Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.04.2023 |
00:10 |
2. |
M&M's
(M. Celeng,
M. Vacová)
|
|
S:S |
|
28.03.2023 |
18:00 |
2. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
28.03.2023 |
16:57 |
2. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.03.2023 |
19:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
01.03.2023 |
00:10 |
3. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
|
S:S |
|
25.02.2023 |
11:00 |
3. |
PePe
(P. Kubový,
P. Kubová)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
22.02.2023 |
18:00 |
3. |
Lopaty
(K. Bradnová,
T. Aubrecht)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
22.02.2023 |
16:00 |
3. |
Vlk a Zajac
(J. Kosuth,
M. Vančík)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
15.02.2023 |
16:00 |
3. |
M&M's
(M. Celeng,
M. Vacová)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
29.01.2023 |
19:00 |
2. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
28.01.2023 |
14:00 |
2. |
Vorvani
(H. Štěpánková,
J. Čupr)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
09.01.2023 |
18:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
07.01.2023 |
14:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Comments
|
02.01.2023 |
00:10 |
2. |
Rakeťáci
(M. Slámová,
J. Hanák)
|
|
3:S |
|
22.12.2022 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
22.12.2022 |
18:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
22.12.2022 |
18:00 |
2. |
SouthSide
(H. Satyamurty,
M. Gade)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
28.11.2022 |
19:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
24.11.2022 |
18:00 |
2. |
Braj_Vinay
(B. Gupta,
V. Misra)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.11.2022 |
19:00 |
2. |
Švestky
(F. Novák,
M. Svoboda)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
Comments
|
17.11.2022 |
19:30 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
15.11.2022 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
19.10.2022 |
19:00 |
3. |
Rakeťáci
(M. Slámová,
J. Hanák)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Comments
|
18.10.2022 |
16:00 |
3. |
kánl tým
(Š. Bělejová,
T. Běleja)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
12.10.2022 |
15:00 |
3. |
Vlasatice
(Z. Spáčil,
M. Nezvedová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
Comments
|
10.10.2022 |
12:37 |
3. |
Pat a Mat
(P. Vopelka,
M. Vopelka)
|
|
3:S |
Comments
|
05.10.2022 |
18:49 |
3. |
KTM 2
(P. Horák,
A. Sedláčková)
|
|
3:S |
Comments
|
01.06.2022 |
00:10 |
2. |
TEMI
(T. Foltýnová,
M. Harom)
|
|
S:S |
|
31.05.2022 |
08:13 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.05.2022 |
10:37 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.05.2022 |
11:43 |
2. |
ZDEVA tým
(Z. Sára,
E. Rulíšková)
|
|
S:3 |
Comments
|
13.05.2022 |
19:46 |
2. |
Úplně úplně
(M. Halouzka,
M. Rozman)
|
|
3:S |
Comments
|
01.05.2022 |
21:14 |
1. |
Omyl
(P. Vyhlas,
L. Syrovátková)
|
|
S:S |
Comments
|
01.05.2022 |
18:00 |
1. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:2 |
|
21.04.2022 |
20:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
20.04.2022 |
21:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
30.03.2022 |
21:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
30.03.2022 |
18:24 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
Comments
|
29.03.2022 |
17:57 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
|
3:S |
Comments
|
12.03.2022 |
14:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
3:2 |
Comments
|
01.03.2022 |
00:10 |
2. |
Plzničkáři??
(L. Stehlík,
J. Demela)
|
|
S:S |
|
24.02.2022 |
18:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
Comments
|
22.02.2022 |
18:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
11.02.2022 |
17:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
06.02.2022 |
18:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
28.01.2022 |
16:00 |
1. |
KTM
(P. Horák,
J. Ostraková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.01.2022 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
23.01.2022 |
11:00 |
1. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
08.01.2022 |
17:00 |
1. |
Mateam
(A. Bárta (Alfa Agency),
M. drábek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
21.12.2021 |
18:17 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
3:S |
Comments
|
18.12.2021 |
17:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.12.2021 |
17:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
14.12.2021 |
18:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
Comments
|
30.11.2021 |
19:00 |
3. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
Comments
|
28.11.2021 |
18:00 |
3. |
LiPe
(P. Čvanda,
L. Čápová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
Comments
|
16.11.2021 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
10.11.2021 |
18:00 |
3. |
Děravý výplet
(D. Stejskal,
P. Vopařilová)
|
|
3:0 |
|
01.11.2021 |
00:10 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
|
31.10.2021 |
10:24 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
3:S |
Comments
|
26.10.2021 |
17:30 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
|
3:1 |
|
17.10.2021 |
16:30 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Comments
|
02.10.2020 |
19:00 |
2. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
30.09.2020 |
20:00 |
2. |
Kiwi
(Z. Mandelíková,
P. Polak)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Comments
|
22.09.2020 |
20:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
20.09.2020 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
16.09.2020 |
20:00 |
2. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
03.09.2020 |
17:00 |
2. |
Klášteráci
(R. Havlík,
D. Krejčí)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
Comments
|
31.08.2020 |
19:00 |
2. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Comments
|
25.08.2020 |
20:00 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
21.08.2020 |
17:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
08.08.2020 |
13:31 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:S |
Comments
|
06.08.2020 |
14:02 |
1. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
Comments
|
27.07.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.07.2020 |
20:00 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
12.07.2020 |
21:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
09.07.2020 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
3:1 |
Comments
|
01.07.2020 |
18:00 |
2. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Comments
|
30.06.2020 |
18:00 |
2. |
Čerešničky
(Z. Medveďová,
R. Lamrich)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
16.06.2020 |
00:10 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
S:3 |
|
10.06.2020 |
09:22 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
Comments
|
09.06.2020 |
20:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
|
19.05.2020 |
08:29 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
3:S |
Comments
|
13.05.2020 |
17:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
11.03.2020 |
17:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
26.02.2020 |
16:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Comments
|
17.02.2020 |
18:09 |
3. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
Comments
|
13.02.2020 |
18:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
10.02.2020 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
2:3 |
|
29.01.2020 |
21:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
28.01.2020 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
26.01.2020 |
19:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
24.01.2020 |
19:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
29.12.2019 |
13:00 |
4. |
LuMaRiSo
(M. Richter,
L. Sosík)
|
Centrum Viktoria |
3:1 |
Comments
|
27.12.2019 |
10:30 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.12.2019 |
20:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Comments
|
11.12.2019 |
20:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
Comments
|
01.12.2019 |
20:38 |
5. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
Comments
|
01.12.2019 |
19:30 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
18.11.2019 |
19:00 |
5. |
Knedlíci
(Z. Pařík,
D. Paříková)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
Comments
|
07.11.2019 |
18:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
30.10.2019 |
18:00 |
3. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
Comments
|
21.10.2019 |
17:00 |
3. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
Club Classic |
S:3 |
|
12.10.2019 |
18:00 |
3. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Comments
|
06.10.2019 |
19:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
27.09.2019 |
08:19 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
3:S |
Comments
|
24.09.2019 |
20:30 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
21.09.2019 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
19.09.2019 |
20:00 |
2. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
20.08.2019 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
19.08.2019 |
20:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
13.08.2019 |
19:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
05.08.2019 |
19:00 |
3. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
fit4all centrum |
1:3 |
Comments
|
|
|
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
3:S |
Comments
|