Načítám…
Image 1

Kateřina Pokorná (32 let)

ID: 23305

Praha

Webová stránka

  • 111 zápasů

    od roku 2015
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 202 /353
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 37 / 45 / 2) 0 turnajů
  • 45%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

14 . Úroveň C

401 bodů
141. místo (11. místo v ženách)
F.L. K.P. O.J. P.Š. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Lhotský
7:6
6:2
6:4
6:2
65 30 410
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
6:7
6:3
6:2
6:0 62 24 401
3 .
Image 1
Ondřej Jonáš
2:6
3:6
6:2
6:2
41 0 356
4 .
Image 1
Petr Šedina
4:6
2:6
2:6
6:3
25 -4 336
5 .
Image 1
Theo Vasilis
2:6
0:6
2:6
3:6
7 -30 292

13 . Úroveň B

314 bodů
140. místo (10. místo v ženách)
R.Š. M.S. K.P. R.F. R.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Šanda
6:1
6:2 6:0 S:6 57 30 357
2 .
Image 1
Milan Svatoš
1:6
7:6
7:5
6:1
48 24 342
3 .
Image 1
Kateřina Pokorná
2:6
6:7
6:3
6:S
44 0 314
4 .
Image 1
Regina Filipová Fuchsová
0:6
5:7
3:6 6:0 28 -4 294
5 .
Image 1
Robert Falbr
6:S
1:6
S:6
0:6 19 -30 259

Jarní sezóna 2017

11 . Úroveň D

79 bodů
181. místo (17. místo v ženách)
M.K. M.M. J.S. D.H. M.F. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kubů
6:3
6:0
7:6
6:1 6:1 64 0 124
2 .
Image 1
Marcel Mikolasek
3:6
6:0
2:6
6:2
6:2 44 0 104
3 .
Image 1
Jana Svatá
0:6 0:6
7:6
6:3
6:3
34 0 94
4 .
Image 1
David Hořava
6:7
6:2
6:7
3:6
6:7 30 0 90
5 .
Image 1
Martin Falta
1:6
2:6
3:6
6:3
7:5
27 0 87
6 .
Image 1
Kateřina Pokorná
1:6 2:6
3:6
7:6
5:7
19 0 79

10 . Úroveň C

80 bodů
171. místo (15. místo v ženách)
M.P. M.L. T.V. K.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Pokorný
6:4
S:S 7:5
7:6
34 0 109
2 .
Image 1
Michal Ladman
4:6
6:4 6:2 S:S 29 0 104
3 .
Image 1
Tomáš Víšek
S:S 4:6 6:3 6:4 28 0 103
4 .
Image 1
Kateřina Pokorná
5:7 2:6 3:6 S:S 5 0 80
5 .
Image 1
Marek Havlíček
6:7
S:S 4:6 S:S 0 0 75

11 . Úroveň A

113 bodů
123. místo (9. místo v ženách)
M.B. K.P. J.Š. D.M. L.Š. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Balcar
6:4
6:3 6:2 6:0 6:S 62 0 122
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
4:6
6:3 6:3 6:0 6:S 53 0 113
3 .
Image 1
Jiří Štiller
3:6 3:6 6:S 6:4 6:S 39 0 99
4 .
Image 1
Daniel Marčík
2:6 3:6 S:6 6:3 6:S 28 0 88
5 .
Image 1
Leona Štefková
0:6 0:6 4:6 3:6 6:S 17 0 77
6 .
Image 1
Jaroslav Thraumb
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 60

10 . Úroveň C

80 bodů
154. místo (15. místo v ženách)
M.B. P.Z. P.H. P.L. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Baláž
6:2
6:3 6:2 6:0 65 0 140
2 .
Image 1
Pavla Zahradníková
2:6
6:1 6:1 6:0 54 0 129
3 .
Image 1
Petr Hovorka
3:6 1:6 6:1 6:2 37 0 112
4 .
Image 1
Patrik Laš
2:6 1:6 1:6 6:3 19 0 94
5 .
Image 1
Kateřina Pokorná
0:6 0:6 2:6 3:6 5 0 80

Podzimní sezóna 2016

11 . Úroveň B

99 bodů
127. místo (11. místo v ženách)
K.P. M.B. M.V. A.N. F.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Pokorná
4:6
6:1 6:0 6:S 54 0 99
2 .
Image 1
Markéta Bocková
6:4
6:3 5:7 6:S 49 0 94
3 .
Image 1
Miroslav Vašík
1:6 3:6 S:S 6:S 14 0 59
4 .
Image 1
Alena Novotná
0:6 7:5 S:S S:S 3 0 48
5 .
Image 1
Filip Mrvík
S:6 S:6 S:6 S:S -5 0 40

12 . Úroveň C

88 bodů
139. místo (13. místo v ženách)
K.P. D.M. J.B. D.L. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Pokorná
7:6
7:5 6:3 6:0 58 0 88
2 .
Image 1
David Matoušek
6:7
6:1 6:S 6:0 56 0 86
3 .
Image 1
Jan Balcar
5:7 1:6 6:S 6:0 39 0 69
4 .
Image 1
David Ledvinka
3:6 S:6 S:6 S:S -2 0 28
5 .
Image 1
Tereza Štochlová
0:6 0:6 0:6 S:S -5 0 25

11 . Úroveň A

67 bodů
168. místo (18. místo v ženách)
J.Z. P.Z. H.Ž. M.S. K.P. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Záruba
7:6
6:3
6:3 6:1 6:S 60 0 105
2 .
Image 1
Pavla Zahradníková
6:7
6:4 6:1 6:3 6:0 56 0 101
3 .
Image 1
Hana Žežulková
3:6
4:6 6:3
6:3
6:0 43 0 88
4 .
Image 1
Michaela Sirotková
3:6 1:6 3:6 6:4 6:1 30 0 75
5 .
Image 1
Kateřina Pokorná
1:6 3:6
3:6
4:6 6:0 22 0 67
6 .
Image 1
Juraj Figura
S:6 0:6 0:6 1:6 0:6 1 0 46

10 . Úroveň C

65 bodů
158. místo (18. místo v ženách)
P.H. T.H. D.R. M.L. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hejkrlík
6:1
6:1
6:4
6:0
66 0 126
2 .
Image 1
Tomáš Herma
1:6
6:4
6:4 6:1 46 0 106
3 .
Image 1
Daniel Raska
1:6
4:6
7:6
6:2
33 0 93
4 .
Image 1
Michal Ladman
4:6 4:6
6:7
6:2 30 0 90
5 .
Image 1
Kateřina Pokorná
0:6
1:6
2:6
2:6 5 0 65

Letní sezóna 2016

11 . Úroveň B

104 bodů
114. místo (9. místo v ženách)
K.P. M.H. D.B. D.V. P.P. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Pokorná
7:6 7:5 6:S
6:2
6:1 59 0 104
2 .
Image 1
Miloslav Hartman
6:7 7:5 6:2 6:2 6:2 54 0 99
3 .
Image 1
David Buršík
5:7 5:7 4:6 7:5 6:S 33 0 78
4 .
Image 1
Daniel Václavek
S:6 2:6 6:4 S:S 6:2 22 0 67
5 .
Image 1
Petr Pařízek
2:6
2:6 5:7 S:S
6:4
15 0 60
6 .
Image 1
Markéta Bocková
1:6 2:6 S:6 2:6
4:6
8 0 53

10 . Úroveň A

67 bodů
160. místo (14. místo v ženách)
D.K. J.B. J.B. D.B. F.P. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Kaňok
6:4
6:2
6:2
6:4
6:0
62 0 122
2 .
Image 1
Jaromír Běláček
4:6
7:5
6:0
6:3 6:0 53 0 113
3 .
Image 1
Jan Benýšek
2:6
5:7 6:3 6:4 6:3 41 0 101
4 .
Image 1
David Braun
2:6
0:6
3:6 6:4 6:4 26 0 86
5 .
Image 1
Filip Pešek
4:6
3:6 4:6 4:6 6:3 23 0 83
6 .
Image 1
Kateřina Pokorná
0:6
0:6 3:6 4:6 3:6 7 0 67

11 . Úroveň D

92 bodů
121. místo (7. místo v ženách)
T.P. K.P. J.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Pop
6:3 7:5 6:S 57 0 102
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
3:6 6:1 6:S 47 0 92
3 .
Image 1
Jana Steckovičová
5:7 1:6
6:S
28 0 73
4 .
Image 1
Jan Bartek
S:6 S:6
S:6
0 0 45

10 . Úroveň C

72 bodů
143. místo (11. místo v ženách)
J.F. T.K. H.M. K.P. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Freiman
6:4 6:2 6:2 6:0 64 0 124
2 .
Image 1
Tomáš Krásný
4:6 7:6
6:1
6:1
50 0 110
3 .
Image 1
Hynek Miler
2:6 6:7 S:S 6:0 21 0 81
4 .
Image 1
Kateřina Pokorná
2:6
1:6
S:S 6:4 12 0 72
5 .
Image 1
Katya Shanina
0:6
1:6
0:6 4:6 5 0 65

Jarní sezóna 2016

11 . Úroveň C

79 bodů
130. místo (15. místo v ženách)
M.F. K.P. Z.M. L.M. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Falta
6:4
6:S
6:S
6:S 59 0 89
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
4:6
6:S 6:S 6:S 49 0 79
3 .
Image 1
Zdeněk Martínek
S:6 S:6 S:S S:S -10 0 20
4 .
Image 1
Lucka Musilová
S:6
S:6 S:S S:S -10 0 20
5 .
Image 1
Lenka Kolářová
S:6 S:6 S:S S:S -10 0 20

11 . Úroveň C

66 bodů
138. místo (19. místo v ženách)
T.H. K.P. T.H. T.P. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Herma
6:3
6:3
4:6 6:0 52 0 82
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
3:6
6:7
7:6 6:3 36 0 66
3 .
Image 1
Tomáš Hálek
3:6
7:6
6:7
6:3
36 0 66
4 .
Image 1
Tomáš Pop
6:4 6:7 7:6 2:6 34 0 64
5 .
Image 1
Martin Sláma
0:6 3:6
3:6
6:2 22 0 52

Podzimní sezóna 2015

9 . Úroveň D

72 bodů
112. místo (17. místo v ženách)
J.K. D.B. J.V. K.P. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kolář
6:7 6:3
7:6
6:2 49 0 94
2 .
Image 1
David Braun
7:6 6:2
6:4
5:7 47 0 92
3 .
Image 1
Jakub Vilhelm
3:6 2:6
6:4
6:1 36 0 81
4 .
Image 1
Kateřina Pokorná
6:7
4:6
4:6
7:5 27 0 72
5 .
Image 1
Karel Kaňák
2:6 7:5 1:6 5:7 21 0 66

10 . Úroveň D

75 bodů
105. místo (15. místo v ženách)
A.P. K.P. M.H. M.B. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anh Duc Pham
6:1
6:4
6:2
6:3
62 0 92
2 .
Image 1
Kateřina Pokorná
1:6
6:1 6:4 7:5 45 0 75
3 .
Image 1
Michaela Hájková
4:6
1:6 6:4 6:S 34 0 64
4 .
Image 1
Markéta Bocková
2:6 4:6 4:6 6:4 24 0 54
5 .
Image 1
Lenka Svobodová
3:6
5:7 S:6 4:6 12 0 42

10 . Úroveň C

69 bodů
113. místo (13. místo v ženách)
J.U. M.B. K.P. J.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Ulrych
6:4 7:5
6:3
6:4 56 0 86
2 .
Image 1
Martin Benda
4:6 7:5 6:1 6:4 48 0 78
3 .
Image 1
Kateřina Pokorná
5:7 5:7 6:4 6:3 39 0 69
4 .
Image 1
Jana Steckovičová
3:6
1:6 4:6 6:2 24 0 54
5 .
Image 1
Jana Pernikova
4:6 4:6 3:6 2:6 13 0 43

9 . Úroveň B

52 bodů
126. místo (18. místo v ženách)
A.L. C.D. J.M. E.C. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aneta Linhartová
6:3 6:2 6:1 6:3 63 0 108
2 .
Image 1
C D
3:6 6:4 6:4 6:0 49 0 94
3 .
Image 1
Jiří Machalický
2:6 4:6 6:4 6:4 34 0 79
4 .
Image 1
Eva Chlivenyiova
1:6 4:6 4:6 6:0 27 0 72
5 .
Image 1
Kateřina Pokorná
3:6 0:6 4:6 0:6 7 0 52

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.06.2021 10:00 14. Theo Vasilis Hamr Záběhlice 6:0
26.06.2021 11:00 14. Ondřej Jonáš CTC Hodkovičky 6:3
13.06.2021 19:00 14. Petr Šedina Hamr Záběhlice 6:2 Komentáře
09.06.2021 10:00 14. Filip Lhotský 6:7 Komentáře
31.05.2021 09:14 13. Robert Falbr 6:S Komentáře
24.05.2021 17:00 13. Milan Svatoš Tenis Svornost 6:7 Komentáře
18.05.2021 11:00 13. Radek Šanda Hamr Záběhlice 2:6
09.05.2021 16:00 13. Regina Filipová Fuchsová Hamr Záběhlice 6:3
30.05.2017 19:00 11. David Hořava 7:6
24.05.2017 19:00 11. Jana Svatá Hamr Braník 3:6 Komentáře
21.05.2017 14:00 11. Martin Falta Hamr Záběhlice 5:7 Komentáře
18.05.2017 19:00 11. Marcel Mikolasek Hamr Braník 2:6
08.05.2017 16:00 11. Michal Kubů 1:6
01.05.2017 17:00 10. Tomáš Víšek Hamr Záběhlice 3:6
30.04.2017 11:00 10. Michael Pokorný Hamr Záběhlice 5:7
29.04.2017 11:00 10. Michal Ladman Hamr Braník 2:6
28.03.2017 18:30 11. Jiří Štiller Sport Troja 6:3
24.03.2017 19:30 11. Daniel Marčík 6:3
16.03.2017 20:00 11. Leona Štefková Hamr Záběhlice 6:0
05.03.2017 09:30 11. Martin Balcar Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
23.02.2017 20:00 10. Petr Hovorka 2:6
22.02.2017 21:00 10. Pavla Zahradníková Hamr Záběhlice 0:6
19.02.2017 11:00 10. Patrik Laš Hamr Záběhlice 3:6
13.02.2017 20:00 10. Michal Baláž Hamr Braník 0:6
29.01.2017 16:00 11. Miroslav Vašík Hamr Braník 6:1
22.01.2017 16:30 11. Alena Novotná Hamr Záběhlice 6:0
15.01.2017 15:00 11. Markéta Bocková Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
13.12.2016 21:00 12. Tereza Štochlová Hamr Záběhlice 6:0
11.12.2016 15:00 12. David Matoušek Hamr Braník 7:6 Komentáře
08.12.2016 19:00 12. David Ledvinka Hamr Záběhlice 6:3
03.12.2016 11:00 12. Jan Balcar Hamr Braník 7:5
28.11.2016 20:00 11. Michaela Sirotková Tenis Ládví 4:6
24.11.2016 19:30 11. Jan Záruba Hamr Braník 1:6
20.11.2016 09:00 11. Pavla Zahradníková Hamr Záběhlice 3:6
14.11.2016 20:00 11. Hana Žežulková Hamr Braník 3:6 Komentáře
10.11.2016 20:00 11. Juraj Figura Hamr Záběhlice 6:0
27.10.2016 20:00 10. Daniel Raska Hamr Záběhlice 2:6 Komentáře
24.10.2016 20:00 10. Petr Hejkrlík Hamr Záběhlice 0:6 Komentáře
22.10.2016 18:00 10. Michal Ladman VŠE Třebešín 2:6
10.10.2016 20:00 10. Tomáš Herma Hamr Záběhlice 1:6
22.09.2016 18:00 11. Daniel Václavek 6:S
19.09.2016 19:00 11. Miloslav Hartman Hamr Záběhlice 7:6
18.09.2016 16:00 11. Markéta Bocková Hamr Záběhlice 6:1
15.09.2016 18:00 11. David Buršík RS Sportcentrum 7:5
08.09.2016 19:00 11. Petr Pařízek Hamr Záběhlice 6:2 Komentáře
28.08.2016 09:30 10. David Braun Hamr Záběhlice 4:6
26.08.2016 18:00 10. Dalibor Kaňok Hamr Záběhlice 0:6 Komentáře
25.08.2016 19:00 10. Filip Pešek RS Sportcentrum 3:6
15.08.2016 20:00 10. Jan Benýšek Hamr Záběhlice 3:6
08.08.2016 20:00 10. Jaromír Běláček Hamr Záběhlice 0:6
19.07.2016 21:00 11. Jana Steckovičová Hamr Záběhlice 6:1
17.07.2016 18:00 11. Tomáš Pop Hamr Záběhlice 3:6
01.07.2016 10:51 10. Hynek Miler S:S
26.06.2016 17:00 10. Katya Shanina Hamr Záběhlice 6:4
25.06.2016 18:30 10. Jan Freiman Hamr Braník 2:6
21.06.2016 19:00 10. Tomáš Krásný 1:6 Komentáře
19.05.2016 21:00 11. Martin Falta Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
23.04.2016 11:00 11. Tomáš Herma VŠE Třebešín 3:6
19.04.2016 19:00 11. Tomáš Hálek RS Sportcentrum 6:7 Komentáře
17.04.2016 13:00 11. Tomáš Pop Hamr Záběhlice 7:6
04.04.2016 20:00 11. Martin Sláma Hamr Záběhlice 6:3
25.01.2016 20:00 9. Karel Kaňák Hamr Záběhlice 7:5
22.01.2016 19:30 9. Jakub Vilhelm Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
09.01.2016 11:00 9. Jan Kolář Hamr Záběhlice 6:7 Komentáře
07.01.2016 20:00 9. David Braun Hamr Záběhlice 4:6 Komentáře
14.12.2015 19:00 10. Anh Duc Pham Hamr Záběhlice 1:6 Komentáře
05.12.2015 16:00 10. Michaela Hájková Sportcentrum Radlice 6:1
05.12.2015 09:00 10. Lenka Svobodová Hamr Záběhlice 7:5
03.12.2015 19:00 10. Markéta Bocková Hamr Záběhlice 6:4
16.11.2015 21:00 10. Martin Benda Hamr Záběhlice 5:7
16.11.2015 20:00 10. Jana Steckovičová Hamr Záběhlice 6:4
08.11.2015 11:00 10. Jiří Ulrych Hamr Záběhlice 5:7
08.11.2015 10:00 10. Jana Pernikova Hamr Záběhlice 6:3
25.10.2015 14:00 9. Jiří Machalický Tenis Hajnovka 4:6
19.10.2015 20:00 9. Eva Chlivenyiova Hamr Záběhlice 0:6
18.10.2015 11:00 9. C D Hamr Záběhlice 0:6
11.10.2015 11:00 9. Aneta Linhartová Hamr Záběhlice 3:6
11. Jaroslav Thraumb 6:S
11. Lucka Musilová 6:S
11. Lenka Kolářová 6:S
11. Zdeněk Martínek 6:S
11. Jan Bartek 6:S
10. Marek Havlíček S:S
11. Filip Mrvík 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím