Načítám…
Image 1

Filip Mrvík (24 let)

ID: 26332

Praha

  • 56 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 121 /200
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 27 / 17 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

12 . Úroveň B

339 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
T.N. F.M. L.H. V.K. T.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Nechuta
0 30 345
2 .
Image 1
Filip Mrvík
0 24 339
3 .
Image 1
Lukáš Husák
0 0 315
4 .
Image 1
Veronika Kočerová
0 -24 291
5 .
Image 1
Tomáš Nadrchal
0 -30 285

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň A

473 bodů
133. místo (125. místo v mužích)
D.M. F.M. M.S. P.K. S.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Marčík
7:6 6:3
6:S
6:S
66 30 501
2 .
Image 1
Filip Mrvík
6:7 6:4 3:6
6:S
44 24 473
3 .
Image 1
Milan Svoboda
3:6 4:6 7:6 7:5 35 0 440
4 .
Image 1
Petr Kamenický
S:6
6:3 6:7 S:S 19 -24 400
5 .
Image 1
Stefan Andre
S:6
S:6
5:7 S:S 0 -30 375

13 . Úroveň C

430 bodů
133. místo (123. místo v mužích)
M.N. F.M. J.N. M.P. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Nepraš
7:6 4:6
6:2
6:2
53 30 443
2 .
Image 1
Filip Mrvík
6:7
6:S
6:2 3:6 46 24 430
3 .
Image 1
Jiří Nádoba
6:4
S:6
4:6
6:0
40 0 400
4 .
Image 1
Matúš Pereszlényi
2:6
2:6 6:4 6:3 37 -24 373
5 .
Image 1
Matěj Mikulášek
2:6
6:3
0:6
3:6 22 -30 352

12 . Úroveň C

391 bodů
147. místo (135. místo v mužích)
P.Č. P.L. P.Š. S.Č. F.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Čermák
3:6 6:3 6:3
6:S
55 30 490
2 .
Image 1
Petr Lupač
6:3 6:3 1:6
6:S
53 24 482
3 .
Image 1
Petr Šafář
3:6 3:6 6:0 6:0 46 0 451
4 .
Image 1
Sára Čerňanská
3:6 6:1 0:6 4:6 26 -24 407
5 .
Image 1
Filip Mrvík
S:6
S:6
0:6 6:4 16 -30 391

13 . Úroveň C

471 bodů
134. místo (124. místo v mužích)
P.H. F.M. M.F. Z.K. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Halamka
6:1 6:1
S:S
6:S
51 30 486
2 .
Image 1
Filip Mrvík
1:6 6:7 6:4
6:S
42 24 471
3 .
Image 1
Miroslav Flaška
1:6 7:6
6:7
6:S
39 0 444
4 .
Image 1
Zuzana Králová
S:S
4:6
7:6
6:S
30 -24 411
5 .
Image 1
Jan Jemelka
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 375

Jarní sezóna 2020

12 . Úroveň C

440 bodů
144. místo (131. místo v mužích)
R.V. J.Z. P.L. F.M. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Richard Valenta
6:4
7:5
6:2 6:1 68 30 548
2 .
Image 1
Jaroslav Zdvihal
4:6
6:7
6:S
6:S 47 24 521
3 .
Image 1
Petr Lupač
5:7
7:6 3:6
6:S
39 0 489
4 .
Image 1
Filip Mrvík
2:6
S:6
6:3 S:S 14 -24 440
5 .
Image 1
Jiří Wolf
1:6 S:6
S:6
S:S -4 -30 416

11 . Úroveň B

531 bodů
116. místo (107. místo v mužích)
S.V. M.S. F.M. D.M. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Vachovec
6:2 7:6
6:1
6:1 69 30 594
2 .
Image 1
Martin Sláma
2:6 7:5 6:3
6:0
54 24 573
3 .
Image 1
Filip Mrvík
6:7 5:7 6:7 6:3 36 0 531
4 .
Image 1
Daniel Marčík
1:6
3:6 7:6 6:4 33 -24 504
5 .
Image 1
Veronika Kočerová
1:6
0:6
3:6 4:6 8 -30 473

12 . Úroveň A

492 bodů
111. místo (102. místo v mužích)
F.M. D.M. M.M. A.P. N.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Mrvík
6:7 7:6 6:3 6:0 57 30 492
2 .
Image 1
David Matoušek
7:6
4:6
6:S 6:0 55 24 484
3 .
Image 1
Marcel Mikolasek
6:7
6:4
2:6
6:S
43 0 448
4 .
Image 1
Aleš Podrazil
3:6 S:6 6:2
6:S
39 -24 420
5 .
Image 1
Natália Letková
0:6 0:6
S:6
S:6
0 -30 375

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň C

483 bodů
131. místo (121. místo v mužích)
M.K. F.M. T.H. L.J. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kunz
6:3
6:4
6:7 6:S 58 30 493
2 .
Image 1
Filip Mrvík
3:6 6:2 7:5
6:S
54 24 483
3 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6
2:6 6:2
6:S
42 0 447
4 .
Image 1
Lenka Jeřábková
7:6 5:7 2:6
6:S
38 -24 419
5 .
Image 1
Petr Jordán
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 375

13 . Úroveň C

439 bodů
130. místo (118. místo v mužích)
F.M. D.M. M.F. J.B. O.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Mrvík
6:2 6:1 6:3
S:S
49 30 439
2 .
Image 1
David Matoušek
2:6 2:6 6:2 6:0 42 24 426
3 .
Image 1
Miroslav Flaška
1:6 6:2 4:6 6:3 40 0 400
4 .
Image 1
Jan Balcar
3:6 2:6 6:4 6:2 39 -24 375
5 .
Image 1
Ondřej Jonáš
S:S
0:6 3:6 2:6 0 -30 330

15 . Úroveň A

411 bodů
153. místo (139. místo v mužích)
F.M. V.K. P.K. J.F. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Mrvík
6:3 6:4 6:4 6:3 66 30 411
2 .
Image 1
Vlad Kahoun
3:6 6:4
6:4
6:S
53 24 392
3 .
Image 1
Petr Kozlík
4:6 4:6 6:2
6:S
44 0 359
4 .
Image 1
Jiří Fajer
4:6
4:6
2:6
6:S
28 -4 339
5 .
Image 1
Radka Hrušková
3:6
S:6
S:6
S:6
3 -30 288

Podzimní sezóna 2016

11 . Úroveň B

40 bodů
185. místo (160. místo v mužích)
K.P. M.B. M.V. A.N. F.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Pokorná
4:6
6:1 6:0 6:S 54 0 99
2 .
Image 1
Markéta Bocková
6:4
6:3 5:7 6:S 49 0 94
3 .
Image 1
Miroslav Vašík
1:6 3:6 S:S 6:S 14 0 59
4 .
Image 1
Alena Novotná
0:6 7:5 S:S S:S 3 0 48
5 .
Image 1
Filip Mrvík
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 40

10 . Úroveň B

60 bodů
171. místo (153. místo v mužích)
P.H. P.Č. L.J. K.M. F.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hejkrlík
6:2 6:3 6:2 6:0 65 0 125
2 .
Image 1
Petr Čermák
2:6 6:3
6:1
6:S 49 0 109
3 .
Image 1
Lukáš Jirát
3:6 3:6
7:6
6:S 33 0 93
4 .
Image 1
Karel Mündel
2:6
1:6
6:7
6:S
24 0 84
5 .
Image 1
Filip Mrvík
0:6 S:6 S:6
S:6
0 0 60

11 . Úroveň B

83 bodů
141. místo (129. místo v mužích)
A.P. F.M. M.Ď. M.L. D.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Podrazil
6:2 6:4 6:1 6:0 65 0 110
2 .
Image 1
Filip Mrvík
2:6 6:4 4:6 6:0 38 0 83
3 .
Image 1
Martin Ďurko
4:6 4:6 7:5
6:S
36 0 81
4 .
Image 1
Michal Ladman
1:6 6:4 5:7 6:4 34 0 79
5 .
Image 1
David Ledvinka
0:6 0:6
S:6
4:6 4 0 49

12 . Úroveň D

78 bodů
145. místo (133. místo v mužích)
J.Z. F.M. D.M. M.B. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Záruba
6:4 6:3 6:2 6:0 63 0 93
2 .
Image 1
Filip Mrvík
4:6 7:6 6:3 6:1 48 0 78
3 .
Image 1
Daniel Marčík
3:6 6:7 6:2 6:2 41 0 71
4 .
Image 1
Markéta Bocková
2:6 3:6 2:6 6:0 25 0 55
5 .
Image 1
Aneta Kotalíková
0:6 1:6 2:6 0:6 3 0 33

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2020 16:17 13. Daniel Marčík 6:7
30.09.2020 16:16 13. Stefan Andre 6:S Komentáře
24.09.2020 18:00 13. Petr Kamenický VŠE Třebešín 3:6
10.09.2020 18:00 13. Milan Svoboda VŠE Třebešín 6:4
04.09.2020 11:00 13. Matěj Mikulášek Hamr Záběhlice 3:6
31.08.2020 20:00 13. Matúš Pereszlényi Hamr Záběhlice 6:2
31.08.2020 16:52 13. Jiří Nádoba 6:S Komentáře
17.08.2020 16:00 13. Martin Nepraš Hamr Braník 6:7
09.08.2020 17:00 12. Sára Čerňanská Hamr Braník 6:4
07.08.2020 09:35 12. Petr Čermák S:6 Komentáře
27.07.2020 12:57 12. Petr Lupač S:6 Komentáře
20.07.2020 17:00 12. Petr Šafář 0:6
12.07.2020 22:42 13. Jan Jemelka 6:S Komentáře
22.06.2020 16:00 13. Pavel Halamka 1:6
19.06.2020 19:00 13. Miroslav Flaška Hamr Záběhlice 6:7
19.06.2020 17:00 13. Zuzana Králová Hamr Záběhlice 6:4
16.06.2020 00:10 12. Jiří Wolf S:S
15.06.2020 22:15 12. Jaroslav Zdvihal S:6 Komentáře
04.06.2020 17:00 12. Petr Lupač 6:3
01.06.2020 20:00 12. Richard Valenta Hamr Záběhlice 2:6
05.05.2020 17:00 11. Martin Sláma LTC Podolí 5:7
24.04.2020 17:00 11. Daniel Marčík 6:7
14.04.2020 17:00 11. Stanislav Vachovec Hamr Braník 6:7
14.03.2020 17:00 11. Veronika Kočerová LTC Podolí 6:3
24.02.2020 17:00 12. Aleš Podrazil Sportcentrum Uhříněves 6:3
17.02.2020 19:00 12. Marcel Mikolasek Hamr Záběhlice 7:6
12.02.2020 21:00 12. David Matoušek Hamr Záběhlice 6:7
10.02.2020 20:00 12. Natália Letková Hamr Záběhlice 6:0
27.01.2020 20:50 13. Petr Jordán 6:S Komentáře
27.01.2020 19:00 13. Martin Kunz Hamr Záběhlice 3:6
19.01.2020 16:00 13. Lenka Jeřábková Hamr Záběhlice 7:5
10.01.2020 20:00 13. Tomáš Herma Hamr Záběhlice 6:2
31.12.2019 13:08 13. Ondřej Jonáš S:S Komentáře
14.12.2019 18:30 13. Jan Balcar Hamr Záběhlice 6:3
06.12.2019 18:30 13. David Matoušek Hamr Záběhlice 6:2
04.12.2019 21:00 13. Miroslav Flaška Hamr Záběhlice 6:1
01.12.2019 21:00 15. Jiří Fajer Hamr Záběhlice 6:4
25.11.2019 20:00 15. Petr Kozlík Hamr Záběhlice 6:4
08.11.2019 19:30 15. Radka Hrušková Hamr Záběhlice 6:3
03.11.2019 21:00 15. Vlad Kahoun Hamr Záběhlice 6:3
01.02.2017 09:47 11. Alena Novotná S:S
27.12.2016 19:00 10. Karel Mündel RS Sportcentrum S:6 Komentáře
21.12.2016 07:00 10. Petr Čermák RS Sportcentrum S:6
14.12.2016 20:00 10. Petr Hejkrlík Tenis Hajnovka 0:6
20.11.2016 20:00 11. David Ledvinka Hamr Záběhlice 6:0
19.11.2016 19:00 11. Michal Ladman Hamr Záběhlice 4:6
09.11.2016 19:00 11. Aleš Podrazil 2:6
05.11.2016 17:30 11. Martin Ďurko Hamr Záběhlice 6:4
26.10.2016 17:00 12. Daniel Marčík 7:6
20.10.2016 14:00 12. Jan Záruba Hamr Záběhlice 4:6
09.10.2016 14:00 12. Aneta Kotalíková Hamr Záběhlice 6:1
08.10.2016 09:00 12. Markéta Bocková Tenis Ládví 6:3
11. Miroslav Vašík S:6
11. Markéta Bocková S:6
11. Kateřina Pokorná S:6
10. Lukáš Jirát S:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím