Načítám…

Martin Štefek (23 let)

ID: 46577

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Badminton (8/140)

  • 59 zápasů

    od roku 2022
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 9 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 38 / 19 / 0) 4 turnaje
  • 67%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

276 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
I.D. D.Č. M.Š. T.H. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iva Dolejšová
3:1 3:s 3:s 6 30 296 9:1
2 .
Image 1
David Černý
1:3 3:2 3:s 3:s 6 25 291 10:5
3 .
Image 1
Martin Štefek
2:3 3:s 3:s 4 12 276 8:3
4 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
s:3 s:3 s:3 s:s 0 4 264 0:12
5 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
s:3 s:3 s:3 s:s 0 0 260 0:12

3 . Úroveň A

318 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.Š. D.Č. T.G. J.O. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 3:1 3:1 3:2 8 30 318 12:5
2 .
Image 1
David Černý
1:3 3:0 3:1 3:0 6 25 311 10:4
3 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3 0:3 3:1 3:2 4 12 296 7:9
4 .
Image 1
Jan Orel
1:3 1:3 1:3 3:0 2 4 286 6:9
5 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 0:3 2:3 0:3 0 0 280 4:12

2 . Úroveň A

302 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
I.D. T.H. A.B. D.Č. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Iva Dolejšová
3:0 3:1 1:3 3:0 6 30 336 10:4
2 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
0:3 3:2 3:2 2:3 4 25 329 8:10
3 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
1:3 2:3 3:1 3:0 4 12 316 9:7
4 .
Image 1
David Černý
3:1 2:3 1:3 3:1 4 4 308 9:8
5 .
Image 1
Martin Štefek
0:3 3:2 0:3 1:3 2 0 302 4:11

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

296 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
J.C. M.F. M.Š. D.Č. O.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Caha
3:S
3:0 3:1 3:1 8 30 318 12:2
2 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
3:0 3:0 3:2 6 25 311 9:5
3 .
Image 1
Martin Štefek
0:3 0:3 3:2 3:1 4 12 296 6:9
4 .
Image 1
David Černý
1:3 0:3 2:3 3:2 2 4 286 6:11
5 .
Image 1
Otakar Riha
1:3 2:3 1:3 2:3 0 0 280 6:12

3 . Úroveň A

278 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.Š. D.Č. P.Š. B.H. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:0 3:1 3:2 3:1 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
David Černý
0:3 3:0 3:1 0:3 4 25 269 6:7
3 .
Image 1
Petr Šulc
1:3 0:3 3:2 3:2 4 12 256 7:10
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3 1:3 2:3 3:1 2 4 246 8:10
5 .
Image 1
Petr Daněk
1:3 3:0 2:3 1:3 2 0 242 7:9

2 . Úroveň A

286 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.F. J.C. T.H. M.Š. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0 3:1 3:0 2:3 6 30 316 11:4
2 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:0 3:1 3:0 6 25 311 9:4
3 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
1:3 0:3 3:2 3:0 4 12 296 7:8
4 .
Image 1
Martin Štefek
0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 286 6:10
5 .
Image 1
David Černý
3:2 0:3 0:3 1:3 2 0 282 4:11

3 . Úroveň A

291 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
M.F. M.Š. P.H. P.Š. B.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0 3:1 3:0 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Martin Štefek
0:3 3:1 3:0 3:2 6 25 291 9:6
3 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3 1:3
3:2
3:0 4 12 276 8:8
4 .
Image 1
Petr Šulc
0:3 0:3
2:3
3:1 2 4 266 5:10
5 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 2:3 0:3 1:3 0 0 260 3:12

Jarní sezóna 2023

4 . Úroveň B

296 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.Š. P.H. J.O. V.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:2
3:2 3:1
3:S
22 14 296 12:5
2 .
Image 1
Pavel Havlát
2:3
3:2
3:1
3:1 19 3 282 11:7
3 .
Image 1
Jan Orel
2:3 2:3 3:1
3:S
16 0 276 10:7
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
1:3
1:3
3:S
9 -11 258 6:9
5 .
Image 1
Milan Malaník
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 247 1:12

4 . Úroveň A

296 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
T.P. T.H. M.Š. P.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 321 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
1:3
3:2
3:1 3:0 19 3 302 10:6
3 .
Image 1
Martin Štefek
0:3
2:3
3:0 3:0 16 0 296 8:6
4 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 276 4:10
5 .
Image 1
Jan Krupica
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 267 1:12

4 . Úroveň A

294 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
J.C. J.C. M.Š. L.B. R.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Chlápek
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 318 12:4
2 .
Image 1
Jan Caha
1:3 3:0 3:1 3:0 21 3 304 10:4
3 .
Image 1
Martin Štefek
1:3 0:3
3:S
3:0 14 0 294 7:6
4 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3 1:3
S:3
3:1 9 -11 278 6:10
5 .
Image 1
Radek Tichý
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 267 1:12

4 . Úroveň B

280 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
T.P. M.Š. M.M. P.D. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
1:3 3:0 3:2 3:1 19 14 293 10:6
2 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 1:3 3:2 3:2 17 3 280 10:8
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 3:1 3:0 1:3 14 0 274 7:7
4 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 0:3
3:S
10 -11 259 7:9
5 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3 2:3 3:1
S:3
9 -14 255 6:10

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň B

256 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
M.Š. H.H. V.T. M.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
2:3
3:1 3:0 3:0 22 14 256 11:4
2 .
Image 1
Hubert Horák
3:2
2:3 3:0
3:S
20 11 251 11:5
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 3:2 3:1
3:S
18 0 238 10:6
4 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 216 4:9
5 .
Image 1
Bára Valtl
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

