Robert Kalvoda

Robert Kalvoda (48 let)

ID: 24139

Brno

  • 89 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 24 / 4 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

144 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
p.b. R.K. M.B. J.J. J.K. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
pavel boháček
6:3 6:1 6:2
6:4
7:6 60 0 150
2 .
Image 1
Robert Kalvoda
3:6 6:2
6:4
6:0 6:1 54 0 144
3 .
Image 1
Martin Breicetl
1:6 2:6 6:2
6:S
6:S 40 0 130
4 .
Image 1
Jiří Jezdinský
2:6
4:6
2:6
6:0
6:S 33 0 123
5 .
Image 1
Jiri Krcek
4:6
0:6
S:6
0:6
6:S 15 0 105
6 .
Image 1
Aneta Bubeníčková
6:7 1:6 S:6 S:6 S:6 6 0 96

1 . Úroveň A

169 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
R.K. M.B. p.b. A.B. P.M. O.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kalvoda
6:0 6:4 6:4
6:1
6:0 64 0 169
2 .
Image 1
Martin Breicetl
0:6 6:4 6:3
6:2
7:5 46 0 151
3 .
Image 1
pavel boháček
4:6 4:6 6:1
7:5
6:0 44 0 149
4 .
Image 1
Aneta Bubeníčková
4:6 3:6 1:6
7:6
6:2 29 0 134
5 .
Image 1
Pavel Marek
1:6
2:6
5:7
6:7
6:1
26 0 131
6 .
Image 1
Ondřej Švehla
0:6 5:7 0:6 2:6
1:6
7 0 112

Jarní sezóna 2016

1 . Úroveň A

159 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
R.K. J.O. J.K. L.C. I.M. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kalvoda
1:6 6:4 6:1 6:1 6:0 54 0 159
2 .
Image 1
Jiří Opletal
6:1 6:4 6:0 6:0 S:S 49 0 154
3 .
Image 1
Jaroslav Kadur
4:6 4:6 6:2 6:2 6:0 46 0 151
4 .
Image 1
Levon Chačaturian
1:6 0:6 2:6 6:4 6:2 27 0 132
5 .
Image 1
Ivo Matoušek
1:6 0:6 2:6 4:6 6:0 20 0 125
6 .
Image 1
Miroslav Flaška
0:6 S:S 0:6 2:6 0:6 -2 0 103

1 . Úroveň A

128 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
J.O. J.K. R.K. T.M. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Opletal
6:4 6:3 6:0 6:3 62 0 152
2 .
Image 1
Jaroslav Kadur
4:6 6:1 4:6 6:3 40 0 130
3 .
Image 1
Robert Kalvoda
3:6 1:6 6:0 6:2 38 0 128
4 .
Image 1
Tomáš Maloň
0:6 6:4 0:6 6:1 31 0 121
5 .
Image 1
Jakub Hrdina
3:6 3:6 2:6 1:6 9 0 99

2 . Úroveň A

136 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
R.K. J.H. P.K. K.K. A.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kalvoda
6:3 7:5 6:2
6:1
61 0 136
2 .
Image 1
Jakub Hrdina
3:6 6:S 7:6
7:5
43 0 118
3 .
Image 1
Pavel Konečný
5:7 S:6 6:1 6:3 37 0 112
4 .
Image 1
Karel Komárek
2:6 6:7 1:6 6:2 25 0 100
5 .
Image 1
Alex Tóth
1:6
5:7
3:6 2:6 11 0 86

3 . Úroveň A

124 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
R.K. M.H. R.S. D.V. O.M. I.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kalvoda
6:0 6:2 6:4
6:0
6:3 64 0 124
2 .
Image 1
Martin Holubec
0:6 7:5 3:6 6:2 6:3 37 0 97
3 .
Image 1
Renata Staňková
2:6 5:7 6:3
3:6
6:3 32 0 92
4 .
Image 1
Dominik Vöröš
4:6 6:3 3:6 5:7 7:6 31 0 91
5 .
Image 1
Ondřej Machálek
0:6
2:6
6:3
7:5 5:7 28 0 88
6 .
Image 1
Irena Jelínková
3:6 3:6 3:6 6:7 7:5 21 0 81

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2017 15:30 1. pavel boháček Club Classic 3:6
29.05.2017 15:00 1. Aneta Bubeníčková MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 6:1
25.05.2017 09:30 1. Martin Breicetl Club Classic 6:2
14.05.2017 19:00 1. Jiří Jezdinský Club Classic 6:4 Komentáře
06.05.2017 10:00 1. Jiri Krcek Club Classic 6:0
01.05.2017 11:30 1. pavel boháček Club Classic 6:4
30.04.2017 17:30 1. Pavel Marek 6:1 Komentáře
23.04.2017 20:00 1. Aneta Bubeníčková Sprint 6:4
18.04.2017 08:00 1. Martin Breicetl Sprint 6:0
12.04.2017 18:00 1. Ondřej Švehla Club Classic 6:0
25.05.2016 18:30 1. Jaroslav Kadur Club Classic 6:4
17.05.2016 19:30 1. Jiří Opletal Club Classic 1:6
17.05.2016 18:30 1. Levon Chačaturian Club Classic 6:1
12.05.2016 18:00 1. Ivo Matoušek Club Classic 6:1
06.05.2016 19:00 1. Miroslav Flaška MOJA Tenis (bývalý Denny sport) 6:0
21.04.2016 17:30 1. Jiří Opletal Club Classic 3:6
21.04.2016 16:30 1. Jaroslav Kadur Club Classic 1:6
09.04.2016 10:00 1. Jakub Hrdina Sprint 6:2
06.04.2016 18:00 1. Tomáš Maloň 6:0
24.03.2016 18:00 2. Jakub Hrdina Tennis Club Brno 6:3
11.03.2016 18:00 2. Pavel Konečný Tenisová hala Moravská Slavie 7:5
05.03.2016 13:00 2. Alex Tóth Sprint 6:1 Komentáře
05.03.2016 12:00 2. Karel Komárek Sprint 6:2
07.02.2016 14:00 3. Renata Staňková Sprint 6:2
07.02.2016 13:00 3. Martin Holubec Sprint 6:0
06.02.2016 12:00 3. Irena Jelínková Sprint 6:3
06.02.2016 09:00 3. Ondřej Machálek Tennis Club Brno 6:0 Komentáře
04.02.2016 09:00 3. Dominik Vöröš 6:4

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím