Načítám…

Andrea Kopečná (29 let)

ID: 44833

Brno

  • 42 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 83 /294
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 42
    Zápasů v lize ( 20 / 21 / 1) 1 turnaj
  • 49%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

9 . Úroveň A

146 bodů
66. místo (6. místo v ženách)
A.K. J.O. M.B. M.Ž. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Kopečná
3:0
3:2
12 14 146
2 .
Image 1
Jiří Orava
0:3
3:1 6 11 137
3 .
Image 1
Miroslav Bača
2:3
1:3 3 0 123
4 .
Image 1
Martin Židek
0 -11 109
5 .
Image 1
Michael Pavlík
0 -14 106

8 . Úroveň C

112 bodů
86. místo (7. místo v ženách)
V.S. P.Š. J.Z. Z.R. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vaclav Snasel
3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 159
2 .
Image 1
Pavel Štaud
1:3
3:0
3:0
1:3
16 11 147
3 .
Image 1
Jaroslav Zůda
2:3
0:3
3:1
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Zbyněk Rederer
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3
3:1
0:3
0:3 6 -14 112

9 . Úroveň B

192 bodů
71. místo (6. místo v ženách)
D.A. A.K. J.Č. J.O. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Andrejčák
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 195
2 .
Image 1
Andrea Kopečná
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 192
3 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
0:3
3:0
3:S 15 0 175
4 .
Image 1
Jiří Orava
2:3
1:3
0:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Petr Čipera
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň C

169 bodů
104. místo (8. místo v ženách)
L.P. A.K. M.P. D.K. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Pitelová
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 179
2 .
Image 1
Andrea Kopečná
2:3
3:2
3:2
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Martin Pospíšil
0:3
2:3
3:2 3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Dana Kučerová
0:3
2:3
2:3 S:S 2 -11 131
5 .
Image 1
Olivér Lelkes
S:3
S:3
0:3 S:S -2 -14 124

11 . Úroveň A

170 bodů
116. místo (10. místo v ženách)
J.C. I.T. A.K. M.B. O.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Chlápek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Image 1
Ivo Trávníček
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 191
3 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3 0:3
3:2
3:2 10 0 170
4 .
Image 1
Miroslav Bardelčík
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 157
5 .
Image 1
Ondřej Pekař
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 150

10 . Úroveň C

138 bodů
108. místo (7. místo v ženách)
P.H. Z.R. A.H. A.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hejl
3:0
3:1
3:0
3:2 25 14 179
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
0:3
3:1
3:2
3:2
16 11 167
3 .
Image 1
Adam Herout
1:3
1:3
3:1
3:2
13 0 153
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 138
5 .
Image 1
Radek Veselý
2:3
2:3
2:3
1:3
7 -14 133

11 . Úroveň B

177 bodů
108. místo (7. místo v ženách)
J.Č. P.Š. A.K. M.B. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čejka
2:3
3:0 3:1
3:S
21 14 195
2 .
Image 1
Pavel Štaud
3:2
1:3
3:S
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3
3:1
3:2
3:1
17 0 177
4 .
Image 1
Marcela Brabencová
1:3
S:3
2:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Tomáš Hula
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2021

10 . Úroveň C

135 bodů
112. místo (7. místo v ženách)
P.Š. Z.R. J.M. A.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3
2:3
3:S
3:1
14 0 154
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
1:3
0:3
S:3
3:2
6 -11 135
5 .
Image 1
Radek Veselý
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 129

10 . Úroveň A

158 bodů
106. místo (8. místo v ženách)
R.V. P.D. P.Č. A.K. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Vičar
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
Petr Čipera
0:3 2:3 3:1
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

10 . Úroveň A

187 bodů
86. místo (6. místo v ženách)
A.K. M.Č. I.M. H.P. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andrea Kopečná
0:3
2:3 3:2
3:1
13 14 187
2 .
Image 1
Michal Černošek
3:0
S:S 3:0 S:S 10 11 181
3 .
Image 1
Ivan Malý
3:2 S:S 3:1
S:S
7 0 167
4 .
Image 1
Hana Palbuchtová
2:3 0:3 1:3 2:3 5 -11 154
5 .
Image 1
Patrik Křemeček
1:3
S:S
S:S
3:2 2 -14 148

Letní sezóna 2021

8 . Úroveň A

157 bodů
77. místo (5. místo v ženách)
I.D. R.J. J.K. A.K. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Dusík
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 198
2 .
Image 1
Radek Joch
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 190
3 .
Image 1
Jiří Kohout
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 175
4 .
Image 1
Andrea Kopečná
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 157
5 .
Image 1
David Sechra
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.08.2022 20:00 9. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
04.08.2022 17:00 9. Miroslav Bača Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
26.07.2022 17:00 8. Vaclav Snasel Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.07.2022 17:00 8. Pavel Štaud Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.07.2022 17:00 8. Zbyněk Rederer Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.07.2022 16:00 8. Jaroslav Zůda Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
28.06.2022 18:00 9. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
27.06.2022 10:26 9. Petr Čipera 3:S Komentáře
26.06.2022 15:43 9. Jiří Orava 3:1
13.06.2022 18:00 9. Dušan Andrejčák Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
23.05.2022 16:00 11. Lucie Pitelová Xarena Slatina Badminton Club 2:3
18.05.2022 23:47 11. Olivér Lelkes 3:S Komentáře
13.05.2022 18:00 11. Martin Pospíšil Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
12.05.2022 20:00 11. Dana Kučerová Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
28.04.2022 19:00 11. Ivo Trávníček Club Classic 0:3
22.04.2022 17:00 11. Ondřej Pekař fit4all centrum 3:2
14.04.2022 20:00 11. Miroslav Bardelčík Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
04.04.2022 17:00 11. Jan Chlápek fit4all centrum 0:3
27.03.2022 19:00 10. Pavel Hejl Sprint 0:3 Komentáře
20.03.2022 18:00 10. Adam Herout Sprint 1:3 Komentáře
16.03.2022 17:00 10. Radek Veselý Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
11.03.2022 17:00 10. Zbyněk Rederer Sprint 2:3 Komentáře
21.02.2022 16:00 11. Marcela Brabencová Sprint 3:2 Komentáře
18.02.2022 17:00 11. Jiří Čejka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
11.02.2022 16:30 11. Tomáš Hula Sprint 3:1 Komentáře
04.02.2022 17:00 11. Pavel Štaud Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
26.01.2022 14:30 10. Jakub Martauz S:3 Komentáře
19.01.2022 17:00 10. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.01.2022 20:00 10. Zbyněk Rederer Sprint 0:3 Komentáře
07.01.2022 18:00 10. Radek Veselý Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
14.11.2021 20:00 10. Radek Vičar Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.11.2021 19:00 10. Petr Čipera fit4all centrum 1:3
09.11.2021 08:29 10. Antonín Huráb 3:S Komentáře
08.11.2021 20:00 10. Petr Daněk Xarena Slatina Badminton Club 2:3
28.10.2021 22:00 10. Ivan Malý Sport Centrum IVANOVICE 2:3
22.10.2021 16:00 10. Michal Černošek Sprint 0:3 Komentáře
14.10.2021 16:00 10. Hana Palbuchtová Sprint 3:2
11.10.2021 20:00 10. Patrik Křemeček Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
18.09.2021 19:29 8. David Sechra 3:S Komentáře
15.09.2021 16:00 8. Radek Joch Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
13.09.2021 17:00 8. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
09.09.2021 16:30 8. Ivo Dusík Badminton Líšeň 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím