Načítám…
Peter Kopačka

Peter Kopačka (32 let)

ID: 37963

Praha

Praha - Na zahrádce

Fandí:Masožravcům

  • 32 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 126 /253
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 12 / 3 / 17) 1 turnaj
  • 80%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

13 . Úroveň A

36 bodů
102. místo (98. místo v mužích)
J.P. Z.K. P.K. A.Z. P.M. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Porod
3:0 3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Zdeněk Kučera
0:3
3:S
3:2 3:0 3:0 20 11 51
3 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3
S:3
3:0
3:1
3:0
16 0 36
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
0:3 2:3
0:3
3:0 3:0 13 0 33
5 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3
1:3
0:3 3:0 6 -11 15
6 .
Image 1
Pavel Greis
0:3 0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6

11 . Úroveň A

48 bodů
94. místo (90. místo v mužích)
M.Z. J.M. P.K. A.Z. L.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zaplo
3:1
3:0
3:S
3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Jan Miřátský
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Peter Kopačka
0:3
1:3 S:3 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Altynay Zhakupova
S:3
0:3 3:S S:S 4 -11 33
5 .
Image 1
Lenka Šašková
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 24

12 . Úroveň A

57 bodů
91. místo (86. místo v mužích)
P.K. L.Š. Z.K. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Kopačka
3:2 3:1 3:1 23 14 57
2 .
Image 1
Lenka Šašková
2:3 3:2 3:0 19 11 50
3 .
Image 1
Zdeněk Kučera
1:3 2:3 3:2 11 0 31
4 .
Image 1
Pavel Miler
1:3 0:3 2:3 4 -11 13

Letní sezóna 2020

17 . Úroveň A

54 bodů
171. místo (161. místo v mužích)
R.J. M.H. P.K. P.M. I.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Janečková
3:0 3:S 3:1 3:S 25 14 79
2 .
Image 1
Martin Hanuš
0:3 3:S 1:3 3:0 14 11 65
3 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3 S:3 3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Pavel Miler
1:3 3:1 0:3
3:0
14 -11 43
5 .
Image 1
Irena Štiková
S:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

20 . Úroveň A

45 bodů
236. místo (209. místo v mužích)
H.L. J.K. J.V. P.K. L.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hoang Le
3:0 3:S 3:S 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Jan Kovalčík
0:3 3:2
3:S
3:S
17 11 88
3 .
Image 1
Jitka Vochozková
S:3 2:3 S:S S:S -2 0 58
4 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 45
5 .
Image 1
Lucie Remeňová
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 42

18 . Úroveň B

66 bodů
216. místo (194. místo v mužích)
P.K. A.K. H.D. N.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Křivánek
3:2 3:0 3:0 3:S 25 14 119
2 .
Image 1
Amy Košinová
2:3 S:S
3:2
3:S 11 11 102
3 .
Image 1
Hana Dvořáková
0:3 S:S 3:0 3:S 11 0 91
4 .
Image 1
Natalia Kobylkina
0:3
2:3
0:3 3:S 8 -3 85
5 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

17 . Úroveň B

86 bodů
209. místo (189. místo v mužích)
D.V. M.H. F.L. F.K. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Válek
3:0 2:3
3:2
3:S 20 14 134
2 .
Image 1
Miloš Hanuš
0:3 3:1 3:0 3:S 19 11 130
3 .
Image 1
Florin Luca
3:2 1:3 3:0 3:S 19 0 119
4 .
Image 1
Filip Kratochvíl
2:3
0:3 0:3 3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Peter Kopačka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

17 . Úroveň A

99 bodů
192. místo (179. místo v mužích)
M.S. P.Š. P.K. J.P. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marián Siegfried
3:0
1:3
3:0
3:0
22 14 116
2 .
Image 1
Pavla Šulcová
0:3 3:1 3:0
3:0
20 11 111
3 .
Image 1
Peter Kopačka
3:1
1:3 3:1 3:S 19 0 99
4 .
Image 1
Jiří Pešek
0:3 0:3 1:3
3:0
8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Ondra
0:3
0:3
S:3
0:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2021 00:10 13. Jakub Porod S:3
29.08.2021 18:00 13. Pavel Miler Hamr Záběhlice 3:1 Komentáře
29.08.2021 09:00 13. Pavel Greis Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
29.08.2021 07:10 13. Zdeněk Kučera S:3 Komentáře
27.08.2021 08:30 13. Altynay Zhakupova 3:0 Komentáře
02.08.2021 00:10 11. Altynay Zhakupova S:3
31.07.2021 19:00 11. Martin Zaplo Sport Centrum Evropská 0:3 Komentáře
30.07.2021 07:00 11. Lenka Šašková Hamr Záběhlice 3:0
26.07.2021 20:00 11. Jan Miřátský Squashcentrum Strahov 1:3
28.06.2021 17:30 12. Zdeněk Kučera Hamr Záběhlice 3:1
23.06.2021 07:00 12. Lenka Šašková Squash Ohradní 3:2
16.06.2021 20:00 12. Pavel Miler FitClub Kozák 3:1
05.10.2020 00:10 17. Romana Janečková S:3
05.10.2020 00:10 17. Martin Hanuš S:3
19.09.2020 10:00 17. Irena Štiková FitClub Kozák 3:0
18.09.2020 19:00 17. Pavel Miler HIT Fitness Flora 3:0
03.02.2020 00:10 20. Jitka Vochozková S:S
03.02.2020 00:10 20. Lucie Remeňová S:S
03.02.2020 00:10 20. Hoang Le S:3
21.01.2020 10:22 20. Jan Kovalčík S:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 18. Petr Křivánek S:3
02.01.2020 00:10 18. Hana Dvořáková S:3
02.01.2020 00:10 18. Natalia Kobylkina S:3
02.01.2020 00:10 18. Amy Košinová S:3
02.12.2019 00:10 17. Filip Kratochvíl S:3
02.12.2019 00:10 17. Dalibor Válek S:3
02.12.2019 00:10 17. Miloš Hanuš S:3
02.12.2019 00:10 17. Florin Luca S:3
01.11.2019 08:15 17. Jiří Ondra 3:S
31.10.2019 07:00 17. Pavla Šulcová HIT Fitness Flora 1:3
29.10.2019 22:00 17. Jiří Pešek HIT Fitness Flora 3:1
16.10.2019 21:00 17. Marián Siegfried Squash Haštal 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím