Načítám…
Image 1

Radek Příkrý (30 let)

ID: 48277

Brno

  • 48 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 28 / 20 / 0) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

225 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
R.S. R.P. J.V. J.P. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Studený
3:2
3:0
4 30 234 6:2
2 .
Image 1
Radek Příkrý
0 25 225 0:0
3 .
Image 1
Jakub Vacula
0 12 212 0:0
4 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3
0 4 204 2:3
5 .
Image 1
Marek Boška
0:3
0 0 200 0:3

4 . Úroveň B

266 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
B.H. H.H. M.M. R.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:0
3:1
3:0 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
3:2 3:0 3:0 6 25 291 9:5
3 .
Image 1
Marek Masar
1:3
2:3 3:0 2:3 2 12 274 8:9
4 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 0:3 0:3 3:0 2 4 266 3:9
5 .
Image 1
Miroslav Mrajca
0:3 0:3 3:2 0:3 2 0 262 3:11

4 . Úroveň A

291 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
L.K. R.P. D.V. I.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 S:S 3:0 3:1 6 30 296 9:5
2 .
Image 1
Radek Příkrý
1:3 3:1 3:2 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
David Voborský
S:S 1:3 3:0 3:1 4 12 276 7:7
4 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 2:3 0:3
3:2
2 4 266 5:11
5 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 1:3 1:3
2:3
0 0 260 5:12

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

240 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
P.Š. L.K. P.D. M.Š. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 278 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Kopačka
2:3 3:2 3:2 3:2 6 25 271 11:9
3 .
Image 1
Petr Daněk
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 256 10:6
4 .
Image 1
Marek Šmíd
0:3 2:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 2:3 0:3 2:3 0 0 240 4:12

5 . Úroveň B

238 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
R.P. J.K. L.B. T.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Příkrý
3:2 3:2 3:2 3:0 8 30 238 12:6
2 .
Image 1
Jan Krupica
2:3 3:2 2:3 3:0 4 25 229 10:8
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3 2:3 3:2 3:0 4 12 216 10:8
4 .
Image 1
Tomáš Rebro
2:3 3:2 2:3 3:1 4 4 208 10:9
5 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 200 1:12

6 . Úroveň B

231 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
M.D. R.P. J.V. J.G. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Dvořák
3:1
S:S
3:1
3:S
6 30 236 9:5
2 .
Image 1
Radek Příkrý
1:3 3:1 3:0 3:1 6 25 231 10:5
3 .
Image 1
Jiri Vybihal
S:S
1:3 3:0
3:2
4 12 216 7:8
4 .
Image 1
Jiří Gajda
1:3 0:3 0:3
3:S
2 4 206 4:9
5 .
Image 1
Leoš Křivánek
S:3
1:3
2:3
S:3
0 0 200 3:12

5 . Úroveň A

226 bodů
37. místo (35. místo v mužích)
D.V. L.B. V.T. R.P. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Voborský
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 258 12:1
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
1:3 3:0 3:1 3:0 6 25 251 10:4
3 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3 0:3 3:0 3:1 4 12 236 6:7
4 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 1:3 0:3 3:0 2 4 226 4:9
5 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 0:3 1:3 0:3 0 0 220 1:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň B

269 bodů
32. místo (30. místo v mužích)
T.M. R.P. J.P. Z.B. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Majda
2:3
3:1
3:0 3:0 22 14 276 11:4
2 .
Image 1
Radek Příkrý
3:2 0:3 3:1 3:0 18 11 269 9:6
3 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
3:0 0:3 3:1 14 0 254 7:7
4 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
0:3 1:3 3:0 3:2 13 -11 242 7:8
5 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 229 3:12

7 . Úroveň B

244 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
I.M. R.P. T.R. M.N. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ivan Malý
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 261 12:1
2 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 3:1 3:1 3:0 19 5 244 9:5
3 .
Image 1
Tomáš Rebro
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 236 8:6
4 .
Image 1
Martin Novotný
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 216 4:10
5 .
Image 1
Jakub Bartolomej Kosuth
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 207 1:12

6 . Úroveň B

229 bodů
43. místo (40. místo v mužích)
J.P. A.S. R.P. J.M. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 262 12:0
2 .
Image 1
Antonín Seidl
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 248 9:7
3 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 2:3 3:2 2:3 9 0 229 7:11
4 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 218 6:10
5 .
Image 1
Marek Dlouhý
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 213 5:11

Podzimní sezóna 2022

7 . Úroveň B

205 bodů
45. místo (42. místo v mužích)
F.K. R.P. J.G. O.J. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Kamenář
3:0 2:3 3:2
3:1
20 14 214 11:6
2 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 3:1 3:0 3:0 20 5 205 9:4
3 .
Image 1
Jiří Gajda
3:2 1:3 2:3 3:1 14 0 194 9:9
4 .
Image 1
Ondřej Jakubčík
2:3 0:3 3:2 2:3 9 -11 178 7:11
5 .
Image 1
Jan Bureš
1:3
0:3 1:3 3:2 7 -14 173 5:11

7 . Úroveň B

193 bodů
53. místo (49. místo v mužích)
M.K. P.Č. R.P. J.L. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Kroupa
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
Petr Čvanda
2:3 3:1 2:3 3:0 17 5 202 10:7
3 .
Image 1
Radek Příkrý
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 193 7:8
4 .
Image 1
Jan Lošťák
0:3 3:2 2:3
S:3
7 -11 176 5:11
5 .
Image 1
Karel Pavelek
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -14 172 3:9

9 . Úroveň A

198 bodů
62. místo (58. místo v mužích)
R.P. O.H. F.K. P.Š. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Příkrý
3:2
3:1
3:0
3:1
24 14 198 12:4
2 .
Image 1
Ondřej Holoubek
2:3 3:1 3:1 3:1 20 11 191 11:6
3 .
Image 1
Filip Kamenář
1:3
1:3 3:0
3:1
15 0 175 8:7
4 .
Image 1
Petr Šikula
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 157 4:9
5 .
Image 1
Radek Joch
1:3
1:3
1:3
0:3 3 -14 149 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.03.2024 18:00 4. Miroslav Mrajca Sprint 3:0
15.03.2024 15:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.03.2024 15:00 4. Hubert Horák Sprint 0:3
09.03.2024 19:00 4. Marek Masar Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.02.2024 17:00 4. David Voborský Badminton Líšeň 3:1
16.02.2024 16:00 4. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 3:2
09.02.2024 16:00 4. Lukáš Kopačka Sport Centrum Kuklenská 1:3
04.02.2024 10:00 4. Jan Krupica Sport Centrum Kuklenská 3:1
23.01.2024 16:00 4. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.01.2024 15:00 4. Petr Daněk Badminton Líšeň 0:3
13.01.2024 08:00 4. Lukáš Kopačka Sport Centrum Kuklenská 2:3
12.01.2024 15:00 4. Marek Šmíd Sport Centrum Kuklenská 2:3
19.12.2023 17:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:2
17.12.2023 16:00 5. Jan Krupica Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.12.2023 18:00 5. Tomáš Rebro Xarena Slatina Badminton Club 3:2
05.12.2023 16:00 5. Jakub Martauz Badminton Líšeň 3:0
19.11.2023 15:00 6. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:1
18.11.2023 15:00 6. Martin Dvořák Xarena Slatina Badminton Club 1:3
10.11.2023 17:00 6. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.11.2023 19:30 6. Leoš Křivánek Badminton Líšeň 3:1
31.10.2023 21:00 5. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 0:3
30.10.2023 21:00 5. Lukáš Blaha Sprint 1:3
13.10.2023 19:00 5. David Voborský Xarena Slatina Badminton Club 0:3
06.10.2023 20:00 5. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.04.2023 15:00 6. Michal Novotný Badminton Líšeň 3:0
25.04.2023 15:00 6. Tomáš Majda Badminton Líšeň 3:2
19.04.2023 16:00 6. Zdeněk Bartlík Club Classic 3:1
14.04.2023 16:00 6. Jiří Petřek Badminton Líšeň 0:3
22.03.2023 14:00 7. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 0:3
17.03.2023 17:00 7. Tomáš Rebro Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.03.2023 18:00 7. Jakub Bartolomej Kosuth fit4all centrum 3:0
09.03.2023 14:00 7. Martin Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.02.2023 18:00 6. Antonín Seidl Xarena Slatina Badminton Club 2:3
13.02.2023 16:00 6. Jiří Petřek Sprint 0:3
10.02.2023 17:00 6. Marek Dlouhý Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.02.2023 10:00 6. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 3:2
24.01.2023 17:00 7. Jan Bureš Badminton Líšeň 3:0
21.01.2023 15:00 7. Ondřej Jakubčík Badminton Líšeň 3:0
13.01.2023 19:30 7. Filip Kamenář Badminton Líšeň 0:3
06.01.2023 17:00 7. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.12.2022 18:00 7. Martin Kroupa Sport Centrum IVANOVICE 0:3
13.12.2022 14:00 7. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.12.2022 20:00 7. Jan Lošťák Xarena Slatina Badminton Club 3:2
06.12.2022 14:00 7. Karel Pavelek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.11.2022 15:00 9. Ondřej Holoubek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
13.11.2022 09:00 9. Petr Šikula Sport Centrum Kuklenská 3:0
09.11.2022 15:30 9. Radek Joch Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
04.11.2022 19:00 9. Filip Kamenář Badminton Líšeň 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody