Načítám…
Image 1

Anna Lytvynova (50 let)

ID: 45615

Praha

  • 67 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 160 /262
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 27 / 26 / 13) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

15 . Úroveň A

76 bodů
138. místo (16. místo v ženách)
A.L. L.M. M.S. M.P. O.N. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Anna Lytvynova
6:4 6:4 2:6 6:s
6:S
6 30 76 26:14
2 .
Image 1
Lucie Marvalová
4:6 6:2 6:4 6:s
6:S
6 25 71 28:12
3 .
Image 1
Michal S
4:6 2:6 6:2 6:s
6:S
5 12 57 24:14
4 .
Image 1
Matěj Pešice
6:2 4:6 2:6 6:s
6:S
5 12 57 24:14
5 .
Image 1
Olga Nahodilová
s:6 s:6 s:6 s:6
6:S
2 4 46 6:24
6 .
Image 1
Tomáš Vančura
S:6
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 40 0:30

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň A

78 bodů
131. místo (15. místo v ženách)
D.B. S.H. A.L. L.M. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Denisa Blažková
6:2 6:7 6:3 6:2 6 30 96 24:14
2 .
Image 1
Stephen Hitchcock
2:6 6:3 6:4 6:0 6 25 91 20:13
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
7:6 3:6 7:6
6:S
6 12 78 23:18
4 .
Image 1
Lucie Marvalová
3:6 4:6 6:7 S:S 0 4 64 13:25
5 .
Image 1
Pavla C.
2:6 0:6
S:6
S:S 0 0 60 2:24

14 . Úroveň A

70 bodů
134. místo (16. místo v ženách)
L.V. A.L. M.P. M.Y. L.T. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lenka Vlasáková
6:4
6:1 S:S S:S 6:S 5 30 75 18:17
2 .
Image 1
Anna Lytvynova
4:6
6:4 7:6 S:S 6:S 5 25 70 23:22
3 .
Image 1
Matěj Pešice
1:6 4:6
7:6
6:1
6:3
5 12 57 24:22
4 .
Image 1
Max Yanbekov
S:S 6:7
6:7
S:S 6:S 2 12 54 18:26
5 .
Image 1
Lukáš Tůma
S:S S:S 1:6 S:S 6:S 2 4 46 7:24
6 .
Image 1
Tomáš Vančura
S:6 S:6
3:6
S:6 S:6 0 0 40 3:30

17 . Úroveň A

78 bodů
168. místo (24. místo v ženách)
A.L. J.B. Š.P. P.B. V.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Anna Lytvynova
6:4 6:4 6:S 6:0 8 30 78 24:8
2 .
Image 1
Jan Binder
4:6
6:1
6:S 6:0 6 25 71 22:7
3 .
Image 1
Šimon Pavlík
4:6
1:6
6:S 6:1 4 12 56 17:13
4 .
Image 1
Petr Bišof
S:6 S:6 S:6 6:3 2 4 46 6:21
5 .
Image 1
Vincent Corpus III
0:6 0:6 1:6 3:6 0 0 40 4:24

17 . Úroveň A

56 bodů
191. místo (25. místo v ženách)
M.S. L.V. A.L. A.Č. S.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Severín
6:3 7:6
S:6
6:S 6 30 76 19:15
2 .
Image 1
Lukáš Víra
3:6 6:3 6:2 6:S 6 25 71 21:11
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
6:7 3:6 6:0 6:S 4 12 56 21:13
4 .
Image 1
Anna Černohorská
6:S
2:6 0:6 6:S 4 4 48 14:12
5 .
Image 1
Stanislav Lenděl
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 40 0:24

Letní sezóna 2023

17 . Úroveň A

72 bodů
198. místo (27. místo v ženách)
L.S. L.K. A.L. L.V. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lenka Svobodová
6:4
6:3
6:S
6:2 8 30 98 24:9
2 .
Image 1
Lubor Krebs
4:6
4:6
6:S
S:S 1 25 86 14:12
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
3:6 6:4 S:S S:S 0 12 72 9:10
4 .
Image 1
Lukáš Vojáček
S:6
S:6
S:S S:S -2 4 62 0:12
5 .
Image 1
Paula Alejandra Buil Maldonado
2:6 S:S S:S S:S -3 0 57 2:6

16 . Úroveň B

75 bodů
182. místo (22. místo v ženách)
J.K. M.P. A.L. V.Š. N.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Kolář
6:1 6:0
6:S
6:S 8 30 98 24:1
2 .
Image 1
Matyáš Pelc
1:6 2:6
6:S
6:S 4 25 89 15:12
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
0:6 6:2 S:S 6:S 3 12 75 12:8
4 .
Image 1
Veronika Širlová
S:6
S:6
S:S 6:S 1 4 65 6:12
5 .
Image 1
Nela Havlíková
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 60 0:24

18 . Úroveň B

90 bodů
207. místo (24. místo v ženách)
R.H. T.K. A.L. M.S. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Hykrda
6:4 6:4 6:3
6:S
8 30 118 24:11
2 .
Image 1
Tomáš Krigler
4:6 7:6 7:6
6:S
6 25 111 24:18
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
4:6 6:7 S:S S:S -2 12 90 10:13
4 .
Image 1
Michal Severín
3:6 6:7 S:S S:S -2 4 82 9:13
5 .
Image 1
Michal S
S:6
S:6
S:S S:S -2 0 78 0:12

Jarní sezóna 2023

18 . Úroveň A

86 bodů
209. místo (25. místo v ženách)
D.G. M.Š. M.P. A.L. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dimitris Gounaris
6:1 6:4 6:4 7:5 8 30 118 25:14
2 .
Image 1
Michal Šindelář
1:6 6:4 6:1 7:5 6 25 111 20:16
3 .
Image 1
Matěj Pešice
4:6 4:6 7:5 6:2 4 12 96 21:19
4 .
Image 1
Anna Lytvynova
4:6 1:6 5:7 6:3 2 4 86 16:22
5 .
Image 1
Lucie Marvalová
5:7 5:7 2:6 3:6 0 0 80 15:26

15 . Úroveň A

65 bodů
172. místo (25. místo v ženách)
A.H. D.G. L.V. A.L. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Aleš Hanzlíček
7:6 6:3 6:2 6:3 8 30 98 25:14
2 .
Image 1
Dominik Gašaj
6:7 6:3 6:3
6:S
6 25 91 24:13
3 .
Image 1
Lenka Vlasáková
3:6 3:6 S:S
6:S
1 12 73 12:12
4 .
Image 1
Anna Lytvynova
2:6 3:6 S:S
6:S
1 4 65 11:12
5 .
Image 1
Petr Špaček
3:6
S:6
S:6
S:6
0 0 60 3:24

14 . Úroveň A

86 bodů
150. místo (23. místo v ženách)
S.V. D.G. A.L. A.L. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Stanislav Vošahlík
6:4
6:4 6:4 6:1 8 30 118 24:13
2 .
Image 1
Dimitris Gounaris
4:6
6:2
6:1 6:2 6 25 111 22:11
3 .
Image 1
Andrea Lukešová
4:6
2:6
6:4 6:1 4 12 96 18:17
4 .
Image 1
Anna Lytvynova
4:6 1:6 4:6 6:2 2 4 86 15:20
5 .
Image 1
Michal S
1:6 2:6 1:6 2:6 0 0 80 6:24

Podzimní sezóna 2022

16 . Úroveň A

67 bodů
171. místo (18. místo v ženách)
I.Š. A.L. P.V. A.R. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ivan Špingl
2:6 2:6 6:0 6:S 4 30 74 16:12
2 .
Image 1
Anna Lytvynova
6:2 S:S S:S 6:S 2 25 67 12:2
3 .
Image 1
Petra Veithová
6:2 S:S S:S 6:S 2 12 54 12:2
4 .
Image 1
Aneta Růžičková
0:6 S:S S:S 6:S 0 4 44 6:6
5 .
Image 1
Zbyněk Kovář
S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 40 0:24

Letní sezóna 2022

18 . Úroveň B

218 bodů
203. místo (24. místo v ženách)
A.L. D.G. A.L. B.S. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Andrea Lukešová
5:7 6:2 6:3 6:2 58 30 268 23:14
2 .
Image 1
Dominik Gašaj
7:5 3:6 6:2 6:3 53 24 257 22:16
3 .
Image 1
Anna Lytvynova
2:6 6:3 6:3 2:6 38 0 218 16:18
4 .
Image 1
Barbora Sedláková
3:6 2:6 3:6 6:2 26 -1 205 14:20
5 .
Image 1
Lucie Marvalová
2:6 3:6 6:2 2:6 25 -30 175 13:20

17 . Úroveň A

163 bodů
193. místo (25. místo v ženách)
D.B. L.H. R.F. A.L. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Denisa Blažková
6:3
7:5
6:4 6:S 66 30 231 25:12
2 .
Image 1
Lucie Hovorkova
3:6 6:3 6:2 6:S 56 24 215 21:11
3 .
Image 1
Roberta Filepová
5:7
3:6 7:5 6:S 41 0 176 21:18
4 .
Image 1
Anna Lytvynova
4:6 2:6 5:7 6:S 29 -1 163 17:19
5 .
Image 1
Martin Štrambach
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 105 0:24

20 . Úroveň A

43 bodů
220. místo (32. místo v ženách)
S.N. M.D. J.Š. A.L. L.V. K.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Sylva Němečková
1:6 1:6 2:6 3:6 6:1 21 30 96 13:25
2 .
Image 1
Martin Drábek
6:1 S:S S:S S:S 6:2 18 24 87 12:3
3 .
Image 1
Jan Šebesta
6:1 S:S S:S S:S S:S -1 0 44 6:1
4 .
Image 1
Anna Lytvynova
6:2 S:S S:S S:S S:S -2 0 43 6:2
5 .
Image 1
Lukáš Vojáček
6:3 S:S S:S S:S S:S -2 -24 19 6:3
6 .
Image 1
Katerina Chadimova
1:6 2:6 S:S S:S S:S -10 -30 5 3:12

Podzimní sezóna 2021

11 . Úroveň B

200 bodů
123. místo (10. místo v ženách)
V.K. M.B. J.K. Z.B. A.L. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Kment
7:6
6:4 6:4 6:2 63 30 318 25:16
2 .
Image 1
Martin Benda
6:7
6:0 6:3 6:1 63 24 312 24:11
3 .
Image 1
Jan Kolář
4:6 0:6 6:1 6:0 43 0 268 16:13
4 .
Image 1
Zoja Bayerova
4:6 3:6 1:6 6:2 26 -24 227 14:20
5 .
Image 1
Anna Lytvynova
2:6 1:6 0:6 2:6 5 -30 200 5:24

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2024 15:00 15. Matěj Pešice Hamr Braník 2:6
18.02.2024 10:00 15. Lucie Marvalová Hamr Braník 6:4
15.02.2024 18:18 15. Tomáš Vančura 6:S Komentáře
11.02.2024 16:00 15. Michal S Sportovní klub Budějovická 6:4
29.01.2024 13:27 13. Pavla C. 6:S Komentáře
28.01.2024 10:00 13. Stephen Hitchcock Sportcentrum Radlice 3:6
23.01.2024 13:00 13. Lucie Marvalová Sportovní klub Budějovická 7:6
19.01.2024 18:00 13. Denisa Blažková Hamr Záběhlice 7:6
02.01.2024 00:10 14. Tomáš Vančura 6:S
02.01.2024 00:10 14. Lukáš Tůma S:S
28.12.2023 17:00 14. Max Yanbekov Sportcentrum Radlice 7:6
16.12.2023 10:00 14. Matěj Pešice Hamr Braník 6:4
03.12.2023 14:00 14. Lenka Vlasáková Hamr Braník 4:6 Komentáře
01.12.2023 00:10 17. Petr Bišof 6:S
25.11.2023 15:00 17. Šimon Pavlík Hamr Braník 6:4
24.11.2023 17:00 17. Jan Binder Hamr Braník 6:4
04.11.2023 16:00 17. Vincent Corpus III Hamr Braník 6:0
01.11.2023 00:10 17. Stanislav Lenděl 6:S
21.10.2023 11:00 17. Michal Severín Hamr Braník 6:7
17.10.2023 15:00 17. Lukáš Víra Hamr Braník 3:6
08.10.2023 04:00 17. Anna Černohorská Hamr Braník 6:0
01.09.2023 00:10 17. Lukáš Vojáček S:S
01.09.2023 00:10 17. Paula Alejandra Buil Maldonado S:S
22.08.2023 18:30 17. Lubor Krebs CTC Hodkovičky 6:4
07.08.2023 18:00 17. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 3:6
01.08.2023 00:10 16. Nela Havlíková 6:S
01.08.2023 00:10 16. Veronika Širlová S:S
31.07.2023 19:00 16. Jan Kolář Hamr Záběhlice 0:6
18.07.2023 18:00 16. Matyáš Pelc Hamr Záběhlice 6:2
03.07.2023 00:10 18. Michal S S:S
03.07.2023 00:10 18. Michal Severín S:S
20.06.2023 19:00 18. Tomáš Krigler Hamr Záběhlice 6:7
06.06.2023 19:00 18. Radek Hykrda 4:6
01.06.2023 00:10 18. Michal Šindelář 1:6
28.05.2023 17:00 18. Dimitris Gounaris Hamr Braník 4:6
09.05.2023 19:00 18. Lucie Marvalová Hamr Braník 6:3
07.05.2023 11:00 18. Matěj Pešice Hamr Braník 5:7
02.05.2023 00:10 15. Lenka Vlasáková S:S
30.04.2023 22:37 15. Petr Špaček 6:S Komentáře
19.04.2023 18:00 15. Dominik Gašaj Hamr Záběhlice 3:6
18.04.2023 18:00 15. Aleš Hanzlíček Hamr Záběhlice 2:6
18.03.2023 15:30 14. Stanislav Vošahlík Hamr Braník 4:6
14.03.2023 20:00 14. Dimitris Gounaris Sportovní klub Budějovická 1:6
11.03.2023 16:00 14. Andrea Lukešová Sportovní klub Budějovická 4:6
04.03.2023 17:00 14. Michal S Hamr Braník 6:2
01.11.2022 00:10 16. Zbyněk Kovář 6:S
01.11.2022 00:10 16. Aneta Růžičková S:S
01.11.2022 00:10 16. Petra Veithová S:S
09.10.2022 14:00 16. Ivan Špingl Hamr Braník 6:2
30.09.2022 17:00 18. Dominik Gašaj Hamr Záběhlice 6:3
30.09.2022 11:00 18. Barbora Sedláková Sportovní klub Budějovická 6:3
25.09.2022 15:00 18. Andrea Lukešová Hamr Braník 2:6
11.09.2022 17:00 18. Lucie Marvalová Hamr Braník 2:6
01.09.2022 00:10 17. Martin Štrambach 6:S
30.08.2022 16:00 17. Roberta Filepová Hamr Braník 5:7
24.08.2022 16:30 17. Denisa Blažková Hamr Braník 4:6
11.08.2022 19:00 17. Lucie Hovorkova Hamr Braník 2:6
01.07.2022 00:10 20. Lukáš Vojáček S:S
01.07.2022 00:10 20. Jan Šebesta S:S
01.07.2022 00:10 20. Katerina Chadimova S:S
01.07.2022 00:10 20. Martin Drábek S:S
21.06.2022 19:00 20. Sylva Němečková Hamr Braník 6:2
20.12.2021 19:00 11. Jan Kolář Hamr Záběhlice 0:6
18.12.2021 15:00 11. Vojtěch Kment Hamr Braník 2:6
13.12.2021 18:00 11. Zoja Bayerova Hamr Braník 2:6
07.12.2021 18:00 11. Martin Benda Hamr Braník 1:6

Platební metody

Platební metody