Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
27.05.2024 |
19:00 |
2. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.05.2024 |
19:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.05.2024 |
09:00 |
2. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.05.2024 |
20:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.04.2024 |
19:30 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.04.2024 |
11:59 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.04.2024 |
16:49 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:3 |
Comments
|
08.04.2024 |
21:00 |
1. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
30.03.2024 |
16:00 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.03.2024 |
11:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
07.03.2024 |
01:01 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Comments
|
04.03.2024 |
20:00 |
2. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
26.02.2024 |
09:04 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
13.02.2024 |
19:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.02.2024 |
18:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
03.02.2024 |
16:30 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.01.2024 |
17:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.01.2024 |
20:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
17.01.2024 |
18:00 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.01.2024 |
19:00 |
2. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:S |
|
02.01.2024 |
00:10 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:S |
|
31.12.2023 |
17:51 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
|
S:3 |
Comments
|
11.12.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.11.2023 |
21:00 |
1. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
27.11.2023 |
20:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
20.11.2023 |
18:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
12.11.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.10.2023 |
18:00 |
2. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
15.10.2023 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.10.2023 |
18:00 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.10.2023 |
19:30 |
2. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
11.09.2023 |
18:00 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.09.2023 |
18:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.09.2023 |
18:00 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
04.09.2023 |
17:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.08.2023 |
21:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
27.08.2023 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.08.2023 |
20:00 |
3. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.08.2023 |
19:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
31.07.2023 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.07.2023 |
09:21 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
3:2 |
|
24.07.2023 |
18:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
09.07.2023 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
29.06.2023 |
20:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.06.2023 |
19:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.06.2023 |
18:30 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
05.06.2023 |
19:30 |
1. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
18.05.2023 |
20:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.05.2023 |
20:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
06.05.2023 |
19:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
06.05.2023 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
02.05.2023 |
00:10 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
|
23.04.2023 |
17:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.04.2023 |
19:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
08.04.2023 |
17:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.03.2023 |
17:00 |
3. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.03.2023 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.03.2023 |
18:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
04.03.2023 |
18:00 |
3. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
26.02.2023 |
17:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.02.2023 |
17:00 |
2. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.02.2023 |
19:00 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
05.02.2023 |
17:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.01.2023 |
17:30 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.01.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
15.01.2023 |
17:30 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
15.01.2023 |
16:30 |
1. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
28.12.2022 |
18:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.12.2022 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.12.2022 |
19:01 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
|
3:S |
Comments
|
08.12.2022 |
18:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
30.11.2022 |
18:30 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.11.2022 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.11.2022 |
18:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.11.2022 |
19:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.10.2022 |
17:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.10.2022 |
20:00 |
1. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.10.2022 |
18:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.10.2022 |
18:00 |
1. |
Winkiki
(K. Kašparová,
P. Vyoral)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.09.2022 |
21:00 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.09.2022 |
19:00 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.09.2022 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.09.2022 |
18:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.08.2022 |
22:00 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
08.08.2022 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.08.2022 |
18:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
03.08.2022 |
20:00 |
3. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.07.2022 |
19:10 |
2. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
|
1:3 |
|
21.07.2022 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.07.2022 |
19:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.07.2022 |
18:00 |
2. |
Winkiki
(K. Kašparová,
P. Vyoral)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
2. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
|
22.06.2022 |
19:23 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
15.06.2022 |
18:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.06.2022 |
18:00 |
2. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
29.05.2022 |
18:00 |
1. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.05.2022 |
21:30 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.05.2022 |
11:00 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
08.05.2022 |
18:00 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.04.2022 |
09:28 |
1. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
3:S |
Comments
|
21.04.2022 |
20:30 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.04.2022 |
18:00 |
1. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
07.04.2022 |
20:30 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.03.2022 |
19:30 |
1. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.03.2022 |
09:41 |
1. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
27.03.2022 |
20:30 |
1. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.03.2022 |
20:30 |
1. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.02.2022 |
20:00 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
20.02.2022 |
20:00 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.02.2022 |
19:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
06.02.2022 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.01.2022 |
18:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.01.2022 |
17:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.01.2022 |
20:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.01.2022 |
18:00 |
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.12.2021 |
18:00 |
3. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.12.2021 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.12.2021 |
21:30 |
3. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
08.12.2021 |
20:30 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.11.2021 |
20:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.11.2021 |
20:00 |
5. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.11.2021 |
18:30 |
5. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.11.2021 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:S |
|
31.10.2021 |
14:12 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.10.2021 |
08:54 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:S |
Comments
|
20.10.2021 |
18:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
03.10.2021 |
18:00 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
03.10.2021 |
09:17 |
4. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
3:S |
Comments
|
08.09.2021 |
20:00 |
4. |
Studená sprcha
(F. Kareta,
V. Šika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.09.2021 |
18:00 |
4. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
3. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
|
3:S |
|
23.09.2020 |
19:30 |
3. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.09.2020 |
19:00 |
3. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
16.09.2020 |
17:30 |
3. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.08.2020 |
18:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.08.2020 |
18:00 |
4. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.08.2020 |
17:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.08.2020 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.08.2020 |
18:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.08.2020 |
21:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
06.08.2020 |
20:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.07.2020 |
18:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
|
S:S |
|
05.07.2020 |
18:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.07.2020 |
19:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.07.2020 |
18:48 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.06.2020 |
20:00 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
04.06.2020 |
18:30 |
7. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
31.05.2020 |
20:00 |
7. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
28.05.2020 |
20:30 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
S:3 |
|
18.05.2020 |
16:55 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.02.2020 |
20:00 |
6. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.02.2020 |
13:53 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
12.02.2020 |
19:30 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
05.02.2020 |
19:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.01.2020 |
17:00 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
29.01.2020 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.01.2020 |
17:30 |
4. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
5. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.12.2019 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.12.2019 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
|
27.11.2019 |
21:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.11.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.11.2019 |
19:00 |
4. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.10.2019 |
18:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.10.2019 |
19:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.10.2019 |
19:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.10.2019 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
23.09.2019 |
20:30 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.09.2019 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.09.2019 |
20:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.09.2019 |
20:00 |
5. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.09.2019 |
00:10 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
S:S |
|
28.08.2019 |
20:14 |
5. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
11.08.2019 |
18:00 |
5. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.08.2019 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.07.2019 |
14:48 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Comments
|
19.07.2019 |
17:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
11.07.2019 |
20:00 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
09.07.2019 |
14:35 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
25.04.2019 |
20:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.04.2019 |
20:00 |
4. |
P11
(M. Jurkovič,
M. Pěnkava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.04.2019 |
17:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.04.2019 |
20:00 |
4. |
Pivní Povaleči
(L. Daněk,
T. Kačinetz)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
|
31.03.2019 |
14:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.03.2019 |
18:00 |
5. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
09.03.2019 |
17:00 |
5. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
21.02.2019 |
17:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
17.02.2019 |
18:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.02.2019 |
18:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
10.02.2019 |
20:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
30.01.2019 |
20:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
30.01.2019 |
18:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.01.2019 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
26.01.2019 |
09:29 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Comments
|