Načítám…

Lukáš Kopačka (25 let)

ID: 39027

Brno

  • 72 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 52 /285
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 34 / 31 / 7) 0 turnajů
  • 52%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň B

254 bodů
41. místo (39. místo v mužích)
J.J. P.V. L.K. R.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 270
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

6 . Úroveň B

271 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
M.Z. M.V. L.K. B.V. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zavadil
3:0
3:S
3:S
3:1
25 14 299
2 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3
2:3 3:1 3:0 15 11 286
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:3
3:2 3:1
S:3
11 0 271
4 .
Image 1
Bára Valtl
S:3
1:3 1:3 3:0 9 -11 258
5 .
Image 1
Marek Montag
1:3
0:3
3:S
0:3 7 -14 253

5 . Úroveň A

227 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
P.B. J.C. M.M. B.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Brzobohaty
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 280
2 .
Image 1
Jan Caha
2:3 3:1 1:3 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 255
4 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3 3:1
0:3
3:1
12 -11 241
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 227

6 . Úroveň A

288 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
P.Š. L.K. M.Z. M.V. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0 3:1
1:3
3:0 21 14 295
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
3:2
3:1 3:1 17 11 288
3 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 277
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
1:3
0:3
3:1 13 -11 262
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 1:3
0:3
1:3 2 -14 248

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

233 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
M.F. B.H. M.K. T.G. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 282
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
3:2
3:0
3:2
17 3 260
3 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
2:3
3:0
2:3
11 0 251
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
0:3 7 -14 233

4 . Úroveň A

278 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
J.D. R.U. D.V. L.K. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dvořák
2:3
3:0 3:1 3:1 21 14 315
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:2
0:3
3:0
3:2 17 3 300
3 .
Image 1
David Voborský
0:3
3:0
S:3
3:0 14 0 294
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3
0:3
3:S
2:3 9 -11 278
5 .
Image 1
Jan Orel
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -14 274

5 . Úroveň A

296 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
L.K. Z.W. P.H. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 296
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 291
3 .
Image 1
Patrik Habrda
3:2 2:3
3:2
3:0 19 0 279
4 .
Image 1
Martin Holas
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 247

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

233 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
P.V. J.P. L.K. T.G. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vičar
3:1
3:0 3:2
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
3:2
3:1
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
3:S
13 0 233
4 .
Image 1
Tereza Gállová
2:3 1:3 2:3
3:S
11 -11 220
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 208

5 . Úroveň A

198 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
M.M. B.H. L.K. P.H. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mráz
1:3
3:0 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:1
2:3
3:2
3:0
20 11 211
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:2 3:1 3:0 18 0 198
4 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
2:3
1:3 3:2 8 -11 177
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 168

5 . Úroveň A

175 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
P.F. Z.W. L.K. M.T. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Faruzel
3:0 3:2 3:0 3:2 24 14 198
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 191
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 0:3 3:1 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Michal Turoň
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 155
5 .
Image 1
Marek Masar
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 151

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

235 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
P.Š. M.H. L.K. M.M. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
3:0 3:0 3:0 22 14 256
2 .
Image 1
Martin Holas
3:1
0:3 3:2 3:1 17 11 248
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:0 3:S 2:3 15 0 235
4 .
Image 1
Marek Masar
0:3 2:3 S:3 3:0 9 -11 218
5 .
Image 1
David Baloun
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 212

7 . Úroveň A

194 bodů
40. místo (37. místo v mužích)
L.K. P.Č. L.B. T.B. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 1:3 3:0 3:1 20 14 194
2 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3 3:0 3:1
3:1
20 5 185
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1 0:3 2:3 3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 1:3 3:2 3:0 13 -11 162
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 149

6 . Úroveň A

169 bodů
59. místo (57. místo v mužích)
M.B. P.V. I.M. J.B. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bertko
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 221
2 .
Image 1
Petr Vičar
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 211
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3
0:3
3:2 3:1 11 0 191
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 176
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:3
S:3
1:3 2:3 3 -14 169

7 . Úroveň C

215 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
L.K. J.C. L.B. D.B. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1
2:3 3:1 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
1:3
3:1 3:1 3:0 20 5 205
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:2 1:3 3:1 3:2 17 0 197
4 .
Image 1
David Baloun
1:3 1:3 1:3
3:2
8 -11 177
5 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 0:3 2:3
2:3
4 -14 170

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

237 bodů
65. místo (63. místo v mužích)
L.K. M.N. V.T. D.M. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 237
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
2:3 2:3 3:2 3:0 16 0 216
4 .
Image 1
Dušan Medek
1:3 2:3 2:3
3:0
12 -11 201
5 .
Image 1
Tomáš Horáček
S:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 186

8 . Úroveň B

229 bodů
81. místo (80. místo v mužích)
M.M. P.S. M.V. L.K. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Masar
3:2
3:1
S:S
3:S
15 14 269
2 .
Image 1
Petr Souček
2:3
3:S
1:3
3:S
15 11 266
3 .
Image 1
Miloš Vantuch
1:3
S:3
S:S
3:2 4 0 244
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
S:S
3:1
S:S
S:S
0 -11 229
5 .
Image 1
Zdeněk Sojma
S:3
S:3
2:3
S:S
0 -14 226

7 . Úroveň A

280 bodů
63. místo (62. místo v mužích)
D.W. J.V. L.V. L.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:0
3:2
3:2 3:0 24 14 318
2 .
Image 1
Jakub Vacula
0:3
3:2 3:0 3:0 19 5 304
3 .
Image 1
Lukáš Vokoun
2:3
2:3 3:2 3:0 16 0 296
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 280
5 .
Image 1
Jiří Kohout
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 266

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

278 bodů
49. místo (48. místo v mužích)
J.Ž. L.V. V.P. L.K. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Židek
3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 318
2 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 312
3 .
Image 1
Vít Pecen
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 292
4 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 278
5 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 268

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.05.2022 19:00 6. Roman Hrozek Club Classic 3:1
20.05.2022 09:45 6. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
16.05.2022 16:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.05.2022 16:00 6. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.04.2022 08:49 6. Marek Montag S:3 Komentáře
24.04.2022 08:49 6. Martin Zavadil S:3 Komentáře
19.04.2022 19:00 6. Bára Valtl Sprint 3:1
11.04.2022 17:00 6. Miloš Vantuch Sprint 3:2
31.03.2022 18:00 5. Petr Brzobohaty Sprint 0:3
30.03.2022 16:00 5. Bohumil Hrnčíř Sprint 1:3 Komentáře
17.03.2022 20:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.03.2022 17:00 5. Milan Malaník Sprint 0:3 Komentáře
28.02.2022 16:00 6. Petr Šulc Sprint 0:3
27.02.2022 19:00 6. Martin Zavadil Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
23.02.2022 17:00 6. Vítězslav Třetina Sport Centrum IVANOVICE 3:1
10.02.2022 07:00 6. Miloš Vantuch Sprint 3:1
21.12.2021 17:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
16.12.2021 17:00 4. Martin Krippel Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.12.2021 17:00 4. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.12.2021 20:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.11.2021 17:00 4. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 1:3
22.11.2021 08:21 4. David Voborský 3:S Komentáře
18.11.2021 18:30 4. Jan Orel Sprint 2:3
14.11.2021 17:00 4. Radomír Uhlíř 0:3 Komentáře
26.10.2021 17:00 5. Milan Malaník Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.10.2021 17:00 5. Martin Holas 3:0
19.10.2021 20:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.10.2021 18:00 5. Zdeněk Weinlich Sprint 3:1
22.09.2021 19:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
20.09.2021 16:30 5. Jiří Petřek Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
15.09.2021 08:33 5. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
06.09.2021 17:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.08.2021 18:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.08.2021 17:00 5. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.08.2021 18:00 5. Martin Mráz fit4all centrum 0:3
09.08.2021 18:00 5. Bohumil Hrnčíř Sprint 3:2
02.08.2021 00:10 5. Marek Masar 3:0
27.07.2021 17:00 5. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
20.07.2021 17:00 5. Michal Turoň Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.07.2021 18:00 5. Zdeněk Weinlich fit4all centrum 0:3
05.10.2020 00:10 6. Marek Masar 3:S
04.10.2020 17:00 6. David Baloun Centrum Viktoria 2:3
17.09.2020 18:00 6. Martin Holas 3:0
15.09.2020 17:00 6. Petr Šťastný Badminton Líšeň 0:3
04.09.2020 20:00 7. Jaroslav Reissig Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.09.2020 19:00 7. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
20.08.2020 19:00 7. Tomáš Badár Sprint 3:0
19.08.2020 18:00 7. Lukáš Bránka Sprint 1:3
04.08.2020 13:36 6. Michal Bertko S:3 Komentáře
30.07.2020 21:18 6. Petr Vičar S:3 Komentáře
28.07.2020 17:00 6. Ivan Malý fit4all centrum 1:3
23.07.2020 18:00 6. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 2:3
01.07.2020 17:00 7. Martin Novotný Sprint 3:0
30.06.2020 17:00 7. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
24.06.2020 19:00 7. Lukáš Bránka Sprint 2:3
19.06.2020 16:00 7. David Baloun Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.06.2020 23:48 9. Tomáš Horáček 3:S Komentáře
10.06.2020 17:00 9. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:2
05.06.2020 17:00 9. Dušan Medek Sport Centrum IVANOVICE 3:1
26.05.2020 19:00 9. Michal Novotný Badminton Líšeň 3:1
19.05.2020 09:23 8. Zdeněk Sojma S:S Komentáře
19.05.2020 09:23 8. Miloš Vantuch S:S Komentáře
19.05.2020 09:23 8. Marek Masar S:S Komentáře
10.03.2020 18:00 8. Petr Souček Xarena Slatina Badminton Club 3:1
02.03.2020 17:00 7. Daniel Walczysko Badminton Líšeň 2:3
27.02.2020 21:00 7. Jakub Vacula Sprint 0:3
13.02.2020 17:00 7. Lukáš Vokoun Sport Centrum IVANOVICE 2:3
10.02.2020 21:00 7. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.01.2020 20:00 6. Lukáš 'Izmi' Veselý Sprint 1:3
22.01.2020 20:00 6. Jan Židek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.01.2020 11:04 6. Martin Zavadil 3:S Komentáře
15.01.2020 17:00 6. Vít Pecen Xarena Slatina Badminton Club 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím