Načítám…
Altynay Zhakupova

Altynay Zhakupova (30 let)

ID: 33003

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 137 /253
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 10 / 29 / 7) 0 turnajů
  • 26%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

14 . Úroveň A

47 bodů
125. místo (8. místo v ženách)
P.H. A.Z. P.G. P.V. J.J. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Herein
3:0 3:1 3:0 3:0 22 14 56
2 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 3:0 3:0 3:s 16 11 47
3 .
Image 1
Pavel Greis
0:3 3:2 3:s 9 0 29
4 .
Image 1
Petr Veselý
1:3 3:s 6 0 26
5 .
Image 1
Jana Jindrová
0:3 0:3 2:3 3:s 6 -11 15
6 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 6

13 . Úroveň A

33 bodů
104. místo (5. místo v ženách)
J.P. Z.K. P.K. A.Z. P.M. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Porod
3:0 3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Zdeněk Kučera
0:3
3:S
3:2 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3
S:3
3:0
3:1
3:0
16 0 36
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 2:3
0:3
3:0 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3
1:3
0:3 3:0 6 -11 15
6 .
Image 1
Pavel Greis
0:3 0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6

11 . Úroveň A

33 bodů
96. místo (6. místo v ženách)
M.Z. J.M. P.K. A.Z. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zaplo
3:1
3:0
3:S
3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Jan Miřátský
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Peter Kopačka
0:3
1:3 S:3 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
S:3
0:3 3:S S:S 4 -11 33
5 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 24

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň A

51 bodů
165. místo (14. místo v ženách)
M.B. A.Z. P.Š. H.K. P.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Boháč
3:1
2:3
3:2
3:S
S:S
14 14 68
2 .
Image 1
Altynay Zhakupova
1:3
3:1 S:S S:S
S:S
0 11 51
3 .
Image 1
Petr Šíp
3:2 1:3 S:S S:S
S:S
-1 0 39
4 .
Image 1
Honza Kubeš
2:3
S:S S:S S:S
S:S
-6 0 34
5 .
Image 1
Pavel Skuhrovec
S:3
S:S S:S S:S
S:S
-8 -11 21
6 .
Image 1
Milan Jäger
S:S
S:S
S:S
S:S
S:S
-10 -14 16

15 . Úroveň A

41 bodů
164. místo (18. místo v ženách)
R.H. M.V. T.K. A.Z. J.Š. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Hrúza
3:2 3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Michaela Veselá
2:3 S:S
3:0
3:0 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Tomáš Kleskeň
0:3 S:S 1:3
2:3
3:0 7 0 47
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3
0:3
3:1 S:S S:S 1 0 41
5 .
Image 1
Jan Šindelář
0:3
0:3
3:2
S:S S:S 0 -3 37
6 .
Image 1
Jakub Takáč
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

15 . Úroveň B

69 bodů
153. místo (15. místo v ženách)
P.Š. A.Z. P.Š. J.Š. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavla Šulcová
3:1
3:1
3:0
3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Altynay Zhakupova
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 69
3 .
Image 1
Petr Šíp
1:3
1:3 3:1 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Jan Šindelář
0:3
2:3 1:3 3:1 9 -3 46
5 .
Image 1
Petr Veselý
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 29

15 . Úroveň A

46 bodů
177. místo (18. místo v ženách)
A.F. V.O. P.S. D.P. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Andy Fierla
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 100
2 .
Image 1
Veronika Ochmanová
1:3
1:3
3:S
3:0
15 11 86
3 .
Image 1
Pavel Skuhrovec
0:3
3:1
S:S
3:0 11 0 71
4 .
Image 1
Denisa Petružálková
S:3
S:3
S:S
3:0 5 -11 54
5 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 46

Jarní sezóna 2019

16 . Úroveň B

108 bodů
207. místo (16. místo v ženách)
J.V. V.R. K.N. M.H. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jáchym Vohryzek
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 158
2 .
Image 1
Vladislav Rylich
2:3
3:1 3:0 3:2 20 11 151
3 .
Image 1
Katerina Nikodymova
2:3
1:3
3:1
3:0
16 0 136
4 .
Image 1
Miloš Hanuš
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3
2:3
0:3
0:3 2 -14 108

15 . Úroveň A

167 bodů
192. místo (12. místo v ženách)
J.N. S.K. M.Z. M.D. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Neuman
3:2
3:0
3:1 3:0 25 14 219
2 .
Image 1
Sebastian Kuršel
2:3
3:0
3:1
3:0 22 11 213
3 .
Image 1
Martin Zmrhal
0:3
0:3
3:0
3:1
13 0 193
4 .
Image 1
Marek Dlask
1:3
1:3
0:3
3:0 9 -11 178
5 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 167

13 . Úroveň A

166 bodů
162. místo (8. místo v ženách)
L.O. R.C. J.Z. F.K. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubomir Orolin
3:1 3:S 3:0 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Robin Capek
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 213
3 .
Image 1
Jaroslav Zbořil
S:3 0:3 3:0 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Filip Krutil
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 176
5 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 166

11 . Úroveň C

227 bodů
134. místo (6. místo v ženách)
J.K. D.P. H.V. J.J. A.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Klesnil
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 281
2 .
Image 1
David Petrbok
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 271
3 .
Image 1
Honza Vlk
1:3 0:3 3:2 3:0 13 0 253
4 .
Image 1
Jakub Jarolím
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 238
5 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 227

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2021 19:00 14. Jana Jindrová Sportcentrum Step 3:0
09.09.2021 19:00 14. Pavel Greis Sportcentrum Step 3:0
07.09.2021 18:00 14. Pavel Herein Squash Haštal 0:3
27.08.2021 08:30 13. Peter Kopačka 0:3 Komentáře
26.08.2021 19:00 13. Zdeněk Kučera Squash Haštal 2:3
18.08.2021 19:00 13. Pavel Miler Squash Haštal 3:0
15.08.2021 10:00 13. Pavel Greis Sportcentrum Step 3:0
13.08.2021 19:00 13. Jakub Porod Squash Haštal 0:3
02.08.2021 00:10 11. Peter Kopačka 3:S
02.08.2021 00:10 11. Lenka Šašková S:S
19.07.2021 13:21 11. Martin Zaplo S:3 Komentáře
06.07.2021 18:00 11. Jan Miřátský Squashcentrum Strahov 0:3
01.10.2019 00:10 16. Pavel Skuhrovec S:S
01.10.2019 00:10 16. Honza Kubeš S:S
29.09.2019 15:46 16. Milan Jäger S:S Komentáře
25.09.2019 19:00 16. Martin Boháč Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
10.09.2019 17:30 16. Petr Šíp Sportcentrum Step 3:1
02.09.2019 00:10 15. Jan Šindelář S:S
02.09.2019 00:10 15. Jakub Takáč S:S
20.08.2019 18:00 15. Richard Hrúza 0:3
14.08.2019 20:00 15. Tomáš Kleskeň Squash Haštal 3:1
10.08.2019 18:00 15. Michaela Veselá Squash Haštal 0:3 Komentáře
30.07.2019 18:00 15. Jan Šindelář 3:2
23.07.2019 18:00 15. Pavla Šulcová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
11.07.2019 19:00 15. Petr Šíp Sportcentrum Step 3:1
09.07.2019 18:00 15. Petr Veselý 3:1
26.06.2019 19:00 15. Veronika Ochmanová Squash Haštal 0:3 Komentáře
20.06.2019 19:00 15. Pavel Skuhrovec Sportcentrum Step 0:3
18.06.2019 18:00 15. Andy Fierla HIT Fitness Flora 0:3 Komentáře
12.06.2019 18:30 15. Denisa Petružálková Sportcentrum Step 0:3
26.05.2019 11:00 16. Vladislav Rylich 2:3
15.05.2019 18:30 16. Miloš Hanuš Sportcentrum Step 0:3
14.05.2019 19:00 16. Jáchym Vohryzek 0:3 Komentáře
12.05.2019 16:00 16. Katerina Nikodymova 0:3 Komentáře
25.04.2019 17:00 15. Marek Dlask Sportcentrum Step 0:3
17.04.2019 20:00 15. Martin Zmrhal 1:3 Komentáře
13.04.2019 18:00 15. Jan Neuman Squash Haštal 0:3
07.04.2019 09:00 15. Sebastian Kuršel Squash Haštal 0:3
31.03.2019 17:00 13. Robin Capek Hamr Záběhlice 0:3
26.03.2019 21:00 13. Jaroslav Zbořil Squash Haštal 0:3
19.03.2019 19:00 13. Filip Krutil 0:3
16.03.2019 17:00 13. Lubomir Orolin Squash Haštal 0:3
26.02.2019 19:00 11. David Petrbok 1:3
20.02.2019 18:00 11. Jakub Jarolím Squash Haštal 0:3
16.02.2019 16:00 11. Jan Klesnil HIT Fitness Flora 0:3
07.02.2019 20:00 11. Honza Vlk 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím