Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
29.01.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.01.2019 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
20.01.2019 |
23:12 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
3:S |
Comments
|
15.01.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
01.01.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
21.12.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
11.12.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
06.12.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
2:3 |
|
29.11.2018 |
20:30 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Club Classic |
3:1 |
|
27.11.2018 |
21:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
27.11.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
20.11.2018 |
18:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.10.2018 |
15:28 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
Comments
|
25.10.2018 |
13:59 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
|
S:3 |
Comments
|
23.10.2018 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
19.10.2018 |
10:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
27.03.2018 |
21:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
2:3 |
|
23.03.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
09.03.2018 |
18:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
27.02.2018 |
20:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Jehnice |
0:3 |
|
18.02.2018 |
21:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
18.02.2018 |
18:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
21.01.2018 |
20:00 |
2. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
2:3 |
|
19.01.2018 |
18:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
22.12.2017 |
18:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.12.2017 |
17:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
12.12.2017 |
17:30 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
08.12.2017 |
16:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:0 |
|
30.11.2017 |
17:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Club Classic |
3:1 |
|
28.11.2017 |
17:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
16.11.2017 |
17:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:2 |
|
10.11.2017 |
19:30 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Club Classic |
3:2 |
|
24.10.2017 |
21:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
20.10.2017 |
15:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.10.2017 |
14:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:1 |
|
13.10.2017 |
19:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.03.2017 |
17:00 |
3. |
KATA TJUTA
(A. Vovsová,
L. Grmolec)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
27.03.2017 |
20:00 |
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
21.03.2017 |
19:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
19.03.2017 |
19:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
18.03.2017 |
20:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
Comments
|
20.02.2017 |
21:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
|
09.02.2017 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Club Classic |
2:3 |
|
08.02.2017 |
19:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:2 |
|
27.01.2017 |
19:30 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
20.01.2017 |
19:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
19.01.2017 |
19:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Club Classic |
3:1 |
|
10.01.2017 |
20:00 |
3. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
1:3 |
|
13.12.2016 |
08:30 |
3. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
2:3 |
|
11.12.2016 |
19:00 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
|
06.12.2016 |
18:00 |
3. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
06.12.2016 |
17:00 |
3. |
Bonnie a Clyde
(L. Viková,
T. Kaderka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
25.11.2016 |
19:00 |
3. |
Podobraz
(M. Adamec,
L. Šátek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
22.11.2016 |
20:30 |
3. |
Krasavice
(D. Janečková,
H. Nechvátalová)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
18.11.2016 |
19:00 |
3. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.11.2016 |
18:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
26.10.2016 |
21:30 |
3. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.10.2016 |
21:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
23.10.2016 |
09:00 |
3. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
1:3 |
|
12.10.2016 |
20:00 |
3. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
|
|
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
3:S |
|