Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.05.2019 |
17:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
22.05.2019 |
20:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:1 |
|
17.05.2019 |
17:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
15.05.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
25.04.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
16.04.2019 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
10.04.2019 |
20:00 |
2. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
28.03.2019 |
17:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
25.03.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
13.03.2019 |
20:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.03.2019 |
21:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
03.03.2019 |
12:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.03.2019 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.02.2019 |
20:00 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.02.2019 |
20:30 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.01.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
23.01.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
11.01.2019 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
08.01.2019 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
19.12.2018 |
20:00 |
4. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.12.2018 |
16:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
15.12.2018 |
10:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
R. Černý)
|
Club Classic |
3:0 |
|
11.12.2018 |
19:00 |
4. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
29.11.2018 |
20:30 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Club Classic |
1:3 |
|
26.11.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
|
20.11.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
06.11.2018 |
18:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
29.10.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
16.10.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
08.10.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
05.10.2018 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
26.09.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.09.2018 |
19:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
19.09.2018 |
17:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Club Classic |
1:3 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
02.09.2018 |
17:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
S:3 |
|
22.08.2018 |
18:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
20.08.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
06.08.2018 |
07:17 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
|
27.07.2018 |
19:00 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
10.07.2018 |
18:00 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
08.07.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
21.06.2018 |
19:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
19.06.2018 |
20:30 |
3. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.06.2018 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
08.06.2018 |
19:00 |
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
25.05.2018 |
14:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
0:3 |
|
23.05.2018 |
21:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
23.05.2018 |
20:30 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
13.05.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
27.04.2018 |
19:00 |
4. |
Eden Profi
(P. Stašek,
R. Vondrák)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.04.2018 |
18:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
2:3 |
|
17.04.2018 |
19:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:1 |
|
11.04.2018 |
16:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
|
3:1 |
Comments
|
06.04.2018 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
21.03.2018 |
21:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
18.03.2018 |
17:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
12.03.2018 |
21:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
06.03.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
01.03.2018 |
09:16 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
|
3:2 |
|
26.02.2018 |
08:47 |
4. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
0:3 |
|
20.02.2018 |
18:30 |
4. |
Skippies
(D. Nedbal,
M. Suda)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.01.2018 |
19:30 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
29.01.2018 |
20:00 |
4. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
11.01.2018 |
18:00 |
4. |
MaRa
(M. Jízdný,
R. Jízdná)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
09.01.2018 |
18:00 |
4. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
02.01.2018 |
13:22 |
5. |
Dren
(R. Zrůstová,
D. Mikesková)
|
|
S:S |
|
21.12.2017 |
09:00 |
5. |
MY2
(J. Hanáková,
S. Hrdinová)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.12.2017 |
17:00 |
5. |
Starobrno
(J. Šplíchal,
J. Soušková)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
06.12.2017 |
18:00 |
5. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
24.11.2017 |
19:00 |
4. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
23.11.2017 |
21:00 |
4. |
Tluskouni
(P. Kupčík,
M. Kratochvíl)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.11.2017 |
09:00 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.10.2017 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:1 |
|
24.10.2017 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
22.10.2017 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
12.10.2017 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
|
|
|
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
|
S:S |
Comments
|
|
|
3. |
Dokoupilovci
(A. Černá,
T. D)
|
|
3:S |
|