Načítám…
Katarína Šimonová

Katarína Šimonová (26 let)

ID: 25738

Brno

  • 102 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v ZONE4YOU Moravská Slavia
  • 18 /110
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 102
    Zápasů v lize ( 50 / 41 / 11) 17 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň B

184 bodů
18. místo (1. místo v ženách)
P.P. K.Š. P.J. D.K. M.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Poupě
3:1 6 14 200
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3 1 3 184
3 .
Image 1
Petr Jeřábek
0 0 180
4 .
Image 1
Dušan Kvaska
0 -11 169
5 .
Image 1
Milan Letev
0 -14 166

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

177 bodů
20. místo (1. místo v ženách)
K.Š. T.R. M.S. T.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:2 3:1
3:S
3:1 23 14 177
2 .
Image 1
Tomáš Repel
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 173
3 .
Image 1
Michal Svoboda
1:3 0:3 2:3 3:0 10 0 150
4 .
Image 1
Tonda Hegar
S:3
S:3
3:2 2:3 7 -11 136
5 .
Image 1
Jan Brychta
1:3 0:3 0:3 3:2 6 -14 132

4 . Úroveň A

158 bodů
27. místo (1. místo v ženách)
F.K. R.P. P.P. K.Š. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kužel
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Ronald Pari
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 184
3 .
Image 1
Petr Prášek
2:3 1:3 3:2 3:2 13 0 173
4 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Lukáš Košut
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 149

4 . Úroveň B

182 bodů
17. místo (1. místo v ženách)
J.T. K.Š. P.P. J.G. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Toužín
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 198
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3
3:2
3:1 3:1 19 3 182
3 .
Image 1
Petr Poupě
1:3
2:3
3:0 3:0 17 0 177
4 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 155
5 .
Image 1
Juraj Tokár
1:3 1:3 0:3 2:3 4 -14 150

4 . Úroveň A

152 bodů
33. místo (2. místo v ženách)
R.Š. m.r. T.R. D.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Šťastný
3:1 3:0
3:S
3:S 25 14 199
2 .
Image 1
michal ragula
1:3 3:0
3:S
3:S 20 3 183
3 .
Image 1
Tomáš Repel
0:3 0:3 3:0 2:3 9 0 169
4 .
Image 1
Dušan Kvaska
S:3
S:3
0:3
3:1
6 -11 155
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
S:3 S:3 3:2
1:3
6 -14 152

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

217 bodů
28. místo (1. místo v ženách)
J.K. R.Š. M.K. K.Š. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Kuchař
3:S
2:3
3:1
3:0
21 14 255
2 .
Image 1
Robert Šťastný
S:3
3:1 3:1 3:0 19 3 242
3 .
Image 1
Martin Kiška
3:2
1:3 2:3 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3
1:3 3:2 1:3 8 -11 217
5 .
Image 1
Martin Adamec
0:3
0:3 0:3 3:1 6 -14 212

4 . Úroveň A

220 bodů
26. místo (1. místo v ženách)
R.Š. M.K. E.S. K.Š. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Šmerek
3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Martin Kiška
1:3 3:1 2:3
3:S
15 3 238
3 .
Image 1
Erik Staffa
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Katarína Šimonová
0:3
3:2 0:3
3:S
11 -11 220
5 .
Image 1
David Tuška
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

4 . Úroveň B

254 bodů
22. místo (1. místo v ženách)
V.K. J.K. K.Š. O.I. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Kolegar
3:1
3:1 3:1 3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Jiří Kuchař
1:3
3:1
3:0
3:0
21 3 264
3 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3
1:3
3:1 3:1 14 0 254
4 .
Image 1
Ondřej Ilichman
1:3
0:3
1:3 3:2 7 -11 236
5 .
Image 1
Marián Miško
0:3
0:3
1:3 2:3 3 -14 229

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

215 bodů
28. místo (1. místo v ženách)
K.Š. M.P. J.G. K.L. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:0 3:2 2:3 3:0 21 14 215
2 .
Image 1
Michal Paštěka
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 209
3 .
Image 1
Jaspreet Ghuman
2:3 2:3 3:1 3:2 15 0 195
4 .
Image 1
Karel Lábr
3:2 1:3 1:3 2:3 9 -11 178
5 .
Image 1
Juraj Tokár
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -14 173

5 . Úroveň A

198 bodů
38. místo (2. místo v ženách)
L.R. M.K. M.Š. K.Š. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luďa Rektořík
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 239
2 .
Image 1
Martin Kiška
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 232
3 .
Image 1
Mojmír Špalek
1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 212
4 .
Image 1
Katarína Šimonová
0:3 1:3
2:3
3:S
9 -11 198
5 .
Image 1
Petr Prášek
0:3 1:3
S:3
S:3
1 -14 187

6 . Úroveň B

197 bodů
29. místo (1. místo v ženách)
K.Š. M.P. T.S. T.N. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:1
3:1
3:S
3:2 23 14 197
2 .
Image 1
Michal Paštěka
1:3 3:0 2:3 3:1 16 11 187
3 .
Image 1
Tomáš Strmiska
1:3
0:3 3:1 3:2 12 0 172
4 .
Image 1
Tomáš Novotný
S:3
3:2 1:3 3:1 12 -11 161
5 .
Image 1
Petr Pejko
2:3 1:3 2:3 1:3 6 -14 152

7 . Úroveň B

178 bodů
39. místo (1. místo v ženách)
K.Š. K.L. M.B. L.K. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:2 3:1
3:S
3:0 24 14 178
2 .
Image 1
Karel Lábr
2:3
3:S
3:S
3:0 21 5 166
3 .
Image 1
Matěj Blata
1:3
S:3
3:S
S:3
7 0 147
4 .
Image 1
Libor Kopeček
S:3
S:3
S:3
3:0
7 -11 136
5 .
Image 1
Helena Hrudová
0:3 0:3
3:S
0:3
6 -14 132

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

150 bodů
43. místo (2. místo v ženách)
P.P. P.P. J.Ž. G.M. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Prášek
3:1
3:1 3:1 3:2 23 14 197
2 .
Image 1
Petr Poupě
1:3
3:2
3:1
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Jiří Žváček
1:3
2:3
3:1 3:1 15 0 175
4 .
Image 1
Gabriela Masaříková
1:3
1:3
1:3 3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3
0:3
1:3 1:3 4 -14 150

7 . Úroveň A

139 bodů
36. místo (2. místo v ženách)
K.Š. M.T. B.T. M.B. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:2
3:0
3:0 3:1 25 14 139
2 .
Image 1
Michal Tahal
2:3 3:0 3:1 3:0 22 5 127
3 .
Image 1
Bernhard Trapp
0:3
0:3 3:2 3:1 11 0 111
4 .
Image 1
Matěj Blata
0:3 1:3 2:3 3:0 10 -5 105
5 .
Image 1
Richard Šnajdr
1:3 0:3 1:3 0:3 2 -14 88

7 . Úroveň C

121 bodů
47. místo (2. místo v ženách)
G.M. K.Š. H.L. Z.M. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Masaříková
3:1
3:S
3:0
3:2 24 14 138
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3 2:3 3:1 3:0 16 5 121
3 .
Image 1
Husz Lorant Janos
S:3
3:2 3:1
S:3
11 0 111
4 .
Image 1
Zbyněk Malý
0:3
1:3 1:3 3:0 9 -5 104
5 .
Image 1
Jakub Frajt
2:3 0:3
3:S
0:3 8 -14 94

8 . Úroveň B

121 bodů
48. místo (1. místo v ženách)
K.Š. P.P. J.P. R.Š. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Katarína Šimonová
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Patrik Prát
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 108
3 .
Image 1
Josef Pivnička
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Richard Šnajdr
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 80
5 .
Image 1
Michal Sochorec
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň D

40 bodů
72. místo (7. místo v ženách)
O.B. P.U. P.K. B.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Berki
3:S 3:1 3:2 3:S 40 0 70
2 .
Image 1
Petr Urbánek
S:3 3:2 2:3 3:1 24 0 54
3 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 2:3 3:1 0:3 17 0 47
4 .
Image 1
Břetislav Kánský
2:3 3:2 1:3
S:S
10 0 40
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
S:3 1:3 3:0
S:S
10 0 40

