Načítám…

Články

První padelový turnaj v Brně ovládli tenisti

Máme za sebou první padelový turnaj v Brně, kterého se zúčastnilo 32 hráčů a hráček, tedy celkem 16 dvojic. Turnaj měl skvělou atmosféru a viděli jsme moc pěknou hru. Někteří to hráli poprvé. Prostě jsme si užili prima den, vítězem se stali tenisti.

Sportkemp s příchutí Japonska
9. Červenec 2024

Čtrnáctý Sportkemp VAŠÍ LIGY se konal od středy 3. do neděle 7. července. Účastníci si užili celodenní sportování, spoustu večerní zábavy a také týmové úkoly v duchu Japonska.

Byl horký letní den

Byl horký letní den, což znamená ideální příležitost vyrazit se proběhnout na běžecký závod. Díky všem, kdo zamířili do Braníka místo na koupák :)