022 19:00 9. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.05.2022 20:00 11. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.05.2022 20:00 11. Jiří Bulawa Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.05.2022 20:00 11. Ludmila Čápová Badminton Líšeň 3:0
09.05.2022 20:00 11. Daniel Kyjonka Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.04.2022 13:00 10. Marek Zukal Sprint 2:3
27.04.2022 15:35 10. Olivér Lelkes 3:S Komentáře
25.04.2022 20:00 10. Martin Lokvenc Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
04.04.2022 20:00 10. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.03.2022 20:00 9. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 1:3
19.03.2022 10:00 9. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
14.03.2022 20:00 9. Rostislav Bednář Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.03.2022 20:00 9. František Bílý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
01.03.2022 00:10 9. Pavel Hejl 3:S
23.02.2022 18:00 9. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.02.2022 18:00 9. Ivo Dusík Sprint 0:3
14.02.2022 20:00 9. Michal Podsedník Xarena Slatina Badminton Club 0:3
31.01.2022 18:00 10. Dušan Andrejčák Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.01.2022 18:00 10. Pavel Štaud Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
10.01.2022 17:00 10. Jaroslav Zůda Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
07.01.2022 20:00 10. Michal Kletenský Xarena Slatina Badminton Club 3:2
31.12.2021 10:54 9. Jiří Čejka S:S Komentáře
29.12.2021 11:00 9. Petr Matuška Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.12.2021 20:00 9. Marek Zukal Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.12.2021 19:00 9. Petr Čipera Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
24.11.2021 20:00 9. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.11.2021 20:00 9. Filip Vašíček Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
17.11.2021 20:00 9. Lukáš Blaha Sprint 0:3
15.11.2021 20:00 9. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.10.2021 12:48 10. Martin Kužela 3:S Komentáře
25.10.2021 20:00 10. Monika Kišková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.10.2021 17:00 10. Radek Veselý Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
08.10.2021 17:00 10. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
21.09.2021 20:00 8. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
20.09.2021 19:00 8. Jakub Bartolomej Kosuth Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
17.09.2021 17:00 8. Adam Herout Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
08.09.2021 19:00 8. Bára Valtl Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
05.10.2020 00:10 10. Ladislav Svoboda 3:S
30.09.2020 21:00 10. Tomáš Hula Centrum Viktoria 3:2 Komentáře
23.09.2020 19:00 10. Richard Trembecký Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
09.09.2020 19:30 10. Martin Chromeček fit4all centrum 2:3
07.09.2020 00:10 10. Stasa Manojlovic 3:S
31.08.2020 19:00 10. Ludmila Čápová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
24.08.2020 19:00 10. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
17.08.2020 20:00 10. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.07.2020 19:00 11. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
23.07.2020 18:00 11. Lukáš Drahník Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
22.07.2020 18:00 11. Monika Kišková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
10.07.2020 09:00 9. Aleš Bartlík Sport Centrum Kuklenská 0:3
08.07.2020 16:00 9. Karel Pavelek fit4all centrum 1:3
07.07.2020 07:30 9. Martin Petřek fit4all centrum 1:3
22.06.2020 20:00 9. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.06.2020 00:10 11. David Vašek S:S
16.06.2020 00:10 11. Luděk Hamr 3:S
06.06.2020 09:00 11. Petr Šikula Sprint 1:3
29.05.2020 17:00 11. Radek Miča Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
21.05.2020 00:10 12. Vladimír Šindelář S:S
21.05.2020 00:10 12. Jan Navařík S:S
21.05.2020 00:10 12. Tomáš Menšík 3:S
21.05.2020 00:10 12. Petr Diviš 3:S
03.03.2020 20:00 13. Kamila Jeřábková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.03.2020 16:00 13. Radim Juřica Sprint 3:1 Komentáře
25.02.2020 20:00 13. Ludmila Fialová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.02.2020 20:00 13. Michal Šoka Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
13.01.2020 21:00 13. Vojtěch Vychodil Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
11.01.2020 12:00 13. Petr Šikula Xarena Slatina Badminton Club 1:3
07.01.2020 20:00 13. Radek Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
05.01.2020 17:00 13. Martin Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
17.12.2019 20:00 13. Jan Vavrečka Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.12.2019 17:00 13. Jana Hanáková Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
08.12.2019 17:00 13. Martin Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.12.2019 17:00 13. Roman Brennner Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
27.11.2019 17:00 13. Antonín Huráb Sport Centrum Kuklenská 1:3
08.11.2019 18:00 13. Roman Brennner Centrum Viktoria 1:3
04.11.2019 21:00 13. Jiří Čupr Xarena Slatina Badminton Club 3:1
02.11.2019 10:51 13. Tomáš Světnický 3:S Komentáře
11. Marek Filka 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím