Načítám…
Roman Hrozek

Roman Hrozek (56 let)

ID: 25938

Brno

  • 162 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 35 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 29 / 26 / 1) 3 turnaje
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň B

238 bodů
47. místo (44. místo v mužích)
J.J. P.V. L.K. R.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Petr Vičar
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 270
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 238
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 226

6 . Úroveň A

274 bodů
43. místo (41. místo v mužích)
M.H. Z.B. R.H. R.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
3:1 3:0
3:2
3:1 24 14 298
2 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 286
3 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 274
4 .
Image 1
Roman Studený
2:3
3:2 1:3 3:1 14 -11 263
5 .
Image 1
Jan Bureš
1:3 1:3 0:3 1:3 3 -14 249

7 . Úroveň C

226 bodů
45. místo (43. místo v mužích)
J.J. R.H. J.V. V.T. F.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Jedlička
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 240
2 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3 3:1 3:0 3:0 21 5 226
3 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3 1:3 3:1 2:3 9 0 209
4 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 197
5 .
Image 1
Filip Jedlička
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 192

8 . Úroveň B

249 bodů
57. místo (52. místo v mužích)
L.K. R.H. T.H. M.N. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Leoš Křivánek
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 249
3 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 233
4 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 1:3
2:3
3:S
10 -11 219
5 .
Image 1
Václav Hadrava
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 206

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň C

204 bodů
61. místo (56. místo v mužích)
M.M. M.K. M.D. R.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
1:3 3:2 3:2 3:0 18 14 232
2 .
Image 1
Michaela Krejčí
3:1 3:2 0:3 3:2 16 5 221
3 .
Image 1
Marek Dlouhý
2:3 2:3 3:0 3:2 16 0 216
4 .
Image 1
Roman Hrozek
2:3 3:0 0:3 3:1 15 -11 204
5 .
Image 1
Jakub Kominka
0:3 2:3 2:3 1:3 5 -14 191

6 . Úroveň A

212 bodů
44. místo (42. místo v mužích)
T.Š. M.H. R.H. D.C. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tibor Švenda
3:1
3:1
3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Martin Holas
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 230
3 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
David Chmelicek
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -11 199
5 .
Image 1
Michal Hubáček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

7 . Úroveň C

241 bodů
47. místo (45. místo v mužích)
J.D. R.H. M.K. K.N. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Dočkal
3:1 3:0
3:0
3:0
27 14 261
2 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3 3:0 3:0 1:3 16 5 241
3 .
Image 1
Martin Kroupa
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 231
4 .
Image 1
Kristýna Nováková
0:3
0:3 2:3
3:0
9 -11 218
5 .
Image 1
Václav Hadrava
0:3
3:1 1:3
0:3
7 -14 213

7 . Úroveň C

234 bodů
54. místo (52. místo v mužích)
A.S. J.D. R.H. M.D. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Seidl
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Jan Dlugoš
0:3 3:0 3:2 3:0 19 5 244
3 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 0:3 3:0
3:0
14 0 234
4 .
Image 1
Marek Dlouhý
1:3 2:3 0:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Adam Herout
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 206

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

199 bodů
49. místo (47. místo v mužích)
P.H. J.D. Z.S. R.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Habrda
3:1
3:1 3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Jiří Dočkal
1:3
3:2
3:2
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 214
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 199
5 .
Image 1
Milan Slanina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

256 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
P.N. M.H. R.H. M.M. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Neradilek
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 278
2 .
Image 1
Martin Holas
2:3
3:2
2:3
3:0
16 5 261
3 .
Image 1
Roman Hrozek
2:3
2:3
3:2 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Martin Mráz
0:3 3:2 2:3 3:0 14 -11 243
5 .
Image 1
Petr Souček
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 226

7 . Úroveň C

264 bodů
57. místo (56. místo v mužích)
J.S. D.S. R.H. O.V. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Slavíček
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 299
2 .
Image 1
David Schachl
1:3
3:0
3:S
3:S
20 5 285
3 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 0:3 S:S
3:S
4 0 264
4 .
Image 1
Ondřej Vyvadil
S:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 253
5 .
Image 1
Martin Jouza
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

8 . Úroveň B

300 bodů
49. místo (48. místo v mužích)
R.H. M.M. R.V. J.B. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Hrozek
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 300
2 .
Image 1
Martin Mráz
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 292
3 .
Image 1
Radek Veveričík
2:3 0:3 3:2 3:0 14 0 274
4 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 257
5 .
Image 1
Jakub Šoltés
0:3 0:3 0:3
S:3
0 -14 246

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

261 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
R.H. P.S. M.D. T.H. R.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Hrozek
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Pawel Slawatycki
0:3
3:1
3:2
3:2
16 11 247
3 .
Image 1
Michal Drexler
1:3
1:3
3:0
3:2
14 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Horáček
0:3 2:3
0:3
3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Roman Caha
0:3
2:3
2:3
1:3 5 -14 211

7 . Úroveň B

249 bodů
74. místo (73. místo v mužích)
J.S. Z.W. D.W. B.N. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Slavíček
3:1
2:3 3:1 3:1 20 14 294
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3
3:0 3:2 3:1 19 5 284
3 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:2 0:3
3:1
3:0
18 0 278
4 .
Image 1
Braňo Náter
1:3 2:3
1:3
3:1 10 -11 259
5 .
Image 1
Roman Hrozek
1:3 1:3
0:3
1:3 3 -14 249

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.05.2022 19:00 6. Lukáš Kopačka Club Classic 1:3
20.05.2022 09:41 6. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
16.05.2022 20:00 6. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 2:3
13.05.2022 15:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.04.2022 17:30 6. Zdeněk Bartlík Sprint 1:3
25.04.2022 19:00 6. Jan Bureš Club Classic 3:0
24.04.2022 10:00 6. Roman Studený fit4all centrum 3:1
08.04.2022 17:00 6. Martin Holas Sprint 0:3
21.03.2022 20:00 7. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
16.03.2022 17:00 7. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.03.2022 19:00 7. Filip Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.03.2022 17:00 7. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
24.02.2022 08:08 8. Václav Hadrava 3:S Komentáře
16.02.2022 19:00 8. Tomáš Horáček Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.02.2022 17:00 8. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
10.02.2022 16:00 8. Leoš Křivánek Badminton Líšeň 0:3
25.01.2022 17:00 7. Michaela Krejčí fit4all centrum 3:0
23.01.2022 17:30 7. Marek Dlouhý fit4all centrum 0:3
19.01.2022 19:00 7. Jakub Kominka Sport Centrum Kuklenská 3:1
14.01.2022 16:00 7. Marek Montag fit4all centrum 2:3
19.12.2021 17:00 6. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.12.2021 17:00 6. David Chmelicek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
07.12.2021 01:01 6. Michal Hubáček 3:S Komentáře
06.12.2021 19:00 6. Martin Holas 0:3 Komentáře
30.11.2021 18:00 7. Martin Kroupa Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.11.2021 17:00 7. Václav Hadrava Sprint 1:3
18.11.2021 16:00 7. Kristýna Nováková fit4all centrum 3:0
08.11.2021 20:00 7. Jiří Dočkal Sport Centrum IVANOVICE 1:3
31.10.2021 10:00 7. Marek Dlouhý fit4all centrum 3:0
24.10.2021 18:00 7. Antonín Seidl Sprint 0:3
21.10.2021 18:00 7. Jan Dlugoš Sprint 0:3
18.10.2021 18:30 7. Adam Herout Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
02.10.2021 11:39 6. Milan Slanina 3:S Komentáře
22.09.2021 19:00 6. Zdeněk Sojma Sprint 2:3
20.09.2021 20:00 6. Jiří Dočkal Sprint 2:3
13.09.2021 19:00 6. Patrik Habrda fit4all centrum 0:3
15.06.2020 18:00 7. Petr Neradilek Sprint 2:3
09.06.2020 18:30 7. Martin Holas 2:3 Komentáře
08.06.2020 18:00 7. Martin Mráz fit4all centrum 3:2
03.06.2020 18:30 7. Petr Souček Centrum Viktoria 3:0
21.05.2020 00:10 7. Ondřej Vyvadil S:S
17.05.2020 20:54 7. Martin Jouza 3:S Komentáře
17.05.2020 19:00 7. Jiří Slavíček Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.05.2020 18:00 7. David Schachl Xarena Slatina Badminton Club 0:3
03.03.2020 19:00 8. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.02.2020 18:00 8. Jan Bureš Sprint 3:0
16.02.2020 17:00 8. Radek Veveričík Sprint 3:2
14.02.2020 15:00 8. Jakub Šoltés Sprint 3:0
24.01.2020 15:00 9. Pawel Slawatycki fit4all centrum 3:0
20.01.2020 20:00 9. Michal Drexler Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.01.2020 09:00 9. Tomáš Horáček fit4all centrum 3:0
05.01.2020 19:00 9. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.12.2019 16:00 7. Daniel Walczysko Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
16.12.2019 19:00 7. Braňo Náter Sprint 1:3
13.12.2019 14:00 7. Zdeněk Weinlich Sprint 1:3
08.12.2019 17:00 7. Jiří Slavíček Sprint 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím