Načítám…

Robert Schonfeld (27 let)

ID: 49340

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Squash (145/161)

  • 42 zápasů

    od roku 2023
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 181 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 24 / 11 / 6) 0 turnajů
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

15 . Úroveň A

76 bodů
145. místo (140. místo v mužích)
R.S. P.M. A.K. Z.B. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:2 3:1 3:s 6 30 76 9:3
2 .
Image 1
Pavel Miler
3:s 2 25 67 3:0
3 .
Image 1
Adam Kollár
2:3 3:0 2 12 54 5:3
4 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
1:3 3:s 2 4 46 4:3
5 .
Image 1
Klara Paulocakova
s:3 s:3 0:3 s:3 0 0 40 0:12

16 . Úroveň A

58 bodů
169. místo (164. místo v mužích)
F.H. D.K. R.S. V.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Himmer
3:1 2:3 3:0 3:1 6 30 76 11:5
2 .
Image 1
Dušan Kollár
1:3 3:1 3:1 3:1 6 25 71 10:6
3 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:2 1:3 3:1 3:1 6 12 58 10:7
4 .
Image 1
Vojtěch Straškraba
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 46 5:9
5 .
Image 1
Magdalena Škodová
1:3 1:3 1:3 0:3 0 0 40 3:12

18 . Úroveň A

58 bodů
173. místo (169. místo v mužích)
R.S. M.Š. Z.B. M.T. J.Z. K.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:1 3:1 3:0 3:0 3:S 8 30 58 15:2
2 .
Image 1
Magdalena Škodová
1:3 3:2 3:0 3:0 3:S 6 25 51 13:5
3 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
1:3 2:3 3:0 3:0 3:S 5 12 37 12:6
4 .
Image 1
Monika Tůmová
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 3 12 35 6:9
5 .
Image 1
Jan Zhanel
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 2 4 26 3:12
6 .
Image 1
Keith Crawford
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 20 0:15

Podzimní sezóna 2023

16 . Úroveň A

46 bodů
171. místo (166. místo v mužích)
M.J. P.M. S.H. R.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marián Janoš
3:0 3:1 3:0 3:0 8 30 78 12:1
2 .
Image 1
Pavel Miler
0:3
3:1
3:2 3:1 6 25 71 9:7
3 .
Image 1
Sebastian Himmer
1:3
1:3
3:1 3:1 4 12 56 8:8
4 .
Image 1
Robert Schonfeld
0:3 2:3 1:3 3:2 2 4 46 6:11
5 .
Image 1
Magdalena Škodová
0:3 1:3 1:3 2:3 0 0 40 4:12

15 . Úroveň A

46 bodů
156. místo (152. místo v mužích)
M.M. K.P. S.H. R.S. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Mach
3:1
3:1
3:0
3:0
8 30 78 12:2
2 .
Image 1
Klara Paulocakova
1:3
3:0 3:0
S:S
4 25 69 7:6
3 .
Image 1
Sebastian Himmer
1:3
0:3 3:1 3:1 4 12 56 7:8
4 .
Image 1
Robert Schonfeld
0:3
0:3 1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
0:3
S:S
1:3 0:3 0 0 40 1:12

16 . Úroveň A

58 bodů
160. místo (156. místo v mužích)
R.S. Z.B. M.T. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:1 3:0 3:S 8 30 58 9:1
2 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
1:3 3:0
3:S
5 25 50 7:3
3 .
Image 1
Monika Tůmová
0:3 0:3
3:S
3 12 35 3:6
4 .
Image 1
Miloslav Hromádko
S:3
S:3
S:3
0 4 24 0:9

17 . Úroveň A

50 bodů
160. místo (152. místo v mužích)
M.K. R.S. Z.B. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kubina
3:0 3:0
3:S
8 30 58 9:0
2 .
Image 1
Robert Schonfeld
0:3 3:1 3:0 5 25 50 6:4
3 .
Image 1
Zdeňka Bouberlová
0:3 1:3 3:0 3 12 35 4:6
4 .
Image 1
Monika Tůmová
S:3
0:3 0:3 0 4 24 0:9

Letní sezóna 2023

13 . Úroveň A

20 bodů
121. místo (115. místo v mužích)
D.K. K.T. A.J. T.S. M.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Kos
S:3
3:S 3:S 3:S 3:S 19 14 73 12:3
2 .
Image 1
Konstantin Tsutskov
3:S
S:S S:S S:S S:S -2 11 49 3:0
3 .
Image 1
Albert Ječmík
S:3 S:S S:S S:S S:S -6 0 34 0:3
4 .
Image 1
Tomas Soukup
S:3 S:S S:S S:S S:S -6 0 34 0:3
5 .
Image 1
Michael Holyansky
S:3 S:S S:S S:S S:S -6 -11 23 0:3
6 .
Image 1
Robert Schonfeld
S:3 S:S S:S S:S S:S -6 -14 20 0:3

15 . Úroveň A

58 bodů
136. místo (127. místo v mužích)
R.S. V.J. M.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Robert Schonfeld
3:2 3:S 3:0 24 14 58 9:2
2 .
Image 1
Vojta Janků
2:3 S:S 3:0 9 11 40 5:3
3 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3 S:S 3:0 7 0 27 3:3
4 .
Image 1
Tereza Bouberlová
0:3 0:3 0:3 0 -11 9 0:9

Jarní sezóna 2023

16 . Úroveň A

29 bodů
166. místo (158. místo v mužích)
G.S. P.M. R.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Georg Seidl
S:S
3:S
3:S 13 14 47 6:0
2 .
Image 1
Pavel Miler
S:S 3:1 3:S 13 11 44 6:1
3 .
Image 1
Robert Schonfeld
S:3
1:3 3:S 9 0 29 4:6
4 .
Image 1
Milan Šťastný
S:3 S:3 S:3 0 -11 9 0:9

18 . Úroveň A

35 bodů
177. místo (165. místo v mužích)
T.H. G.S. R.S. D.H. K.R. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Havlík
3:0 3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 60 15:0
2 .
Image 1
Georg Seidl
0:3 3:1 3:S 3:S 3:S 19 11 50 12:4
3 .
Image 1
Robert Schonfeld
0:3 1:3 3:S 3:S 3:S 15 0 35 10:6
4 .
Image 1
Denisa Halmanová
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 0 17 0:9
5 .
Image 1
Kateřina Růžková
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -11 6 0:9
6 .
Image 1
Michaela Hajná
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -3 -14 3 0:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.04.2024 17:00 15. Adam Kollár Squash Haštal 3:2
09.04.2024 07:00 15. Zdeňka Bouberlová Squash Haštal 3:1
28.03.2024 17:00 16. Dušan Kollár Squash Haštal 1:3
21.03.2024 18:00 16. Vojtěch Straškraba Squash Haštal 3:1
14.03.2024 10:00 16. Filip Himmer Squash Haštal 3:2
05.03.2024 17:00 16. Magdalena Škodová Sportovní klub Budějovická 3:1
01.03.2024 00:10 18. Keith Crawford 3:S
20.02.2024 19:00 18. Magdalena Škodová Sportovní klub Budějovická 3:1
08.02.2024 18:00 18. Monika Tůmová Sportovní klub Budějovická 3:0
06.02.2024 17:00 18. Jan Zhanel Sportovní klub Budějovická 3:0
03.02.2024 10:00 18. Zdeňka Bouberlová Squash Haštal 3:1
29.01.2024 17:00 16. Marián Janoš Squash Haštal 0:3
24.01.2024 18:00 16. Sebastian Himmer Squash Haštal 1:3
08.01.2024 18:59 16. Magdalena Škodová 3:2
06.01.2024 13:00 16. Pavel Miler Squash Haštal 2:3
11.12.2023 20:00 15. Sebastian Himmer Squash Haštal 1:3
11.12.2023 10:00 15. Klara Paulocakova Hamr Záběhlice 0:3
06.12.2023 11:00 15. Zdeňka Bouberlová Squash Haštal 3:0
02.12.2023 09:00 15. Martin Mach Sportovní klub Budějovická 0:3 Komentáře
01.12.2023 00:10 16. Miloslav Hromádko 3:S
09.11.2023 13:00 16. Zdeňka Bouberlová ARBES - squash a fitness centrum 3:1
05.11.2023 10:00 16. Monika Tůmová Sportovní klub Budějovická 3:0
29.10.2023 13:00 17. Zdeňka Bouberlová Sportovní klub Budějovická 3:1
11.10.2023 17:00 17. Monika Tůmová Sportovní klub Budějovická 3:0
05.10.2023 12:00 17. Michal Kubina Squash Haštal 0:3
01.08.2023 00:10 13. Albert Ječmík S:S
01.08.2023 00:10 13. David Kos S:3
01.08.2023 00:10 13. Tomas Soukup S:S
01.08.2023 00:10 13. Konstantin Tsutskov S:S
01.08.2023 00:10 13. Michael Holyansky S:S
03.07.2023 00:10 15. Milan Šťastný 3:S
22.06.2023 08:00 15. Vojta Janků Squash Holešovice 3:2
18.06.2023 11:00 15. Tereza Bouberlová Hamr Záběhlice 3:0
01.06.2023 00:10 16. Milan Šťastný 3:S
21.05.2023 12:49 16. Georg Seidl S:3 Komentáře
06.05.2023 12:00 16. Pavel Miler Squash Haštal 1:3
02.05.2023 00:10 18. Denisa Halmanová 3:S
02.05.2023 00:10 18. Kateřina Růžková 3:S
02.05.2023 00:10 18. Michaela Hajná 3:S
13.04.2023 09:00 18. Tomáš Havlík Squash Holešovice 0:3
11.04.2023 09:00 18. Georg Seidl Hector Sport Centrum Malešice 1:3

Platební metody

Platební metody