4 . Úroveň B

235 bodů
31. místo (29. místo v mužích)
M.M. P.H. M.M. J.O. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Matějka
3:0 3:0 3:0 3:2 26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:1
3:2
2:3 13 3 256 8:9
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 1:3 3:2 3:1 12 0 252 7:9
4 .
Image 1
Jan Orel
0:3
2:3
2:3 3:1 10 -11 239 7:10
5 .
Image 1
Martin Štefek
2:3 3:2 1:3 1:3 9 -14 235 7:11

6 . Úroveň B

258 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
M.Š. J.K. P.V. J.P. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 258 12:3
2 .
Image 1
Juraj Klačanský
1:3 1:3 3:0
3:S
15 11 246 8:6
3 .
Image 1
Petr Vičar
1:3 3:1 1:3
3:S
14 0 234 8:7
4 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3 0:3 3:1
3:S
13 -11 222 7:7
5 .
Image 1
Petr Šulc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

8 . Úroveň A

240 bodů
49. místo (46. místo v mužích)
M.Š. O.J. D.B. M.K. O.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Štefek
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
1:3 3:0 3:0
3:2
20 11 231 10:5
3 .
Image 1
David Bajger
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 212 6:7
4 .
Image 1
Milan Kachlík
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 197 5:9
5 .
Image 1
Ondřej Holoubek
0:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 188 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.04.2024 10:00 2. David Černý Sprint 2:3
26.03.2024 20:00 3. Petr Daněk Xarena Slatina Badminton Club 3:2
26.03.2024 19:00 3. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.03.2024 10:00 3. David Černý Sprint 3:1
08.03.2024 18:00 3. Jan Orel Sprint 3:1
25.02.2024 16:00 2. Tomáš Hrdlička Sprint 3:2
22.02.2024 10:00 2. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 0:3
15.02.2024 09:00 2. Iva Dolejšová Sport Centrum Kuklenská 0:3
03.02.2024 10:00 2. David Černý Sport Centrum Kuklenská 1:3
29.01.2024 10:00 2. Otakar Riha Sprint 3:1
17.01.2024 19:00 2. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.01.2024 15:00 2. David Černý Sprint 3:2
04.01.2024 14:00 2. Jan Caha fit4all centrum 0:3
27.12.2023 10:00 3. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:2
21.12.2023 15:00 3. David Černý Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.12.2023 11:00 3. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.12.2023 14:00 3. Petr Daněk Badminton Líšeň 3:1
16.11.2023 15:00 2. Tomáš Hrdlička Sport Centrum Kuklenská 2:3
13.11.2023 10:00 2. David Černý Sport Centrum Kuklenská 3:1
10.11.2023 16:00 2. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2023 17:00 2. Jan Caha fit4all centrum 1:3
23.10.2023 20:00 3. Pavel Havlát Xarena Slatina Badminton Club 3:1
22.10.2023 18:00 3. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.10.2023 17:00 3. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.10.2023 15:00 3. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:2
12.05.2023 17:00 4. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:1
10.05.2023 07:42 4. Milan Malaník 3:S Komentáře
09.05.2023 18:00 4. Jan Orel Badminton Líšeň 3:2
05.05.2023 15:00 4. Pavel Havlát Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
18.04.2023 15:00 4. Tonda Pupkáč fit4all centrum 0:3
16.04.2023 10:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
15.04.2023 09:30 4. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3 Komentáře
14.04.2023 19:00 4. Jan Krupica fit4all centrum 3:0
01.04.2023 20:27 4. Lukáš Blaha 3:S Komentáře
25.03.2023 14:00 4. Radek Tichý Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.03.2023 10:00 4. Jan Caha fit4all centrum 0:3
06.03.2023 14:00 4. Jan Chlápek Sport Centrum Kuklenská 1:3
24.02.2023 17:00 4. Milan Malaník Xarena Slatina Badminton Club 1:3
12.02.2023 19:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
08.02.2023 15:00 4. Tonda Pupkáč Sport Centrum Kuklenská 3:1
07.02.2023 15:00 4. Petr Daněk Badminton Líšeň 3:2
24.01.2023 18:00 5. Martin Kroupa Badminton Líšeň 3:0
16.01.2023 18:00 5. Hubert Horák Sprint 2:3 Komentáře
11.01.2023 17:00 5. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.01.2023 17:00 5. Bára Valtl Badminton Líšeň 3:0
18.12.2022 14:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:2
16.12.2022 18:00 4. Milan Malaník Sprint 1:3
14.12.2022 16:00 4. Martin Matějka Sprint 2:3
06.12.2022 18:30 4. Jan Orel Sprint 1:3
25.11.2022 16:00 6. Petr Vičar Sport Centrum Kuklenská 3:1
25.11.2022 13:29 6. Petr Šulc 3:S Komentáře
15.11.2022 10:00 6. Juraj Klačanský Xarena Slatina Badminton Club 3:1
08.11.2022 17:00 6. Jiří Petřek Badminton Líšeň 3:1
19.10.2022 10:00 8. Milan Kachlík Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.10.2022 10:30 8. Ondřej Jakubčík Sport Centrum IVANOVICE 3:1
12.10.2022 08:00 8. David Bajger Sport Centrum IVANOVICE 3:0
05.10.2022 20:00 8. Ondřej Holoubek Sport Centrum Kuklenská 3:0

Platební metody

Platební metody