Načítám…
Tomáš Herma

Tomáš Herma (32 let)

ID: 24406

Praha

Webová stránka

  • 102 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 102
    Zápasů v lize ( 46 / 42 / 14) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

14 . Úroveň B

330 bodů
179. místo (163. místo v mužích)
J.K. A.K. J.B. P.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kružík
5:7 6:3 7:6 6:S 53 30 443
2 .
Image 1
Alena Kottová
7:5 6:1 S:S 6:S 47 24 431
3 .
Image 1
Jan Baloun
3:6 1:6 6:2 6:S 40 0 400
4 .
Image 1
Petr Kozlík
6:7 S:S 2:6
6:S
22 -24 358
5 .
Image 1
Tomáš Herma
S:6 S:6 S:6
S:6
0 -30 330

13 . Úroveň C

408 bodů
150. místo (134. místo v mužích)
P.K. T.N. T.H. L.Z. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kamenický
6:3
S:S S:S 6:S 25 30 460
2 .
Image 1
Tomáš Nadrchal
3:6
S:S S:S 6:S 11 24 440
3 .
Image 1
Tomáš Herma
S:S S:S S:S 6:S 3 0 408
4 .
Image 1
Ladislav Záruba
S:S S:S S:S 6:S 3 -24 384
5 .
Image 1
Michal Štencl
S:6 S:6 S:6 S:6 0 -30 375

12 . Úroveň B

443 bodů
129. místo (117. místo v mužích)
V.K. N.P. T.H. J.M. T.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Veronika Kočerová
6:2 6:2 7:6 6:2 67 30 502
2 .
Image 1
Nikol Porazilová
2:6 6:4 6:0 6:3 55 24 484
3 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 4:6 7:5 6:3 38 0 443
4 .
Image 1
Jan Matejka
6:7 0:6 5:7
7:6
25 -24 406
5 .
Image 1
Tomáš Rieger
2:6 3:6 3:6
6:7
15 -30 390

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň C

447 bodů
140. místo (128. místo v mužích)
M.K. F.M. T.H. L.J. P.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kunz
6:3
6:4
6:7 6:S 58 30 493
2 .
Image 1
Filip Mrvík
3:6 6:2 7:5
6:S
54 24 483
3 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6
2:6 6:2
6:S
42 0 447
4 .
Image 1
Lenka Jeřábková
7:6 5:7 2:6
6:S
38 -24 419
5 .
Image 1
Petr Jordán
S:6
S:6
S:6
S:6
0 -30 375

12 . Úroveň B

445 bodů
126. místo (115. místo v mužích)
D.R. S.V. T.H. M.B. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Raska
7:6 6:2 6:S 6:2 67 30 502
2 .
Image 1
Stanislav Vachovec
6:7 6:2 0:6 6:2 43 24 472
3 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 2:6 6:3 6:1 40 0 445
4 .
Image 1
Milan Bureš
S:6 6:0 3:6 6:4 39 -24 420
5 .
Image 1
Miloš Vnouček
2:6 2:6 1:6 4:6 9 -30 384

11 . Úroveň B

488 bodů
130. místo (118. místo v mužích)
M.L. J.M. F.R. R.H. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Ladman
6:4 6:3 6:0 6:1 72 30 597
2 .
Image 1
Ján Michalov
4:6 6:2 3:6 6:1 44 24 563
3 .
Image 1
Filip Rysl
3:6 2:6 7:6 6:3 35 0 530
4 .
Image 1
Radek Honcl
0:6 6:3 6:7
S:6
24 -24 495
5 .
Image 1
Tomáš Herma
1:6 1:6 3:6
6:S
23 -30 488