6 . Úroveň A

53 bodů
60. místo (5. místo v ženách)
N.D. S.L. M.M. L.K. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 86
2 .
Image 1
Stanislav Laurenčík
3:1
3:2 S:S 3:1 26 0 71
3 .
Image 1
Michal Mihalík
0:3 2:3 1:3 3:1 17 0 62
4 .
Image 1
Lukáš Košut
0:3 S:S 3:1
3:2
15 0 60
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
0:3 1:3 1:3
2:3
8 0 53

Jarní sezóna 2017

10 . Úroveň A

45 bodů
149. místo (14. místo v ženách)
O.L. M.P. J.F. M.Č. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondrej Lukačko
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 90
2 .
Image 1
Miroslav Popp
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Image 1
Jakub Frajt
0:3
2:3 3:1
3:S
25 0 70
4 .
Image 1
Michal Černý
0:3 0:3 1:3
3:S
12 0 57
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

9 . Úroveň B

66 bodů
128. místo (8. místo v ženách)
M.H. L.K. D.V. N.D. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holík
3:2 3:0 3:0 3:2 44 0 104
2 .
Image 1
Lukáš Košut
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 96
3 .
Image 1
Dávid Vrábel
0:3 2:3
3:0
3:0 30 0 90
4 .
Image 1
Nicolas Damoiseau
0:3 0:3
0:3
3:1
11 0 71
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3 S:3 0:3
1:3
6 0 66

10 . Úroveň A

70 bodů
118. místo (5. místo v ženách)
M.M. K.Š. M.H. M.N. B.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Mihalík
3:2 3:1 3:0 3:0 46 0 91
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3 S:S 3:0 3:0 25 0 70
3 .
Image 1
Mark Harrison
1:3 S:S
3:1
3:0 21 0 66
4 .
Image 1
Markéta Nezdařilová
0:3 0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
Image 1
Barbora Raticová
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 47

Podzimní sezóna 2016

9 . Úroveň D

74 bodů
116. místo (8. místo v ženách)
T.M. L.R. K.Š. M.F. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tonda Mikl
3:1 3:2 3:1 3:1 42 0 102
2 .
Image 1
Lukas Ratica
1:3 1:3 3:2 3:S 23 0 83
3 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3 3:1 2:3 S:S 14 0 74
4 .
Image 1
Michal Filípek
1:3 2:3 3:2 S:S 10 0 70
5 .
Image 1
Josef Hudeček
1:3 S:3 S:S S:S -8 0 52

10 . Úroveň A

69 bodů
104. místo (6. místo v ženách)
D.V. K.Š. A.J. E.H. B.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniela Vičanová
3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Image 1
Andrea Jecminkova
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 54
4 .
Image 1
Eva Hodaňová
1:3 0:3 1:3 3:1 15 0 45
5 .
Image 1
Barbora Raticová
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 34

9 . Úroveň A

56 bodů
124. místo (11. místo v ženách)
M.Č. T.M. P.A. O.L. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Čermák
1:3
3:S
3:1
3:0
36 0 81
2 .
Image 1
Tonda Mikl
3:1 0:3 3:2 3:1 31 0 76
3 .
Image 1
Petr Altmann
S:3
3:0 1:3 3:0 28 0 73
4 .
Image 1
Ondrej Lukačko
1:3 2:3 3:1 2:3 21 0 66
5 .
Image 1
Katarína Šimonová
0:3
1:3 0:3 3:2 11 0 56

10 . Úroveň C

67 bodů
105. místo (8. místo v ženách)
H.L. K.Š. E.H. M.W. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Husz Lorant Janos
3:1
3:1
3:2
3:0
44 0 74
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
1:3
3:2
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Image 1
Eva Hodaňová
1:3
2:3
3:0
0:3
19 0 49
4 .
Image 1
Martin Wilczák
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Michal Domonkos
0:3
0:3
3:0
0:3
13 0 43

Letní sezóna 2016

9 . Úroveň A

50 bodů
87. místo (9. místo v ženách)
M.P. K.Š. M.N. B.R. M.Š. Z.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Papiernik
3:2
3:0
3:0
3:0
3:0 47 0 62
2 .
Image 1
Katarína Šimonová
2:3
2:3
3:1
3:0
3:0 35 0 50
3 .
Image 1
Markéta Nezdařilová
0:3
3:2
1:3
3:0
3:0 29 0 44
4 .
Image 1
Barbora Raticová
0:3
1:3
3:1
1:3
3:0 23 0 38
5 .
Image 1
Matěj Šafránek
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0
19 0 34
6 .
Image 1
Zuzana Strnková
0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.10.2020 18:00 4. Petr Poupě EKS 1:3
01.10.2020 09:18 5. Tonda Hegar 3:S Komentáře
29.09.2020 17:00 5. Michal Svoboda EKS 3:1
25.09.2020 17:00 5. Jan Brychta EKS 3:1
19.09.2020 17:00 5. Tomáš Repel EKS 3:2
03.09.2020 20:00 4. Filip Kužel EKS 1:3
27.08.2020 18:30 4. Ronald Pari EKS 0:3
25.08.2020 18:00 4. Lukáš Košut EKS 3:1
20.08.2020 18:00 4. Petr Prášek EKS 2:3
05.08.2020 19:00 4. Juraj Tokár EKS 3:1
04.08.2020 19:00 4. Jaspreet Ghuman EKS 3:1
29.07.2020 17:00 4. Petr Poupě EKS 3:2 Komentáře
22.07.2020 14:30 4. Jiří Toužín EKS 2:3
13.07.2020 00:10 4. michal ragula S:3
13.07.2020 00:10 4. Robert Šťastný S:3
26.06.2020 17:00 4. Dušan Kvaska EKS 1:3 Komentáře
22.06.2020 17:00 4. Tomáš Repel EKS 3:2
14.06.2020 17:00 4. Robert Šťastný EKS 1:3
12.06.2020 18:00 4. Jiří Kuchař EKS 1:3 Komentáře
07.06.2020 18:00 4. Martin Adamec ZONE4YOU fitness club 1:3
28.05.2020 19:00 4. Martin Kiška EKS 3:2
20.05.2020 17:00 4. Erik Staffa Sport Centrum IVANOVICE 0:3
14.05.2020 13:40 4. David Tuška 3:S Komentáře
05.05.2020 20:00 4. Robert Šmerek Fitness Boby a squash 0:3 Komentáře
11.03.2020 18:00 4. Martin Kiška EKS 3:2
26.02.2020 20:00 4. Marián Miško EKS 3:1
21.02.2020 17:00 4. Jiří Kuchař EKS 1:3 Komentáře
14.02.2020 20:00 4. Vladimír Kolegar Centrum Viktoria 1:3
12.02.2020 20:00 4. Ondřej Ilichman EKS 3:1
02.02.2020 12:00 6. Michal Paštěka Centrum Viktoria 3:0
22.01.2020 20:00 6. Juraj Tokár EKS 3:0
19.01.2020 20:00 6. Karel Lábr Centrum Viktoria 2:3
14.01.2020 18:00 6. Jaspreet Ghuman Fitness Boby a squash 3:2
20.12.2019 18:00 5. Martin Kiška Centrum Viktoria 1:3
20.12.2019 17:00 5. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
16.12.2019 06:22 5. Petr Prášek 3:S Komentáře
15.12.2019 18:00 5. Luďa Rektořík Centrum Viktoria 0:3
30.11.2019 20:23 6. Tomáš Novotný 3:S Komentáře
20.11.2019 12:00 6. Petr Pejko Draken Brno 3:2
12.11.2019 17:00 6. Michal Paštěka Sport Centrum IVANOVICE 3:1
04.11.2019 16:00 6. Tomáš Strmiska Fitness Boby a squash 3:1 Komentáře
28.10.2019 14:10 7. Libor Kopeček 3:S Komentáře
22.10.2019 21:00 7. Karel Lábr Centrum Viktoria 3:2
20.10.2019 20:00 7. Matěj Blata Sport Centrum IVANOVICE 3:1
15.10.2019 21:00 7. Helena Hrudová Centrum Viktoria 3:0
27.09.2019 08:00 5. Jiří Žváček 1:3
13.09.2019 17:00 5. Gabriela Masaříková 1:3
06.09.2019 18:00 5. Petr Poupě 0:3 Komentáře
04.09.2019 18:00 5. Petr Prášek Centrum Viktoria 2:3
23.08.2019 13:00 7. Michal Tahal Sport Centrum IVANOVICE 3:2
17.08.2019 18:00 7. Richard Šnajdr 3:1
14.08.2019 17:30 7. Matěj Blata 3:0
10.08.2019 10:00 7. Bernhard Trapp Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
24.07.2019 17:30 7. Gabriela Masaříková 1:3
17.07.2019 18:00 7. Husz Lorant Janos Fitness Boby a squash 2:3
10.07.2019 20:00 7. Jakub Frajt Sport Balkán 3:0
07.07.2019 09:00 7. Zbyněk Malý Centrum Viktoria 3:1
20.06.2019 18:30 8. Richard Šnajdr Sport Balkán 3:1
19.06.2019 18:00 8. Michal Sochorec Sport Balkán 3:0
14.06.2019 17:00 8. Josef Pivnička Sport Balkán 3:0
12.06.2019 17:00 8. Patrik Prát Sport Centrum IVANOVICE 3:0
26.09.2017 09:00 7. Ondřej Berki Sport Balkán S:3
25.09.2017 20:00 7. Petr Urbánek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
07.09.2017 20:00 7. Pavel Kamir ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
24.08.2017 20:00 6. Nicolas Damoiseau Fitness Boby a squash 0:3
22.08.2017 20:30 6. Stanislav Laurenčík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
17.08.2017 20:00 6. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
03.08.2017 20:00 6. Lukáš Košut ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 Komentáře
01.05.2017 06:00 10. Michal Černý S:3 Komentáře
26.04.2017 20:00 10. Ondrej Lukačko ZONE4YOU Moravská Slavia S:3 Komentáře
28.03.2017 21:00 9. Dávid Vrábel ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
22.03.2017 21:00 9. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
07.03.2017 21:00 9. Nicolas Damoiseau Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
01.03.2017 12:16 10. Mark Harrison S:S
26.02.2017 20:00 10. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
25.02.2017 18:29 10. Barbora Raticová 3:0
24.02.2017 19:00 10. Markéta Nezdařilová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
01.02.2017 10:55 9. Josef Hudeček S:S
25.01.2017 21:00 9. Tonda Mikl ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
18.01.2017 18:00 9. Lukas Ratica Fitness Boby a squash 3:1
15.01.2017 20:00 9. Michal Filípek Fitness Boby a squash 2:3
18.12.2016 17:30 10. Eva Hodaňová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.12.2016 21:00 10. Daniela Vičanová ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
11.12.2016 18:00 10. Andrea Jecminkova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
10.12.2016 17:00 10. Barbora Raticová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
29.11.2016 08:00 9. Marek Čermák ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 Komentáře
15.11.2016 20:30 9. Petr Altmann ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
07.11.2016 09:00 9. Ondrej Lukačko ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
06.11.2016 20:00 9. Tonda Mikl ZONE4YOU fitness club 1:3
29.10.2016 16:00 10. Eva Hodaňová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 Komentáře
25.10.2016 19:00 10. Michal Domonkos ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 Komentáře
08.10.2016 14:00 10. Husz Lorant Janos Fitness Boby a squash 1:3 Komentáře
08.10.2016 13:00 10. Martin Wilczák Fitness Boby a squash 3:0 Komentáře
30.09.2016 18:00 9. Matěj Šafránek Sport Balkán 3:0 Komentáře
27.09.2016 20:30 9. Markéta Nezdařilová ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 Komentáře
25.09.2016 09:00 9. Barbora Raticová Draken Brno 3:1
05.09.2016 21:30 9. Michal Papiernik ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 Komentáře
05.09.2016 21:00 9. Zuzana Strnková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
7. Břetislav Kánský S:S Komentáře
9. Lukáš Košut S:3
10. Jakub Frajt S:3 Komentáře
10. Miroslav Popp S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím