Načítám…
Lenka Šašková

Lenka Šašková (39 let)

ID: 36804

Praha

RN Development - všechno

Facebook profil

  • 51 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Squash Ohradní
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 27 / 23 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

16 . Úroveň A

74 bodů
167. místo (10. místo v ženách)
P.V. M.B. L.Š. J.T. M.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Veselý
2:3 3:2 3:1 3:S 19 14 93
2 .
Image 1
Martin Boháč
3:2
3:1
3:0
S:S
16 11 87
3 .
Image 1
Lenka Šašková
2:3
1:3
3:2 3:S 14 0 74
4 .
Image 1
Jakub Takáč
1:3 0:3 2:3 S:S 1 -11 50
5 .
Image 1
Michael Ubry
S:3
S:S
S:3 S:S -4 -14 42

15 . Úroveň A

53 bodů
162. místo (9. místo v ženách)
T.K. Z.K. D.V. L.Š. R.J. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
2:3
3:0
3:0
3:0
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Zdeněk Kučera
3:2 3:2 3:2 3:1
3:S
22 11 73
3 .
Image 1
Dalibor Válek
0:3
2:3 3:0 3:2
3:S
17 0 57
4 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3 2:3 0:3
3:0
3:S
13 0 53
5 .
Image 1
Romana Janečková
0:3
1:3 2:3
0:3
3:2
7 -3 44
6 .
Image 1
Karolína Nejedlá
S:3
S:3
S:3
S:3
2:3
2 -14 28

15 . Úroveň A

45 bodů
164. místo (11. místo v ženách)
L.M. R.H. P.Š. L.Š. M.R. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Márovec
3:0 3:0
3:0
3:S
3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Richard Hrúza
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Petr Šíp
0:3 0:3 3:2
3:S
3:S 14 0 54
4 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3
0:3 2:3 S:S 3:S 5 0 45
5 .
Image 1
Michal Rytíř
S:3
S:3
S:3
S:S 3:S 3 -3 40
6 .
Image 1
Martina Pokorná
0:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

16 . Úroveň A

55 bodů
167. místo (10. místo v ženách)
P.Š. J.T. L.Š. K.N. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šíp
S:S 3:1 3:0 3:0 18 14 72
2 .
Image 1
Jakub Takáč
S:S 3:1 3:2 3:0 16 11 67
3 .
Image 1
Lenka Šašková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 55
4 .
Image 1
Karolína Nejedlá
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -11 36
5 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 29

Jarní sezóna 2020

19 . Úroveň B

71 bodů
210. místo (15. místo v ženách)
J.Š. L.Š. N.K. E.O. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šulc
3:1
2:3
3:1 3:S 20 14 74
2 .
Image 1
Lenka Šašková
1:3 3:0 3:1 3:S 20 11 71
3 .
Image 1
Natalia Kobylkina
3:2
0:3
3:0
3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Eliška Opatrná
1:3 1:3
0:3
3:S 8 -3 45
5 .
Image 1
Lucie Remeňová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

20 . Úroveň A

41 bodů
222. místo (20. místo v ženách)
J.T. F.K. L.Š. B.P. M.P. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Takáč
3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Filip Kratochvíl
0:3
3:1 3:0 3:0 3:S 22 11 53
3 .
Image 1
Lenka Šašková
3:2
1:3 3:1 3:0 3:S 21 0 41
4 .
Image 1
Barbora Pitelová
0:3 0:3 1:3 3:0 3:S 12 0 32
5 .
Image 1
Martina Pokorná
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 5 -11 14
6 .
Image 1
Tomáš Soukup
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

21 . Úroveň A

55 bodů
233. místo (26. místo v ženách)
J.V. N.K. L.Š. J.T. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jitka Vochozková
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Natalia Kobylkina
0:3
3:2
3:S
3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3
2:3
3:S
3:0 15 0 55
4 .
Image 1
Jakub Takáč
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 27
5 .
Image 1
Martina Pokorná
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2019

21 . Úroveň A

69 bodů
228. místo (25. místo v ženách)
P.Š. L.Š. J.T. J.Š. J.O. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šíp
3:0 3:1
3:1
3:S 3:S 26 14 80
2 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3 3:2 3:2 3:S 3:S 18 11 69
3 .
Image 1
Jakub Takáč
1:3 2:3
3:S
3:S 3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Jan Škarda
1:3
2:3
S:3
3:S 3:S 13 0 53
5 .
Image 1
Jiří Ondra
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
6 .
Image 1
Tomáš Soukup
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 24

20 . Úroveň A

53 bodů
219. místo (24. místo v ženách)
T.K. H.L. L.Š. J.T. J.Š. B.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Hoang Le
3:0
3:0
S:3
3:0
S:3
18 11 69
3 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3 0:3 3:S
3:0
2:3
13 0 53
4 .
Image 1
Jakub Takáč
0:3
3:S
S:3 S:3 3:0 11 0 51
5 .
Image 1
Jan Škarda
0:3 0:3
0:3
3:S 3:1 10 -11 39
6 .
Image 1
Barbora Pitelová
0:3
3:S
3:2
0:3 1:3 10 -14 36

21 . Úroveň A

46 bodů
219. místo (23. místo v ženách)
J.T. L.Š. G.C. P.Š. P.K. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Takáč
3:0
3:2
S:S
3:S 3:S 18 14 52
2 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3
3:0
1:3 3:2 3:S 15 11 46
3 .
Image 1
Gunes Coban
2:3
0:3
S:S
3:S 3:S 10 0 30
4 .
Image 1
Petr Šíp
S:S
3:1
S:S
S:S S:S -2 0 18
5 .
Image 1
Přemysl Kytičkovej
S:3 2:3 S:3 S:S S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
David Kalčík
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3

20 . Úroveň A

34 bodů
219. místo (24. místo v ženách)
M.J. T.K. L.Š. G.C. J.T. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Jinda
3:1
3:2
3:0
3:2
3:S 24 14 58
2 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
1:3
3:0
3:0
3:1 3:S 23 11 54
3 .
Image 1
Lenka Šašková
2:3
0:3
3:0
1:3
3:S 14 0 34
4 .
Image 1
Gunes Coban
0:3
0:3
0:3
3:S 3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Jakub Takáč
2:3
1:3
3:1
S:3 S:S 6 -11 15
6 .
Image 1
David Kalčík
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 16. Michael Ubry 3:S
29.09.2020 16:00 16. Jakub Takáč Squash Ohradní 3:2
23.09.2020 07:30 16. Martin Boháč Squash Ohradní 1:3 Komentáře
11.09.2020 16:00 16. Petr Veselý Squash Ohradní 2:3
04.09.2020 17:30 15. Romana Janečková 3:0 Komentáře
04.09.2020 17:00 15. Dalibor Válek 0:3
27.08.2020 07:00 15. Tomáš Kleskeň Squash Ohradní 0:3
26.08.2020 07:30 15. Zdeněk Kučera Squash Ohradní 2:3
24.08.2020 11:10 15. Karolína Nejedlá 3:S Komentáře
10.08.2020 00:10 15. Michal Rytíř S:S
10.08.2020 00:10 15. Martina Pokorná 3:S
06.08.2020 16:30 15. Petr Šíp Sportcentrum Step 2:3
23.07.2020 18:00 15. Richard Hrúza Squashcentrum Strahov 0:3
16.07.2020 16:00 15. Lukáš Márovec Squash Ohradní 0:3 Komentáře
25.06.2020 19:00 16. Petr Šíp HIT Fitness Flora 1:3
25.06.2020 19:00 16. Martin Hanuš HIT Fitness Flora 3:1
24.06.2020 17:00 16. Jakub Takáč SB Centrum 1:3
22.06.2020 16:30 16. Karolína Nejedlá Squash Ohradní 3:0
16.06.2020 00:10 19. Lucie Remeňová 3:S
04.06.2020 17:00 19. Eliška Opatrná FitClub Kozák 3:1
28.05.2020 17:30 19. Natalia Kobylkina Squash Ohradní 3:0
28.05.2020 17:00 19. Jan Šulc FitClub Kozák 1:3
21.05.2020 00:10 20. Tomáš Soukup 3:S
14.05.2020 18:00 20. Filip Kratochvíl Squash Ohradní 1:3
27.04.2020 19:00 20. Jakub Takáč Squash Ohradní 3:2 Komentáře
24.03.2020 17:00 20. Barbora Pitelová Squash Ohradní 3:1
24.03.2020 17:00 20. Martina Pokorná Squash Ohradní 3:0
29.02.2020 11:30 21. Jakub Takáč 3:S Komentáře
20.02.2020 17:00 21. Natalia Kobylkina Squash Haštal 2:3 Komentáře
18.02.2020 17:00 21. Martina Pokorná HIT Fitness Flora 3:0
13.02.2020 17:00 21. Jitka Vochozková HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
03.02.2020 00:10 21. Tomáš Soukup 3:S
03.02.2020 00:10 21. Jiří Ondra 3:S
17.01.2020 16:30 21. Petr Šíp Sportcentrum Step 0:3
12.01.2020 18:00 21. Jakub Takáč Squash Ohradní 3:2
07.01.2020 17:00 21. Jan Škarda Squash Haštal 3:2
02.01.2020 00:10 20. Jakub Takáč 3:S
16.12.2019 17:00 20. Barbora Pitelová Squash Haštal 2:3 Komentáře
06.12.2019 17:00 20. Hoang Le Squash Haštal 0:3
06.12.2019 17:00 20. Jan Škarda Squash Haštal 3:0 Komentáře
06.12.2019 17:00 20. Tomáš Kleskeň Squash Haštal 0:3
02.12.2019 00:10 21. David Kalčík 3:S
25.11.2019 17:00 21. Přemysl Kytičkovej HIT Fitness Flora 3:2
14.11.2019 19:00 21. Jakub Takáč Squash Haštal 0:3
12.11.2019 17:00 21. Gunes Coban Squash Haštal 3:0 Komentáře
09.11.2019 08:00 21. Petr Šíp Squashcentrum Strahov 1:3
01.11.2019 08:15 20. David Kalčík 3:S
31.10.2019 18:00 20. Jakub Takáč Squash Haštal 1:3 Komentáře
30.10.2019 18:00 20. Tomáš Kleskeň FitClub Kozák 0:3 Komentáře
24.10.2019 17:00 20. Gunes Coban Squash Haštal 3:0 Komentáře
17.10.2019 17:00 20. Martin Jinda Squash Haštal 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím