Načítám…

Zbyněk Jakubíček (43 let)

ID: 10175

Brno

  • 55 zápasů

    od roku 2010
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 116 /222
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 33 / 13 / 9) 0 turnajů
  • 72%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň B

246 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
B.H. H.H. I.M. Z.J. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:0
3:0
3:0
3:2
8 30 278 12:2
2 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
3:0 2:3
3:S
4 25 269 8:6
3 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 0:3 3:2 3:1 4 12 256 6:9
4 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
0:3
3:2 2:3
S:S
2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3
S:3
1:3
S:S
0 0 240 3:12

4 . Úroveň B

271 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
M.Š. Z.J. V.K. M.V. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Šmíd
3:0
3:S
3:0
3:S
8 30 278 12:0
2 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
0:3
3:S
3:0
3:S
6 25 271 9:3
3 .
Image 1
Vladimír Kouba
S:3
S:3
3:2
3:S
4 12 256 6:8
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3 0:3
2:3
3:S
2 4 246 5:9
5 .
Image 1
Patrik Habrda
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 240 0:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň B

239 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Z.J. M.K. M.K. P.Č. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:1
3:S
3:1 3:0 25 14 239 12:2
2 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3
3:S
3:1 0:3 13 11 224 7:7
3 .
Image 1
Martin Krippel
S:3
S:3
3:1
3:1
12 0 212 6:8
4 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3 1:3
1:3
3:0 10 -11 199 6:9
5 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
0:3 3:0
1:3
0:3 8 -14 194 4:9

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň B

227 bodů
42. místo (40. místo v mužích)
P.H. L.B. M.V. J.Č. Z.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Patrik Habrda
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 277 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
2:3 3:0
3:S
3:S
21 11 272 11:3
3 .
Image 1
Miloš Vantuch
1:3 0:3 3:S 3:1 13 0 253 7:7
4 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -11 236 4:9
5 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 227 1:12

6 . Úroveň B

269 bodů
33. místo (31. místo v mužích)
L.B. Z.J. Z.B. M.V. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Brtník
3:0
3:1
3:1
3:0
26 14 280 12:2
2 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
0:3
3:2
3:1
3:0
18 11 269 9:6
3 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3
2:3
3:0 3:2 15 0 255 9:8
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
1:3
1:3
0:3 3:0 9 -11 238 5:9
5 .
Image 1
Marek Montag
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 228 2:12

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň B

253 bodů
42. místo (39. místo v mužích)
R.K. R.H. Z.J. J.Č. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Kundračík
3:0
0:3
3:1
3:0
20 14 274 9:4
2 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 266 8:7
3 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:0
1:3 S:S 3:0 13 0 253 7:3
4 .
Image 1
Jiří Čupr
1:3 3:2 S:S 3:0 11 -11 240 7:5
5 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 226 0:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

200 bodů
39. místo (36. místo v mužích)
T.P. D.H. M.M. Z.J. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tonda Pupkáč
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 238 12:3
2 .
Image 1
David Hořínek
1:3 3:1 2:3 3:0 16 11 227 9:7
3 .
Image 1
Milan Malaník
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 215 8:7
4 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
1:3 3:2 0:3 3:2 11 -11 200 7:10
5 .
Image 1
Lukáš Blaha
S:3
0:3 1:3 2:3 3 -14 189 3:12

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň A

239 bodů
49. místo (46. místo v mužích)
Z.J. M.Č. T.R. M.M. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:0
3:2 3:1 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
Marek Čupa
0:3
3:1
2:3 3:0 15 11 226 8:7
3 .
Image 1
Tomáš Rebro
2:3
1:3
3:1 3:1 15 0 215 9:8
4 .
Image 1
Marek Masar
1:3 3:2 1:3 3:1 13 -11 202 8:9
5 .
Image 1
Jakub Kominka
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 188 2:12

9 . Úroveň A

241 bodů
61. místo (57. místo v mužích)
Z.J. M.N. O.H. J.Z. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Michal Novotný
1:3 1:3
3:1
3:0 15 11 226 8:7
3 .
Image 1
Ondřej Holoubek
0:3 3:1 3:1 2:3 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Jaroslav Zůda
0:3
1:3
1:3
3:0
9 -11 198 5:9
5 .
Image 1
František Bílý
0:3 0:3 3:2
0:3
5 -14 191 3:11

Léto 2010

2 . Úroveň A

25 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
M.T. J.O. Z.J. M.C. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Turák
3:S 3:S 3:S 3:0 43 0 83 12:0
2 .
Image 1
Jakub Ondrášek
S:3 S:S S:S S:S -15 0 25 0:3
3 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
S:3 S:S S:S S:S -15 0 25 0:3
4 .
Image 1
Marek Chlup
S:3 S:S S:S S:S -15 0 25 0:3
5 .
Image 1
Michal Baranec
0:3 S:S S:S S:S -15 0 25 0:3

2 . Úroveň A

69 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
L.K. P.H. Z.J. T.N. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lubomír Krupica
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 88 12:2
2 .
Image 1
Pavel Hrubý
1:3 3:2 3:0 3:S 34 0 74 10:5
3 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
1:3 2:3 3:0 3:S 29 0 69 9:6
4 .
Image 1
Tereza Navrátilová
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 50 3:9
5 .
Image 1
Radka Janischová
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 40 0:12

3 . Úroveň A

65 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Z.J. V.M. P.J. G.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
3:0 2:3 3:S 35 0 65 8:3
2 .
Image 1
Veronika Marsalkova
0:3 3:2 3:S 25 0 55 6:5
3 .
Image 1
Petr Jirásko
3:2 2:3 S:S 10 0 40 5:5
4 .
Image 1
Gustav Novotný
S:3 S:3 S:S -7 0 23 0:6

4 . Úroveň A

54 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
G.N. Z.J. A.J. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Gustav Novotný
3:0 3:0 3:0 51 0 71 9:0
2 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
0:3 3:0 3:0 34 0 54 6:3
3 .
Image 1
Antonín Jedlička
0:3 0:3 3:0 17 0 37 3:6
4 .
Image 1
Martin Plšek
0:3 0:3 0:3 0 0 20 0:9

Letní semestr 2010

9 . Úroveň C

48 bodů
51. místo (45. místo v mužích)
G.N. Z.J. M.S. H.B. P.Ž. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Gustav Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 60 15:0
2 .
Image 1
Zbyněk Jakubíček
0:3 3:0 3:0 3:0 3:S 38 0 48 12:3
3 .
Image 1
Martin Salva
0:3 0:3 0:3 3:0 3:0 20 0 30 6:9
4 .
Image 1
Hana Bydžovská
0:3 0:3 3:0 3:0 S:S 16 0 26 6:6
5 .
Image 1
Pavla Žádníková
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 10 0 20 3:12
6 .
Image 1
Miroslava Karasová
0:3 S:3 0:3 S:S 0:3 -4 0 6 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.11.2023 16:16 4. Lukáš Blaha S:S Komentáře
30.11.2023 15:00 4. Ivan Malý Sprint 2:3
23.11.2023 11:30 4. Hubert Horák Sprint 3:2
19.11.2023 17:30 4. Bohumil Hrnčíř Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
26.10.2023 08:28 4. Vladimír Kouba 3:S Komentáře
23.10.2023 11:00 4. Marek Šmíd Sprint 0:3
20.10.2023 07:30 4. Miloš Vantuch Sprint 3:0
07.10.2023 09:32 4. Patrik Habrda 3:S Komentáře
26.09.2023 07:00 5. Zdeněk Bartlík Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.09.2023 20:00 5. Martin Kroupa Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
22.09.2023 16:50 5. Martin Krippel 3:S Komentáře
08.09.2023 07:00 5. Petr Čvanda Badminton Líšeň 3:1
29.05.2023 07:51 5. Lukáš Blaha S:3 Komentáře
29.05.2023 07:51 5. Patrik Habrda S:3 Komentáře
15.05.2023 08:00 5. Miloš Vantuch Sprint 1:3
08.05.2023 01:01 5. Jiří Čupr S:3 Komentáře
31.03.2023 09:30 6. Miloš Vantuch Sprint 3:1 Komentáře
15.03.2023 08:30 6. Zdeněk Bartlík Sprint 3:2 Komentáře
14.03.2023 07:30 6. Marek Montag Sprint 3:0 Komentáře
02.03.2023 16:00 6. Lukáš Brtník Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
01.11.2022 00:10 6. Jiří Čupr S:S
23.10.2022 20:00 6. Jiri Vybihal Badminton Líšeň 3:0
21.10.2022 07:00 6. Roman Kundračík Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
19.10.2022 20:30 6. Roman Hrozek Badminton Líšeň 1:3
30.09.2022 15:00 5. David Hořínek Sprint 3:2
29.09.2022 18:00 5. Milan Malaník Badminton Líšeň 0:3
20.09.2022 18:00 5. Lukáš Blaha Badminton Líšeň 3:2
16.09.2022 13:00 5. Tonda Pupkáč Badminton Líšeň 1:3
31.05.2022 17:00 8. Jakub Kominka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.05.2022 16:00 8. Marek Masar Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.05.2022 07:30 8. Marek Čupa Sprint 3:0 Komentáře
06.05.2022 12:00 8. Tomáš Rebro Centrum Viktoria 3:2
26.04.2022 16:00 9. Michal Novotný Sprint 3:1
23.04.2022 11:00 9. Ondřej Holoubek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.04.2022 07:00 9. František Bílý Badminton Líšeň 3:0
05.04.2022 07:00 9. Jaroslav Zůda Sprint 3:0 Komentáře
11.10.2010 10:23 2. Jakub Ondrášek S:S
11.10.2010 10:23 2. Marek Chlup S:S
11.10.2010 10:23 2. Michal Baranec S:S
23.09.2010 00:00 2. Miroslav Turák S:3
9. Martin Salva 3:0
9. Miroslava Karasová 3:S
9. Pavla Žádníková 3:0
4. Martin Plšek 3:0
4. Gustav Novotný 0:3
4. Antonín Jedlička 3:0
3. Petr Jirásko 2:3
3. Veronika Marsalkova 3:0
3. Gustav Novotný 3:S
2. Lubomír Krupica 1:3
2. Pavel Hrubý 2:3
2. Radka Janischová 3:S
2. Tereza Navrátilová 3:0
9. Gustav Novotný 0:3
9. Hana Bydžovská 3:0

Platební metody

Platební metody