11 . Úroveň A

495 bodů
124. místo (113. místo v mužích)
T.L. J.P. P.S. T.H. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Ludvíček
6:7 6:2 6:0 6:2 63 30 588
2 .
Image 1
Jindřich Piš
7:6 7:5 6:2
6:4
62 24 581
3 .
Image 1
Petr Skyva
2:6 5:7 2:6 6:1 28 0 523
4 .
Image 1
Tomáš Herma
0:6 2:6 6:2 4:6 24 -24 495
5 .
Image 1
Jan Loník
2:6
4:6
1:6 6:4 23 -30 488

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň C

534 bodů
144. místo (135. místo v mužích)
T.H. P.M. P.A. V.R. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hučko
7:6
3:6
6:1
6:4
51 30 621
2 .
Image 1
Pavel Medlin
6:7
6:3
3:6 6:2 45 24 609
3 .
Image 1
Petr Adamec
6:3
3:6
6:1
4:6
43 0 583
4 .
Image 1
Vincent Roels
1:6
6:3
1:6
6:2 37 -24 553
5 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6
2:6
6:4
2:6 24 -30 534

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň D

100 bodů
153. místo (142. místo v mužích)
M.P. J.M. J.W. T.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Plaček
6:7 6:2 6:4 6:0 54 0 129
2 .
Image 1
Jan Mareček
7:6 6:4 6:7 6:1 49 0 124
3 .
Image 1
Jiří Wolf
2:6 4:6 6:4 6:4 34 0 109
4 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6 7:6 4:6 5:7 25 0 100
5 .
Image 1
Jiří Štiller
0:6 1:6 4:6 7:5 18 0 93

12 . Úroveň A

91 bodů
165. místo (152. místo v mužích)
T.K. T.H. J.M. A.N. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Krásný
6:3
6:3
6:2 S:S 41 0 101
2 .
Image 1
Tomáš Herma
3:6
6:1
6:2
S:S 31 0 91
3 .
Image 1
Jurij Melnichuk
3:6
1:6 S:S S:S -6 0 54
4 .
Image 1
Alena Novotná
2:6
2:6
S:S S:S -6 0 54
5 .
Image 1
Michal Vydrzel
S:S S:S S:S S:S -20 0 40

Letní sezóna 2017

11 . Úroveň D

106 bodů
166. místo (154. místo v mužích)
R.K. V.K. T.V. M.L. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Kabát
6:0
2:6 6:2 6:4 50 0 140
2 .
Image 1
Vojtěch Kment
0:6
7:6
6:3
6:S
42 0 132
3 .
Image 1
Tomáš Víšek
6:2
6:7
3:6
6:S
40 0 130
4 .
Image 1
Michal Ladman
2:6
3:6
6:3 6:7 26 0 116
5 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6
S:6
S:6
7:6 16 0 106

Jarní sezóna 2017

11 . Úroveň B

115 bodů
129. místo (121. místo v mužích)
T.H. J.V. E.S. P.L. D.M. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Herma
3:6 6:1 6:2 6:3 6:1 55 0 115
2 .
Image 1
Jan Vavřík
6:3 2:6 4:6 6:4 6:1 42 0 102
3 .
Image 1
Eva Sojáková
1:6 6:2 4:6 7:6 6:2 40 0 100
4 .
Image 1
Patrik Laš
2:6 6:4 6:4 1:6 6:1 39 0 99
5 .
Image 1
Daniel Marčík
3:6 4:6 6:7 6:1 6:3 36 0 96
6 .
Image 1
Jiří Fajer
1:6 1:6 2:6 1:6 3:6 7 0 67

10 . Úroveň D

102 bodů
143. místo (133. místo v mužích)
P.V. T.T. M.K. T.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Velecký
6:S
6:4
6:1
6:2
62 0 137
2 .
Image 1
Tomáš Telner
S:6 6:3 7:6 6:2 43 0 118
3 .
Image 1
Michal Král
4:6
3:6 6:2
6:2
39 0 114
4 .
Image 1
Tomáš Herma
1:6 6:7 2:6 6:0 27 0 102
5 .
Image 1
Jaromir Kracík
2:6
2:6
2:6
0:6 6 0 81

10 . Úroveň A

103 bodů
134. místo (124. místo v mužích)
V.M. D.R. R.G. T.H. T.K. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Mück
7:5
6:3 6:2
6:2
6:2 61 0 136
2 .
Image 1
Daniel Raska
5:7
7:6 6:3 7:5 6:2 49 0 124
3 .
Image 1
Roman Gazárek
3:6 6:7 6:1 7:5 6:4 42 0 117
4 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 3:6 1:6 6:3 6:4 28 0 103
5 .
Image 1
Tomáš Krásný
2:6
5:7 5:7 3:6
6:3
24 0 99
6 .
Image 1
Jiří Wolf
2:6 2:6 4:6 4:6
3:6
12 0 87

11 . Úroveň C

116 bodů
116. místo (107. místo v mužích)
T.H. M.B. H.Ž. L.Z. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Herma
5:7
6:3
6:0
6:0 56 0 116
2 .
Image 1
Michal Báťka
7:5
4:6
6:3
6:2
48 0 108
3 .
Image 1
Hana Žežulková
3:6
6:4
3:6 6:1 37 0 97
4 .
Image 1
Ladislav Záruba
0:6
3:6
6:3 7:5 31 0 91
5 .
Image 1
Jiří Fajer
0:6
2:6
1:6 5:7 8 0 68

Podzimní sezóna 2016

9 . Úroveň B

76 bodů
151. místo (138. místo v mužích)
R.Š. P.K. T.V. J.B. P.Č. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Šanda
4:6 6:4 6:3 6:1 6:S 52 0 127
2 .
Image 1
Petr Kamenický
6:4 3:6 6:3
6:4
6:1 50 0 125
3 .
Image 1
Tomáš Víšek
4:6 6:3 4:6 6:0 6:S 44 0 119
4 .
Image 1
Jan Benýšek
3:6 3:6 6:4 2:6 6:S 29 0 104
5 .
Image 1
Petr Čermák
1:6
4:6
0:6 6:2 6:S 29 0 104
6 .
Image 1
Tomáš Herma
S:6 1:6 S:6 S:6 S:6 1 0 76

10 . Úroveň C

106 bodů
107. místo (97. místo v mužích)
P.H. T.H. D.R. M.L. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hejkrlík
6:1
6:1
6:4
6:0
66 0 126
2 .
Image 1
Tomáš Herma
1:6
6:4
6:4 6:1 46 0 106
3 .
Image 1
Daniel Raska
1:6
4:6
7:6
6:2
33 0 93
4 .
Image 1
Michal Ladman
4:6 4:6
6:7
6:2 30 0 90
5 .
Image 1
Kateřina Pokorná
0:6
1:6
2:6
2:6 5 0 65

Letní sezóna 2016

10 . Úroveň D

101 bodů
117. místo (108. místo v mužích)
M.B. M.S. T.H. R.B. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Benda
6:4 7:6 7:6 6:2 54 0 114
2 .
Image 1
Michaela Sirotková
4:6
7:5
6:1
6:1
51 0 111
3 .
Image 1
Tomáš Herma
6:7
5:7
6:4 6:2 41 0 101
4 .
Image 1
Radim Bobalík
6:7 1:6 4:6
S:S
6 0 66
5 .
Image 1
David Braun
2:6
1:6
2:6
S:S
0 0 60

11 . Úroveň B

110 bodů
111. místo (105. místo v mužích)
T.H. D.S. J.S. M.F. D.B. L.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Herma
6:2 6:2
6:3
6:1 6:2 65 0 110
2 .
Image 1
Denisa Spurna
2:6
6:2
6:3
6:4
6:1 52 0 97
3 .
Image 1
Jana Steckovičová
2:6
2:6
6:4
5:7
6:2
32 0 77
4 .
Image 1
Martin Falta
3:6
3:6
4:6
6:3
6:4
30 0 75
5 .
Image 1
David Buršík
1:6
4:6
7:5
3:6 6:0 30 0 75
6 .
Image 1
Lukáš Indra
2:6 1:6
2:6
4:6
0:6 8 0 53

10 . Úroveň B

69 bodů
148. místo (134. místo v mužích)
J.Z. P.R. M.L. J.W. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Zapletal
6:1
6:0
6:0 6:0 71 0 131
2 .
Image 1
Pavel Ryska
1:6
6:1
6:0
6:1 53 0 113
3 .
Image 1
Miloš Langr
0:6
1:6
6:3 6:4 30 0 90
4 .
Image 1
Jiří Wolf
0:6
0:6
3:6 6:4 17 0 77
5 .
Image 1
Tomáš Herma
0:6 1:6 4:6 4:6 9 0 69

9 . Úroveň C

98 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
O.K. S.Š. M.L. T.H. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Kočí
6:2
6:1
6:2 6:0 67 0 142
2 .
Image 1
Standa Šišpela
2:6 7:5 6:4 6:4 43 0 118
3 .
Image 1
Michal Ladman
1:6
5:7 6:4 7:6 32 0 107
4 .
Image 1
Tomáš Herma
2:6 4:6 4:6
7:5
23 0 98
5 .
Image 1
Martin Benda
0:6 4:6 6:7
5:7
15 0 90

Jarní sezóna 2016

10 . Úroveň A

97 bodů
104. místo (93. místo v mužích)
M.S. T.H. L.Š. O.G. S.U. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michaela Sirotková
6:4
6:1
6:S 6:0
6:S
63 0 108
2 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6
6:4
6:S 6:0
6:S
52 0 97
3 .
Image 1
Leona Štefková
1:6
4:6
6:S 6:S
6:S
40 0 85
4 .
Image 1
Ondřej Gajoš
S:6 S:6 S:6 6:S
6:S
24 0 69
5 .
Image 1
Simona Ušelová
0:6 0:6 S:6 S:6
S:S
-4 0 41
6 .
Image 1
Rady Jafman
S:6
S:6
S:6
S:6
S:S
-4 0 41

11 . Úroveň C

82 bodů
120. místo (107. místo v mužích)
T.H. K.P. T.H. T.P. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Herma
6:3
6:3
4:6 6:0 52 0 82
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
3:6
6:7
7:6 6:3 36 0 66
3 .
Image 1
Tomáš Hálek
3:6
7:6
6:7
6:3
36 0 66
4 .
Image 1
Tomáš Pop
6:4 6:7 7:6 2:6 34 0 64
5 .
Image 1
Martin Sláma
0:6 3:6
3:6
6:2 22 0 52

12 . Úroveň A

74 bodů
131. místo (115. místo v mužích)
F.P. T.H. M.F. M.Š. L.H. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Pešek
6:4 6:2 6:1 6:0
6:S
64 0 79
2 .
Image 1
Tomáš Herma
4:6 6:0 6:1 6:0 6:0 59 0 74
3 .
Image 1
Martin Ferdinand
2:6 0:6 6:0 6:1
6:S
42 0 57
4 .
Image 1
Martin Šorma
1:6 1:6 0:6 6:4
6:S
25 0 40
5 .
Image 1
Lukáš Hálek
0:6 0:6 1:6 4:6
6:0
18 0 33
6 .
Image 1
Kateřina Štiková
S:6
0:6
S:6
S:6
0:6
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 14. Jan Kružík S:6
16.06.2020 00:10 14. Jan Baloun S:6
16.06.2020 00:10 14. Alena Kottová S:6
15.06.2020 15:36 14. Petr Kozlík S:6 Komentáře
21.05.2020 00:10 13. Michal Štencl 6:S
21.05.2020 00:10 13. Tomáš Nadrchal S:S
21.05.2020 00:10 13. Ladislav Záruba S:S
21.05.2020 00:10 13. Petr Kamenický S:S
02.03.2020 15:00 12. Tomáš Rieger Hamr Záběhlice 6:3
01.03.2020 14:00 12. Jan Matejka VŠE Třebešín 7:5
25.02.2020 19:00 12. Veronika Kočerová VŠE Třebešín 2:6
11.02.2020 15:00 12. Nikol Porazilová 4:6
02.02.2020 12:25 13. Petr Jordán 6:S Komentáře
27.01.2020 20:00 13. Martin Kunz Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
12.01.2020 17:00 13. Lenka Jeřábková Hamr Záběhlice 6:2
10.01.2020 20:00 13. Filip Mrvík Hamr Záběhlice 2:6
17.12.2019 07:00 12. Miloš Vnouček Hamr Záběhlice 6:1
09.12.2019 20:00 12. Daniel Raska Hamr Záběhlice 2:6
09.12.2019 15:00 12. Milan Bureš Hamr Záběhlice 6:3
08.12.2019 14:00 12. Stanislav Vachovec Hamr Záběhlice 2:6
30.11.2019 17:00 11. Ján Michalov Hamr Záběhlice 1:6
30.11.2019 09:00 11. Filip Rysl Hamr Záběhlice 3:6
28.11.2019 16:18 11. Radek Honcl 6:S Komentáře
17.11.2019 09:00 11. Michal Ladman VŠE Třebešín 1:6
22.10.2019 20:00 11. Petr Skyva Hamr Záběhlice 6:2
12.10.2019 13:00 11. Jan Loník Hamr Záběhlice 4:6
12.10.2019 12:00 11. Tomáš Ludvíček 0:6
07.10.2019 18:00 11. Jindřich Piš Hamr Záběhlice 2:6
27.09.2019 19:00 12. Petr Adamec Hamr Záběhlice 6:4 Komentáře
23.09.2019 18:00 12. Vincent Roels Hotel a Sportcentrum Čechie 2:6
09.09.2019 18:30 12. Pavel Medlin LTC Modřany 2005 2:6
04.09.2019 19:30 12. Tomáš Hučko Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
27.11.2017 19:00 11. Jiří Wolf Sportcentrum Radlice 4:6
20.11.2017 18:00 11. Jiří Štiller 5:7
19.11.2017 10:00 11. Michael Plaček Hamr Záběhlice 4:6
05.11.2017 09:00 11. Jan Mareček Hamr Záběhlice 7:6
01.11.2017 13:35 12. Michal Vydrzel S:S
28.10.2017 10:00 12. Alena Novotná VŠE Třebešín 6:2 Komentáře
24.10.2017 19:00 12. Jurij Melnichuk VŠE Třebešín 6:1
22.10.2017 10:00 12. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 3:6 Komentáře
20.06.2017 18:00 11. Robert Kabát Hamr Štěrboholy 4:6
16.06.2017 09:30 11. Michal Ladman VŠE Třebešín 7:6
31.05.2017 20:00 11. Jan Vavřík Hotel a Sportcentrum Čechie 3:6
24.05.2017 18:30 11. Daniel Marčík 6:3
16.05.2017 13:00 11. Patrik Laš Hamr Záběhlice 6:2
11.05.2017 09:00 11. Jiří Fajer Hamr Záběhlice 6:1
06.05.2017 10:00 11. Eva Sojáková Tenis Ládví 6:1
30.04.2017 10:00 10. Michal Král Hamr Záběhlice 2:6
19.04.2017 12:00 10. Petr Velecký Hamr Záběhlice 1:6
10.04.2017 19:00 10. Jaromir Kracík Hamr Braník 6:0
08.04.2017 16:00 10. Tomáš Telner 6:7
27.03.2017 11:00 10. Jiří Wolf Hamr Záběhlice 6:4
26.03.2017 10:00 10. Daniel Raska VŠE Třebešín 3:6
20.03.2017 20:00 10. Roman Gazárek Hamr Záběhlice 1:6
10.03.2017 17:00 10. Tomáš Krásný Hamr Záběhlice 6:3
03.03.2017 11:00 10. Vladimír Mück Hamr Záběhlice 2:6
26.02.2017 18:00 11. Hana Žežulková Hamr Braník 6:3
26.02.2017 17:30 11. Jiří Fajer Hamr Braník 6:0
22.02.2017 16:00 11. Ladislav Záruba Hamr Záběhlice 6:0 Komentáře
13.02.2017 14:00 11. Michal Báťka Hamr Záběhlice 5:7 Komentáře
14.11.2016 20:00 9. Petr Kamenický Hamr Záběhlice 1:6
26.10.2016 19:00 10. Petr Hejkrlík VŠE Třebešín 1:6 Komentáře
26.10.2016 14:00 10. Michal Ladman Hamr Záběhlice 6:4
14.10.2016 17:00 10. Daniel Raska Hamr Záběhlice 6:4 Komentáře
10.10.2016 20:00 10. Kateřina Pokorná Hamr Záběhlice 6:1
26.09.2016 21:00 10. Martin Benda Hamr Záběhlice 6:7
26.09.2016 20:00 10. David Braun Hamr Záběhlice 6:2
12.09.2016 18:00 10. Radim Bobalík Hamr Záběhlice 6:4
10.09.2016 18:00 10. Michaela Sirotková Tenis Ládví 5:7 Komentáře
23.08.2016 21:00 11. Martin Falta Hamr Záběhlice 6:3 Komentáře
23.08.2016 20:00 11. David Buršík Hamr Záběhlice 6:1
17.08.2016 20:00 11. Jana Steckovičová Hamr Záběhlice 6:2
09.08.2016 20:00 11. Denisa Spurna Hamr Záběhlice 6:2
08.08.2016 20:00 11. Lukáš Indra Hamr Záběhlice 6:2
29.07.2016 18:00 10. Pavel Ryska Tenis Ládví 1:6
21.07.2016 20:00 10. Jiří Wolf Hamr Záběhlice 4:6
12.07.2016 19:00 10. Jan Zapletal Hamr Záběhlice 0:6
12.07.2016 18:00 10. Miloš Langr Hamr Záběhlice 4:6
15.06.2016 19:00 9. Standa Šišpela Hamr Záběhlice 4:6
09.06.2016 20:00 9. Otto Kočí Hamr Záběhlice 2:6
06.06.2016 20:00 9. Martin Benda Hamr Záběhlice 7:5 Komentáře
04.06.2016 10:00 9. Michal Ladman VŠE Třebešín 4:6
22.05.2016 19:00 10. Michaela Sirotková Tenis Ládví 4:6
09.05.2016 19:00 10. Simona Ušelová Sportcentrum Step 6:0
05.05.2016 07:00 10. Leona Štefková Hamr Záběhlice 6:4 Komentáře
26.04.2016 09:00 11. Martin Sláma Hamr Záběhlice 6:0
26.04.2016 08:00 11. Tomáš Pop Hamr Záběhlice 4:6
23.04.2016 11:00 11. Kateřina Pokorná VŠE Třebešín 6:3
16.04.2016 09:00 11. Tomáš Hálek Hamr Záběhlice 6:3 Komentáře
23.03.2016 20:00 12. Filip Pešek RS Sportcentrum 4:6
13.03.2016 12:00 12. Martin Ferdinand Sportcentrum Radlice 6:0
13.03.2016 11:00 12. Martin Šorma Sportcentrum Radlice 6:1
09.03.2016 20:00 12. Lukáš Hálek Sportcentrum Radlice 6:0
09.03.2016 19:30 12. Kateřina Štiková Sportcentrum Radlice 6:0
11. Tomáš Víšek S:6 Komentáře
10. Ondřej Gajoš 6:S
11. Vojtěch Kment S:6 Komentáře
10. Rady Jafman 6:S Komentáře
9. Radek Šanda S:6
9. Tomáš Víšek S:6
9. Jan Benýšek S:6
9. Petr Čermák S:6

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím