Načítám…
Martin Benda

Martin Benda (29 let)

ID: 23210

Praha

  • 89 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 128 /178
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 36 / 51 / 2) 0 turnajů
  • 41%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň C

291 bodů
129. místo (119. místo v mužích)
R.F. O.H. J.P. M.B. L.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Regina Filipová Fuchsová
2:6 6:2 6:1 6:0 59 30 359
2 .
Image 1
Otakar Hrazdíra
6:2 6:4 6:0 54 24 348
3 .
Image 1
Jana Petříková
2:6 6:2 6:1 39 0 309
4 .
Image 1
Martin Benda
1:6 4:6 2:6 6:2 25 -4 291
5 .
Image 1
Linda Nguyenová
0:6 0:6 1:6 2:6 3 -30 243

Letní sezóna 2021

11 . Úroveň C

362 bodů
124. místo (116. místo v mužích)
V.N. F.D. V.K. M.B. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojta Navratil
6:1 6:2 6:2
6:S
73 30 463
2 .
Image 1
Filip Dvořák
1:6
6:4
6:2 6:2 53 24 437
3 .
Image 1
Vojtěch Kment
2:6
4:6
6:4
6:S
40 0 400
4 .
Image 1
Martin Benda
2:6 2:6
4:6
6:S
26 -24 362
5 .
Image 1
Vlad Kahoun
S:6
2:6
S:6
S:6
2 -30 332

12 . Úroveň A

373 bodů
105. místo (100. místo v mužích)
M.B. M.P. L.B. J.P. L.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Benda
6:4
6:0
6:1
6:S
73 30 373
2 .
Image 1
Michal Petřīk
4:6
6:4
6:0
6:S
58 24 352
3 .
Image 1
Lenka Bodnarova
0:6
4:6
6:0
6:S
42 0 312
4 .
Image 1
Jana Petříková
1:6
0:6
0:6
6:S
19 -24 265
5 .
Image 1
Ladislav Žižka
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 240

12 . Úroveň A

334 bodů
132. místo (118. místo v mužích)
J.S. R.K. P.W. M.B. D.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
7:5 6:1 6:3 6:3 68 30 413
2 .
Image 1
Richard Kulík
5:7 6:0 6:1 6:1 63 24 402
3 .
Image 1
Peter W.
1:6 0:6 4:6 6:1 24 0 339
4 .
Image 1
Martin Benda
3:6 1:6 6:4 3:6 23 -4 334
5 .
Image 1
Dominika Hurtová
3:6 1:6 1:6 6:3 22 -30 307

11 . Úroveň C

431 bodů
134. místo (127. místo v mužích)
S.Š. A.P. D.M. P.G. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Standa Šišpela
6:1 6:1 6:S 6:2 74 30 554
2 .
Image 1
Andrii Ponomarenko
1:6 6:0 6:S
7:5
54 24 528
3 .
Image 1
Daniel Marčík
1:6 0:6
6:S
6:4 35 0 485
4 .
Image 1
Paweł Grzegorczyk
S:6 S:6
S:6
6:0 20 -24 446
5 .
Image 1
Martin Benda
2:6
5:7
4:6 0:6 11 -30 431

11 . Úroveň C

403 bodů
112. místo (108. místo v mužích)
F.M. J.W. M.B. J.B. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Mrvík
6:3 7:5 6:1 5:7 56 30 446
2 .
Image 1
Jiří Wolf
3:6 4:6 6:0 6:S 45 24 429
3 .
Image 1
Martin Benda
5:7 6:4 4:6 6:S 43 0 403
4 .
Image 1
Jan Balcar
1:6 0:6 6:4 6:S 35 -24 371
5 .
Image 1
Alena Kottová
7:5 S:6 S:6 S:6 15 -30 345

Podzimní sezóna 2016

10 . Úroveň C

109 bodů
111. místo (103. místo v mužích)
V.K. M.B. L.H. T.K. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Kment
6:7
6:4
6:1
6:0 55 0 115
2 .
Image 1
Martin Benda
7:6
6:7 6:1 6:4 49 0 109
3 .
Image 1
Lukáš Husák
4:6 7:6
6:7
6:3 37 0 97
4 .
Image 1
Tomáš Krásný
1:6
1:6
7:6
6:3 29 0 89
5 .
Image 1
Lenka Svobodová
0:6 4:6 3:6 3:6 10 0 70

11 . Úroveň D

93 bodů
131. místo (122. místo v mužích)
M.B. T.H. H.Ž. D.V. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Benda
3:6 6:2 6:4 6:S 48 0 93
2 .
Image 1
Tomáš Hálek
6:3 2:6 6:S 6:S 47 0 92
3 .
Image 1
Hana Žežulková
2:6 6:2 7:5 6:S 46 0 91
4 .
Image 1
Daniel Václavek
4:6 S:6 5:7 S:S 4 0 49
5 .
Image 1
Tomas Vitasek
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 40

10 . Úroveň C

73 bodů
159. místo (143. místo v mužích)
O.K. T.N. M.V. D.T. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Krch
6:4 6:1
6:4
6:1 62 0 122
2 .
Image 1
Tomáš Nový
4:6 6:4 6:2 6:0 52 0 112
3 .
Image 1
Martin Voříšek
1:6 4:6 6:2
6:0
39 0 99
4 .
Image 1
David Tunkr
4:6
2:6 2:6 6:7 14 0 74
5 .
Image 1
Martin Benda
1:6 0:6
0:6
7:6 13 0 73

9 . Úroveň A

98 bodů
120. místo (109. místo v mužích)
M.S. P.V. V.K. M.B. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Smetivý
6:4 6:4 6:2 6:0 62 0 137
2 .
Image 1
Petr Velecký
4:6
6:1
6:3
6:1
53 0 128
3 .
Image 1
Vojtěch Kment
4:6
1:6
6:3 6:3 35 0 110
4 .
Image 1
Martin Benda
2:6
3:6
3:6 6:3 23 0 98
5 .
Image 1
Tomáš Drtikol
0:6
1:6
3:6 3:6 7 0 82

Letní sezóna 2016

10 . Úroveň D

114 bodů
102. místo (97. místo v mužích)
M.B. M.S. T.H. R.B. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Benda
6:4 7:6 7:6 6:2 54 0 114
2 .
Image 1
Michaela Sirotková
4:6
7:5
6:1
6:1
51 0 111
3 .
Image 1
Tomáš Herma
6:7
5:7
6:4 6:2 41 0 101
4 .
Image 1
Radim Bobalík
6:7 1:6 4:6
S:S
6 0 66
5 .
Image 1
David Braun
2:6
1:6
2:6
S:S
0 0 60

9 . Úroveň B

93 bodů
132. místo (124. místo v mužích)
P.R. M.O. J.F. R.Š. M.B. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Ryska
6:1 6:2
6:3
6:4
6:1
64 0 139
2 .
Image 1
Michal Obručník
1:6
7:5
6:1 6:0 6:3 51 0 126
3 .
Image 1
Jan Freiman
2:6
5:7
7:6 6:4 6:4 38 0 113
4 .
Image 1
Radek Šanda
3:6
1:6 6:7 6:0 6:0 36 0 111
5 .
Image 1
Martin Benda
4:6 0:6 4:6 0:6 6:3 18 0 93
6 .
Image 1
Tomáš Varoščák
1:6
3:6 4:6 0:6 3:6 8 0 83

10 . Úroveň D

86 bodů
127. místo (120. místo v mužích)
J.Č. M.B. B.H. H.M. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Čeladín
6:0 6:3 6:0 6:2 67 0 127
2 .
Image 1
Martin Benda
0:6 6:2 6:3 S:S 26 0 86
3 .
Image 1
Barbora Horníková
3:6 2:6 S:S 6:0 18 0 78
4 .
Image 1
Hynek Miler
0:6 3:6 S:S
6:3
13 0 73
5 .
Image 1
Petr Dyrc
2:6 S:S 0:6
3:6
0 0 60

9 . Úroveň C

90 bodů
129. místo (120. místo v mužích)
O.K. S.Š. M.L. T.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Kočí
6:2
6:1
6:2 6:0 67 0 142
2 .
Image 1
Standa Šišpela
2:6 7:5 6:4 6:4 43 0 118
3 .
Image 1
Michal Ladman
1:6
5:7 6:4 7:6 32 0 107
4 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 4:6 4:6
7:5
23 0 98
5 .
Image 1
Martin Benda
0:6 4:6 6:7
5:7
15 0 90

Jarní sezóna 2016

10 . Úroveň C

81 bodů
126. místo (112. místo v mužích)
J.W. M.B. T.K. J.F. L.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Wolf
6:3 6:2 6:1
1:6
49 0 94
2 .
Image 1
Martin Benda
3:6
4:6
6:4
6:S 36 0 81
3 .
Image 1
Tomáš Krásný
2:6
6:4
4:6
6:4
34 0 79
4 .
Image 1
Jiří Fajer
1:6
4:6
6:4
6:4
33 0 78
5 .
Image 1
Ladislav Záruba
6:1
S:6
4:6
4:6
25 0 70

10 . Úroveň A

62 bodů
143. místo (122. místo v mužích)
C.D. T.V. M.B. P.K. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
C D
6:0 6:3 4:6 6:S 52 0 97
2 .
Image 1
Tomáš Varoščák
0:6 6:4
7:5
6:0 45 0 90
3 .
Image 1
Martin Benda
3:6 4:6 S:S 6:S 17 0 62
4 .
Image 1
Petr Křivánek
6:4
5:7
S:S S:S 9 0 54
5 .
Image 1
Lenka Kolářová
S:6 0:6 S:6 S:S -5 0 40

11 . Úroveň A

73 bodů
132. místo (116. místo v mužích)
R.Š. M.B. K.K. R.B. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radim Štěpánek
6:2 6:1 6:0 6:S 66 0 96
2 .
Image 1
Martin Benda
2:6
6:7
6:0
6:1 43 0 73
3 .
Image 1
Karel Kaňák
1:6
7:6
7:5
6:2
42 0 72
4 .
Image 1
Radim Bobalík
0:6
0:6
5:7
6:S 20 0 50
5 .
Image 1
Petr Křemen
S:6 1:6
2:6
S:6 3 0 33

11 . Úroveň B

71 bodů
129. místo (113. místo v mužích)
J.W. K.H. M.B. L.M. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Wolf
6:3
7:6
6:4 6:3 56 0 86
2 .
Image 1
Kamil Hejzlar
3:6 6:3 6:2 6:1 51 0 81
3 .
Image 1
Martin Benda
6:7
3:6 6:0 6:4 41 0 71
4 .
Image 1
Lucka Musilová
4:6 2:6 0:6 6:3 21 0 51
5 .
Image 1
Michaela Hájková
3:6 1:6 4:6 3:6 11 0 41

Podzimní sezóna 2015

10 . Úroveň D

64 bodů
119. místo (100. místo v mužích)
V.P. D.Š. M.B. D.M. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Pohorecký
6:2 6:1 6:1 6:S 65 0 95
2 .
Image 1
Denisa Šiková
2:6 6:2 6:3 6:S 48 0 78
3 .
Image 1
Martin Benda
1:6 2:6 6:2 6:S 34 0 64
4 .
Image 1
David Matoušek
1:6 3:6 2:6 6:S 21 0 51
5 .
Image 1
Jakub Čonka
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 30

9 . Úroveň C

56 bodů
123. místo (103. místo v mužích)
M.P. S.Š. Z.Č. J.M. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Plicka
6:4 6:2 6:4
6:4
58 0 103
2 .
Image 1
Standa Šišpela
4:6 4:6 6:2 6:1 41 0 86
3 .
Image 1
Zbyněk Čech
2:6 6:4 4:6 6:3 35 0 80
4 .
Image 1
Jiří Machalický
4:6 2:6 6:4 6:3 35 0 80
5 .
Image 1
Martin Benda
4:6
1:6 3:6 3:6 11 0 56

10 . Úroveň C

78 bodů
105. místo (95. místo v mužích)
J.U. M.B. K.P. J.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Ulrych
6:4 7:5
6:3
6:4 56 0 86
2 .
Image 1
Martin Benda
4:6 7:5 6:1 6:4 48 0 78
3 .
Image 1
Kateřina Pokorná
5:7 5:7 6:4 6:3 39 0 69
4 .
Image 1
Jana Steckovičová
3:6
1:6 4:6 6:2 24 0 54
5 .
Image 1
Jana Pernikova
4:6 4:6 3:6 2:6 13 0 43

9 . Úroveň D

54 bodů
125. místo (108. místo v mužích)
K.Š. P.Č. M.F. L.Š. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Šťastný
6:1
6:0
6:2 6:0 69 0 114
2 .
Image 1
Petr Čermák
1:6
6:4
6:1
6:1 49 0 94
3 .
Image 1
Martin Falta
0:6
4:6
6:4
6:4
32 0 77
4 .
Image 1
Leona Štefková
2:6
1:6
4:6
6:4 21 0 66
5 .
Image 1
Martin Benda
0:6 1:6
4:6
4:6 9 0 54

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.10.2021 18:00 12. Regina Filipová Fuchsová Hamr Záběhlice 1:6
13.10.2021 09:00 12. Otakar Hrazdíra Hamr Braník 4:6
11.10.2021 20:00 12. Jana Petříková Hamr Braník 2:6
09.10.2021 14:00 12. Linda Nguyenová Tenis Cibulka 6:2
01.10.2021 12:06 11. Vlad Kahoun 6:S Komentáře
25.09.2021 14:00 11. Vojtěch Kment Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
22.09.2021 18:00 11. Vojta Navratil 2:6
07.09.2021 21:00 11. Filip Dvořák Hamr Záběhlice 2:6
22.08.2021 11:36 12. Ladislav Žižka 6:S Komentáře
16.08.2021 18:00 12. Lenka Bodnarova 6:0 Komentáře
12.08.2021 20:00 12. Michal Petřīk Hamr Braník 6:4
06.08.2021 19:30 12. Jana Petříková Hamr Braník 6:1
20.07.2021 19:00 12. Jan Sachl Hamr Záběhlice 3:6
19.07.2021 20:00 12. Peter W. Hamr Braník 6:4
14.07.2021 18:00 12. Richard Kulík Hamr Záběhlice 1:6
07.07.2021 20:00 12. Dominika Hurtová Hamr Záběhlice 3:6
24.06.2021 19:30 11. Standa Šišpela Hamr Záběhlice 2:6
23.06.2021 21:00 11. Paweł Grzegorczyk Hamr Záběhlice 0:6
17.06.2021 19:00 11. Daniel Marčík 4:6
05.06.2021 11:30 11. Andrii Ponomarenko Tenis Ládví 5:7 Komentáře
01.06.2021 00:10 11. Alena Kottová 6:S
17.05.2021 08:00 11. Jan Balcar Hamr Braník 4:6
12.05.2021 09:00 11. Jiří Wolf Hamr Záběhlice 6:4
07.05.2021 19:30 11. Filip Mrvík Hamr Záběhlice 5:7
11.01.2017 09:00 10. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 6:4
09.01.2017 11:00 10. Vojtěch Kment 7:6 Komentáře
07.01.2017 14:00 10. Lukáš Husák Hamr Braník 6:7
05.01.2017 18:30 10. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 6:1
29.12.2016 12:00 11. Tomáš Hálek RS Sportcentrum 3:6
29.12.2016 12:00 11. Tomas Vitasek 6:S
05.12.2016 08:00 11. Daniel Václavek Hamr Záběhlice 6:4
02.12.2016 14:00 11. Hana Žežulková Hamr Braník 6:2
30.11.2016 15:30 10. David Tunkr Hamr Braník 7:6
12.11.2016 12:00 10. Ondřej Krch Hamr Záběhlice 1:6
10.11.2016 20:00 10. Tomáš Nový Hamr Záběhlice 0:6
07.11.2016 09:00 10. Martin Voříšek Hamr Záběhlice 0:6 Komentáře
25.10.2016 11:00 9. Vojtěch Kment Hotel a Sportcentrum Čechie 3:6
11.10.2016 12:00 9. Martin Smetivý Sportcentrum Radlice 2:6
07.10.2016 15:00 9. Tomáš Drtikol Hamr Záběhlice 6:3
06.10.2016 09:00 9. Petr Velecký Hamr Záběhlice 3:6 Komentáře
26.09.2016 21:00 10. Tomáš Herma Hamr Záběhlice 7:6
21.09.2016 18:00 10. David Braun Tenis Hajnovka 6:2
12.09.2016 09:00 10. Michaela Sirotková Tenis Ládví 6:4
08.09.2016 20:00 10. Radim Bobalík Hamr Záběhlice 7:6
30.08.2016 19:00 9. Pavel Ryska Tenis Hajnovka 4:6
25.08.2016 16:30 9. Jan Freiman Hamr Záběhlice 4:6
23.08.2016 13:00 9. Radek Šanda Hamr Záběhlice 0:6
22.08.2016 16:00 9. Tomáš Varoščák Tenis Hajnovka 6:3
20.08.2016 09:00 9. Michal Obručník Hotel a Sportcentrum Čechie 0:6
01.08.2016 11:08 10. Petr Dyrc S:S
30.07.2016 10:00 10. Barbora Horníková Hamr Braník 6:2
28.07.2016 11:00 10. Hynek Miler 6:3
25.07.2016 20:00 10. Jindřich Čeladín Hamr Braník 0:6
22.06.2016 20:00 9. Otto Kočí Hamr Záběhlice 0:6
18.06.2016 09:00 9. Michal Ladman Hamr Záběhlice 6:7
15.06.2016 20:00 9. Standa Šišpela Hamr Záběhlice 4:6
06.06.2016 20:00 9. Tomáš Herma Hamr Záběhlice 5:7 Komentáře
17.05.2016 09:00 10. Jiří Fajer Hamr Záběhlice 6:4 Komentáře
13.05.2016 19:00 10. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
05.05.2016 20:30 10. Jiří Wolf Hamr Záběhlice 3:6
02.05.2016 10:14 10. Petr Křivánek S:S
15.04.2016 19:00 10. C D Sportcentrum Radlice 3:6
11.04.2016 09:00 10. Tomáš Varoščák Sportcentrum Radlice 4:6
23.03.2016 18:00 11. Karel Kaňák Hamr Záběhlice 6:7 Komentáře
19.03.2016 09:00 11. Radim Bobalík Hamr Záběhlice 6:0 Komentáře
16.03.2016 17:00 11. Petr Křemen Hamr Záběhlice 6:1
08.03.2016 21:00 11. Radim Štěpánek RS Sportcentrum 2:6
28.02.2016 18:00 11. Michaela Hájková Sportcentrum Radlice 6:4
24.02.2016 19:00 11. Lucka Musilová Hamr Braník 6:0
17.02.2016 21:00 11. Kamil Hejzlar Hamr Braník 3:6
16.02.2016 21:00 11. Jiří Wolf Sportcentrum Radlice 6:7 Komentáře
20.01.2016 21:30 10. Denisa Šiková Hamr Záběhlice 2:6
13.01.2016 21:00 10. David Matoušek Sportcentrum Radlice 6:2
09.01.2016 18:00 10. Vladimír Pohorecký Hamr Záběhlice 1:6
18.12.2015 12:00 9. Jiří Machalický 3:6
15.12.2015 08:00 9. Zbyněk Čech Tenis Ládví 3:6
09.12.2015 08:00 9. Martin Plicka Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
06.12.2015 15:30 9. Standa Šišpela Hamr Braník 1:6
23.11.2015 21:00 10. Jiří Ulrych Hamr Záběhlice 4:6
22.11.2015 09:00 10. Jana Pernikova Hamr Záběhlice 6:4
18.11.2015 21:00 10. Jana Steckovičová Sportcentrum Radlice 6:1
16.11.2015 21:00 10. Kateřina Pokorná Hamr Záběhlice 7:5
26.10.2015 21:00 9. Leona Štefková Hamr Záběhlice 4:6
23.10.2015 17:00 9. Petr Čermák Hamr Záběhlice 1:6
21.10.2015 21:00 9. Martin Falta Hamr Braník 4:6 Komentáře
14.10.2015 21:30 9. Karel Šťastný Hamr Záběhlice 0:6
10. Lenka Kolářová 6:S
10. Jakub Čonka 6:S
10. Ladislav Záruba 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím