Načítám…
Martin Kroupa

Martin Kroupa (40 let)

ID: 12619

Brno

  • 71 zápasů

    od roku 2011
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 46 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 39 / 21 / 10) 0 turnajů
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň C

233 bodů
52. místo (49. místo v mužích)
M.K. F.J. P.H. J.C. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:1 3:0 3:s 19 14 233
2 .
Image 1
Filip Jedlička
1:3 3:s 7 11 218
3 .
Image 1
Pavel Hejl
3:s 6 0 206
4 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3 3:s 6 -11 195
5 .
Image 1
Milan Chobola
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 186

9 . Úroveň C

239 bodů
62. místo (58. místo v mužích)
M.K. P.Š. I.D. P.D. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:0
3:S
3:1 3:1 25 14 239
2 .
Image 1
Pavel Štaud
0:3
3:0
3:2
1:3
13 11 224
3 .
Image 1
Ivo Dusík
S:3
0:3 3:2 3:1 11 0 211
4 .
Image 1
Petr Diviš
1:3
2:3
2:3
3:2
10 -11 199
5 .
Image 1
Zbyněk Rederer
1:3
3:1
1:3
2:3
10 -14 196

8 . Úroveň B

175 bodů
82. místo (77. místo v mužích)
I.M. J.K. M.P. M.K. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:1 3:0 3:1 3:2 24 14 218
2 .
Image 1
Jakub Kominka
1:3
3:1
2:3 3:2 14 11 205
3 .
Image 1
Michal Podsedník
0:3
1:3
3:2 3:1 12 0 192
4 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3 3:2 2:3 S:S 6 -11 175
5 .
Image 1
Michal Novotný
2:3 2:3 1:3 S:S 3 -14 169

8 . Úroveň A

219 bodů
78. místo (73. místo v mužích)
J.C. A.S. M.Č. M.K. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 256
2 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1 3:1 0:3
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 234
4 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 3:0
1:3
2:3 10 -11 219
5 .
Image 1
David Bajger
0:3
2:3
0:3
3:2 7 -14 213

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň B

205 bodů
60. místo (55. místo v mužích)
J.C. V.T. M.M. R.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 257
2 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3 1:3
3:S
3:1 15 11 246
3 .
Image 1
Marek Masar
1:3 3:1 1:3
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Roman Studený
1:3
S:3
3:1 S:S 5 -11 214
5 .
Image 1
Martin Kroupa
S:3
1:3
S:3
S:S -1 -14 205

7 . Úroveň A

215 bodů
41. místo (39. místo v mužích)
M.K. M.D. T.H. J.D. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
2:3
3:1 3:1 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Marek Dlouhý
3:2
0:3
3:S
3:1 17 5 202
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
1:3
3:0
3:S
2:3 16 0 196
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
1:3
S:3
S:3
3:0 8 -11 177
5 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 172

7 . Úroveň C

231 bodů
56. místo (54. místo v mužích)
J.D. R.H. M.K. K.N. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Dočkal
3:1 3:0
3:0
3:0
27 14 261
2 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3 3:0 3:0 1:3 16 5 241
3 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 231
4 .
Image 1
Kristýna Nováková
0:3
0:3 2:3
3:0
9 -11 218
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
3:1 1:3
0:3
7 -14 213

9 . Úroveň C

219 bodů
61. místo (58. místo v mužích)
M.K. M.M. F.V. R.V. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:S
3:1 3:0 3:1 25 14 219
2 .
Image 1
Marek Montag
S:3
3:2 3:0
3:S
18 11 209
3 .
Image 1
Filip Vašíček
1:3 2:3
3:2
3:S
14 0 194
4 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 0:3
2:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 167

Letní sezóna 2021

9 . Úroveň C

169 bodů
73. místo (69. místo v mužích)
J.M. M.K. M.K. B.A. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Martauz
S:S 3:0
3:0
3:1 18 14 172
2 .
Image 1
Martin Kroupa
S:S 3:1 3:0 3:0 18 11 169
3 .
Image 1
Monika Kišková
0:3 1:3 3:0 3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3
0:3 0:3 3:2 5 -5 140
5 .
Image 1
Tomáš Kondr
1:3 0:3 2:3 2:3 5 -14 131

7 . Úroveň A

139 bodů
63. místo (60. místo v mužích)
J.R. R.M. J.O. M.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Růžička
3:1
3:0 S:S 3:0 18 14 172
2 .
Image 1
Radek Miča
1:3
3:S
1:3
3:S 14 5 159
3 .
Image 1
Jiří Orava
0:3
S:3
3:2
1:3 6 0 146
4 .
Image 1
Martin Kroupa
S:S
3:1
2:3
S:S 4 -5 139
5 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 S:3 3:1 S:S 4 -14 130

7 . Úroveň A

138 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
I.D. M.K. K.N. J.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivo Dusík
2:3
3:S
1:3 3:1 15 14 149
2 .
Image 1
Martin Kroupa
3:2 S:S 3:2 3:2 13 5 138
3 .
Image 1
Kristýna Nováková
S:3
S:S
3:0
3:1
11 0 131
4 .
Image 1
Jan Dlugoš
3:1 2:3
0:3
2:3
10 -5 125
5 .
Image 1
Jakub Kominka
1:3 2:3
1:3
3:2
9 -14 115

6 . Úroveň A

137 bodů
49. místo (46. místo v mužích)
Z.S. M.M. J.C. M.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sojma
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 178
2 .
Image 1
Marek Masar
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 172
3 .
Image 1
Jan Caha
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 156
4 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Radek Vičar
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 127

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň B

210 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
J.R. M.K. K.P. R.U. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Reissig
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 221
2 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3
3:S
3:S
12 0 192
4 .
Image 1
Radim Uhřík
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 174
5 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3
S:3
S:3
2:3 2 -14 168

9 . Úroveň C

160 bodů
64. místo (61. místo v mužích)
M.K. N.M. L.S. J.Č. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Nikola Musil
1:3 3:1
3:1
3:1 19 11 150
3 .
Image 1
Lenka Slobodníková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 135
4 .
Image 1
Jiří Čejka
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 115
5 .
Image 1
Aleš Bartlík
0:3 1:3 1:3
2:3
4 -14 110

8 . Úroveň B

141 bodů
77. místo (74. místo v mužích)
P.Č. D.B. K.N. M.K. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2
3:1
3:1
3:0 24 14 178
2 .
Image 1
David Baloun
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Kristýna Nováková
1:3
1:3
3:2
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3
2:3
2:3
3:0 12 -11 141
5 .
Image 1
Jan Ryšánek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126

9 . Úroveň B

173 bodů
71. místo (68. místo v mužích)
M.G. M.K. A.Ř. P.Š. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Garlík
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 179
2 .
Image 1
Martin Kroupa
2:3
3:1 3:0 3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Adam Řihák
0:3
1:3
3:S
3:0 14 0 154
4 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
0:3
S:3
S:S -1 -5 134
5 .
Image 1
Martin Hačka
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 124

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň B

153 bodů
127. místo (122. místo v mužích)
A.B. M.Ž. M.K. B.A. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Milan Žižka
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 153
4 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3
1:3
1:3
3:S
8 -11 137
5 .
Image 1
Marek Montag
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

11 . Úroveň C

173 bodů
125. místo (121. místo v mužích)
R.J. M.Š. D.V. M.K. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Joch
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 219
2 .
Image 1
Michal Šoka
2:3
0:3
3:S
3:S
14 11 205
3 .
Image 1
David Vašek
0:3
3:0
S:S
3:S
11 0 191
4 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 173
5 .
Image 1
Dáša Labáková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2022 19:00 8. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.05.2022 19:00 8. Filip Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:1
01.05.2022 21:20 9. Ivo Dusík 3:S Komentáře
27.04.2022 15:00 9. Zbyněk Rederer Sprint 3:1
25.04.2022 18:00 9. Petr Diviš Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.04.2022 11:00 9. Pavel Štaud Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
01.04.2022 00:10 8. Michal Novotný S:S
30.03.2022 20:00 8. Michal Podsedník Sprint 2:3
23.03.2022 17:00 8. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 1:3
15.03.2022 17:00 8. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 3:2
28.02.2022 20:00 8. David Bajger Sprint 2:3
20.02.2022 15:00 8. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.02.2022 20:00 8. Marek Čupa Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
07.02.2022 19:00 8. Jindřich Chodúr Xarena Slatina Badminton Club 0:3
01.02.2022 00:10 6. Roman Studený S:S
26.01.2022 22:14 6. Marek Masar S:3 Komentáře
25.01.2022 00:32 6. Jan Caha S:3 Komentáře
05.01.2022 17:00 6. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.12.2021 17:00 7. Michal Novotný Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.12.2021 17:00 7. Jan Dlugoš Sprint 3:1
13.12.2021 18:00 7. Tomáš Horáček Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.12.2021 17:00 7. Marek Dlouhý Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
30.11.2021 20:00 7. Kristýna Nováková Xarena Slatina Badminton Club 3:2
30.11.2021 18:00 7. Roman Hrozek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.11.2021 19:00 7. Václav Hadrava Sprint 3:1
15.11.2021 20:00 7. Jiří Dočkal Sprint 0:3
21.10.2021 20:00 9. Filip Vašíček Sport Centrum IVANOVICE 3:1
20.10.2021 23:05 9. Marek Montag 3:S Komentáře
14.10.2021 20:00 9. Radek Vičar Badminton Líšeň 3:0
07.10.2021 21:00 9. Pavel Hejl Xarena Slatina Badminton Club 3:1
04.10.2021 00:10 9. Jakub Martauz S:S
03.10.2021 20:00 9. Barbara Adamčíková Badminton Líšeň 3:0
29.09.2021 17:00 9. Tomáš Kondr Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.09.2021 19:00 9. Monika Kišková Badminton Líšeň 3:1
01.09.2021 00:10 7. Jan Růžička S:S
01.09.2021 00:10 7. Petr Šulc S:S
30.08.2021 20:00 7. Jiří Orava Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.08.2021 08:00 7. Radek Miča Sprint 3:1 Komentáře
02.08.2021 00:10 7. Kristýna Nováková S:S
29.07.2021 20:00 7. Ivo Dusík Sprint 3:2
28.07.2021 18:00 7. Jan Dlugoš Sprint 3:2
07.07.2021 17:00 7. Jakub Kominka Badminton Líšeň 3:2
30.06.2021 19:00 6. Radek Vičar Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.06.2021 18:00 6. Marek Masar Sprint 0:3
14.06.2021 19:00 6. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.06.2021 19:00 6. Zdeněk Sojma Sprint 1:3
04.10.2020 18:59 8. Ivo Dusík 3:S Komentáře
26.09.2020 20:03 8. Radim Uhřík 3:S Komentáře
26.09.2020 13:00 8. Karel Pavelek fit4all centrum 3:0
24.09.2020 18:00 8. Jaroslav Reissig Sprint 0:3
31.08.2020 18:00 9. Aleš Bartlík Badminton Líšeň 3:0
28.08.2020 18:00 9. Nikola Musil Sport Centrum Kuklenská 3:1
24.08.2020 18:00 9. Jiří Čejka Badminton Líšeň 3:0
18.08.2020 17:00 9. Lenka Slobodníková Badminton Líšeň 3:1
03.08.2020 15:00 8. Kristýna Nováková Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
29.07.2020 19:00 8. Jan Ryšánek Sprint 3:0
17.07.2020 16:00 8. David Baloun Xarena Slatina Badminton Club 2:3
15.07.2020 17:00 8. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
07.07.2020 17:30 9. Martin Hačka Sprint 3:0
01.07.2020 19:00 9. Adam Řihák Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.06.2020 19:00 9. Petr Šmejkal Sprint 3:0
29.06.2020 18:00 9. Michal Garlík Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 12. Marek Montag 3:S
10.06.2020 07:30 12. Aleš Bartlík Sprint 0:3
01.06.2020 16:00 12. Barbara Adamčíková Badminton Líšeň 3:1
26.05.2020 07:00 12. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 11. David Vašek S:S
20.05.2020 19:00 11. Radek Joch fit4all centrum 0:3 Komentáře
18.05.2020 11:05 11. Michal Šoka S:3 Komentáře
10.03.2020 01:01 11. Dáša Labáková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím